Jump to content

תזונה ומכון כושר

Armagedon

Recommended Posts

יש למישהו המלצה על מכשיר יחסית זול ואמין למדידת אחוזי שומן?

אין מספר מדויק, אפילו בבתי חולים לא יכולים לתת לך מספר אמין, תמיד יש סטיית תקן כי פשוט אין דרך למדוד נטו את כל השומן שיש לך בגוף

יש משקלים או קליפרים שנותנים לך מספר ואתה יכול לצאת מנקודת הנחה שאתה באזור המספר הזה בסטיית תקן של חצי אחוז או משהו כזה לפה או לשם

https://www.gearbest...3RoCPbUQAvD_BwE

זה מה שלי יש

ואפשר בערך לדעת באיזה אזור אתה לפי מראה, אם אתה מחפש ריבועי בטן אז בוא נגיד שמתחת ל 17% הם מתחילים לבצבץ אבל לא בלי אימון טוב לפני, מתחת ל 15 כבר יש לך 2-4 ריבועים וורידים יפים על כל הגוף, באזור 12 כבר יש לך שישיה מכובדת

body-fat-photos-1.jpg

איך זה יעזור לך לדעת כמה אחוז שומן אתה אחי?

תכלס צודק. זה לא נותן המון (אבל אפשר להגיד בדיוק אותו דבר על משקל).

רוצה בעיקר כי זה מסקרן אותי, אבל גם קצת כדי לבדוק איפה אני עומד, זה יכול לדוגמה להגיד לי אם הורדתי שומן או שריר בחיטוב ונותן עוד אינדיקציה לגבי המצב.

אבל זה נכון שבתכלס אני יכול ללכת לפי מראה + תוצאות בחדר כושר.

אין מספר מדויק, אפילו בבתי חולים לא יכולים לתת לך מספר אמין, תמיד יש סטיית תקן כי פשוט אין דרך למדוד נטו את כל השומן שיש לך בגוף

יש משקלים או קליפרים שנותנים לך מספר ואתה יכול לצאת מנקודת הנחה שאתה באזור המספר הזה בסטיית תקן של חצי אחוז או משהו כזה לפה או לשם

https://www.gearbest...3RoCPbUQAvD_BwE

זה מה שלי יש

ואפשר בערך לדעת באיזה אזור אתה לפי מראה, אם אתה מחפש ריבועי בטן אז בוא נגיד שמתחת ל 17% הם מתחילים לבצבץ אבל לא בלי אימון טוב לפני, מתחת ל 15 כבר יש לך 2-4 ריבועים וורידים יפים על כל הגוף, באזור 12 כבר יש לך שישיה מכובדת

body-fat-photos-1.jpg

תודה אחי

יש עוד דרך לבדוק התקדמות, לפעמים המשקל לא יזוז ואתה סתם תהיה מצוברח למרות שבפועל הגוף שלך עושה שינויים שאתה לא שם לב אליהם

הדרך היא למדוד את המותן ואת היקף היד הקדמית ולבדוק נגיד פעם בשבוע את השינויים, אפשר גם לבדוק ירך והיקף כתפיים.

המצב לא טוב

הפסקתי להתאמן לפני כמה חודשים בגלל פציעה בגב

היתי 76 קילו וגובה 1.70 ועכשיו אני שוקל 52 בערך.

וואי וואי

בכמה זמן ירדת את כל זה?

אני בדיוק סיימתי היום תקופת מבחנים

התחלתי אותה 81 קילו וכל התקופה הזאת לא התאמנתי היום אני 76 בערך

טוב החלטתי שכנראה הגיע הזמן להתחיל להזיז תתחת..

1.73 שוקל 56 בערך ככה שלא צריך להיות גאון גדול לדעת שאני צריך לעלות משקל. השאלה איך עושים את זה? נתחיל בלהירשם לחדר כושר אבל איך בעצם יודעים איך לאכול כמה ומתי? ואיך להתחיל להתאמן? לדבר עם מדריכי כושר בחד״כ עצמו ולהסתמך עליהם?

טוב החלטתי שכנראה הגיע הזמן להתחיל להזיז תתחת..

1.73 שוקל 56 בערך ככה שלא צריך להיות גאון גדול לדעת שאני צריך לעלות משקל. השאלה איך עושים את זה? נתחיל בלהירשם לחדר כושר אבל איך בעצם יודעים איך לאכול כמה ומתי? ואיך להתחיל להתאמן? לדבר עם מדריכי כושר בחד״כ עצמו ולהסתמך עליהם?

תזונאי טוב יסדר אותך בקלות .

הבסיס הוא חלבון כפול 2 מהמשקל גוף , שומן ופחמימה להעלות בהדרגה, לעקוב שאתה עולה במשקל בצורה שבועית , עליה מתונה תעזור לך בחיטוב שאחרי.

גיא, לגבי הכושר עצמו, אם אין לך אפשרות כלכלית לממן אימונים אישיים בהתחלה, כן תסתמך על התוכנית אימון שייתנו לך.

רק הערה כללית קטנה, תתחיל ברגוע, אל תעוף קדימה יותר מדי מהר כי אתה בתקופה קריטית לפציעות. תלמד את התנועה ולאט לאט תעלה משקלי עבודה.

יש לי את זה, מתחבר לאפליקציה, נותן הרבה נתונים

https://www.gearbest.com/body-scales/pp_009448349820.html?wid=1433363&currency=ILS&vip=4446207&gclid=CjwKCAjwg-DpBRBbEiwAEV1_-E4W3Oz26183NPr0p6XLxQ4LhllWrBf9-xvv0lkERxADaA4eQvj43RoCPbUQAvD_BwE

קניתי מאייבורי עלה לי 129 אם אני זוכר נכון

ראיתי יש 2 דגמים, יש הבדל ביניהם בכלל?

באיזה מוצרי מזון יש חלבונים (למי שלא אוכל בשר בתקופה הזאת) בדקתי בגוגל וזה בעיקר הביא דברים שאני פחות אוכל או בכלל לא אוכל?.

ביצים ומעדנים של יופלייט/דנונה עם הרבה חלבון. יש היום מעדנים של 130 קלוריות ו 20 גרם חלבון, זה עולם אחר.

• 4 weeks later...

מי יכול לשפוך קצת מהידע שלו על אבקות חלבון?

איפה קונים? מתי משתמשים? איך אני יודע מה מתאים לי? 

*ברור לי שזה לא תחליף לחלבון שמגיע מהאוכל אלא משמש להשלמה במקרים של אין כוח לאכול

12 hours ago, Replay said:

מי יכול לשפוך קצת מהידע שלו על אבקות חלבון?

איפה קונים? מתי משתמשים? איך אני יודע מה מתאים לי? 

*ברור לי שזה לא תחליף לחלבון שמגיע מהאוכל אלא משמש להשלמה במקרים של אין כוח לאכול

אבקת חלבון- כלי עזר נהדר כדי להגיע לרמות החלבון שאתה צריך להגיע אליהן, בהתאם לתפריט ולמטרה שלך.

איפה קונים? כמעט בכל מקום אתה יכול לקנות, אני אישית קונה מחברת MYPROTEIN, משיקולי מחיר, חברה טובה, הכי זולה ומשתלמת.

מתי משתמשים? אין חשיבות לזמן השימוש במהלך היום, מתי שנוח לך.

מה מתאים לך? אבקת חלבון רגילה, אבקת ISO היא יותר מבודדת מבחינת אחוז החלבון, לא משמעותי כ"כ ולא שווה את הפער במחיר לדעתי.

15 hours ago, Barkan said:

אבקת חלבון- כלי עזר נהדר כדי להגיע לרמות החלבון שאתה צריך להגיע אליהן, בהתאם לתפריט ולמטרה שלך.

איפה קונים? כמעט בכל מקום אתה יכול לקנות, אני אישית קונה מחברת MYPROTEIN, משיקולי מחיר, חברה טובה, הכי זולה ומשתלמת.

מתי משתמשים? אין חשיבות לזמן השימוש במהלך היום, מתי שנוח לך.

מה מתאים לך? אבקת חלבון רגילה, אבקת ISO היא יותר מבודדת מבחינת אחוז החלבון, לא משמעותי כ"כ ולא שווה את הפער במחיר לדעתי.

כמה זה עולה? לפי משקל? לפי נפח? איך קונים? איזה טעמים יש לזה?

איפה אפשר לקנות את זה ברמת גן או האם יש את זה בחנות דקתלון בראשל"צ (עובד באיזור)

6 hours ago, Replay said:

כמה זה עולה? לפי משקל? לפי נפח? איך קונים? איזה טעמים יש לזה?

איפה אפשר לקנות את זה ברמת גן או האם יש את זה בחנות דקתלון בראשל"צ (עובד באיזור)

ברמת גן יש בז'בוטינסקי את חנות ישראל בודי.

https://www.israelbody.org/

יהיו לך מגוון של חברות בחנות. הם ינסו למכור לך את המוצר שהם מרוויחים עליו הכי הרבה (סינטרקס) שהוא גם לדעתי אחד השייקים הטובים בשוק.

בכל אופן, את האופטימום הם שומרים מאחורי הדלפק, אני אישית קונה רק אופטימום נוטרישן (טעם וניל, כי הוא לא דומיננטי ואפשר לערבב איתו עוד דברים כמו בננה וכו').

להמשך הדרך שלך, פשוט תזמין מחו"ל. קצת לפני שתיגמר לך האבקה שקנית בארץ, כנס לhttps://www.bodybuilding.com ותזמין. תוך שבועיים-שלושה המוצר כאן, לרוב בחצי מחיר.

• 2 weeks later...

https://www.israelbody.org/המדריך-המלא-לבחירת-אבקת-חלבון-המתאימה-לנו

הם מדברים על שני סוגי אבקות חלבון- כזו שמופקת מחלבון מי גבינה בלבד וכזו שמופקת מכמה סוגי חלבון( תשלובת חלבונים). הם ממליצים על התשלובת אבל ראיתי שהפעריי מחיר רציניים בין שני הסוגים.  ההבדל משמעותי בין האבקות ומצדיק את המחיר? (למתאמן די סטנדרטי). 

• 1 month later...

מכירים את זה שאתם באים למכון כבר 7 שנים, מתאמנים יותר קשה מכל מי שאתם רואים שם, ועדיין, יש איזה ילד חרא בן 24 שפשוט מוציא תוצאות שלא עומדות באף קנה מידה?

אז זה.

אגב, לא אומר בשום אופן שבלתי אפשרי להגיע לתצורה מאוד מרשימה בעזרת עבודה קשה, משמעת עצמית ותזונה נוקשה, אבל בחיית. זה כבר נהיה בדיחה.

• 3 weeks later...

יש לי שאלה - אם אני בחיטוב ורצה להיות בגירעון קלורי, ברור לי איך אני מודד את הקלריות שאני צורך, אבל איך מחשבים את ההוצאה האנרגטית כדי לוודא שאכן נמצאים בגירעון? יש איזה קווים מנחים לעניין הזה? 

תודה

6 hours ago, Dalembert said:

יש לי שאלה - אם אני בחיטוב ורצה להיות בגירעון קלורי, ברור לי איך אני מודד את הקלריות שאני צורך, אבל איך מחשבים את ההוצאה האנרגטית כדי לוודא שאכן נמצאים בגירעון? יש איזה קווים מנחים לעניין הזה? 

תודה

בלתי אפשרי לדעת , פשוט תשקל על בסיס יומי , תעשה ממוצע שבועי , כל עוד אתה יורד עד %1 מהמשקל גוף זה הרצוי

• 2 months later...