Jump to content

תזונה ומכון כושר

Armagedon

Recommended Posts

אני אוכל מצוין אחי לא שותה מתוק שוקל 68 1.84 בן 21 אבל יש לי כרס בירות !

אתה צריך לעלות במסת שריר, בגדול תנסה לאכול איפשהו בין 140 ל160 גרם חלבון ובאיזור ה100 גרם שומן (עדיף שיהיה הרבה שומן מהחי שמכיל אומגה 3, יחס של 1:4 בין האומגה 3 לאומגה 6 לטובת האומגה 6 ואתה מסודר זה מונע דלקתיות ומחלות לב בגיל מאוחר, וישפר את הריכוז ויעלה את האנרגיה שלך)

מבחינת פחמימות בגדול אם אתה אוכל שומן וחלבון כמו שכתבתי לך עכשיו אתה מגיע לאזור ה1500 קלוריות ככה שחסר לך בערך בין 200 ל300 גרם פחמימה כל יום כדי להגיע לכמות הקלוריות שאתה צריך כל יום, שהיא 2300-2400.

מבחינת אימונים יש את התרגילים שטוני נתן לך לבטן, חוץ מזה אתה מנוי לחדר כושר או מתאמן בבית? אם בבית אז יש אפשרות להרשם לחדר כושר?

אני אגיד לך מה הקטע, כל תגובה בנושא הזה לוקחת לי משהו כמו 10-15 דקות, אז אני מחסיר המון פרטים כי קצת התעייפתי (אני כבר מדבר על הנושא איזה 4 שנים עם כל מי שמכיר אותי)

אני אעשה רגע סדר, כל התרגילים שמוצעים פה, הם אופציות נטו, זאת אומרת שיש לבחור כל אדם באופן אינדיבידואל מה מתאים לו

אם יש מישהו עם מותניים עגלגלות אז יש לעשות מספר תרגילים שונים, אם יש מישהו שמעוניין לקבל צורה יפה לבטן יש מספר תרגילים שונים

לאנצ'ים, סקוואטים או דד ליפט הם גם אחלה אלטרנטיבות שגם אני משתמש בהן

אני פשוט כותב באופן מאוד כללי ולא מקיף כי כל אחד ואחד פה יש לו רצון להגיע לתוצאה שונה.

אני חושב שמבחינת תזונה כיסינו די הרבה ב4 העמודים הראשונים וזה די ידוע שעם כמה שספורט זה אחלה ועוזר מאוד

השאלה היא באיזה מצב הבטן נמצאת, מה המצב ההתחלתי של כל אינדיבידואל

המצב אצלי לפחות הוא מינוס 55 ק"ג, ב3 השנים הראשונות בקושי עשיתי בטן אני מודה, ועכשיו אכלתי אותה, אז כבר חצי שנה אני עובד בטן, רואה תוצאות אבל רחוק מהתוצאות שאני רוצה לראות

לכן אני ספציפית קיצוני יותר מאחרים.

אם תשווה אחוזים ותעשה הפרדה, לדעתי 100 אחוז תזונה נכונה תביא כל אדם למצב גופני מעולה, ספורט לדעתי הוא בונוס, זאת אומרת שהספורט יעזור לך בחילוף חומרים, בהרגשה טובה ומוטיבציה להמשיך כי רואים תוצאות מהר יותר, אבל ללא תזונה נכונה, האימונים יהיו קשים יותר, ארוכים יותר והתוצאות יגיעו אחרי הרבה הרבה זמן.

ומנסיון שלי, לעשות 3-4 תרגילים באימון יכול לתת הרגשה טובה, אני אישית לא ראיתי שינוי אבל זה אני

לכן העלתי את רמת האימון שלי ל6-7 תרגילי בטן בכל אימון, העלתי משקל התנגדות, הוספתי שיפועים וכו' ואז השינוי החל להגיע.

כשכאב לי כ"כ בסוף כל אימון בטן שכבר רציתי למות, הרגשתי את השינוי, לא כשעשיתי בטן בסבבה עם אווירה טובה שאפילו לא הזעתי.

אבל שוב, באופן תיאורטי ומעשי אתה צודק במאה אחוז בהצעה שנתת.

לי היה חשוב שהוא יראה את התרגילים ויבין איך לעשות אותם נכון, אם הייתי כותב לו דד ליפט, לך תסביר עכשיו את הצורה של הרמת המשקולות איך לעמוד נכון ובאיזה משקלים להתחיל, זה כבר דבר שיש לעבוד איתו במכון כושר ולקבל הכוונה עם אנשי מקצוע או לפחות חברה שמבינים ורואים את הטעויות שאתה עושה בלייב.

אני יודע שאתה וותיק ומבין הרבה בנושא ולא זלזלתי לרגע בידע שלך, רציתי לציין ולוודא שזה לא יטעה אותו אם מישהו אחר שקורא ופה ויחשוב שכדי לראות תוצאות כל מה שצריך לעשות זה את כל התרגילים שנתת פה וסתם יטעה.

אתה צריך לעלות במסת שריר, בגדול תנסה לאכול איפשהו בין 140 ל160 גרם חלבון ובאיזור ה100 גרם שומן (עדיף שיהיה הרבה שומן מהחי שמכיל אומגה 3, יחס של 1:4 בין האומגה 3 לאומגה 6 לטובת האומגה 6 ואתה מסודר זה מונע דלקתיות ומחלות לב בגיל מאוחר, וישפר את הריכוז ויעלה את האנרגיה שלך)

מבחינת פחמימות בגדול אם אתה אוכל שומן וחלבון כמו שכתבתי לך עכשיו אתה מגיע לאזור ה1500 קלוריות ככה שחסר לך בערך בין 200 ל300 גרם פחמימה כל יום כדי להגיע לכמות הקלוריות שאתה צריך כל יום, שהיא 2300-2400.

מבחינת אימונים יש את התרגילים שטוני נתן לך לבטן, חוץ מזה אתה מנוי לחדר כושר או מתאמן בבית? אם בבית אז יש אפשרות להרשם לחדר כושר?

אני יודע שאתה וותיק ומבין הרבה בנושא ולא זלזלתי לרגע בידע שלך, רציתי לציין ולוודא שזה לא יטעה אותו אם מישהו אחר שקורא ופה ויחשוב שכדי לראות תוצאות כל מה שצריך לעשות זה את כל התרגילים שנתת פה וסתם יטעה.

איזה משקל אתה עושה דד ליפט וכמה חזרות? B)

איזה משקל אתה עושה דד ליפט וכמה חזרות? B)

כרגע פצוע (חימום גרוע לפני אימון כדורגל+ספרינט על ההתחלה=קרע קטן בתאומים)

חוזר להתאמן עוד כמה ימים האמת, לפני הפציעה היה לי 110, סקוואט 75 אגב, הכול לחמישיות (אני SSניק

טוב בוא אני אתן כמה דוגמאות כדי שלא תחשבו שיש לי איזה גוף אלוהי ושיש לי עוד מלא מלא עבודה עד למטרה!

יש לי מאמן כושר שנעזרתי בכישורים שלו ובעזרה שלו לפני 3 חודשים כי ממש נתקעתי, הייתי 95 ק"ג (עליתי 15 קילו בתקופה ממש קצרה בגלל שינויים בחיים וחוסר חשק להתאמן אחרי שכבר הייתי 80 ק"ג)

כשהתחלתי להתאמן איתו הייתי ככה:

https://www.youtube.com/watch?v=96udbhALYqY&feature=youtu.be

ככה הייתה ההתחלה, היה קשה לחזור אחרי הרבה חודשים שלקחתי הפסקה, רואים את ההצטברות שומנים במותניים ושבאופן כללי יש לי בעיה בבטן בגלל הירידה הדרסטית במשקל בשנים שקדמו לסרטון

מהר מאוד הגענו למצב הזה:

https://www.youtube.com/watch?v=CjIt28AwS4g&feature=youtu.be

זה כמובן באותה התקופה (שלושה חודשים אחורה), לקח לי זמן לחזור לראות תוצאות, חילוף החומרים שלי היה דפוק! עשיתי המון שינויים בתזונה ולקח לי זמן לחזור לדרך המלך

חזרתי לאכול נכון, חזרתי לשתות שייקים, לוקח אמינו ופחמימות מורכבות בצורה מדודה לפי התפריט

זה המצב נכון ללפני חודש, הספקתי להתחטב אפילו יותר (מינוס 5 ק"ג מהסרטון הזה בחודש אחד)

https://www.youtube.com/watch?v=yj_rgOkH3Wk&feature=youtu.be

בקרוב אעלה עוד סרטונים גם כדי להדגים וגם כדי לעשות לי מעקב עם שינויים בגוף (יד אחורית, קדמית, חזה ובטן שבקרוב אעלה)

בואו נראה איפה נגיע עוד שנה מהיום.

טוב בוא אני אתן כמה דוגמאות כדי שלא תחשבו שיש לי איזה גוף אלוהי ושיש לי עוד מלא מלא עבודה עד למטרה!

יש לי מאמן כושר שנעזרתי בכישורים שלו ובעזרה שלו לפני 3 חודשים כי ממש נתקעתי, הייתי 95 ק"ג (עליתי 15 קילו בתקופה ממש קצרה בגלל שינויים בחיים וחוסר חשק להתאמן אחרי שכבר הייתי 80 ק"ג)

כשהתחלתי להתאמן איתו הייתי ככה:

https://www.youtube.com/watch?v=96udbhALYqY&feature=youtu.be

ככה הייתה ההתחלה, היה קשה לחזור אחרי הרבה חודשים שלקחתי הפסקה, רואים את ההצטברות שומנים במותניים ושבאופן כללי יש לי בעיה בבטן בגלל הירידה הדרסטית במשקל בשנים שקדמו לסרטון

מהר מאוד הגענו למצב הזה:

https://www.youtube.com/watch?v=CjIt28AwS4g&feature=youtu.be

זה כמובן באותה התקופה (שלושה חודשים אחורה), לקח לי זמן לחזור לראות תוצאות, חילוף החומרים שלי היה דפוק! עשיתי המון שינויים בתזונה ולקח לי זמן לחזור לדרך המלך

חזרתי לאכול נכון, חזרתי לשתות שייקים, לוקח אמינו ופחמימות מורכבות בצורה מדודה לפי התפריט

זה המצב נכון ללפני חודש, הספקתי להתחטב אפילו יותר (מינוס 5 ק"ג מהסרטון הזה בחודש אחד)

https://www.youtube.com/watch?v=yj_rgOkH3Wk&feature=youtu.be

בקרוב אעלה עוד סרטונים גם כדי להדגים וגם כדי לעשות לי מעקב עם שינויים בגוף (יד אחורית, קדמית, חזה ובטן שבקרוב אעלה)

בואו נראה איפה נגיע עוד שנה מהיום.

יפה

אגב לפי הסרטונים נראה שיש לך קצת צ'יקן לגס.. גנטיקה חרא ברגליים או שלא אמנת אותן תקופה? אני אגב אשמח שכשאתה מצלם חזה בטן וכאלה צלם גם את הרגליים שנראה אם הייתה התקדמות וגם גב אם אפשר כי בסרטונים שנתת מעבר לטרפזים סבבה+ אי אפשר ממש לראות משהו.

יודע לעשות פריסה בגב?

כן אני יודע לעשות פריסה בגב, ואין לי צ'יקן לגס חח ככה יצא מהסירטונים (אני מצטלם הכי חרא שיש)

אני אעלה עוד חודש מהיום כמה תמונות של חזה, בטן ורגליים ונראה איזה שינוי יש

התחלתי לצלם יום יום אבל זה קצת נהרס לי כי אני שוכח ועצלן, אבל אני חוזר לזה.

כן אני יודע לעשות פריסה בגב, ואין לי צ'יקן לגס חח ככה יצא מהסירטונים (אני מצטלם הכי חרא שיש)

אני אעלה עוד חודש מהיום כמה תמונות של חזה, בטן ורגליים ונראה איזה שינוי יש

התחלתי לצלם יום יום אבל זה קצת נהרס לי כי אני שוכח ועצלן, אבל אני חוזר לזה.

סבבה, אני אשמח לראות תמונות של ההתקדמות כשיהיה לך זמן

כל הכבוד על השינוי עד עכשיו, אהבתי מאד

וולטרן שווה משהו לשרירים תפוסים?

הדעות באינטרנט חלוקות לשרירים תפוסים ולאימון כוח.

בהתחלת האימונים יש כאבים של "שרירים תפוסים".

תאכל טוב, תישן טוב ותמשיך להתאמן טוב - וזה יעבור.

חכה לנסות לעלות במדרגות אחרי סקוואט כבד :)

תעשו מתיחות סטטיות וחימום טוב בתחילת כל אימון ומתיחות דינמיות או קצת ריצה קלה בסוף כל אימון זה יקל על השרירים התפוסים

אגב, יש פה מישהו שגם עובד על גמישות? אני למשל התחלתי לעבוד על זה לפני חודשיים, ממצב של לא גמיש בעליל אני כמעט מצליח לעשות שפגט

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk 2

מתבלט אם להפסיק להתאמן אחרי שנה בגלל הרגשה שנתקעתי.

המנוי נגמר אוטוטו, ומתחיל שנת לימודים עמוסה.

מה אתם מציעים?

נתקעת במשקלי עבודה או במשקל גוף? לשניהם יש פתרון

תרחיב קצת יותר? מה המשקל, גובה, תכנית?

משקל 53 גובה 168 תכנית AB משתדל להגיע 4 פעמים בשבוע, מידי פעם יוצא 3.

כתבו לי פה כבר תכנית מעולה, אני משתדל ללכת לפיה אבל הבעייה שלי היא לא במכון אלא מחוצה לו. אני אוכל הרבה פחות ממה שאני צריך.

ניסיתי לקחת אבקת חלבון לפני חודש, אני מרגיש שעשיתי טעות שלא לקחתי גיינר במקום.

גם הקשבתי למאמן והתחלתי כל בוקר עם כמה כפות שיבולת שועל. לא עוזר. אני דורך במקום כבר כמה חודשים.

מחר אני אתן תפריט לעלייה במסה.:

חשוב לי להצהיר שאני לא לוקח אחריות על התזונה ויש להתאים לכל אדם תפריט תזונתי שמתאים לו.

התפריט שאביא מחר הוא של חבר ממש טוב שלי, התפריט שינה לו את החיים, הוא הגיע ל120 קילו בחזה והבן אדם שקל 70 קילו באותה תקופה.

נשתמע מחר D

משקל 53 גובה 168 תכנית AB משתדל להגיע 4 פעמים בשבוע, מידי פעם יוצא 3.

כתבו לי פה כבר תכנית מעולה, אני משתדל ללכת לפיה אבל הבעייה שלי היא לא במכון אלא מחוצה לו. אני אוכל הרבה פחות ממה שאני צריך.

ניסיתי לקחת אבקת חלבון לפני חודש, אני מרגיש שעשיתי טעות שלא לקחתי גיינר במקום.

גם הקשבתי למאמן והתחלתי כל בוקר עם כמה כפות שיבולת שועל. לא עוזר. אני דורך במקום כבר כמה חודשים.

הייתי במקום הזה כ"כ הרבה זמן, תאמין לי אני יודע כמה זה מתסכל.

אתה צריך להבין משהו אחד, זה לא רק העבודה בחדר כושר, זה המוסר עבודה מסביב.

אין דבר כזה אין תוצאות. עבודה קשה ונכונה תמיד תוביל לתוצאות, כל אחד והקצב שלו, אבל התקדמות תהיה. אני רואה את זה בעצמי - שנתיים לא הצלחתי להתקדם עד שתפסתי את עצמי בידיים.

תאכל טוב, תאכל הרבה. תתאמן נכון = והתוצאות יגיעו, קח קצת זמן, אבל זה יגיע.

אני כבר חצי שנה מתאמן סטריט ונהנה מכל רגע.. מכניס 3000 קלוריות ביום (בתקופת מאסה) בלי תוספים ורואה אחלה של תוצאות.

ממליץ מאוד למי שאין כסף למכון להתאמן סטריט, היום כמעט בכל שכונה יש מתקנים שיכולים לשמש לזה, אפשרי גם לקנות מוט לבית בשביל חלק מהאימונים.

אני כבר חצי שנה מתאמן סטריט ונהנה מכל רגע.. מכניס 3000 קלוריות ביום (בתקופת מאסה) בלי תוספים ורואה אחלה של תוצאות.

ממליץ מאוד למי שאין כסף למכון להתאמן סטריט, היום כמעט בכל שכונה יש מתקנים שיכולים לשמש לזה, אפשרי גם לקנות מוט לבית בשביל חלק מהאימונים.

אתה יכול לתת דוגמאות לתרגילים שאתה עושה?

נגיד איך אתה עובד על חזה או גב?