Jump to content

קרויף בדרך לפאוק?

Yehudav

Recommended Posts

ג'ורדי עשה עבודה שבאמת מעטים יכלו לעשות.

הניח פה תשתיות של מקצוענות.

החל בצורת האימון ובדגש הרב על צוות מקצועי מורחב ביותר וכלה בהתנהלות התקשורתית של המועדון.

על בסיס התשתיות שג'ורדי הניח כאן יהיה הרבה יותר קל לבא אחריו.

ומי יודע, אולי יבוא אחד שיביא לנו זרים בונבוניירות שזה בפירוש היה עקב האכילס של ג'ורדי.

מה החדשות פה? החוזה של ג׳ורדי מסתיים בסוף העונה והוא לא מתכנן להישאר. הוא כבר אמר כמה פעמים שהוא לא אוהב להישאר באותו מקום הרבה שנים.

אבל מכבי הודחה מהמוקדמות, יש מלא כותרות שליליות על גזענות וילדים אוהדי מכבי (?) קיללו את נשיא המדינה בפייסבוק, אז בואו נוסיף עוד כותרת שלא מחדשת כלום וניצור רושם שהכל מתמוטט. וכדי להגביר את הרושם נשאל ״האם גם גולדהאר יעזוב?״ למרות שאין שום בסיס לשאלה הזאת כרגע.

מה חדש פה? הכל כבר ידוע, החוזה שלו מסתיים בסוף העונה אז מן הסתם שיחפש לו קבוצה חדשה.

מה שכן חדש פה הוא עיתוי הכתבה, ותבינו לבד מה היא המטרה שלה.

זה החוזה שלו אין לנו מה להתבאס, דווקא ג'ורדי היה הכי ישר והוגן במערכת הוא לא זגזג ונשאר פה עד הסוף, לא לשכוח שיש לו גם את ינואר ושעדיין לא נגמר חלון העברות הנוכחי..

השאלה הגדולה היא האם אוסקר ישאר ולא יחתוך לנו במידה שג'ורדי עוזב

לא בטוח שבכל מקרה מנג'ר חדש לא ירצה להביא מישהו משלו ולא להיתקע עם ירושה של קודמו

חשבתי קצת לעצמי עכשיו ומיץ׳ חייב לעשות קצת סדר.

אני מבין(ואוהב) את הריחוק של מכבי מהתקשורת אבל הפעם זה מוגזם בהחלט.

גזענות, רייכרט, ״כישלון״, ג׳ק עוזב, שמועות על ג׳ורדי. הבלאגן חוגג, לפחות תקשורתית.

גם אם הרוב חארטה, זה משפיע. זה לא שמועה פה ושמועה שם זה משהו מגמתי לאורך כל השבוע האחרון וההפסד למאריבור רק עשה נזק גדול יותר.

בסופו של דבר, זה משפיע. בעיקר על הקהל ופחות על הקבוצה אבל השפעה יש לזה. יש פה עליהום תקשורתי שמיץ׳ חייב לעצור ולעשות סדר. הוא בדרך כלל לא מתערב כי הכל מתקתק ואין סיבה - הפעם יש.

ממש עצוב לי שאני אוהד את אותה קבוצה כמו חלק מהאנשים פה. יש אנשים שזה פשוט לא מגיע להם כל הטוב הזה. ממילא הם אף פעם לא מרוצים, אז עדיף שיקבלו רק חרא כדי שיהיה להם סיבות טובות להתלונן.

עד לפני שנתיים לא היה אכפת לנו מכלום, רק לנצח דרבי. אחד. קטן, מפנדל ובונקר 90 דקות.

לא היה אכפת לנו מכלום רק לנצח את חיפה בקריה. או בבלומפילד, גם בקפריסין טוב, רק לנצח אותם.

לא רצינו אליפות, רק להיות במירוץ עד הסוף. לא רצינו קבוצה גדולה, אלא חבורה של שחקנים שלפחות אכפת להם.

לא רצינו רביעיות וחמישיות, רק שינצחו איזה שניים-שלושה משחקים ברצף, מה כבר ביקשנו?!

לא רוצים ליגת אלופות, גם לא ליגה אירופית, שלא נדבר על 32 אחרונות. בסה"כ לא לעשות בושות נגד נגרים, זה הכל.

ומה עם גביע? עזבו אתכם, רק שלא נתבזה נגד ביתר שמשון ועוד כל מיני קבוצות לאומית.

אז קיבלנו את רוב מה שרצינו. מה זה קיבלנו, עם ריבית דריבית. אבל יש כאלה שעדיין לא מבסוטים, והם גם אף פעם לא יהיו. עכשיו הם רוצים ליגת אלופות ודאבל ומשחקים בקאמפנואו וזרים ב6 טרילייון קרונות צ'כיות והרשימה עוד ארוכה...

יש לי רק בקשה אחת מכם, אתם אלה שלא מרוצים בחיים לא משנה מה יהיה פה. תבקשו, תתעצבנו, תתלוננו כמה שבא לכם. רק בבקשה, אל תבואו לבלומפילד. שבו בכורסא עם המזגן תחסכו ממני לשמוע את התלונות הבלתי פוסקות שלכם. תנו לאלה שיודעים להעריך את מה שיש להם להנות מהקבוצה.

ממש עצוב לי שאני אוהד את אותה קבוצה כמו חלק מהאנשים פה. יש אנשים שזה פשוט לא מגיע להם כל הטוב הזה. ממילא הם אף פעם לא מרוצים, אז עדיף שיקבלו רק חרא כדי שיהיה להם סיבות טובות להתלונן.

עד לפני שנתיים לא היה אכפת לנו מכלום, רק לנצח דרבי. אחד. קטן, מפנדל ובונקר 90 דקות.

לא היה אכפת לנו מכלום רק לנצח את חיפה בקריה. או בבלומפילד, גם בקפריסין טוב, רק לנצח אותם.

לא רצינו אליפות, רק להיות במירוץ עד הסוף. לא רצינו קבוצה גדולה, אלא חבורה של שחקנים שלפחות אכפת להם.

לא רצינו רביעיות וחמישיות, רק שינצחו איזה שניים-שלושה משחקים ברצף, מה כבר ביקשנו?!

לא רוצים ליגת אלופות, גם לא ליגה אירופית, שלא נדבר על 32 אחרונות. בסה"כ לא לעשות בושות נגד נגרים, זה הכל.

ומה עם גביע? עזבו אתכם, רק שלא נתבזה נגד ביתר שמשון ועוד כל מיני קבוצות לאומית.

אז קיבלנו את רוב מה שרצינו. מה זה קיבלנו, עם ריבית דריבית. אבל יש כאלה שעדיין לא מבסוטים, והם גם אף פעם לא יהיו. עכשיו הם רוצים ליגת אלופות ודאבל ומשחקים בקאמפנואו וזרים ב6 טרילייון קרונות צ'כיות והרשימה עוד ארוכה...

יש לי רק בקשה אחת מכם, אתם אלה שלא מרוצים בחיים לא משנה מה יהיה פה. תבקשו, תתעצבנו, תתלוננו כמה שבא לכם. רק בבקשה, אל תבואו לבלומפילד. שבו בכורסא עם המזגן תחסכו ממני לשמוע את התלונות הבלתי פוסקות שלכם. תנו לאלה שיודעים להעריך את מה שיש להם להנות מהקבוצה.

אלוף

יכאב מאוד לראות את ג'ורדי עוזב, אבל כמו כל התקופה שלו במכבי לדעתי גם זה יעשה במקצוענות ובג'נטלמניות והוא יעזוב רק כשיהיה לו מחליף, וגולדאהר ימשיך בקו הזה של צוות זר ואני מאמין שיגיע מחליף ראוי