Jump to content

Nba עונת 15\2014 הנושא הרשמי

yuval21

Recommended Posts

כי אם הקאבס היו אלה שמשחררים את היווד, כל שחקן שהיו מביאים היה נחשב כחלק מתקרת השכר.ובגלל שהם כבר חורגים מהתקרה, על כל דולר בחריגה צריך לשלם מס עצום לליגה.

לכן העבירו את היווד לקבוצה אחרת שתוכל לשחרר אותו, ובתמורה קיבלו אפשרות להביא שחקנים בטרייד מחוץ לתקרת השכר, כך שלא יצטרכו לשלם מס עליהם. אגב, אם אני לא טועה, שתי החריגות האלו בתוקף רק לשנה בדיוק.

• 2 weeks later...

לאלה שמבינים, ובהנחה שלא יהיו שינויים משמעותיים בסגלים של הקבוצות - עד כמה ריאלי שהקאבס ייקחו אליפות בעונה הקרובה, לאור ההתחזקות המשמעותית של הספרס והעוצמה של הווריירס שלא ממש השתנתה? יש להם מן הסתם את היתרון שהדרך לגמר במזרח יחסית סלולה, אבל במאצ' אפ מול הווריירס והספרס, התחושה שלי שזה עדיין לא יספיק.

קליבלנד היא עדיין הפייבוריטית לאליפות, עם כל המפלצות שיש כרגע במערב

הכל תלוי בבריאות וכשירות השחקנים. בנוסף, הניסיון שהם צברו שנה שעברה בהחלט יכול לעזור השנה.

קליבלנד היא עדיין הפייבוריטית לאליפות, עם כל המפלצות שיש כרגע במערב

הכל תלוי בבריאות וכשירות השחקנים. בנוסף, הניסיון שהם צברו שנה שעברה בהחלט יכול לעזור השנה.

ועדיין אין להם SG שגם יודע לקלוע וגם לעשות הגנה

צריך סגל טוב(ויש את זה לקליבלנד), אבל בסופו של דבר קבוצות אלופות זה קבוצות עם מזל. בעיקר בקטע הבריאותי.

במידה וקליבלנד תיהיה בריאה לחלוטין בפלייאוף היא לדעתי המועמדת המובילה לאליפות. קליבלנד בריאה גם הייתה מנצחת את גולדן סטייט העונה.

מה גם ששוב במערב יזיעו בזמן שקליבלנד די תטייל לגמר..

קליבלנד כבר החתימו את טריסטן תומפסון על חוזה חדש?

חתם לשנה, יהיה שחקן חופשר לא מוגבל בשנה הבאה (יוכל ללכת לכל קבוצה שיבחר, לקליבלנד לא תהיה אפשרות להשוות הצעות)

בעניין אחר, באיזה חמישייה הייתם בוחרים? (חולה על השטויות האלה)

11873524_948262351906505_585836385028744

90 בשבילי, אבל ה 80 גם פסיכית.

לאחר החיקויים לראסל ווסטברוק וקובי בראיינט, הנה החיקוי החדש לשופט ג'ואי קרופורד:

https://www.youtube.com/watch?v=X7bfo4Rfnsg

יש לו חיקויים לשחקנים נוספים, מוזמנים לחפש ביוטיוב.

דואו - חמישיית ה2000. קל.

אדיר12 - לא חושב שזה קרה. הליגה הזאת היא מאוד מסודרת וקשוחה בחוקים שלה. השחקנים חותמים על חוזה מול הליגה ולא רק מול הקבוצה. קשה לי להאמין שקרה דבר כזה באמריקה מה גם שאין הרבה סיבות ששחקנים לא ישחקו בקבוצה ספציפית. בחרו אותם בדראפט, הם הולכים להיות שחקני אן בי אי, מפורסמים ועשירים, זה די על הזין שלהם איפה הם משחקים(בהתחלה)

• 2 weeks later...

זה מעורפל ושכחתי את השם שלו,אבל אני די בטוח שבדראפט של 08 או 09 היה שחקן סיני (עמדה 4) שנבחר בטופ10 (לדעתי 7) על ידי קבוצה בעיר לא אטרקטיבית (אולי מינסוטה/מילווקי). ולא רצה לשחק שם והעבירו אותו בטרייד,בהמשך הקריירה גם הגיע לnj. זה מה שזכור לי, מצלצל למישהו מוכר?

סתם שאלה מעניינת שעלתה לי לראש בעקבות פרשת בן רייכרט. קרה פעם ב-NBA ששחקן נבחר בדראפט והוא סירב לשחק באותה קבוצה?

ב-NFL עוזר לך? שם יש מקרים של שחקנים שלא ממהרים לחתום על חוזים, הם יכולים להיכנס שוב לדראפט בשנה הבאה, לא זכור לי שזה קרה, אבל כן קרה שהקבוצות שבחרו אותם התייאשו ועשו עליהם דראפט. קרה גם על כמה שחקנים משמעותיים, כמו איליי מאנינג (סירב לשחק בסן דייגו, הועבר לנ"י ג'איינטס) וג'ון אלוויי (סירב לשחק בקולטס, הועבר לדנבר).

חתם לשנה, יהיה שחקן חופשר לא מוגבל בשנה הבאה (יוכל ללכת לכל קבוצה שיבחר, לקליבלנד לא תהיה אפשרות להשוות הצעות)

בעניין אחר, באיזה חמישייה הייתם בוחרים? (חולה על השטויות האלה)

11873524_948262351906505_585836385028744

90 בשבילי, אבל ה 80 גם פסיכית.

בארקלי אולי בפילדלפיה שיחק לעיתים SF, בפיניקס היה יותר PF (למרות 1.95). הייתי מכניס את פיפן או קלייד "דה גלייד" דרקסלר (שיחק SG/SF).

בוב קוזי יכל להיכנס לשנות ה-60, למרות ששיחק רק בתחילת שנות ה-60 בבוסטון.

אוסקר רוברטסון זכור לי מוידאו וכתבות שראיתי שהייתי ילד ששיחק יותר SG.

בסדר, זה לא אמור להיות 100% מדוייק

גם היום למשל, ווסטברוק משחק בעיקר כרכז, והארדן כ 2, אבל לצורך בניית חמישייה עם השחקנים המובילים השתמשו בשחקנים האלה גם עם שינויי עמדות קלים

סתם לדוגמה על בארקלי - כן, הוא היה בעיקר PF (בתקופה הגדולה שלו), אבל יש כבר את קארל מלון שהוא אחד ה PF הטובים בהיסטוריה. פיפן עם כל הגדולה שלו, לא היה כוכב ברמה שלהם.

בסדר, זה לא אמור להיות 100% מדוייק

גם היום למשל, ווסטברוק משחק בעיקר כרכז, והארדן כ 2, אבל לצורך בניית חמישייה עם השחקנים המובילים השתמשו בשחקנים האלה גם עם שינויי עמדות קלים

סתם לדוגמה על בארקלי - כן, הוא היה בעיקר PF (בתקופה הגדולה שלו), אבל יש כבר את קארל מלון שהוא אחד ה PF הטובים בהיסטוריה. פיפן עם כל הגדולה שלו, לא היה כוכב ברמה שלהם.

זאת חוו"ד שלי.

פיפן שחקן ענק, תחת ג'ורדן כולם התגמדו, ראיתי המון משחקים שלו (כילד אהבתי וראיתי את הבולס כמו כולם).

אני חושב שדרקסלר יכול להיות במקום בארקלי, יש לו אליפות ברזורמה (תודות להאקים אולג'ואן), ניפק מספרים מדהימים, שותף לדרים טים הגדולה והיה יריב גדול מאוד של ג'ורדן בליגה.

בשנים האחרונות כל העמדות התעוותו. אין יותר רכז קלאסי או סנטר קלאסי כמעט בליגה, היום יש יותר שחקנים ורסטילים כחלק משינויי חוקת המשחק (משחקים של רבעים, שעון 24 ועוד).

פיפן שחקן ענק אבל הוא לא שחקן שיכול לקחת קבוצה על עצמו כמו האחרים שציינו כאן.

בארקלי חייב להיות בחמישיית שנות ה-90 כי הוא היחיד שם שמסוגל לעצור את לברון.

אגב הויכוח הזה מיותר בעיניי כי יש קבוצת כדורסל אחת שהיא פשוט הטובה והמושלמת בתבל וזאת הדרים טים של 92 - מג'יק ג'ורדן בירד בארקלי רובינסון; ספסל - סטוקטון דרקסלר פיפן מאלון ויואינג; וגם מאלין ולייטנר. זה שתי חמישיות היסטוריות בכל קנה מידה. שאקיל ואייזאה תומאס אפילו לא נכנסו לסגל - תומאס כנראה מסיבות של כימיה עם יתר השחקנים כי מקצועית הוא היה ראוי.

ממליץ לכם לראות סרט בESPN על משחק אימון שם בין שתי החמישיות שהפך לראש בראש בין ג'ורדן למג'יק וכונה "המשחק הלא רשמי הכי טוב אי פעם". דורפן כתב על זה טור בדה באזר.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.