Jump to content

Nba עונת 15\2014 הנושא הרשמי

yuval21

Recommended Posts

אחד הדברים שהכי מצחיקים אותי ב nba זה שכאשר השופטים מבקשים לראות הילוך חוזר של מהלך במסך הקטן ליד המזכירות, יש איזה איש (לפעמים אישה) אבטחה, שהתפקיד שלו הוא למנוע מאנשים שלא אמורים להיות שם לבוא לצפות גם כן בהילוך החוזר.

קיצר הם תמיד לוקחים את עצמם הרבה יותר מדי ברצינות.

תענוג לראות את קווין לאב משחק.

גם דיון וויטרס, שאמור להיות האופציה הרביעית במקרה הטוב בהתקפה בימים תקינים נראה מעולה. אני חושב שהוא וקיירי יהיו הג'וקרים של בלאט העונה, דווקא כשכל כך הרבה תשומת לב תלך ללברון ולאב. בלאט אוהב את הקומבו גארדים האלה בקו האחורי, ואני חושב שהם יתנו עונה טובה.

ניצחון שלישי ברציפות לקליבלנד בקדם עונה, ופעם נוספת שמגיעים למשחק צמוד יחסית בדקות האחרונות ומסיימים מנצחים.

אם במשחק מול מיאמי שיחקו החמישייה השלישית של כל קבוצה, הפעם ב 5-6 דקות אחרונות של המשחק, בשיוויון או יתרון 2 למילווקי, לא זוכר בדיוק, בלאט המשיך עם החמישייה השלישית ואילו ג'ייסון קיד החזיר את כל שחקני החמישייה שלו (אלה שלא נעדרו - סאנדרס ונייט), ועדיין קליבלנד ניצחה בסיום.

אני חושב שזה משהו שבלאט מתמחה בו מאוד, לקחת שחקנים יחסית אלמוניים ולהוציא מהם את המירב.

אפשר לראות בזה סתם עוד ניצחון במשחק הכנה שלא קובע שום דבר, אבל אני חושב שלמשחקי ההכנה האלה יש משמעות כלשהי, וראינו לפני שנתיים, כאשר הלייקרס בנו גלקטיקוס עם קובי, נאש ודוויט הווארד, איך ההפסדים במשחקי ההכנה הפכו גם להפסדים בליגה.

אז לפי מה שאתה אומר מיאמי הולכת להתרסק?

0-4 לא מחמיא

רציתי לומר שכן, הם הולכים להתרסק לעומת שנה שעברה, אבל זה מובן מאליו. היו תחזיות קודרות שאמרו שלא יהיו בפלייאוף. לדעתי המזרח מספיק חלש (למרות התחזקות לעומת שנה שעברה) כך שהם עדיין יהיו בטופ 4.

בהתחלה חשבתי שהוא בן אדם דפוק. חולה בראש. שונה מכולם, ושכל מה שהוא עושה נראה לו טבעי.

אבל הבנתי מתישהו שהוא סתם יצור של תשומת לב שרוצה פרסום מאסיבי

קליבלנד כבר ב 4-0 אחרי 98-93 על אינדיאנה, שוב החמישייה השלישית נקלעת למשחק צמוד לאחר הובלה בדו ספרתי אבל מצליחה לנצח את המשחק בסופו של דבר (גם לאחר שאינדיאנה כבר הפכו את היתרון בדקות הסיום)

קליבלנד כבר ב 4-0 אחרי 98-93 על אינדיאנה, שוב החמישייה השלישית נקלעת למשחק צמוד לאחר הובלה בדו ספרתי אבל מצליחה לנצח את המשחק בסופו של דבר (גם לאחר שאינדיאנה כבר הפכו את היתרון בדקות הסיום)

חשוב להוסיף שלראשונה בקדם העונה לברון שיחק והגיע ל50 אחוז ממיצוי היכולת שלו ולא נתקע ב20 אחוז. מתחיל להתחמם הבחור...

חשוב להוסיף שלראשונה בקדם העונה לברון שיחק והגיע ל50 אחוז ממיצוי היכולת שלו ולא נתקע ב20 אחוז. מתחיל להתחמם הבחור...

אני לא חושב שצריך לדאוג לגבי השתלבות של לברון בקבוצה... הוא יהיה טוב (הכי אנדרסטייטמנט שיש, לא?), השאלה היא איך יהיה לאב.

עד כה הוא היה פנטסטי. אתמול בלילה לא דייק מספיק וגם פעם או פעמיים המסירות המפורסמות שלו על מגרש שלם הפכו לאיבוד כדור, והכי גרוע - ירד לספסל אחרי פציעה קטנה ואני לא חושב שחזר לאחר מכן. מקווה בשביל בלאט והקאבס שמדובר בכלום ושום דבר.

בעניין אחר, מכבי חיפה המשיכה את המסע שלה בארה"ב, ושיחקה מול וושינגטון. המשחק היה צמוד מאוד כאשר בתחילת הרבע האחרון התוצאה הראתה 74-72 לזכות הויזארדס, ובסיום 101-95. דגן יבזורי להט עם 7/8 מהשלוש.

אני לא דואג לגבי לאב, הוא שחקן מדהים ומתאים מאוד ללברון בזכות היכולת שלו לרווח את המשחק עם הקליעה, דיוויד כבר אמר שישחק אתו לא רק כסטרץ' 4 אלא גם כסטרץ' 5, ריווח מקסימלי לחדירות של לברון, קיירי ודיון. כמו במיאמי עם בוש ב5(רק שלאב לא רואה את בוש).

מי שסימן שאלה לדעתי הוא דווקא קיירי, הוא שחקן שבנוי על הדריבל והחזקה בכדור, בקבוצה עם כל כך הרבה סקוררים ובשיטה של דיוויד הוא יצטרך להתאים את עצמו(מה גם שהוא לא שומר, ובפלייאוף זו תהיה בעיה).

קליבלנד - דאלאס הלילה ב 2:30, אבל למה שבערוץ הספורט ישדרו משחק בין הקבוצה המסקרנת (ואולי גם הטובה) בעולם, שמאמן אותה דיוויד בלאט מול קבוצת פלייאוף שהשתפרה העונה שמשחק בה גל מקל? אפשר לזרוק זין על הציבור ופשוט לא לשדר.

*קיירי אירווינג צפוי לחזור לשחק במדי הקאבס.

סתם משהו נחמד:

אתמול בלילה אחד ממשחקי ההכנה פיניקס אירחה את האלופה סן אנטוניו.

גרג פופוביץ' כנראה החליט לנוח, ולתת מנוחה גם לדאנקן, ג'ינובילי, קוואי לאונרד וספליטר, כאשר על הקווים עמד אטורה מסינה בבכורה שלו. פיניקס לעומת זאת, עלו עם כל התותחים שלהם.

המשחק נגמר בתוצאה 121-90 לזכות פיניקס, ובסיום המנג'ר שלהם הודיע לקהל שיקבלו פיצוי כספי על הכרטיס מכיוון שהם לא באו לצפות בקבוצה שלהם משחקת מול סן אנטוניו ללא (כמעט) כל הכוכבים שלהם.

גל מקל מנצח לדאלאס את המשחק בקליבלנד

נכנס 2 דקות לסוף עם משחק צמוד כשהקאבס במומנטום, לקח את כל השעון עם שלשה וכמה אסיסטים והנחיל לדיוויד הפסד ראשון בקדם עונה

בואו נשים את הדברים בפרופורציות

המאמן שלהם לא שיתף אף אחד מהחמישייה, כולל שחקן נוסף שאמור להיות לפני מקל ברוטציה.

השמועות אומרות שנתנו לו לשחק הרבה דקות כדי שירשים ויעלה את ערך הטרייד שלו כדי להעביר אותו לקבוצה אחרת.

מכבי חיפה ממשיכה את מסע המשחקים המטומטם שלהם בארה"ב. הלילה שיחקו מול טורונטו, והנה מהלך יפה מהמשחק:

https://www.youtube.com/watch?v=572mN3981Ss

שיתחיל כבר!

אני חושב שבמשחקים הראשונים של קליבלנד אני אראה את זה כמו שאני רואה מכבי כדורסל. בחיים לא רציתי כל כך שקבוצה תצליח כמו קליבלנד השנה.

מתי מתחילה העונה הסדירה?

ביום שלישי בלילה ישוחקו 3 משחקים ראשונים לעונה:

ניו אורלינס - אורלנדו

סן אנטוניו - דאלאס

לייקרס - יוסטון

בלילה שבין רביעי לחמישי ישוחקו 12 משחקים נוספים

מבחינתנו, העונה נפתחת בחמישי בלילה, כאשר קליבלנד תארח את הניקס, ובשישי הם יוצאים למשחק חוץ מול שיקאגו.

אגב, אם שמים לב, ביומיים הראשונים משוחקים 15 משחקים, לכאורה אפשר היה לצפות שכל 30 הקבוצות ישחקו משחק אחד במהלך היומיים האלה, אבל לא, משום מה החליטו שקבוצות מסויימות יחלו לשחק רק ביום השלישי, וכבר ביומיים הראשונים יהיו לחלק מהקבוצות בק-טו-בק. לאחרונה עולות כל מיני אופציות ב NBA איך להפחית את כמות הפציעות, ואפילו נערך משחק מיוחד בפרי סיזן בין סלטיקס לברוקלין שאורכו היה 44 דקות במקום 48 (4 רבעים של 11 דקות כל רבע). לדעתי זה שינוי זניח, ולא באמת יפחית את כמות הפציעות, מה גם שזה יפגע בסטטיסטיקה שנספרת לאורך שנים - למשל יהיה יותר קשה להעמיד מספרים שיתחרו בשחקנים ששיחקו 48 דקות למשחק (ובגלל זה אני גם נגד קיצור של העונה, ובעד להשאיר אותה על 82 משחקים)

פתרון אפשרי הוא פשוט למנוע משחקי בק-טו-בק. אפשר להאריך את העונה בעוד שבועיים-חודש, כמה זמן שיצטרכו בשביל ליצור לוח זמנים מתאים. גם ככה הפגרה היא ממש ארוכה. ככה שחקנים יוכלו לנוח כמו שצריך בין משחק למשחק, והגוף יוכל להתאושש, מה שעשוי באמת להפחית את כמות הפציעות.

ביום שלישי בלילה ישוחקו 3 משחקים ראשונים לעונה:

ניו אורלינס - אורלנדו

סן אנטוניו - דאלאס

לייקרס - יוסטון

בלילה שבין רביעי לחמישי ישוחקו 12 משחקים נוספים

מבחינתנו, העונה נפתחת בחמישי בלילה, כאשר קליבלנד תארח את הניקס, ובשישי הם יוצאים למשחק חוץ מול שיקאגו.

אגב, אם שמים לב, ביומיים הראשונים משוחקים 15 משחקים, לכאורה אפשר היה לצפות שכל 30 הקבוצות ישחקו משחק אחד במהלך היומיים האלה, אבל לא, משום מה החליטו שקבוצות מסויימות יחלו לשחק רק ביום השלישי, וכבר ביומיים הראשונים יהיו לחלק מהקבוצות בק-טו-בק. לאחרונה עולות כל מיני אופציות ב NBA איך להפחית את כמות הפציעות, ואפילו נערך משחק מיוחד בפרי סיזן בין סלטיקס לברוקלין שאורכו היה 44 דקות במקום 48 (4 רבעים של 11 דקות כל רבע). לדעתי זה שינוי זניח, ולא באמת יפחית את כמות הפציעות, מה גם שזה יפגע בסטטיסטיקה שנספרת לאורך שנים - למשל יהיה יותר קשה להעמיד מספרים שיתחרו בשחקנים ששיחקו 48 דקות למשחק (ובגלל זה אני גם נגד קיצור של העונה, ובעד להשאיר אותה על 82 משחקים)

פתרון אפשרי הוא פשוט למנוע משחקי בק-טו-בק. אפשר להאריך את העונה בעוד שבועיים-חודש, כמה זמן שיצטרכו בשביל ליצור לוח זמנים מתאים. גם ככה הפגרה היא ממש ארוכה. ככה שחקנים יוכלו לנוח כמו שצריך בין משחק למשחק, והגוף יוכל להתאושש, מה שעשוי באמת להפחית את כמות הפציעות.

אין ספק שקיצור של 4 דק' במשחק ישפיע על ספירת הסטטיסטיקה לאורך השנים, אבל אי אפשר להגיד שזה שינוי זניח. ב82 משחקים לעונה, תוריד 4 דק מכל משחק ותבין שמדובר בכמות דק' של מספר משחקים שלמים (בערך 7) שזה משמעותי ביותר.

קווין דוראנט יוצא רק מקום 8(!) בדירוג השחקנים של ESPN!

ככל הנראה בגלל הפציעה, אבל עדיין מוגזם לאללה.

הדירוג הזה מביך

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.