Jump to content

גביע הטוטו השבוע

Sawyer

Recommended Posts

אם תוריד את יצחקי, לדעתי החלק ההתקפי שלהם יותר איכותי משלנו.

לחיפה יש המון מקומות שהיא יכולה ליפול בהם העונה, אבל סגל (בהתחשב בעובדה שיש להם עוד עמדת זר לא מאויישת) היא לא הבעיה שלהם.

אמנם יש להם עומק אבל פחות איכות.

אידריסו, בניון, עזרא וראיוס שהם הבולטים אצלם ממש לא יותר טובים מזהבי, בן בסט, מיכה, טבח ופריצה(יש גם את עניין התיאום, תוריד את בן בסט וכל החלק ההתקפי רץ ביחד כבר שנתיים וחלק מתחילים את העונה השלישית).

בסהכ חיפה נראים לא רע אבל לדעתי האלמנט שחסר להם זה ״מנוע״ איכותי במרכז המגרש

מה שראדי היה אצלנו בעצם לפני שנתיים

אם הם יצליחו להביא זר לעמדה הזו תהיה תחרות אמיתית על האליפות

דרך אגב מעניין אותי איך שער 11 היה מגיב לטווטאחה אם הוא חלילה היה שחקן מכבי...

אמנם יש להם עומק אבל פחות איכות.

אידריסו, בניון, עזרא וראיוס שהם הבולטים אצלם ממש לא יותר טובים מזהבי, בן בסט, מיכה, טבח ופריצה(יש גם את עניין התיאום, תוריד את בן בסט וכל החלק ההתקפי רץ ביחד כבר שנתיים וחלק מתחילים את העונה השלישית).

לדעתי הם כן, אבל סבבה, לא מדובר פה בפערים מהותיים.

בתכל׳ס, זה לא דיון מעניין. רק רציתי להראות לבחור שהטענה שלחיפה יש איכות שלא נופלת משלנו בחלק הקדמי, היא לא הזייה פרטית של אדם אחד,

אלה יש עוד שחושבים ככה.

רק פה בפורום אפשר לקטול את טב"ח על ימין ושמאל ולהגיד שלא יצא ממנו כלום, אבל ברגע שמגיעים להשוואות מול שחקנים אחרים אז פתאום זה טב"ח הכשרוני עם הפוטנציאל בשמיים..

רק פה בפורום אפשר לקטול את טב"ח על ימין ושמאל ולהגיד שלא יצא ממנו כלום, אבל ברגע שמגיעים להשוואות מול שחקנים אחרים אז פתאום זה טב"ח הכשרוני עם הפוטנציאל בשמיים..

כמה שהוא טיפש, עזרא יותר.

כמו שזה נראה בניון הוא על תקן ראדי. לא תורם הרבה הגנתית, אבל מנווט את המשחק די טוב ומוצא איזורים שאחרים לא רואים. קבוצה הרבה יותר טובה מעונה שעברה. מקווה שהם לא יצליחו להנחית חיזוק הגנתי, זה מה שחסר להם לקבוצה מאוזנת לטובה.

כמה שהוא טיפש, עזרא יותר.

יש לך משקל שבודק את זה?

מאז שראיתי את עזרא בנתניה אני מאוד מחזיק ממנו, מבחינתי הוא ההבדל של חיפה השנה בין אליפות למקום שני (ז"א אם יהיה קשר אמצע טוב )..הוא גם השחקן היחיד בליגה שאני חושש ממנו לפני משחקים, וכן בכל יום בשבוע אני לוקח אותו לפני טב"ח.

למאמן שלהם יש כריזמה של קומקום.

אוסקר :wubyellow3:

אני לא ראיתי את המשחק, אבל אני מאוד אשמח לדעת איך בדיוק ע״פ המשחק הזה או מה גרם לך להבין את מה שרשמת לגביי המאמן.

כמו שזה נראה בניון הוא על תקן ראדי. לא תורם הרבה הגנתית, אבל מנווט את המשחק די טוב ומוצא איזורים שאחרים לא רואים. קבוצה הרבה יותר טובה מעונה שעברה. מקווה שהם לא יצליחו להנחית חיזוק הגנתי, זה מה שחסר להם לקבוצה מאוזנת לטובה.

קודם כל, ראדי תורם מאוד הגנתית. דבר שני, בניון זה המוסר הטוב בליגה. יש לו את זה, ראיית משחק וטאץ זה נשאר גם בגיל 40. בליגה חזקה כמו אנגליה או ספרד (יחסית) הלחץ על המוסר ובכלל משחק ההגנה של היריבות הוא חזק. פה מה שמטריד אותי זה שגם אם יהיה לו כושר למחצית אחת (ויש לו להרבה יותר) אז זה מספיק לו לייצר ים מצבים לחברים שלו ובגלל זה אני רואה אותם מנצחים בקלות את הקבוצות הבינוניות ומטה.

חחח שמעו שיר חדש מבית היוצר של האולטראס המסוכן הקופים הירוקים חחח יותר מביך מהשיר הגאוני שיר המשבר https://www.youtube.com/watch?v=RDhIBQuUQKg#t=24

קודם כל, ראדי תורם מאוד הגנתית. דבר שני, בניון זה המוסר הטוב בליגה. יש לו את זה, ראיית משחק וטאץ זה נשאר גם בגיל 40. בליגה חזקה כמו אנגליה או ספרד (יחסית) הלחץ על המוסר ובכלל משחק ההגנה של היריבות הוא חזק. פה מה שמטריד אותי זה שגם אם יהיה לו כושר למחצית אחת (ויש לו להרבה יותר) אז זה מספיק לו לייצר ים מצבים לחברים שלו ובגלל זה אני רואה אותם מנצחים בקלות את הקבוצות הבינוניות ומטה.

מצטער התכוונתי שבניגוד לראדי בניון לא תורם או יתרום הגנתית, אולי בלחץ אופטי.

מבחינת ניווט המשחק / ראיית משחק - הוא אחלה החתמה עבורם בדיוק בגלל שראיית משחק לא נשחקת יותר מדי עם גיל..

https://www.youtube.com/watch?v=bhuBgm6qRr0 חחח פירסמו גם של יוסי בניון וזה בעמוד החדש שלהם ביוטיוב והם באמת שרו אותו היום אז לא נראלי פארודיה הם נהיו פשוט אירגון בדיחה מהשיר המשבר רק ליצחוק עליהם אם זה נכון

אני לא ראיתי את המשחק, אבל אני מאוד אשמח לדעת איך בדיוק ע״פ המשחק הזה או מה גרם לך להבין את מה שרשמת לגביי המאמן.

לפי הראיון שלו במחצית הוא יותר מרדים מקשטן.

חחח שמעו שיר חדש מבית היוצר של האולטראס המסוכן הקופים הירוקים חחח יותר מביך מהשיר הגאוני שיר המשבר https://www.youtube.com/watch?v=RDhIBQuUQKg#t=24

עשית לי ת'יום

לדעתי הם כן, אבל סבבה, לא מדובר פה בפערים מהותיים.

בתכל׳ס, זה לא דיון מעניין. רק רציתי להראות לבחור שהטענה שלחיפה יש איכות שלא נופלת משלנו בחלק הקדמי, היא לא הזייה פרטית של אדם אחד,

אלה יש עוד שחושבים ככה.

חחחחחח לא ראיתי את מכבי - נתניה ולא חיפה - עכו, ומכבי בינתיים נראים פח, אבל כבר אתה מתחיל?

הקישור של הפועל גם טוב מזה של מכבי, לא?