Jump to content

דאע"ש

Omer

Recommended Posts

סרטון שרץ בוואטספ ובו דאעש חותכים לאנשים את הרגליים ומפזרים מלח עד שהם מתים,לא חושב שההיסטוריה ידעה אכזריות כזאת.

מה ההבדל בין זה לבין מכונה שמותחת אותך עד שאתה פשוט נקרע, בגלל שלא הסכמת להתנצר?

סרטון שרץ בוואטספ ובו דאעש חותכים לאנשים את הרגליים ומפזרים מלח עד שהם מתים,לא חושב שההיסטוריה ידעה אכזריות כזאת.

עינויים...

זה שאין סרטונים של זה לא אומר שזה לא קיים.

רק מראה עד כמה אתה לא יודע על אופי הפעולה שלהם.

דאעש לא התחילו להלחם לפני 50 יום כשהתחילו לסקר אותם בארץ. הם נלחמו באמריקנים לפני כן בדיוק בשיטות הקלאסיות של ארגון טרור איסלמי וזה אומר מכוניות תופת, מטענים ומחבלים מתאבדים. וזה גם הצליח להם.

מן הסתם הם יודעים שאין להם סיכוי מול הצבא הטורקי אז הם יבחרו בדרך של הפעלת לחץ ע"י פגיעה בבטחון בעזרת פיגועים, חטיפות ואולי גם טילים כמו שחמאס עושה לנו. הם לא מטומטמים. הם יודעים שאין להם יכולת לפלוש למדינה עם צבא חזק וחיל אוויר. מה אכפת לנו שירימו כמה בנייני ממשל באנקרה? כמו שאמרתי מקודם- עלו והצליחו.

איפה עשו פיגועים נגד אמריקאים?

אם יש דבר אחד שמפחיד בכל הנוגע לדאע"ש זה כמה שהם מתרבים במהירות מטורפת והפופולריות שלהם רק עולה ועולה ככל שהם מקבלים יותר חשיפה. נקווה שישימו להם סוף כל עוד הם "קטנים" כי זה יכול לגדול למשהו מפלצתי ומפחיד יותר ממה שזה עכשיו.

אם יש דבר אחד שמפחיד בכל הנוגע לדאע"ש זה כמה שהם מתרבים במהירות מטורפת והפופולריות שלהם רק עולה ועולה ככל שהם מקבלים יותר חשיפה. נקווה שישימו להם סוף כל עוד הם "קטנים" כי זה יכול לגדול למשהו מפלצתי ומפחיד יותר ממה שזה עכשיו.

כל המיעוטים האיסלמים באירופה יזדהו בקרוב עם דאעש. הם רק ילכו ויגדלו ותיהיה בעיה לעולם המערבי.

מה שמצוין בשבילנו. כרגע ירדן וערב הסעודית בונות עלי ו מאוד שנעזור להם כשדאעש יגיעו אליהם(לא רחוק היום). אני מעריך שאנחנו נעזור ויוכל להיווצר מצב היסטורי במזרח התיכון מבחינת היחסים שלנו עם מעצמות איזוריות, מה שבעבר לא היה קיים.

לגבי אירופה, שיאכלו תחת. בישלו את הדייסה הזאת ויקבלו אותה בפנים. מצד שני, אם זו תיהיה מלחמת אין ברירה עבור חלק מהמדינות(בלגיה, הולנד, צרפת ואנגליה) הם יידעו להיות לא פחות אכזריים. 60 שנה זה ממש לא הרבה זמן בראי היסטורי...

הם נלחמו מול האמריקנים בעיראק רק שאז עדיין קראו להם בשמות אחרים.

שמע אני באמת לא מבין אבל גם מה שאתה אומר נשמע לי תמוה. שמות אחרים, ארגונים אחרים, תקופות אחרות, מצבים שונים. כמו שתגיד לי שהפת"ח היום הוא ארגון טרור כי לפני עשר שנים הוא ארגן את האינתיפאדה.

בכל מקרה, נדמה לי שכמו תמיד גם הפעם מגזימים. אם זה ארגון טרור - עוד לא ראיתי אותו מארגן מתקפת טרור כמו אל קעידה או ארגונים אחרים (לא רק התאומים, היו גם פיגועים בכל אירופה שגבו חיים של מאות אנשים כל אחד). כשיפילו חמישה בניינים תגידו שיש פה משהו שעוד לא ראינו (ממילא רמת המודיעין והמעקב היום היא כזו שספק אם ניתן להוציא לפועל פיגועים בכזה סדר גודל). ואם מדובר בארגון שלוחם כמו צבא, ברגע שהוא יגיע למאבק רציני אני מאמין שדי ימעכו אותו. בין אם חברים בו 15000 איש ובין אם זה 80000 איש.

שמע אני באמת לא מבין אבל גם מה שאתה אומר נשמע לי תמוה. שמות אחרים, ארגונים אחרים, תקופות אחרות, מצבים שונים. כמו שתגיד לי שהפת"ח היום הוא ארגון טרור כי לפני עשר שנים הוא ארגן את האינתיפאדה.

בכל מקרה, נדמה לי שכמו תמיד גם הפעם מגזימים. אם זה ארגון טרור - עוד לא ראיתי אותו מארגן מתקפת טרור כמו אל קעידה או ארגונים אחרים (לא רק התאומים, היו גם פיגועים בכל אירופה שגבו חיים של מאות אנשים כל אחד). כשיפילו חמישה בניינים תגידו שיש פה משהו שעוד לא ראינו (ממילא רמת המודיעין והמעקב היום היא כזו שספק אם ניתן להוציא לפועל פיגועים בכזה סדר גודל). ואם מדובר בארגון שלוחם כמו צבא, ברגע שהוא יגיע למאבק רציני אני מאמין שדי ימעכו אותו. בין אם חברים בו 15000 איש ובין אם זה 80000 איש.

הם עושים פיגועים יום יום. אבל הם עושים אותם בעיראק ובסוריה לא באמריקה ובאירופה. זאת המלחמה שלהם וזה חלק מהתו"ל שלהם. ככה הגיעו ל 700 אלף הרוגים.

הם עושים פיגועים יום יום. אבל הם עושים אותם בעיראק ובסוריה לא באמריקה ובאירופה. זאת המלחמה שלהם וזה חלק מהתו"ל שלהם. ככה הגיעו ל 700 אלף הרוגים.

מאיפה הבאת את המספר הזה?! 700 אלף הרוגים?! מתי איפה?

ובכל מקרה פיגועים בעירק זה שטויות. אין שם משטר אין הנהגה. כל טמבל יכול לעשות שם פיגוע.

מאיפה הבאת את המספר הזה?! 700 אלף הרוגים?! מתי איפה?

ובכל מקרה פיגועים בעירק זה שטויות. אין שם משטר אין הנהגה. כל טמבל יכול לעשות שם פיגוע.

מעריכים 500 אלף בעיראק מאז הפלישה ו 200 בסוריה

מתבצע רצח עם אכזרי ולאף אחד בעולם הצבוע הזה לא אכפת

זה לא משהו חדש. באמת שפעם התפלאתי ותמיד שאלתי את עצמי איך לעזאזל התרחשה השואה ואף אחד לא קם ועשה מעשה?

ארה"ב באמת לא יכלה לעשות גיחה אחת מסכנה ולהוריד את מחנות ההשמדה כשמטוסיה כבר הפציצו ללא הפסקה בגרמניה?

הכל חג סביב אינטרסים ומשאבים. והיום זה ברור הרבה יותר.

מזכיר את הנושא של שחר פרץ על דברים ששינו את החיים או התפיסה, מה שהולך פה במזרח התיכון מאז ה"אביב" הערבי פקח להרבה את העיניים והוריד את מסכת התמימות.

תקראו מה הולך בצפון קוריאה כבר שנים.

מחנות עבודה וסיפורים שמזכירים את גרמניה הנאצית. מישהו מזיז את התחת?

מכים באמצע הרחוב

https://www.youtube.com/watch?v=xo5_lM79ldM

שורפים

https://www.youtube.com/watch?v=o0N_H6V0R58#t=93

חותכים ומפזרים חומר שורף (מלח? במקרה 'הטוב')..

https://www.youtube.com/watch?v=UzqViBYUZDA#t=20

דאעש שונים מהחמאס בכך שהם פועלים בתוך המדינות שהם רוצים להשתלט עליהם והורגים מבפנים

לעומת החמאס שיורה מאזור משלו ?