Jump to content

תזונה ומכון כושר

Armagedon

Recommended Posts

• 2 months later...

התחלתי להתאמן לפני כחודש (בעיקר לעלות מאסת שריר)

אני רואה שאני לא מצליח להגיע לרמת חלבונים רצויה, אז אני צריך לחזק בחלבון.

מעולם לא השתמשתי באבקות וכאלה, מה מומלץ?

(אני 1.79, 73 ק"ג אם זה משנה) 

לפני13 שעות , Bundash said:

התחלתי להתאמן לפני כחודש (בעיקר לעלות מאסת שריר)

אני רואה שאני לא מצליח להגיע לרמת חלבונים רצויה, אז אני צריך לחזק בחלבון.

מעולם לא השתמשתי באבקות וכאלה, מה מומלץ?

(אני 1.79, 73 ק"ג אם זה משנה) 

בעיקרון מומלץ מה שטעים לך וזה הרבה ניסיון וטעייה , אני אוהב מאוד את הגולד סטאנדרט בטעם ווניל עוגיות , תזמין מאיי הרב ולא לקנות מהארץ להוזיל עלויות

לפני1 שעה , I promise said:

בעיקרון מומלץ מה שטעים לך וזה הרבה ניסיון וטעייה , אני אוהב מאוד את הגולד סטאנדרט בטעם ווניל עוגיות , תזמין מאיי הרב ולא לקנות מהארץ להוזיל עלויות

אני שותה אופטימום בטעם וניל רגיל ניטרלי.

בכל מקרה, אתה יכול ללכת לישראל בודי נגיד ולטעום טעמים שונים או להזמין קודם מנה קטנה (דוגמית) של המון טעמים ואז להחליט מה אתה אוהב.

11 דקות לפני, טוני said:

אני שותה אופטימום בטעם וניל רגיל ניטרלי.

בכל מקרה, אתה יכול ללכת לישראל בודי נגיד ולטעום טעמים שונים או להזמין קודם מנה קטנה (דוגמית) של המון טעמים ואז להחליט מה אתה אוהב.

250 שקל ל2.3 קילו זה מחיר טוב ? של אלפא

הזנחתי את עצמי שנים מבחינת כושר גופני מסיבות כאלה ואחרות אבל אני רוצה להתחיל לצמצם נזקים.

אז יש לי כמה שאלות:

א.הסיבולת שלי בקנטים,מה עושים מכאן?

ב.שונא פעילות מונוטונית(אני צריך שהפעילות תהיה חוויתית ז"א אם זה משהו שחוזר על עצמו אז לרוב אני אתרחק מזה די מהר)

ג.פתוח גם לפעילות לשיפור הגמישות.

ד.יש לי חרא של קורדינאציית עין-יד.

ה. אני לא אדם תחרותי ובמקרים מסויימים אם מישהו מנסה להפוך את זה לתחרותי אני מגיב בחוסר נוחות ברורה ופאסיב-אגרסיב מצידי.

לפני1 שעה , Raumdeuter said:

הזנחתי את עצמי שנים מבחינת כושר גופני מסיבות כאלה ואחרות אבל אני רוצה להתחיל לצמצם נזקים.

אז יש לי כמה שאלות:

ב.שונא פעילות מונוטונית(אני צריך שהפעילות תהיה חוויתית ז"א אם זה משהו שחוזר על עצמו אז לרוב אני אתרחק מזה די מהר)

ה. אני לא אדם תחרותי ובמקרים מסויימים אם מישהו מנסה להפוך את זה לתחרותי אני מגיב בחוסר נוחות ברורה ופאסיב-אגרסיב מצידי.

אני לא חובב קרוספיט גדול , אבל נשמע שזה מה שמתאים לך

לפני3 שעות , Raumdeuter said:

אז יש לי כמה שאלות:

א. רצים

ב. רצים בשדה מוקשים

ג. תבקש שירו עליך תוך כדי

ד. אל תנסה לירות בחזרה

ה. הפרס הוא - להישאר בחיים. נראה לי זה יוציא אותך מהפאסיב-אגרסיב.

שמח שיכולתי לעזור :P 

תעזרו לבחור אין לי מושג אני סתם מעביר את הזמן.

On 29.6.2021 at 11:53, Raumdeuter said:

אז יש לי כמה שאלות:

אתה צריך ליווי מקצועי של איש מקצוע איכותי, לפחות בשלבים הראשונים שלך. שלא תיפצע.

2 דקות לפני, טוני said:

אתה צריך ליווי מקצועי של איש מקצוע איכותי, לפחות בשלבים הראשונים שלך. שלא תיפצע.

יש לך המלצות לאנשים שנמצאים באזור הדרום?

• 3 months later...

אתר אמין וזול להזמנת אבקת חלבון? הייתי מזמין קבוע ב iherb אבל נראה שההיצע שם קטן וחסרים הרבה טעמים. גם חנות פיזית מחדרה עד תל אביב תהיה טובה. תודה חברים.

• 2 weeks later...
On 11.10.2021 at 14:01, zion8 said:

אתר אמין וזול להזמנת אבקת חלבון? הייתי מזמין קבוע ב iherb אבל נראה שההיצע שם קטן וחסרים הרבה טעמים. גם חנות פיזית מחדרה עד תל אביב תהיה טובה. תודה חברים.

פארם סטור - מחירים טובים, שירות לקוחות נהדר ומשלוח תוך יומיים.

• 1 month later...

BODYHD 

MYPROTEIN אחלה אתר, מזמין ממנו כבר כמה שנים

• 2 months later...
לפני5 שעות , Originals said:

למישהו יש מתכון טעים כמו כל הסרטונים שרואים באינסטגרם לשיבולת שועל ואבקת חלבון שוקולד?

משהו לא מסובך מידי אבל שעושה טוב בלב

שים במיקסר שיבולת שועל (כמו שהיא ישר מהקופסא), 2 ביצים, חלב ואבקת חלבון. אפשר להוסיף קצת סילאן או בננות למתיקות אם אתה אוהב. תטחן ויש לך בלילה לפנקייקים. תשחק קצת עם הכמויות זה אמור להיות קצת סמיך ולטגן דקה בערך כל צד תלוי בגודל.

• 3 weeks later...

איזה אבקת חלבון קונים תגידו?

עד היום הייתי מזמין optimum nutrition מiherb, אבל המחיר הפך למטורף, יותר מרף המס.

בדקתי גם בmy protein ואותו הדבר

אחלה נושא פעם ראשונה שאני שם לב אליו 

אני לפני שנה כשהגעתי למשקל שיא של 123(!!!) על גובה 1.92 החלטתי שהגיע הזמן לשים לזה סוף 

פעם אחרונה נשקלתי לפני 3 חודש שקלתי 105, היעד - 92 קילו 

משתמש באבקת אלפא טעם אייס קפה נדיר ביותר 

יש דרך טבע בריא הנחות לקונה המתמיד כך שיוצא שאני קונה 2 אבקות ב400 שקל 

בנוסף אני על חטיפי חלבון מIherb של חברת One

ממליץ במיוחד על טעמים חמאת בוטנים, בראוניז וקינמון 

גרם אחד סוכר, 20 גרם חלבון, 10 גרם סיבים לחטיף של 60 גרם 200 קלוריות

מישהו מכיר/ממליץ על אבקת חלבון שההתפרקות שלה איטי יותר, לשימוש לילי? אני לוקח אבקה בבוקר, אחרי אימון בדרך כלל חטיף חלבון, ולפני השינה לסירוגין עוד מנת אבקה

בנוסף, יש איזה פרי שאתם ממליצים עליו לפני/אחרי אימון עם סיבים תזונתיים גבוהים? בדרך כלל אני אוכל בננה/תמרים אבל זה מלא סוכר ובטווח הארוך זה יכול להיות בעייתי 

לפני20 שעות , YNWA said:

אחלה נושא פעם ראשונה שאני שם לב אליו 

אני לפני שנה כשהגעתי למשקל שיא של 123(!!!) על גובה 1.92 החלטתי שהגיע הזמן לשים לזה סוף 

פעם אחרונה נשקלתי לפני 3 חודש שקלתי 105, היעד - 92 קילו 

משתמש באבקת אלפא טעם אייס קפה נדיר ביותר 

יש דרך טבע בריא הנחות לקונה המתמיד כך שיוצא שאני קונה 2 אבקות ב400 שקל 

בנוסף אני על חטיפי חלבון מIherb של חברת One

ממליץ במיוחד על טעמים חמאת בוטנים, בראוניז וקינמון 

גרם אחד סוכר, 20 גרם חלבון, 10 גרם סיבים לחטיף של 60 גרם 200 קלוריות

מישהו מכיר/ממליץ על אבקת חלבון שההתפרקות שלה איטי יותר, לשימוש לילי? אני לוקח אבקה בבוקר, אחרי אימון בדרך כלל חטיף חלבון, ולפני השינה לסירוגין עוד מנת אבקה

בנוסף, יש איזה פרי שאתם ממליצים עליו לפני/אחרי אימון עם סיבים תזונתיים גבוהים? בדרך כלל אני אוכל בננה/תמרים אבל זה מלא סוכר ובטווח הארוך זה יכול להיות בעייתי 

בנוסף לאבקת חלבון, אני אוכל יוגורט עם 15 גרם חלבון כל יום.

בנוסף משתדל לאכול גביע קוטג' כל יום, כשפעמיים בשבוע מוסיף לו טונה (יותר מזה לא בריא).

12 דקות לפני, Zizou said:

בנוסף משתדל לאכול גביע קוטג' כל יום, כשפעמיים בשבוע מוסיף לו טונה (יותר מזה לא בריא).

אין בעיית כספית בטונה בארץ

לפני21 שעות , YNWA said:

למה זה בעייתי?

לפני8 שעות , Zizou said:

אני גם, כשלושה חודשים, אוכל 5-6 פעמים בשבוע קוטג' לפני השינה עם פריכיות פיטנס, זה נחמד, מגיע ל 130-140 גרם חלבון ליום, אבל כבר בא לי להקיא מזה

לפני7 שעות , אקיטה said:

למה זה בעייתי?

פעם הייתי אוכל בבוקר בננה עם שייק חלבון, החלפתי את הבננה ב3 יחידות לחמית, אותו קלוריות, ללא סוכר, זו אחת הסיבות שגם עברתי לחטיפי חלבון אחרי אימון (במקום בננה ושייק) כי יש בהם 1גרם סוכר ו10 גרם סיבים, לפני אימון אוכל בננה, ועוד אחת לפעמים בערב עם אבקה לפני שינה, בבננה אחת יש 4 כפיות סוכר ,זה לא הכי בריא, בבוקר הקיבה ריקה וזה מעלה את רמות הסוכר בגוף, באמצע היום זה פחות נורא