Jump to content

תזונה ומכון כושר

Armagedon

Recommended Posts

אוקי אז הבנתי מה הנעל הטובה ביותר למרים משקולות

השאלה אם אני באמת צריך להוציא סכום כזה על נעל

אני לא אולימפי והמשקלים שלי סטנדרטים מאוד

מה גם שאני עושה עוד כמה תרגילי שכשהסתכלתי באינטרנט לא מומלצים עם נעליים כאלה.

לא עדיף לי נעלי ספורט רגילות? שיהיו יותר גמישות בשבילי

עדיף אם כבר נעלי אולסטאר מאשר נעלי ספורט, הנעלי ספורט אינן קשורות לחדר כושר למען האמת(במיוחד בסקוואט)

איך כוס שקדים? זה בריא?

ים קלוריות (530)

אגוזים מקושרים עם הרבה יתרונות בריאותיים.

באופן כללי עדיף לא להסתכל על מזון ספציפי אלא על מכלול התזונה שלך כשמנסים להגדיר משהו כ"בריא" או "לא בריא".

חבר'ה, מישהו יכול להמליץ על מכון אגרוף קלאסי בפ"ת? לא מחפש קריירה מקצוענית, רק להעלות נשכחות מהעבר, קצת לחזור לכושר.

בינתיים יש לי שיעור ניסיון במכון free fight, אם מישהו מכיר ויכול לתת ביקורת. או להמליץ על מכון אחר.

חבר'ה, מישהו יכול להמליץ על מכון אגרוף קלאסי בפ"ת? לא מחפש קריירה מקצוענית, רק להעלות נשכחות מהעבר, קצת לחזור לכושר.

בינתיים יש לי שיעור ניסיון במכון free fight, אם מישהו מכיר ויכול לתת ביקורת. או להמליץ על מכון אחר.

בוא לנקש עזוב אותך שטויות.

מתאמן כבר כמה חודשים, הייתה לי תכנית אימונים ראשונית כללית כזאת, אחרי חודש בערך המאמן שבנה לי את התכנית הראשונה הכין לי תכנית של A-B לארבעה ימים בשבוע, אני עליה כבר בערך חודשיים ושוקל לשנות אותה.

מאז אותו מאמן כבר הספיק לעזוב את החד"כ. אני יכול ללכת למאמן אחר בחד"כ שיבנה לי תכנית אחרת מתקדמת יותר, אבל רוצה לדעת קודם אם יש באינטרנט אופציה למצוא אימונים טובים שמותאמים גם לגודל שלי. יש חיה כזאת?

בוא לנקש עזוב אותך שטויות.

רחוק לי מדי, וגם השיעורים שם בימים ושעות קבועים ואני דווקא צריך את הגמישות (כמו למשל ב free fight שיש שיעור קבוצתי כל ערב ושישי אחר צהריים ואפשר באיזה ערב שרוצים וכמה ערבים שבא לך). אבל תודה על ההמלצה!

רחוק לי מדי, וגם השיעורים שם בימים ושעות קבועים ואני דווקא צריך את הגמישות (כמו למשל ב free fight שיש שיעור קבוצתי כל ערב ושישי אחר צהריים ואפשר באיזה ערב שרוצים וכמה ערבים שבא לך). אבל תודה על ההמלצה!

אתה יכול לבוא מהבוקר עד הערב מתי שבא לך כמה פעמים בשבוע שאתה רוצה, רק שתדע.

מישהו מוכן להסביר לי מהם שרירי הטרפז ואיך אני מפתח אותם?

התחלתי להתאמן לפני חודש וחצי, אתמול אבא שלי ראה אותי ואמר שיש שינוי גדול - אבל הגוף חסר פרופורציה. הרגליים שלי גדולות (גנים טובים ברוך השם) וכך גם הידיים אבל פלג הגוף העליון נותר ללא שינוי. איך אני מתרחב?

מישהו מוכן להסביר לי מהם שרירי הטרפז ואיך אני מפתח אותם?

התחלתי להתאמן לפני חודש וחצי, אתמול אבא שלי ראה אותי ואמר שיש שינוי גדול - אבל הגוף חסר פרופורציה. הרגליים שלי גדולות (גנים טובים ברוך השם) וכך גם הידיים אבל פלג הגוף העליון נותר ללא שינוי. איך אני מתרחב?

אם אתה שם לב שהרגליים שלך גדלות מהר יותר משרירים אחרים בגוף אז אולי כדאי לשקול להוריד משקל ברגליים כדי לשמור על הקיים.

בנוגע לפלג גוף עליון, איזה תרגילי כתפיים וגב אתה עושה?

אם אתה שם לב שהרגליים שלך גדלות מהר יותר משרירים אחרים בגוף אז אולי כדאי לשקול להוריד משקל ברגליים כדי לשמור על הקיים.

בנוגע לפלג גוף עליון, איזה תרגילי כתפיים וגב אתה עושה?

https://www.youtube.com/watch?v=3rnV8cLTDPk

תודה!

לצערי וסליחה על הבורות, אני לא יודע לומר. יש אינדקס מסוים עם תרגילים שאוכל להביא מתוכם את אותם התרגילים?

תודה!

לצערי וסליחה על הבורות, אני לא יודע לומר. יש אינדקס מסוים עם תרגילים שאוכל להביא מתוכם את אותם התרגילים?

חזה:

תגיד לי איזה תרגילי חזה אתה עושה מהסרטון לדוגמה

כתפיים:

אני מתאמן שלושה חודשים, כבר כמה שנים שהגב הכתפיים והצוואר מציקים לי פיזית, השרירים באזור חלשים תפוסים ויש לי הרבה קליקים. ההתקדמות במשקלים ובהיקף העבודה על שרירים אחרים משמעותית הרבה יותר בהשוואה לגב והכתפיים בהם אני פחות או יותר נמצא באותה נקודה. אני מנסה פילאטיס יוגה ותרגילי גמישות לגב ושום דבר לא ממש עוזר. מה דעתכם?

אני לא מהמבינים פה אבל מהמקרה שלי

לא היו לי כאבים בגב אבל כן הבנתי שאני צריך לעשות משהו כתחזוקה. אם נגיד הייתי לוקח את הכתפיים לאחור אז הייתי שומע קנאקים.

שחיתי אחרי קורס עוד איזה שמונה חודשים, ככה שיצא ששחיתי ממש נכון וגם שחיתי טוב והגב שלי הרגיש יותר טוב.

עכשיו התחלתי עם יוגה, לא מרגיש עדיין השפעה רצינית על הגוף כמו בשחייה, אבל לדעתי זה כי שחיתי ממש טוב לעומת היוגה שאני רק בהתחלה.

ושאלה שלי, יש המלצות למאמן באיזור חולון בת ים?

אני מתאמן שלושה חודשים, כבר כמה שנים שהגב הכתפיים והצוואר מציקים לי פיזית, השרירים באזור חלשים תפוסים ויש לי הרבה קליקים. ההתקדמות במשקלים ובהיקף העבודה על שרירים אחרים משמעותית הרבה יותר בהשוואה לגב והכתפיים בהם אני פחות או יותר נמצא באותה נקודה. אני מנסה פילאטיס יוגה ותרגילי גמישות לגב ושום דבר לא ממש עוזר. מה דעתכם?

20 דקות של מתיחות וגמישות ביום בלי קשר אם אתה מתאמן באותו יום או לא.

החלפת מזרן וכרית הוא עניין שמשפיע בצורה רצינית על התחושה שלך.

אולי שווה לבדוק אם קיימת עקמת אצל רופא.

• 2 weeks later...

אז ככה אני כבר לא מתאמן 3 שנים בערך לא נגעתי בדבר שקשור למכון/ אימוני כוח, לפני הצבא הייתי ספורטאי(כדורגל) מתאמן באופן אינטנסיבי אירובי וגם כוח, בקיצור אני מתכוון עכשיו לחזור לשחק ורוצה לשלב גם מכון במטרה שיעזור לי להתחזק בשביל הכדורגל בעיקר וגם קצת כדי להיראות יותר בנוי.

אני 1.80 ו75 ק''ג בערך והאמת שאין לי ממש מושג בתחום ולא יודע ממה להתחיל אז אשמח לעזרה לגבי תוכנית או הכוונה לאיזה קבוצות שרירים לעבוד, תרגילים מסויימים חזרות וכו' שיתאימו למטרה שלי

אז ככה אני כבר לא מתאמן 3 שנים בערך לא נגעתי בדבר שקשור למכון/ אימוני כוח, לפני הצבא הייתי ספורטאי(כדורגל) מתאמן באופן אינטנסיבי אירובי וגם כוח, בקיצור אני מתכוון עכשיו לחזור לשחק ורוצה לשלב גם מכון במטרה שיעזור לי להתחזק בשביל הכדורגל בעיקר וגם קצת כדי להיראות יותר בנוי.

אני 1.80 ו75 ק''ג בערך והאמת שאין לי ממש מושג בתחום ולא יודע ממה להתחיל אז אשמח לעזרה לגבי תוכנית או הכוונה לאיזה קבוצות שרירים לעבוד, תרגילים מסויימים חזרות וכו' שיתאימו למטרה שלי

בשביל לעזור במניעת פציעות ספורט שקשורות לכדורגל אתה תצטרך לעבוד על פלג הגוף התחתון (מותניים, גב תחתון) ועל כל קבוצות השרירים ברגל.

כמובן שלחזק את פלג הגוף העליון זו גם מטרה חשובה אז במקרה שלך באק סווקאט - back squat, פרונט סקוואט - front squat , דדליפט - deadlift, דדליפט אולימפי - olympic deadlift, ג'אמפ סקוואט jump squat , לאנג'ים - lunge (בהתחלה ללא משקולות בודדות), היפ טרוסטס (Hip thrusts) ולאג פרס - leg press.

הייתי משלב 4-5 תרגילים כל פעם שדדליפט וסקוואט תמיד נמצאים ברוטינה ועם כל השאר הייתי משחק.