Jump to content

תזונה ומכון כושר

Armagedon

Recommended Posts

עושה 4,מתאמן כבר 3 חודשים אך רק לפני שבוע התחלתי להכניס גם מתח.

אני מאמין בהתחזקות פרוגרסיבית

תעקוב אחרי כל אימון שלך ותרשום על אפליקציה/דף. כל אימון תגיע במטרה לנסות לעשות לפחות אחד יותר

מתח לדעתי הוא אחד מחמשת התרגילים החשובים ביותר, הייתי ממליץ לכל אחד לשלב אותם באימונים שלו

בנצ'פרס (חזה)

סקוואט (רגליים)

דדפליפט (גב/רגליים)

מתח (גב)

שולדר אוברהד פרס (כתפיים)

מישהו במקרה רץ במירוץ הלילה הראשון בעיר הפשע והרשע (שלא באמת קיימת) פ"ת?

נרשמתי ל-10 ק"מ, זה הולך להיות מביך ברמת הביצועים כי פעם אחרונה שרצתי היה חצי מרתון לפני שנתיים. ומאז נשבעתי לא לרוץ יותר. אבל נשברתי. התאמנתי שבועיים-שלוש בערך אני רץ בקצב של ק"מ ל-8.5 דקות :D

• 1 month later...

התחלתי לפני שבוע דיאטה, ומשלב את זה עם אימוני כח בבית (סוגים שונים של כפיפות בטן, שכיבות סמיכה וכו'), והעלתי 400 גרם.
יכול להיות שה400 גרם האלה זו עלייה במסת שריר, ולא סתם כי הדיאטה (או הגוף שלי) הם פח?

עליה במשקל היא תוצר של תזונה ולא של אימון כזה או אחר.

אם אתה במצב מתחיל, תוכל לרדת במשקל וגם לעלות במסת השריר, בשלבים מתקדמים יותר זה יותר בעיתי.

אגב, יש חשיבות לזמן השקילה, מומלץ בבוקר אחרי השירותים, זה הזמן האידיאלי.

מעבר לזה, הייתי ממליץ על אימון התנגדות במכון כושר או קניית ציוד מינימלי לבית לעבודה קצת יותר רצינית, כדי לראות תוצאות אפקטיביות.

עליה במשקל היא תוצר של תזונה ולא של אימון כזה או אחר.

אם אתה במצב מתחיל, תוכל לרדת במשקל וגם לעלות במסת השריר, בשלבים מתקדמים יותר זה יותר בעיתי.

אגב, יש חשיבות לזמן השקילה, מומלץ בבוקר אחרי השירותים, זה הזמן האידיאלי.

מעבר לזה, הייתי ממליץ על אימון התנגדות במכון כושר או קניית ציוד מינימלי לבית לעבודה קצת יותר רצינית, כדי לראות תוצאות אפקטיביות.

יכול להיות שזה פשוט סטרס של הגוף, או עלייה משמעותית בכמות המים שאני שותה, או לך תדע.

בוא נחכה עוד שבוע בשביל לראות מגמה.

לגבי חד"כ, אין לי זמן לזה כרגע לצערי.

ציוד מינימלי - מה מומלץ? קח בחשבון שאני בכושר באמת זוועה, וגם בלי משקולות אני בקושי מצליח

קודם כל, מאוד חשוב להיצמד לתפריט בצורה טוטאלית עם מינימום חריגות, במיוחד בשלב הראשון, כדי לזהות מגמות על הגוף ולאבחן את קצב ההורדה לזמן הארוך.

לגבי סטרס אין קשר, מים יכול להיות, בגלל זה חשוב זמן השקילה.

הייתי ממליץ על משקולות יד להרכבה עד 30-35 לכל משקולת. בנוסף, אם יש מקום אז ספסל לחיצת חזה עם מוט אולימפי יכול להיות טוב להתחלה.

שאלה:

לאחרונה אני נאלץ לבצע את האימונים בבוקר. אני לא טיפוס של ארוחת בוקר ומעולם לא הייתי, לרוב לא אוכל כלום עד הצהריים. האם חשוב להכריח את עצמי לאכול משהו אחרי האימון?

יכול להיות שזה פשוט סטרס של הגוף, או עלייה משמעותית בכמות המים שאני שותה, או לך תדע.

בוא נחכה עוד שבוע בשביל לראות מגמה.

לגבי חד"כ, אין לי זמן לזה כרגע לצערי.

ציוד מינימלי - מה מומלץ? קח בחשבון שאני בכושר באמת זוועה, וגם בלי משקולות אני בקושי מצליח

ניר ממליץ לך להוריד לטלפון אפליקציה בשם my fitness Pal , תוכל לעקוב אחרי הכמות קלוריות שלך , דיאטה רצויה תיהיה בין 300-500 קלוריות פחות מההוצאה היומית , מבחינת האימונים בבית , תחפש אימון פול באדי לבית , לא חוסר תוכניות טובות באינטרנט , 3 פעמים בשבוע תספיק.

תשקל כל יום ותעשה ממוצע זה יתן לך תמונה יותר טובה מאשר להישקל פעם בשבוע , המשקל יכול להיות מושפע מכל מיני דברים ויש המלצה גורפת לממוצע על פני שקילה פעם בשבוע .

בהצלחה ! אם צריך עזרה אתה מוזמן

ירדתי בחודשים האחרונים כמעט 10 קילו(מ86 ל77, אני 1.88), מרזה רגיל הפכתי לשחיף, לא משנה כמה אני אוכל(ואני אוכל) אני לא מצליח לחזור לעצמי, מומלץ לשלב גיינר למרות שאני לא יכול להיכנס לשגרת אימונים קבועה בחודשיים וחצי הקרובים?(מושבת בעקבות פציעה)

שאלה:

לאחרונה אני נאלץ לבצע את האימונים בבוקר. אני לא טיפוס של ארוחת בוקר ומעולם לא הייתי, לרוב לא אוכל כלום עד הצהריים. האם חשוב להכריח את עצמי לאכול משהו אחרי האימון?

בגדול כל עוד תאכל מספיק חלבון במהלך היום הכל בסדר

אבל ממליץ שלפחות תשתה שייק אחרי האימון וקצת פחמימה בשביל אנרגיה

בגדול כל עוד תאכל מספיק חלבון במהלך היום הכל בסדר

אבל ממליץ שלפחות תשתה שייק אחרי האימון וקצת פחמימה בשביל אנרגיה

מבחינת רעב ואנרגיה אין לי בעיה, השאלה רק אם יש חשיבות לאכילת חלבון בטווח זמן מסוים אחרי האימון ולא 4-5 שעות אחריו

ניר ממליץ לך להוריד לטלפון אפליקציה בשם my fitness Pal , תוכל לעקוב אחרי הכמות קלוריות שלך , דיאטה רצויה תיהיה בין 300-500 קלוריות פחות מההוצאה היומית , מבחינת האימונים בבית , תחפש אימון פול באדי לבית , לא חוסר תוכניות טובות באינטרנט , 3 פעמים בשבוע תספיק.

תשקל כל יום ותעשה ממוצע זה יתן לך תמונה יותר טובה מאשר להישקל פעם בשבוע , המשקל יכול להיות מושפע מכל מיני דברים ויש המלצה גורפת לממוצע על פני שקילה פעם בשבוע .

בהצלחה ! אם צריך עזרה אתה מוזמן

אני משתמש באפליקציה של חלי ממן, היא מאוד נוחה לי. ולכושר אני עושה פול באדי ואבס טריינינג לפי איזו אפליקציה שהורדתי.

ושמע, בימים האחרונים אני קורא כל כך הרבה מידע סותר באינטרנט, אני משתגע מזה וכבר מבולבל לגמרי.

אני משתמש באפליקציה של חלי ממן, היא מאוד נוחה לי. ולכושר אני עושה פול באדי ואבס טריינינג לפי איזו אפליקציה שהורדתי.

ושמע, בימים האחרונים אני קורא כל כך הרבה מידע סותר באינטרנט, אני משתגע מזה וכבר מבולבל לגמרי.

מוזמן לשאול , בכל אופן תתרחק מכל אלה שמבטיחים איזו שיטת פלא וכו כי אין , מאזן קלורי שלילי, מספיק חלבון , אימונים טובים זה כל העניין

ניר, יש לך פייסבוק?

אם כן ממליץ על הקבוצה evb, מקצועית ומבוססת מדע עדכני ולא בולשיט

יש גם את אתר קילוגרם ויש עוד אחד ששכחתי איך קוראים לו

מוזמן לשאול , בכל אופן תתרחק מכל אלה שמבטיחים איזו שיטת פלא וכו כי אין , מאזן קלורי שלילי, מספיק חלבון , אימונים טובים זה כל העניין

דווקא השיטה שלה רחוקה משיטת פלא, ואיך אני בכלל יודע כמה זה חלבון? המספרים שראיתי באינטרנט נעים בין 0.8 עד 2 גרם חלבון על כל ק"ג של הגוף, וזה הבדל עצום.

וחלק אומרים כן אירובי, חלק אסור אירובי.

ואיך בכלל יודעים מה זה אימון טוב?

אם אתה מדבר על השיטה של חלי ממן אז היא לא שיטת פלא, מנגד היא גם לא מעודכנת במדע התזונה העדכני בכלל.

כמויות חלבון זה תלוי גנטיקה ואימונים. את התשובה האמיתית תדע רק כשתראה אם יש עלייה במסת שריר בזמן אימוני מסה. אם לא - כנראה לא מספיק חלבון. כלל האצבע לבנאדם פעיל 1-1.2 גרם לקילו גוף.

מי אומר אסור אירובי?

אם אתה מדבר על השיטה של חלי ממן אז היא לא שיטת פלא, מנגד היא גם לא מעודכנת במדע התזונה העדכני בכלל.

כמויות חלבון זה תלוי גנטיקה ואימונים. את התשובה האמיתית תדע רק כשתראה אם יש עלייה במסת שריר בזמן אימוני מסה. אם לא - כנראה לא מספיק חלבון. כלל האצבע לבנאדם פעיל 1-1.2 גרם לקילו גוף.

מי אומר אסור אירובי?

סרטונים של כל מיני מדריכי כושר ביוטיוב

דווקא השיטה שלה רחוקה משיטת פלא, ואיך אני בכלל יודע כמה זה חלבון? המספרים שראיתי באינטרנט נעים בין 0.8 עד 2 גרם חלבון על כל ק"ג של הגוף, וזה הבדל עצום.

וחלק אומרים כן אירובי, חלק אסור אירובי.

ואיך בכלל יודעים מה זה אימון טוב?

אירובי תלוי בך , אם מסתכלים נטו על ירידה במדקל ולא מבחינה בריאותיץ , מה שאירובי עושה זה בסהכ להגדיל את הגרעון הקלורי ויכול לאפשר לך לאכות יותר/לרדת מהר יותר.

מה שבוסה הביא מבחינת חלבון זה לא לבן אדם שמתאמן , לפי כל המחקרים אם את רוצה לשמר/להעלוץ מסת שריר אתה תצטרך מינימום של 1.6 חלבון ואני ממליץ שיותר אפילו לכיוון ה2.

השאר מפחמימה ושומן כראות עיינך.

אימון טוב בלי חדר כושר זה כמובן קצת יותר קשה למדידה , אבל להתחלה בוא נצא מנקודת הנחה שתקח תוכנית שעובדת על כל חלקי הגוף , שתבצע את התרגילים כמו שצריך גם אם זה אומר פחות חזרות , לאט לאט תקנה זוג משקולוץ מתכווננות ותוכל לראות שיפור במשקלים שזה כבר דרך יותר ריאלית לבחון אם אימון הוא טוב או לא

כמה פעמים בשבוע היית ממליץ להתאמן?

האימונים שלי הם כעשרים, עשרים וחמש דקות בבוקר, כל מיני כפיפות בטן, שכיבות סמיכה וכדומה.

כמה פעמים בשבוע היית ממליץ להתאמן?

האימונים שלי הם כעשרים, עשרים וחמש דקות בבוקר, כל מיני כפיפות בטן, שכיבות סמיכה וכדומה.

ממליץ לעבוד לפי תוכנית שתכלול את כל התנועות כמו ששלחתי קצת מעל פה , 3 פעמים בשבוע וכל מה שציינתי מקודם ואתה תיהיה על דרך המלך