Jump to content

גביע הטוטו השבוע

Sawyer

Recommended Posts

מכבי תל אביב חושבים

שהם עכשיו נותנים בראש

שכחו שהם קיבלו... 10 פעמים 3!!!

שנים רבות אתם שרתם

שנים התפללתם

זה לא יעזור!

תשאלו את בית"ר, תשאלו את הפועל

האימפריה תחזור

אני מקווה שמישהו ידאג להזכיר לאוסקר שפריצה זה באנקר נגדם בהרכב לפני כל שחקן. ( יש משחק שהוא לא זיין אותם ? הם בתור שלו אחרי בני יהודה )

סידורי ישיבה באצטדיון 'המושבה'

הצהובים שסוחבים עונש רדיוס יארחו את הפועל רעננה באצטדיון בפתח תקווה

כזכור, נגד הקבוצה עומד עונש רדיוס עם קהל זכר להתפרעות האוהדים במהלך משחק החוץ בקרית אליעזר מול מכבי חיפה. כתוצאה מכך הקבוצה תאלץ לארח את משחקה במסגרת המחזור השני של גביע הטוטו מול הפועל רעננה באצטדיון 'המושבה' בפתח תקווה. המשחק נקבע ליום שבת ה- 16/08 בשעה 20:30. מחזיקי המנוי לעונת 2014/15

ייהנו מכניסה חינם למשחק, כאשר לא יימכרו כרטיסים בודדים להתמודדות. הכניסה למשחק תעשה באמצעות כרטיס המנוי עצמו.

להלן סידורי הישיבה עפ"י החלטת המשטרה וגורמי האבטחה באצטדיון:

שער 13 (בלומפילד) – יושבים ביציע המערבי (אצטדיון המושבה), כניסות 1 ו- 2

שער 8 (בלומפילד) - יושבים ביציע המערבי (אצטדיון המושבה), כניסה 5

שערים 10-11, שער 7, שער 2 (בלומפילד) – יושבים ביציע המזרחי (אצטדיון המושבה), כניסות 10,11,13 ו-14

תא זהב, תא כסף, תא משפחות (בלומפילד) – יושבים בתא הכסף (אצטדיון המושבה), כניסה 4

תא פלטינום (בלומפילד) – כניסה 3

הישיבה אינה עפ"י המקומות המסומנים. מומלץ להקדים את ההגעה.

לא תהיה מכירת כרטיסים למשחק.

מישהו חייב לבדוק אם זה משחק רדיוס שלהם, כי לא זכור לי שהם קיבלו משהו ( גם השדר במשחק הזה אמר שהמגרש שלהם עוד לא מוכן ובגלל זה הם משחקים בנתניה )

ולא עשינו כלום, יענקל'ה החליט שאנחנו לא משחקים בבלומפילד עד שהם לא פותחים תמגרש החדש.

הסף שבירה המנטלי של חיפה זה משהו, עד הגול הם שחקו עם בטחון של אלופה נכנסת, ואחריו של עידן בנאדו.

חרזי מפתיע, משחק התקפי, 2 חלוצי 9 טובים. בהחלט יכולים להפתיע ולהיות הרמה״ש של השנה.

מישהו חייב לבדוק אם זה משחק רדיוס שלהם, כי לא זכור לי שהם קיבלו משהו ( גם השדר במשחק הזה אמר שהמגרש שלהם עוד לא מוכן ובגלל זה הם משחקים בנתניה )

ולא עשינו כלום, יענקל'ה החליט שאנחנו לא משחקים בבלומפילד עד שהם לא פותחים תמגרש החדש.

זה משחק רדיוס שלהם

http://sports.walla.co.il/?w=/157/2748909

כמובן שיש כאן קומבינה. דון שחר ידע שהאיצטדיון לא יהיה מוכן ובכל מקרה הם היו מארחים בנתניה.

סוייר אני יחזק אותך ויגיד שגם בתור זר הייתי לוקח את סליחי. יופי של שחקן . ואם לא הוא אז נאווקמה . יכל להיות הסקורר שלנו מצד שמאל וגם על הדרך לעורר את בן חיים (וכן אני יודע שטוני לא הבקיע הרבה שנה שעברה אבל במכבי זה סיפור אחר לגמרי)

מה הם קיבלו?

בונוס 50000 ש''ח

סידורי ישיבה באצטדיון 'המושבה'

הצהובים שסוחבים עונש רדיוס יארחו את הפועל רעננה באצטדיון בפתח תקווה

כזכור, נגד הקבוצה עומד עונש רדיוס עם קהל זכר להתפרעות האוהדים במהלך משחק החוץ בקרית אליעזר מול מכבי חיפה. כתוצאה מכך הקבוצה תאלץ לארח את משחקה במסגרת המחזור השני של גביע הטוטו מול הפועל רעננה באצטדיון 'המושבה' בפתח תקווה. המשחק נקבע ליום שבת ה- 16/08 בשעה 20:30. מחזיקי המנוי לעונת 2014/15

ייהנו מכניסה חינם למשחק, כאשר לא יימכרו כרטיסים בודדים להתמודדות. הכניסה למשחק תעשה באמצעות כרטיס המנוי עצמו.

להלן סידורי הישיבה עפ"י החלטת המשטרה וגורמי האבטחה באצטדיון:

שער 13 (בלומפילד) – יושבים ביציע המערבי (אצטדיון המושבה), כניסות 1 ו- 2

שער 8 (בלומפילד) - יושבים ביציע המערבי (אצטדיון המושבה), כניסה 5

שערים 10-11, שער 7, שער 2 (בלומפילד) – יושבים ביציע המזרחי (אצטדיון המושבה), כניסות 10,11,13 ו-14

תא זהב, תא כסף, תא משפחות (בלומפילד) – יושבים בתא הכסף (אצטדיון המושבה), כניסה 4

תא פלטינום (בלומפילד) – כניסה 3

הישיבה אינה עפ"י המקומות המסומנים. מומלץ להקדים את ההגעה.

לא תהיה מכירת כרטיסים למשחק.

למה אני ושער 2 יושבים ביחד

למה