Jump to content

קצת פרופורציות וחזרה למציאות

roeeco

Recommended Posts

1. אכזבה: האכזבה האמיתית היא לא מגדיעת חלום האלופות אלא מזה שלא הבטחנו את הבתים של הליגה הארופית, נכון אנחנו מדורגים אבל יהיה קשה בשלב הפלייאוף

2. מקצועית:אין לנו סגל לליגת האלופות, גם אם היינו עוברים את מאריבור הסיכוי לעבור בשלב הבא היה קטן עד קטן מאוד

3. אירופה: למרות שכבר דנו פה בנושא אני עדיין חושב שעדיף לשחק עוד שנה באירופית, לשפר את הניקוד והמסורת ואז לממש את "תוכנית החומש" ולהיכנס מהדלת הראשית לליגת האלופות.

2. יחסי כוחות :אנחנו לא טובים יותר ממאריבור וגם אם כן זה לא בהרבה

יש להם מגינים בהרבה יותר טובים משלנו, קישור טוב יותר ושוער לא רע בכלל

3.נהיולית:לא היה לנו הכנה טובה למשחקים באירופה, הפחד מלאבד שחקנים וההתעקשות על לגיונרים הובילו להחתמות מאוחרות שלא תרמו לצמד המשחקים האלו (אני בטוח שיתרמו משמעותית בהמשך)

,הסגל של שנה השנתיים האחרונות כבר "עייף"

בעניי בראייה רחבה יותר (ליגה) זה היה שיקול נכון אבל סיכון שפגע בחלום האלופות

4. סגל:שוער- בזבוז הקצאה לזר , או זר תותח או ישראלי סביר, בטח שלא צלם

מגנים- כבר שנים שאין לנו מגנים טובים, מגן שלא תוקף פוגע משמעותית בשטף המשחק ההתקפי

קישור- חייב קשר דפנסיבי שיניע כדור ,בעיקר באירופה אנחנו מדלגים על הנעת הכדור כי אין מי שיניע, אלברמן סביר מינוס, איגבור חלוד והשאר לא לרמה

שחקני קו- אחד מהיר, השני דריבליסט , אבל שניהם לא גולרים וזה בעיה, עד שבן בסט לא יעבור לקו ויצחקי לא יחזור אנחנו שם בבעיה, צריך חיזוק

חלוץ- פשוט אין כזה ברמה טובה לאירופה, בדש לא ברמה, פריצה בירידה תלולה ולבן בסט נוח יותר בקו

לליגה זה יכול להספיק אבל זה יהיה קשה הרבה יותר משנים שעברו , באירופה הסיכוי קלוש לשחזר את שנה שעברה

5. רעשי רקע:הלחימה, אובדן הבייתיות וכל המיסביב לא צריכים להיות תרוץ מרכזי אבל משקל בטוח היה וגם את זה צריך לקחת בחשבון במכלול הדברים

6. ועם כל זה:הגרלה נוחה בפלייאוף באירופית והעפלה תוביל לדעתי לחיזוק נוסף (קשה לי לבחור עמדה כרגע נראה לי שהעדיפות היא :קשר דפנסיבי-חלוץ-מגן-שחקן קו) מה שיגדיר את פתחית העונה לטעמי כטובה בסה"כ

החיים זה לא כישלון או הצלחה, עכשיו הכל שחור אבל עם סבלנות וקצת מזל אני בטוח שזה יתהפך

#גילוי נאות, הכותב שייך למועדון הפסימים.

כמה אובר היסטריה יש בפורום הזה , פשוט מדהים (לא מתכוון חלילה לפותח הנושא , אלא להלך הרוח פה בכללי)

נכון , אכזבה ענקית , אני מאמין שרובנו האמנו , אבל לצערי אנשים פה אוכלים את כל הלוקשים שהתקשורת עכשיו מנסה להאכיל , ובמיוחד עכשיו .

אולי זה סתם תירוצים , אבל למישהו יש ספק שעם בלומפילד היינו עוברים ? למישהו היה ספק שעם שגרה נורמלית בארץ ההכנה הייתה הרבה יותר טובה ?

עם הפנים קדימה , וזה לא שסיימנו עם אירופה , והלוואי שמאריבור תעוף בשלב הבא ונקבל אותה באירופית .

נ.ב. ורק אני חושב שהשופט זיין אותנו בתחת אתמול ? מהמגרש נראה שהייתה הכשלה על נוסא ברחבה (אולי גבולי) , אבל מה שבטוח לא היה גבולי זה היד שמנעה גול בטוח , אדום + פנדל והכל היה משתנה .

מסכים מאוד.

מאכזב להפסיד ככה לקבוצה שוות-כוחות אליך, אבל במבט אובייקטיבי אנחנו עדיין לא ברמה של צ'מפיונס וסבירות גבוהה מאוד שגם ככה היינו עפים בסיבוב הפלייאוף מול קבוצה הרבה יותר חזקה ממאריבור. אז נכון שהיינו יכולים להבטיח שלב בתים כלשהו, אבל הסיכויים שלנו להגיע לבתים בליגה האירופית עדיין לא רעים בכלל, במיוחד אם נוכל לארח את משחק הבית בארץ. עוד עונה עם הישג דומה לזה של שנה שעברה תהיה מצוינת עבורנו.

מה שכן, אני אישית מאוד מאוכזב ממדיניות הרכש שלנו שלא משתנה בהתאם לצרכים. בליגה אנחנו שולטים גם עם הזרים שאנחנו מביאים, בשביל לעשות קפיצת מדרגה באירופה אנחנו חייבים לשים את היד על זרים הרבה יותר איכותיים ממה שיש לנו, להוציא את קרלוס מהמשוואה הזאת כמובן. נוסא רק הגיע וצריך לחכות ולראות מה הוא ייתן, אבל אנחנו ממשיכים להתפשר על זרים במחירי מציאה, ולא פותחים את הכיס כדי לשדרג את ההרכב הפותח. חואן פאבלו זה לא שוער שצריך לתפוס עמדה של זר, במקום להביא שפונגינים למיניהם שלא מתאימים לרמות הגבוהות, היינו צריכים ללכת על מגן זר ברמה של וילר ממאריבור פחות או יותר, ראדה עם כל האהבה כבר לא מציג יכולת מספיק טובה בלשון המעטה וחלוץ זר איכותי היה יותר ממתבקש העונה. גם ככה מגבלת 5 הזרים פוגעת בקבוצות הישראליות, אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לבזבז מקומות חשובים בסגל על שחקנים שלא משדרגים אותנו. וכן, אני מודע לזה שאפילו אין לנו חמישה זרים בקבוצה כרגע, אבל עם כל הכבוד למלחמה בחודש האחרון, היה לג'ורדי חודש שלם לפני זה לנסות ולהנחית כאן שחקנים ברמה גבוהה ולא לחכות לרגע האחרון, הרי לא כל השחקנים הטובים בעולם שיחקו במונדיאל.

כמו שרשמת, גם אני חושב שהרבה יותר טוב שנשתפשף בליגה האירופית עוד שנה שנתיים מאשר רק כדי להגיד שהיינו שם באלופות.

רק שנקבל הגרלה נוחה בפלייאוף וזהו.

אל תשכחו שקבוצות הרבה יותר עשירות ואיכותיות ממכבי דוגמת זלצבורג נופלת במוקדמות איזה 3-4 שנים כבר..
ככה שלבכות על מר גורלנו וכשלוננו בלהעפיל שנתיים ברצף זה באמת קצת מנותק.
בשביל שקבוצה מליגה כל כך חלשה כמו שלנו תעלה צריך המון גורמים שיחברו ויפעלו לטובתך. לצערנו בשנתיים האחרונות לרוב הדברים פעלו נגדנו.

רק ההתמדה וההמשכיות תביא אותנו לשם.

אליפות שלישית בארץ תהיה מבחינתי הישג גדול - עוד הזדמנות להתחרות עם הגדולים, עוד ניסיון.

אם נצליח גם לעשות קמפיין מכובד באירופה עונה שנייה ברציפות, אז בכלל זה יהיה התקדמות ענקית בדרך למטרה.

אל תשכחו שקבוצות הרבה יותר עשירות ואיכותיות ממכבי דוגמת זלצבורג נופלת במוקדמות איזה 3-4 שנים כבר..

ככה שלבכות על מר גורלנו וכשלוננו בלהעפיל שנתיים ברצף זה באמת קצת מנותק.

בשביל שקבוצה מליגה כל כך חלשה כמו שלנו תעלה צריך המון גורמים שיחברו ויפעלו לטובתך. לצערנו בשנתיים האחרונות לרוב הדברים פעלו נגדנו.

רק ההתמדה וההמשכיות תביא אותנו לשם.

אליפות שלישית בארץ תהיה מבחינתי הישג גדול - עוד הזדמנות להתחרות עם הגדולים, עוד ניסיון.

אם נצליח גם לעשות קמפיין מכובד באירופה עונה שנייה ברציפות, אז בכלל זה יהיה התקדמות ענקית בדרך למטרה.

יפה אמרת.

עם הפנים קדימה , וזה לא שסיימנו עם אירופה , והלוואי שמאריבור תעוף בשלב הבא ונקבל אותה באירופית .

נ.ב. ורק אני חושב שהשופט זיין אותנו בתחת אתמול ? מהמגרש נראה שהייתה הכשלה על נוסא ברחבה (אולי גבולי) , אבל מה שבטוח לא היה גבולי זה היד שמנעה גול בטוח , אדום + פנדל והכל היה משתנה .

כמה, כמה חיכיתי לתגובה כזאת בפורום.. ידעתי שהיא תגיע בסוף!

באזל? וואלה רק בגלל שסוזה המפגר הוציא את זהבי דקה 70 לא עברנו! אמן נקבל אותה באירופאית!

מאריבור?! קבוצה פח! רק בגלל בלומפילד לא עברנו!

יששש!! קולומה!!! פחות מ 5-0 זה כשלון!

אם לא השופט האנטישמי! אנחנו עוברים בדוק!

אפואל ניקוסיה! זה הזמן לנקום על ההדחה מגביע אופא! אונסים אותם. למה מה זה קפריסין!

אני מאוכזב מההדחה אתמול, אבל יודע בהחלט את מיקומנו באירופה. אני חושב שבגלל תגובות כמו שציינתי, חלר מהאוהדים מרגישים תחושות של חורבן.

אני שומע פה כאלה שאומרים "הליגה האירופאית זה משעמם ולא מעניין".

מה נהיה איתכם אנשים?

תרימו את הראש אנשים יקרים לא קרה כלום , באמת שהכל היה לרעתנו .

אני מעדיף עוד עונה של שליטה בליגה ולצבור ניקוד באירופית ובעונה הבאה להיכנס לצמפיונס מהדלת הקדמית !

אל תתנו לתקשורת המסריחה הזאת לבלבל אותכם אנחנו עדיין הקבוצה הכי חזקה בליגה בפער גדול מאוד.

יאללה מכביייי ! ! !

תרימו את הראש אנשים יקרים לא קרה כלום , באמת שהכל היה לרעתנו .

אני מעדיף עוד עונה של שליטה בליגה ולצבור ניקוד באירופית ובעונה הבאה להיכנס לצמפיונס מהדלת הקדמית !

אל תתנו לתקשורת המסריחה הזאת לבלבל אותכם אנחנו עדיין הקבוצה הכי חזקה בליגה בפער גדול מאוד.

יאללה מכביייי ! ! !

איפה בולאניוס אינעל דינאק!!!!!

באזל? וואלה רק בגלל שסוזה המפגר הוציא את זהבי דקה 70 לא עברנו! אמן נקבל אותה באירופאית!

אפואל ניקוסיה! זה הזמן לנקום על ההדחה מגביע אופא! אונסים אותם. למה מה זה קפריסין!

אני מאוכזב מההדחה אתמול, אבל יודע בהחלט את מיקומנו באירופה. אני חושב שבגלל תגובות כמו שציינתי, חלר מהאוהדים מרגישים תחושות של חורבן.

מה נהיה איתכם אנשים?

בוא נגזים עוד קצת

בהתחשב בכל מה שקרה הקיץ הזה, כלומר המונדיאל וצוק איתן, אי אפשר היה לצפות להכנה נורמלית. המונדיאל האט את שוק ההעברות והמצב בארץ הרס לנו את ההכנה לצמד המשחקים מול מאריבור.

עשינו חיזוק טוב, שאני בטוח שיוכיח את עצמו בעתיד הלא רחוק ועוד יש לנו מקום לעוד זר.
כמו שרבים וטובים לפניי ציינו, קבוצות חזקות מאיתנו באירופה לא במצב שהן בשלב הבתים של בצ׳מפיונס באופן קבוע וזה מתקשר לתגובה של אוסקר אתמול לגבי היותה של מכבי גדולה רק בישראל.
אסור לנו להיות חזירים, ברור לכולנו שהמועדון כן עושה צעדים קדימה והשליטה בליגה המקומית תמשיך להיות המפתח להתקדמות שלנו גם באירופה.עלינו להודות לשחקנים ששיחקנו על המאמץ שהשקיעו מתחילת העונה. גם להם זה לא היה קל.
עד כמה קלישאתי שזה יישמע, הליגה היא הלחם והחמאה שלנו ואם ניקח אליפות גם השנה, לא יהיה אכפת לי שלא העפלנו לצ׳מפיונס.
להרים את הראש, העונה עוד לא התחילה והשחקנים זקוקים לנו. בניגוד למה שאומרים, אנחנו ממש לא קהל של הצלחות וגם בזמנים פחות טובים היינו בין שתי הראשונות בממוצע הקהל במשחקי בית. לכן אני אומר, כוסאמו הצ׳מפיונס תכף גביע הטוטו!!! :)

מה נהיה איתכם אנשים?

הליגה האירופית באמת לא מעניינת. מפעל שמה שחשוב בו זה הדירוג ומרגע שמכבי עפה מעניין לי את התחת מה קורה שם.

תעבור על התגובות בכל הנושאים ותראה שהוא אפילו עידן את זה קצת.

אני בעצמי כתבתי על האובר היסטריה שיש בפורום , עם כל זה שכביכול ליגה אירופית לא מעניינת , להיות שם כל שנה זאת אחלה של שאיפה , אנחנו עדיין לא ברמה של ליגת אלופות באופן קבוע .

וכל זה עדיין לא קשור לזה שאני חושב שאנחנו קבוצה טובה יותר ממאריבור , למרות ההדחה , זה לא באזל שתכל׳ס עשו בך מה שאתה רוצה , ואני מודה שאחרי ה 3-3 הייתי באופוריה שאפשר לעבור אותם באירופית , אחרי ה 0-0 בבית נפל לי האסימון שכשהם באים לשחק מולך על תוצאה הם ישיגו אותה .

מאריבור לא כזאת ביחס למכבי , ההדחה נבעה מטעויות מפגרות (הגול בדקה 94 והגול אחרי ה 2-1) שלא בהכרח מהוות קנה מידה ליכולת של הקבוצה ( לא אומר שהיכולת מזהירה כרגע אבל אני מאמין שיהיה טוב) .

וזה כמובן בלי להתייחס לעובדה שהמצב בארץ לא אפשר הכנה אידאלית , אולי סתם תירוץ , אבל איך שלא תהפוך את זה , יש השפעה .

יהיה טוב.

תכלס, נתנו בדיוק עונה טובה אחת באירופאית וחשבנו כבר שמקומנו בליגת האלופות. בואו נראה קודם כל שמה שעשינו שנה שעברה לא היה מקרי לפני שאנחנו רוצים לקפוץ קדימה. אל תשכחו ששנה שעברה הגענו לליגה האירופאית במקרה. צריך קודם לעבור קבוצה רצינית בשלב מוקדמות, שזה באמת יגיע לנו. ולהוכיח לעצמנו שאנחנו קבוצה ראויה לליגה האירופאית. מתקדמים לאט לאט, אבל מתקדמים.