Jump to content

תזונה ומכון כושר

Armagedon

Recommended Posts

עבודה יפה מאוד כריס.

נראה שאתה יורד קצת נמוך מדי עם הגוף ויוצר עמוס גדול יותר על המרפקים, לא?

בהנחה סבירה שאתה עושה באותו האימון עוד תרגיל נוסף ליד האחורית וביום אחר אתה מבצע לפחות שני תרגילים שבהם היד הקדמית היא השריר הראשי שעובד, לא חווה רגישות במרפק?

אלו מפרקים שנורא קל לפגוע בהם עד לכדי פציעה.

עבודה יפה מאוד כריס.

נראה שאתה יורד קצת נמוך מדי עם הגוף ויוצר עמוס גדול יותר על המרפקים, לא?

בהנחה סבירה שאתה עושה באותו האימון עוד תרגיל נוסף ליד האחורית וביום אחר אתה מבצע לפחות שני תרגילים שבהם היד הקדמית היא השריר הראשי שעובד, לא חווה רגישות במרפק?

אלו מפרקים שנורא קל לפגוע בהם עד לכדי פציעה.

עושה בצורה הזו כבר מעל לשנה, אבל דווקא בימים האחרונים באמת התחיל להדאיג אותי מכל מיני סיבות אז התייעצתי עם אנשים עם רקע מקצועי. עושה רושם שהעומק הזה לא שווה את הסיכון, בעיקר בגלל הכתפיים.

כנראה שאסתפק בפחות עומק מעכשיו, מרפק קצת מתחת לכתף אמור להיות מספיק טוב.

עושה בצורה הזו כבר מעל לשנה, אבל דווקא בימים האחרונים באמת התחיל להדאיג אותי מכל מיני סיבות אז התייעצתי עם אנשים עם רקע מקצועי. עושה רושם שהעומק הזה לא שווה את הסיכון, בעיקר בגלל הכתפיים.

כנראה שאסתפק בפחות עומק מעכשיו, מרפק קצת מתחת לכתף אמור להיות מספיק טוב.

האמה שלך מפחידה אחי.

וואלה גדלת בצורה נדירה שאפו.

אלוהים שיקח אותי עכשיו, עליתי על המשקל ואני 67.5 אחרי שכבר הייתי 64 ( ירדתי 30 קילו בחודשים האחרונים, נהרס לי מכשיר הכושר בדיוק מתי שהתחילו לצאת סופגניות משודרגות).

השמרו לנפשותיכם בתקופה הזאת. שונא קלוריות ריקות יחיה.

אגב, אם כבר נהרס לי מכשיר הכושר (אליפטיקל),

הוא עשה את שלו יפה מאוד אבל חשבתי לעבור למשקולות, ידוע לכם אם סט משקולות "בקטנה" כזה ביתי, שאפשר לקנות ולעבוד בבית?

לא משהו מטורף עם ספת כושר וכו', ממש משהו התחלתי?

אלוהים שיקח אותי עכשיו, עליתי על המשקל ואני 67.5 אחרי שכבר הייתי 64 ( ירדתי 30 קילו בחודשים האחרונים, נהרס לי מכשיר הכושר בדיוק מתי שהתחילו לצאת סופגניות משודרגות).

הוא עשה את שלו יפה מאוד אבל חשבתי לעבור למשקולות, ידוע לכם אם סט משקולות "בקטנה" כזה ביתי, שאפשר לקנות ולעבוד בבית?

תגיד תודה, מאז שהשתחררתי לא דרכתי במכון כושר כי אני מחכה שהמכון כושר שלי יפתח, כל הזמן דוחים את הפתיחה(פרופיט קריית אונו), ושנינו יודעים שאם אין מכון גם מתחילים לזלזל בתזונה וזה מתגלגל..

תגיד תודה, מאז שהשתחררתי לא דרכתי במכון כושר כי אני מחכה שהמכון כושר שלי יפתח, כל הזמן דוחים את הפתיחה(פרופיט קריית אונו), ושנינו יודעים שאם אין מכון גם מתחילים לזלזל בתזונה וזה מתגלגל..

ברור, זה מכת מוות הברים האלו.

שמתי לב שברגע שאתה מתאמן אתה מעריך יותר את הקלוריות, גם אם שרפת רק 300 קלוריות באימון לצורך העניין, זה ממש מונע ממך ללכת לאכול אח"כ איזה שטות ב300 קלוריות כי אתה אומר:" בשביל המשולש פיצה המסכן הזה סבלתי X זמן באימון?",

ברגע שאתה לא מתאמן, אתה אומר לעצמך " בקטנה, פיצה אחת ביום בתור נשנוש זה בסדר" (וזה תמיד יגמר ביותר מאחת).

בהנחה ואתה בגובה ממוצע, 64 זה לא שחיף מדי?

שאפו כריס גוף מפחיד.

יש לך תמונות לפני שהתחלת להתאמן כדי להשוות?היית רזה לפני או ממוצע?

תודה רבה אחי. יש הרבה (חלק באינסטגרם), פירסמתי כאן כמה.

ברוב גיל ההתבגרות הייתי שחיף, לקראת גיל 18 כשהתחלתי להתאמן סתם חסר צורה.

13716142_10206756258961806_4638024591516

aef1d56eda08458595113e20440103ba-610xh.j

בהנחה ואתה בגובה ממוצע, 64 זה לא שחיף מדי?

1.70, לא נראה לי ב64 קילו יכולתי להגיד על עצמי בלחישה ובחצי פה :"רזה", ב67.5 נראה לי ממוצע- מלא...

Chris אתה סוס אדם אחי! איך אתה בתור מגן שמאלי? :)

תודה רבה אחי. יש הרבה (חלק באינסטגרם), פירסמתי כאן כמה.

ברוב גיל ההתבגרות הייתי שחיף, לקראת גיל 18 כשהתחלתי להתאמן סתם חסר צורה.

13716142_10206756258961806_4638024591516

aef1d56eda08458595113e20440103ba-610xh.j

שמע אני פחות מתחבר למראה גוף שרירי מדי/באדיבילדר אבל השינוי שעשית מדהים..גם השינוי שטוני עשה עצום למי שראה תמונות.

מאיפה/ממתי נכנס לך החיידק הזה?

כריס, שינוי מדהים. שאפו.

גיינר בעיני זה אחד מהבזבוזי הכסף הגדולים.

דור מיכה לא צריך תוספים, דור מיכה צריך ללכת למכון כל יום בבוקר, לעבוד על כוח - טווח חזרות לא גבוה עם התקדמות משבוע לשבוע כשהוא שם דגש על אימוני רגליים.

אבל אם זה לא קרה נניח מגיל 18 כשהוא הגיע לבגרות ופיזית ושמו לב לבעיות בעוצמת הבעיטה ופלג גלף עליון חלש וכעת הוא כבר 25 לדעתי, לא מאמין שזה יקרה.

שמע אני פחות מתחבר למראה גוף שרירי מדי/באדיבילדר אבל השינוי שעשית מדהים..גם השינוי שטוני עשה עצום למי שראה תמונות.

מאיפה/ממתי נכנס לך החיידק הזה?

תודה!

לפני שנתיים בערך, בהתחלה בעיקר בזכות סביבה ספורטיבית (חבר טוב, בת זוג, אבא) ואחרי כמה חודשים זה כבר הופך לתחביב/תחום העניין העיקרי.

כריס, שינוי מדהים. שאפו.

גיינר בעיני זה אחד מהבזבוזי הכסף הגדולים.

דור מיכה לא צריך תוספים, דור מיכה צריך ללכת למכון כל יום בבוקר, לעבוד על כוח - טווח חזרות לא גבוה עם התקדמות משבוע לשבוע כשהוא שם דגש על אימוני רגליים.

אבל אם זה לא קרה נניח מגיל 18 כשהוא הגיע לבגרות ופיזית ושמו לב לבעיות בעוצמת הבעיטה ופלג גלף עליון חלש וכעת הוא כבר 25 לדעתי, לא מאמין שזה יקרה.

תודה גם לך, ומסכים גם עם כל השאר.

מספיק היה שמיכה יקדיש 3-4 שעות בשבוע לדבר הזה והוא היה עושה התקדמות מאוד בולטת. כנראה שאין שם מספיק שאפתנות.

1.70, לא נראה לי ב64 קילו יכולתי להגיד על עצמי בלחישה ובחצי פה :"רזה", ב67.5 נראה לי ממוצע- מלא...

70 קילו זה עדיין מאוד רזה וזה משקל תיקני

פשוט תתחיל אימוני כוח ותתחיל לראות איך הגוף משתנה לטובה.

למה לא? זה משקל תקין לחלוטין

שאלה קצת כללית בנושא הזה.

התחלתי לשמור מבחינת תזונה, ירדתי 8 קילו בחודש וחצי. שוקל כרגע 80 קילו על 1.86.

עדיין מורגשת בטן קטנה (כרס).

השאלה היא - איך אני מתחיל אימוני כוח ועדיין שומר על תפריט תקין כמו שהמליצה לי דיאטנית?

מה משתנה בתפריט הקבוע? (6 ארוחות - בוקר, ביניים, צהריים, ביניים, ערב, לילה) ואיך משלבים בו תזונה של לפני/אחרי אימון?

תודה

חסרים הרבה פרטים בשביל עליך בשביל שנוכל לעזור ולו בגבולות הפורום - במה מתעסק יום יום(במילים אחרות - כמה אתה פעיל)

מהו התפריט התקין שאתה הולך לפיו כרגע ולמה אם תתחיל להכניס אימונים, אתה חושש שלא תוכל לשמור עליו.

ככה יש לי שאלה. בבנצ' פרס ובעיקר בדחיקת חזה עם משקולות חופשיות בשיפוע חיובי אני מרגיש לחץ ממש חזק בצוואר שמלווה אחרי זה בכאבים.

זה איזו תופעה נפוצה של טכניקה לא טובה או משהו אחר לדעתכם?

ככה יש לי שאלה. בבנצ' פרס ובעיקר בדחיקת חזה עם משקולות חופשיות בשיפוע חיובי אני מרגיש לחץ ממש חזק בצוואר שמלווה אחרי זה בכאבים.

זה איזו תופעה נפוצה של טכניקה לא טובה או משהו אחר לדעתכם?

יש איתך מישהו שמוודא שאתה מבצע את התרגיל בצורה נכונה? יכול להיות שאתה גורם לעצמך איזה שהוא נזק כבר תקופה ארוכה ואתה לא מודע לכך

יכול להיות גם שאתה ישן לא טוב, הכרית שלך לא טובה וכו'.

יכול להיות שיש לך פציעה אבל את זה תצטרך לבדוק, איפה הכאבים נמצאים לאחר שאתה מסיים?