Jump to content

גביע הטוטו השבוע

Sawyer

Recommended Posts

המפעל הזה תכלס חוץ מהכנה לליגה הוא גם עוד קצת הכנסות לקבוצות הקטנות ובמיוחד מי שתזכה.. אז מצד אחד זה טוב אני בעד שככה נזלזל בזה בשביל לעזור לקבוצות הקטנות אבל מצד שני שלא יצפו שיבואו יותר מדי אוהדים..

עכשיו ראיתי רק מה שרשום בוואן

קצת הגזימו עם כל ההעדרויות, אבל עדיין אפשר להעמיד הרכב סבבה :

חסון, שפונגין, ייני, טיבי, זיו/בן הרוש, גלזר, לוגסי, זהבי, מרגוליס פריצה בן חיים

מאיפה הבאתם את זה למה שכל השחקנים האלה לא ישחקו ?

חואן פאבלו בספרד

ברק לוי, רייכרט ודור - נבחרת

קרלוס, גל ודן - פציעות

נוסא ועדן - נסעו לספרד וצרפת לסגור דברים עם הקבוצות הקודמות.

חלאס כמה אפשר לחזור על אותו דבר שהוא צלם.. זה נכון אבל חפרתם.. אני מאוד אוהב את ברק לוי ומקווה כבר שיהיה שוער ראשון אבל פאקינג לקחנו עם חואן פאבלו אליפות.. הוא לא יכול להיות עד כדי כך גרוע..

חלאס כמה אפשר לחזור על אותו דבר שהוא צלם.. זה נכון אבל חפרתם.. אני מאוד אוהב את ברק לוי ומקווה כבר שיהיה שוער ראשון אבל פאקינג לקחנו עם חואן פאבלו אליפות.. הוא לא יכול להיות עד כדי כך גרוע..

סתם צוחקים מה קרה

שוער סבבה

מקווה שנראה הרכב בסגנון הזה:

חסון, שפונגין, טיבי, עמבה, זיו (אולי גולדברג מהספסל), ייני (גלזר מחליף), לוגאסי, זהבי/ראדי, מרגוליס, טבח ופריצה.

ייני כקשר אחורי זה משהו שאני נורא רוצה לראות אצל אוסקר, מרגוליס חייב לצבור דקות וביטחון. גם עמבה כבלם זה דבר מעניין.

ייני כקשר אחורי זה משהו שאני נורא רוצה לראות אצל אוסקר, מרגוליס חייב לצבור דקות וביטחון. גם עמבה כבלם זה דבר מעניין.

למה? (ייני)

מקווה שנראה הרכב בסגנון הזה:

חסון, שפונגין, טיבי, עמבה, זיו (אולי גולדברג מהספסל), ייני (גלזר מחליף), לוגאסי, זהבי/ראדי, מרגוליס, טבח ופריצה.

לעמבה אין את הריכוז להיות בלם ואת המיקום כשהוא ישפר את הריכוז הנסיון יעה את שלו אבל עד אז זה מסוכן לשחק איתו כבלם

סהר חסון שמתחת לגיל 16 יכול לשחק בכלל ?

לעמבה אין את הריכוז להיות בלם ואת המיקום כשהוא ישפר את הריכוז הנסיון יעה את שלו אבל עד אז זה מסוכן לשחק איתו כבלם

סהר חסון שמתחת לגיל 16 יכול לשחק בכלל ?

הוא לא מתחת לגיל 16

חביב אוחיון מתחת ל-16, סהר חסון בן 18 אם אני זוכר נכון.

והייתי רוצה לראות את ייני כקשר אחורי כי על הנייר הוא יכול לתרום אפילו יותר מאלברמן. מלבד העובדה שהוא עושה הגנה מצוין ייני גם טכני יותר והמסירות שלו לעומק טובות. אלברמן גם תוקע קצת את השטף לפעמים וייני יכול לשפר את הקטע הזה.

חביב אוחיון מתחת ל-16, סהר חסון בן 18 אם אני זוכר נכון.

והייתי רוצה לראות את ייני כקשר אחורי כי על הנייר הוא יכול לתרום אפילו יותר מאלברמן. מלבד העובדה שהוא עושה הגנה מצוין ייני גם טכני יותר והמסירות שלו לעומק טובות. אלברמן גם תוקע קצת את השטף לפעמים וייני יכול לשפר את הקטע הזה.

צפית במכבי נגד מאריבור ועדיין מתחשק לך לראות את ייני קשר אחורי?