Jump to content

תזונה ומכון כושר

Armagedon

Recommended Posts

תודה על המענה,

בגדול התכנית שלי עכשיו די עובדת אבל אמרו לי שאם אחליף אראה תוצאות טובות יותר.

איזה עוד נתונים להוסיף?

אין סיבה להחליף סתם לדעתי.

אני מכוון לעלות קצת במסת שריר ולהוריד קצת באחוזי שומן. כלומר אני לא רוצה להתנפח יותר מאיך שאני עכשיו אלא רק להיות חטוב יותר.

אבל בגדול אני די משמר מה שקיים עכשיו, אני גדול מבחינה פיזית והשרירים שהכי הייתי רוצה לשפר כרגע זה החזה והגב. מרגיש שנתקעתי קצת עם הפיתוח שלהם.

חטוב יותר > תזונה הדוקה יותר ובו זמנית לנסות לשמור על אימוני כוח באותו קצב בלי לשנות.

אהלן.

אני בן 18, מתאמן שנתיים וקצת וצריך את עזרתכם.

אני מתגייס עוד חודשיים בערך, ככל הנראה לקרבי ואני רוצה להגיע בכושר סביר.

מבחינת מסה אני מסודר, אבל מבחינת סיבולת אני פח ברמה של מתנשף אחרי המדרגות בנתניה, תוצאה של אי עשיית אירובי כמעט בחיים מחוסר אהבה לריצה, אבל עכשיו אין ברירה. חוץ מאיזור הבטן אני סבבה, אבל באיזור הבטן הצטבר אצלי במהלך השנים שומן שאשמח כבר להוריד אותו אם אני מבצע כבר אירובי.

אז צריך את עזרתכם במציאת אימוני/תרגילי אירובי שאוכל לבצע כמה פעמים בשבוע כדי לשפר סיבולת ולחתוך בשומן בלי להוריד הרבה מהמסה. חשוב לציין שאני לא הולך ליחידה מובחרת או משהו, אז לא צריך כושר מטורף (כנראה הגנה אווירית).

תודה לעוזרים.

תודה על המענה,

בגדול התכנית שלי עכשיו די עובדת אבל אמרו לי שאם אחליף אראה תוצאות טובות יותר.

איזה עוד נתונים להוסיף?

מפצלים יותר בד"כ שנתקעים(לטעמי פיצול abc הוא מיותר)

כדאי שתציין מה המטרות שלך ונתונים קצת(כמה זמן אתה מתאמן לא רלוונטי אלא לאלו משקלים הגעת לעומת משקל הגוף שלך)

אם תכנית ab עובדת לך תשאר איתה

אהלן.

אני בן 18, מתאמן שנתיים וקצת וצריך את עזרתכם.

אני מתגייס עוד חודשיים בערך, ככל הנראה לקרבי ואני רוצה להגיע בכושר סביר.

מבחינת מסה אני מסודר, אבל מבחינת סיבולת אני פח ברמה של מתנשף אחרי המדרגות בנתניה, תוצאה של אי עשיית אירובי כמעט בחיים מחוסר אהבה לריצה, אבל עכשיו אין ברירה. חוץ מאיזור הבטן אני סבבה, אבל באיזור הבטן הצטבר אצלי במהלך השנים שומן שאשמח כבר להוריד אותו אם אני מבצע כבר אירובי.

אז צריך את עזרתכם במציאת אימוני/תרגילי אירובי שאוכל לבצע כמה פעמים בשבוע כדי לשפר סיבולת ולחתוך בשומן בלי להוריד הרבה מהמסה. חשוב לציין שאני לא הולך ליחידה מובחרת או משהו, אז לא צריך כושר מטורף (כנראה הגנה אווירית).

תודה לעוזרים.

ממליץ לך להוריד בטורנט את התכנית insanity ולהתנסות בה, נעשו בה שימושים רבים ביחידות בארה"ב בעקרון התכנית נוצרה על מנת להביא אנשים רגילים(חסרי כושר גופני) למצב שהם יכולים להיות אצנים במהירות הכי רבה שאפשר(תכנית שמשפרת את הכושר הגופני במידה ניכרת)

מפצלים יותר בד"כ שנתקעים(לטעמי פיצול abc הוא מיותר)

כדאי שתציין מה המטרות שלך ונתונים קצת(כמה זמן אתה מתאמן לא רלוונטי אלא לאלו משקלים הגעת לעומת משקל הגוף שלך)

אם תכנית ab עובדת לך תשאר איתה

אני מתאמן בערך 3 שנים כבר. שוקל 88 ומרים משקלים די כבדים.(בנץ' מגיע ל-40 כל צד, כתף דחיקה חופשי 32 כל צד וכו').

אני לא יודע אם AB עובדת לי או שאני יכול להגיע להרבה יותר בתכלס. המטרה היא יותר נפח שריר ויותר דחיסות.

אני מתאמן בערך 3 שנים כבר. שוקל 88 ומרים משקלים די כבדים.(בנץ' מגיע ל-40 כל צד, כתף דחיקה חופשי 32 כל צד וכו').

אני לא יודע אם AB עובדת לי או שאני יכול להגיע להרבה יותר בתכלס. המטרה היא יותר נפח שריר ויותר דחיסות.

סתם מעניין , כמה חזרות בבנץ׳?

ממליץ לך להוריד בטורנט את התכנית insanity ולהתנסות בה, נעשו בה שימושים רבים ביחידות בארה"ב בעקרון התכנית נוצרה על מנת להביא אנשים רגילים(חסרי כושר גופני) למצב שהם יכולים להיות אצנים במהירות הכי רבה שאפשר(תכנית שמשפרת את הכושר הגופני במידה ניכרת)

אפשר את שם הטורנט המלא ?

אפשר את שם הטורנט המלא ?

לא ממליץ להתחיל עם הקורס הזה. הוא קורס ששובר את הרוח למי שרק מתחיל עם בניית סיבולת לב ריאה.

הם מתחילים בצורה קיצונית אבל בין לבין אומרים שמי שמרגיש שזה קשה לו שיעשה שינוי ונותנים אלטרנטיבה זה כן.

תוריד לפלאפון (אייטונס) סוגי שירים של טבאטה ופשוט תסתכל ביוטיוב על סרטונים למתחילים כמו זה -

אגב, השיר שאתה שומע ברקע של הסרטון עם המאמן שמדבר ואומר מתי להפסיק ולהתחיל נמצא באייטונס תחת הכותרת - Tabata Songs

לא ממליץ להתחיל עם הקורס הזה. הוא קורס ששובר את הרוח למי שרק מתחיל עם בניית סיבולת לב ריאה.

הם מתחילים בצורה קיצונית אבל בין לבין אומרים שמי שמרגיש שזה קשה לו שיעשה שינוי ונותנים אלטרנטיבה זה כן.

תוריד לפלאפון (אייטונס) סוגי שירים של טבאטה ופשוט תסתכל ביוטיוב על סרטונים למתחילים כמו זה -

אגב, השיר שאתה שומע ברקע של הסרטון עם המאמן שמדבר ואומר מתי להפסיק ולהתחיל נמצא באייטונס תחת הכותרת - Tabata Songs

אה חשבתי שזו תוכנית אימונים כוללת ולא רק לב ריאה, אני חושב על להחליף תוכנית כי כרגע אני על ABC וקצב האימונים שלי נע בין 4 ל 5 בשבוע, ואני קצת תקוע במשקלים (למרות שעם הקריאטין בשבוע וחצי האחרון התחילו לזוז עניינים)

*יש מצב זה פסיכולוגי ? או שזה משפיע כל כך מהר

אה חשבתי שזו תוכנית אימונים כוללת ולא רק לב ריאה, אני חושב על להחליף תוכנית כי כרגע אני על ABC וקצב האימונים שלי נע בין 4 ל 5 בשבוע, ואני קצת תקוע במשקלים (למרות שעם הקריאטין בשבוע וחצי האחרון התחילו לזוז עניינים)

*יש מצב זה פסיכולוגי ? או שזה משפיע כל כך מהר

קריאטין נותן נטו כוח. ההשפעה הראשונית של קריאטין בשבוע הראשון היא עלייה במשקל.

כמה סקופים אתה לוקח ביום?

בהמשך ספיחת הנוזלים תפוג ואתה תחזור למשקל המקורי

קריאטין נותן נטו כוח. ההשפעה הראשונית של קריאטין בשבוע הראשון היא עלייה במשקל.

כמה סקופים אתה לוקח ביום?

בהמשך ספיחת הנוזלים תפוג ואתה תחזור למשקל המקורי

עשיתי שבוע של 20 גרם (4 סקופים), עכשיו אני בארבע שבועות של סקופ אחד ביום ואז שבועיים ניקיון

רציתי להתחיל לקחת קריאטין וכל פעם מתלבט.. יש לזה תופעות על הגוף? אמרו לי שצריך לשתות לפחות 2.5-3 ליטר מים ביום. לא כל כך הבנתי.. השאלה שלי היא כזאת? עושה נזק לגוף בעתיד? או אין בעיה לצרוך את זה?

עשיתי שבוע של 20 גרם (4 סקופים), עכשיו אני בארבע שבועות של סקופ אחד ביום ואז שבועיים ניקיון

4 סקופים ביום כי ככה רשום על האריזה? הקיצר זה בולשיט אז לפעם הבאה שאתה מתחיל סבב חדש תדע שהגוף לא יכול לפרק כ"כ הרבה קריאטין ביום בכל מקרה

מה שאתה עושה זה בעצם מבזבז לעצמך את הסחורה כי זה משתלם לחברה (:

תוריד את המינון בחצי. זו גם הסיבה שעלית ככה במשקל.

4 סקופים ביום כי ככה רשום על האריזה? הקיצר זה בולשיט אז לפעם הבאה שאתה מתחיל סבב חדש תדע שהגוף לא יכול לפרק כ"כ הרבה קריאטין ביום בכל מקרה

מה שאתה עושה זה בעצם מבזבז לעצמך את הסחורה כי זה משתלם לחברה (:

תוריד את המינון בחצי. זו גם הסיבה שעלית ככה במשקל.

בכל מקום שקראתי ההצעה היא 0.3 X משקל הגוף במשך היום בזמן ההעמסה = 19.5 גרם ביום = 4 סקופים של 5

אני מתלבט איזה נעליים לקנות לחדר כושר, לא הצלחתי להגיע מהאינטרנט לאיזה דעה ברורה

יש הצעות? איך הultraboost של אדידס ?

אני מתלבט איזה נעליים לקנות לחדר כושר, לא הצלחתי להגיע מהאינטרנט לאיזה דעה ברורה

יש הצעות? איך הultraboost של אדידס ?

השימוש שלך הן נעלי ריצה? נעליים נוחות לספורט באופן כללי?

לך תמדוד עד שנעל תשב לך נוח ותרגיש שהיא לא מכבידה.

אני אישית חושב שהאסיקס עם הג'ל (הדגם החדש) הן הנעליים הכי נוחות שיצא לי לנעול נכון להיום.

חוץ מזה, יש לך נעליים של ברוקס שהן נעליים איכותיות ובקיצור לא חסרות חברות.

אני לא משתמש בהם לריצה אולי עשר דקות לחימום

אימון משקולות בחדר כושר

העניין הוא שכל הנושא של הסוליה מאוד לא ברור לי

באתר אחד כתוב שבחדר כשר עדיף סוליה שטוחה וככה היציבות הכי טובה והאנרגיה נשאר בתוך הרגל ומשמשת אותך לעליה חזרה

באתר אחר כתוב שההפך הנכון ושסוליית הBOOST עושה את אותו הדבר למרות שהיא מוקצפת

בסופו של דבר אני מתאמן לפחות 4 פעמים בשבוע אני מעדיף לעשות קנייה איכותית

עד היום הייתי משתמש באנדר ארמור/ אדידס ולא היה בעיות אבל אני מפחד שיהיה לי בעתיד

מה מומלץ ? יש סיבה בכלל לחשוש כל כך ?

אימון משקולות בחדר כושר

באתר אחד כתוב שבחדר כשר עדיף סוליה שטוחה וככה היציבות הכי טובה והאנרגיה נשאר בתוך הרגל ומשמשת אותך לעליה חזרה

עד היום הייתי משתמש באנדר ארמור/ אדידס ולא היה בעיות אבל אני מפחד שיהיה לי בעתיד

בדקת לגבי גורילה וואר?

אימון משקולות בחדר כושר

לתרגילי כח סוליה שטוחה, או נעל ייעודית להרמת משקולות.

אוקי אז הבנתי מה הנעל הטובה ביותר למרים משקולות

השאלה אם אני באמת צריך להוציא סכום כזה על נעל

אני לא אולימפי והמשקלים שלי סטנדרטים מאוד

מה גם שאני עושה עוד כמה תרגילי שכשהסתכלתי באינטרנט לא מומלצים עם נעליים כאלה.

לא עדיף לי נעלי ספורט רגילות? שיהיו יותר גמישות בשבילי