Jump to content

תזונה ומכון כושר

Armagedon

Recommended Posts

לגבי אבקת חלבון.

ממש לא מתיימר להבין בזה אבל מכיר כמה אנשים שמתאמנים בישראל באדי וכל המתאמנים של ישראל באדי (שזוכים בהרבה תחרויות) לוקחים את המטריקס 5.0
בארץ היא עולה משהו כמו 450 שקל
יש לך אותה פה ב42$ (בטעם חמאת בוטנים , טעים מאוד )
http://www.vitacost.com/syntrax-matrix-5-0-peanut-butter-cookie

תודה טוני על האתרים, המשלוח לישראל עולה 200 ומשהו שקל וכבר לא משתלם, פה אני מקבל משלוח יומיים\שלוש+שייקר ועוד כל מיני שטויות שאין לי מושג מה הם, אולי בפעם השנייה שאני לא אצטרך את השייקר אני אזמין מחו"ל

קיל אני אבדוק, תודה

אז תבדוק באתר הראשון שהבאתי (זה האתר הכי זול בעולם באחריות)

חבל שתזרוק כסף לפח שתוכל להזמין באותו סכום שהיית מזמין פה בארץ כפול בחו"ל.

אני משתמש באופטימום כאבקת החלבון שלי בטעם וניל (מוסיף בננה לשייק) אבל אני מתכוון לנסות את BSN בפעם הבאה שאקנה

יש להם תוסף בשם סינטה-6 שמאוד מעניין אותי.

שמעתי שעל הפנים

טעים מאוד ע״ח המרכיבים

תבדוק את זה

איך אתם מצליחים לאכול כמות חלבון ביחס של 1:2 ממשקל הגוף רק אלוהים יודע..כל היום אני טוחן גבינות חזה וטונות ובקושי מגיע ליחס הזה..

אגב, "עצמות כבדות", יש דבר כזה או שסתם חרטא? אני אישית 1.78, שוקל 94 אבל ממש לא "שמן", יש לי קצת בטן כמובן אבל אף אחד לא יעצור ברחוב ויגיד "וואי איזה שמן"

לעומת זאת, אני מכיר אנשים שהם בערך באותו גובה שלי, שוקלים 10 קילו פחות והם נראים הרבה הרבה יותר שמנים.

איך אתם מצליחים לאכול כמות חלבון ביחס של 1:2 ממשקל הגוף רק אלוהים יודע..כל היום אני טוחן גבינות חזה וטונות ובקושי מגיע ליחס הזה..

אגב, "עצמות כבדות", יש דבר כזה או שסתם חרטא? אני אישית 1.78, שוקל 94 אבל ממש לא "שמן", יש לי קצת בטן כמובן אבל אף אחד לא יעצור ברחוב ויגיד "וואי איזה שמן"

לעומת זאת, אני מכיר אנשים שהם בערך באותו גובה שלי, שוקלים 10 קילו פחות והם נראים הרבה הרבה יותר שמנים.

העצמות הכבדות האלו שאתה מדבר עליהן הן כנראה מבנה גוף רחב יותר משל אחרים, משמע:

הכל אצלך קצת קצת יותר גדול, הצלעות עבות מעט יותר, רדיוס האגן שלך או הכתפיים יותר רחב וכו'

כל הדברים הקטנים האלו יגרמו לחזה שלך להיות קצת יותר גדול משל אותם חברים שלך, הבטן שלך תהיה עבה יותר, אבל בפורפורציה לגוף שעבה גם כן.

הכל תלוי בכמות השומן בגופך שכנראה מחולק בצורה איכותית יותר ולא הצטבר בבטן (אולי כי אתה עוסק בספורט בצורה חובבנית מילדות וכו')

אני אישית 1.76 ושוקל 83 עכשיו ויש לי רק קצת שומן עיקש בבטן שנשאר מהעבר בכל שאר הגוף אחוזי השומן שלי לא בשמיים בכלל.

העצמות הכבדות האלו שאתה מדבר עליהן הן כנראה מבנה גוף רחב יותר משל אחרים, משמע:

הכל אצלך קצת קצת יותר גדול, הצלעות עבות מעט יותר, רדיוס האגן שלך או הכתפיים יותר רחב וכו'

כל הדברים הקטנים האלו יגרמו לחזה שלך להיות קצת יותר גדול משל אותם חברים שלך, הבטן שלך תהיה עבה יותר, אבל בפורפורציה לגוף שעבה גם כן.

הכל תלוי בכמות השומן בגופך שכנראה מחולק בצורה איכותית יותר ולא הצטבר בבטן (אולי כי אתה עוסק בספורט בצורה חובבנית מילדות וכו')

אני אישית 1.76 ושוקל 83 עכשיו ויש לי רק קצת שומן עיקש בבטן שנשאר מהעבר בכל שאר הגוף אחוזי השומן שלי לא בשמיים בכלל.

כן, האמת שיחקתי בקבוצת כדורסל יכול להיות זה בגלל זה.

אגב, צריכים לאכול עם השייק\ארוחה גם פחמימה?

ואם כן, איזה? הבנתי יש כמה סוגים פחמימה מורכבת\לא מורכבת האמת שאני לא מבין בזה..פריכיות\לחמית\פרוסת לחם זה מספיק?

כן, האמת שיחקתי בקבוצת כדורסל יכול להיות זה בגלל זה.

אגב, צריכים לאכול עם השייק\ארוחה גם פחמימה?

ואם כן, איזה? הבנתי יש כמה סוגים פחמימה מורכבת\לא מורכבת האמת שאני לא מבין בזה..פריכיות\לחמית\פרוסת לחם זה מספיק?

שמע מה זה צריך לאכול פחמימה, אם האימון היה אימון כוח הגוף יצטרך להחזיר לעצמו אנרגיה דרך מזון לכן עדיף לאכול מנת פחמימה בטווח של אחרי האימון אני נגיד שותה את השייק נגיד שעה אחרי האימון כי לוקח לי זמן להגיע הביתה ואחרי שעתיים אוכל ארוחה גדולה אז יוצא מצב שאני אוכל את הפחמימה שלי 3 שעות כמעט אחרי האימון

פחמימות מורכבות:

לחם, אורז, תפוחי אדמה בטטה, כוסמת שיבולת שועל או סוגי הפסטות כמו ספגטי לדוגמה (אני לא נוגע בפסטה משתדל כמה שפחות וגם הלחם אצלי חייב להיות דגנים קל או משהו כזה ולא לחם לבן פרוס לדוגמה)

פחמימות פשוטות:

ממתקים, סוכר וכו', ברוב הפירות יש פחמימה והיא פשוטה אבל הערכים התזונתיים של הפירות כ"כ מעולה לרוב שזה זניח.

שמע מה זה צריך לאכול פחמימה, אם האימון היה אימון כוח הגוף יצטרך להחזיר לעצמו אנרגיה דרך מזון לכן עדיף לאכול מנת פחמימה בטווח של אחרי האימון אני נגיד שותה את השייק נגיד שעה אחרי האימון כי לוקח לי זמן להגיע הביתה ואחרי שעתיים אוכל ארוחה גדולה אז יוצא מצב שאני אוכל את הפחמימה שלי 3 שעות כמעט אחרי האימון

פחמימות מורכבות:

לחם, אורז, תפוחי אדמה בטטה, כוסמת שיבולת שועל או סוגי הפסטות כמו ספגטי לדוגמה (אני לא נוגע בפסטה משתדל כמה שפחות וגם הלחם אצלי חייב להיות דגנים קל או משהו כזה ולא לחם לבן פרוס לדוגמה)

פחמימות פשוטות:

ממתקים, סוכר וכו', ברוב הפירות יש פחמימה והיא פשוטה אבל הערכים התזונתיים של הפירות כ"כ מעולה לרוב שזה זניח.

לחם זה פחמימה פשוטה, אפילו אלה שהם "לחם מלא עם דגנים" וכל החרטות האלה

גם אורז לבן

אתה יכול לקנות שייק עם יחס פחמימות חלבונים 3:1 וזה יסגור לך את הפינה של הפחמימה.

לא קיימת "פינה של פחמימה"

צריכת פחמימות היא לפי העדפה אישית, כל עוד זה נכנס במכסה של הקלוריות וכל עוד הכנסת את כל החלבון והשומן שצריך. הגוף מסוגל להתקיים ולגדול גם עם 0 פחמימות בתיאורייה.

לחם זה פחמימה פשוטה, אפילו אלה שהם "לחם מלא עם דגנים" וכל החרטות האלה

גם אורז לבן

?

לחם מלא או לחם דגנים היא פחמימה מורכבת עם ערך גליקמי גבוה אבל עדייו מורכבת.

אורז לבן הוא בהחלט פחמימה פשוטה

איזה נודניק אתה לוקו %^$#*%^*)%^)#))#)&^)^)$^&&^%^$%#@6

מה מוסיפים לשיבולת שועל כדי לא לרצות למות תוך כדי שאוכלים אותה?

ראיתי גם כאלה ששמים את זה בבלנדר עם חמאת בוטנים, חלב, קינמון, סקופ אבקת חלבון וכו', נשמע מעניין (ומפוצץ בקלוריות, איזה כיף זה מסה)

ראיתי גם כאלה ששמים את זה בבלנדר עם חמאת בוטנים, חלב, קינמון, סקופ אבקת חלבון וכו', נשמע מעניין (ומפוצץ בקלוריות, איזה כיף זה מסה)

תמרים, אוכמניות או חמוציות.

והרבה סילאן (אחרי שזה מוכן כמובן).

תודה לי אחר כך

תמרים, אוכמניות או חמוציות.

והרבה סילאן (אחרי שזה מוכן כמובן).

תודה לי אחר כך

תודה, ננסה בקרוב

אם כבר אוכל, איזה טעם אבקת חלבון אתם מעדיפים? דיימטייז בננה זה אחלה של דבר, יצא לי לטעום שייק עם אחד בטעם עוגיות משהו וגם סבבה

עדכון פציעות :g:

בשעה טובה או באופן יחסי, הכאב בפרק כף יד כמעט עבר לגמרי. אני לא יודע אם בגלל שמזג אוויר יותר חמים, אבל יש שיפור.

מתלבט אם ללכת לעשות בדיקת EMG.

מה שכן ולצערי אני פשוט עם חוסר מזל, הברך השמאלית כבר חודש כואבת.

עשיתי מיפוי עצמות לפי הפניית אורתופד והאבחנה היא כזאת:

הדגשה קלה בקליטה באזור הטוברוזיטי של הטיביה בשני הברכיים, יכול להתאים לתהליך דלקתי או נזק מאמץ. הדגשה קלה בקליטה באזור האחורי של הקלקנאוס בכף רגל ימין. יכול להתאים לתהליך דלקתי או נזק מאמץ. אין לראות ממצאים חיוביים נוספים בעצמות השלד.

מי שמכיר או חווה משהו דומה, מוזמן לספר.

אני לא מחפש רופא בפורום. בחמישי האורתופד יתן הסברים.

אתה קונה אותה גרוסה דק? אני זורק אותה ככה לקערת חלב ואוכל כמו קורנפלקס

אפשר גם לשבור פנימה כמה עוגיות