Jump to content

רועי קהת, מואנס דאבור, דור ז'אן... דור מיכה?

צהבי

Recommended Posts

כבר מזמן החוזה עם דור יושב לי בראש

מה הקטע להתקמצן על כמה עשרות אלפי דולרים שבמקרה שמיכה לא ממשיך מכבי צריכה להשקיע עוד פעם מחיר אסטרונמי בשביל לרכוש שחקן בעמדה שלו ובטוח שהוא יקבל יותר מהחוזה של דור

ועוד לא הגענו לקטע שדור הוא שחקן בית מאוד מאוד מזוהה עם הקבוצה

מצד אחד אני בוטח בג'ורדי מצד שני מה שקרה עם מואנס,קהת ודור זאן לא בדיוק מעודד

אני לא בא במטרה לפזר פסימיות, אבל אם מיכה באמת יסופסל כי נשארה לו שנה אחת בחוזה והוא לא האריך אותו עדיין, אז לא, לא זאת הסיבה.

גם לאיתן טיבי נשארה שנה אחת בחוזה, ואף אחד לא חושב לספסל אותו, כי הוא שחקן הרכב חשוב. ומיכה מה? בעונה של אוסקר הוא היה כמעט באנקר בהרכב לאורך רוב העונה, ושנה שעברה היה חלק חשוב מאוד מהרוטציה.

זה פשוט מראה שבאים בקטע של עליונות מול שחקני בית צעירים ומבחינת חוזים הם בדרג משני לעומת שחקני רכש.

אני לא בא במטרה לפזר פסימיות, אבל אם מיכה באמת יסופסל כי נשארה לו שנה אחת בחוזה והוא לא האריך אותו עדיין, אז לא, לא זאת הסיבה.

גם לאיתן טיבי נשארה שנה אחת בחוזה, ואף אחד לא חושב לספסל אותו, כי הוא שחקן הרכב חשוב. ומיכה מה? בעונה של אוסקר הוא היה כמעט באנקר בהרכב לאורך רוב העונה, ושנה שעברה היה חלק חשוב מאוד מהרוטציה.

זה פשוט מראה שבאים בקטע של עליונות מול שחקני בית צעירים ומבחינת חוזים הם בדרג משני לעומת שחקני רכש.

אין מה לעשות אתה לא יכול להשוות שחקן בגיל 26-27 שזה שנה אחרונה בחוזה שלו וזו ההזדמנות האחרונה שלו להגיע לאירופה , אבל שחקן צעיר חייב לקבל עונש שיעצור את ההתפתחות שלו ככה שלהתקדם לא יהיה לו כל כך ואז ה לא ישתלם לו לא לחתום . בנוסף אני בטוח שהוא לא קיבל משכורות רעב . בקיצור ראה ערך שרן ייני. שחקן בית בגיל שדיברתי עליו.

מיכה צריך לקבל שכר דומה לזה של טל בן חיים.

פשוט לא שווה להיות שחקן בית

חלאס עם הזיוני מוח האלה,ילד בן 22 שיקבל משכורת של לפחות 150k צריך להגיד תודה ולשתוק,לא להסתכל כמה אחרים מקבלים.

חלאס עם הזיוני מוח האלה,ילד בן 22 שיקבל משכורת של לפחות 150k צריך להגיד תודה ולשתוק,לא להסתכל כמה אחרים מקבלים.

אתה חי בסרט חביבי.

סטאלין לא פה, זה עולם קפיטליסטי.

ואם נימני יכול למצוא לו קבוצה שתשלם 330 אלף יורו ומכבי רוצה שהוא יישאר, היא תצטרך להשוות את ההצעה.

נגיד מישהו פה יכול להגיד שדאבור עשה טעות שעזב את מכבי ?

אני חושב שדאבור שידרג משמעותית את הקריירה שלו.

חבורה של טמפונים, שמתם לב שמדובר במשחק אחד?

כל הקונספירציה הזאת אשכרה בגלל משחק אחד!

אשמח לקבל תשובה מאחד מכם לשאלה הבאה:

למה דור מיכה פתח בהרכב נגד סנטה קולומה אם היה אפשר להציב באותה עמדה בדיוק את ברק לוי ולעבור את האנדורים?

אתה חי בסרט חביבי.

סטאלין לא פה, זה עולם קפיטליסטי.

ואם נימני יכול למצוא לו קבוצה שתשלם 330 אלף יורו ומכבי רוצה שהוא יישאר, היא תצטרך להשוות את ההצעה.

נגיד מישהו פה יכול להגיד שדאבור עשה טעות שעזב את מכבי ?

אני חושב שדאבור שידרג משמעותית את הקריירה שלו.

אבל זה כן עולם עיסקי , אתה השקעת על שחקן עשר שנים של השקעה עשרות אלפי שקלים . אז המינימום ממנו זה לבוא ולהכנס למומ רציני ולא סתם עם הקבוצה . ואם הוא לא רוצה לחצום ויש לו הצעות גבוהות כאלה לחוזה כמו שאתה אומר , שנה בספסל או ביציעים והיוזה יורד לו בחצי וככה אף אחד לא הרוויח ... אז כדורגל מודרני זה פחות רגשי ויותר כלכלי ...

נתחיל מזה - אין ייבושים במכבי, ראינו את זה עם דאבור, שלא יובש עד שנטש אותנו, גם כשלמכבי התחיל להתברר שלא באמת יש התקדמות עם החוזה, ולכן להגיד שמכבי תייבש את מיכה, לא רלוונטי.

בן חיים פתח במשחק החוץ נגד מאריבור, כמו שהוא ייפתח על חשבון מיכה בכל משחק שבו אנחנו נחותים - זאת צורת המשחק במשחק חוץ שבו אתה נחות, אתה צריך שחקנים מהירים ותכליתיים ככל האפשר (בן חיים עונה על 1 מה2, מיכה על 0), כי אתה לא משחק על החזקת כדור, אלא על יציאה מהירה ועקיצה, מה שמיכה פחות יכול לתת. במשחקים בהם הקבוצה פייבוריטית יותר, מאמין שהוא ייפתח, ובתקווה יעשה את השדרוג העונה סוף סוף (בתקווה שיאריך חוזה כמובן) להיות שחקן תכליתי יותר העונה, והוא ייפתח יותר גם במשחקים כמו מאריבור חוץ.

אבל זה כן עולם עיסקי , אתה השקעת על שחקן עשר שנים של השקעה עשרות אלפי שקלים . אז המינימום ממנו זה לבוא ולהכנס למומ רציני ולא סתם עם הקבוצה . ואם הוא לא רוצה לחצום ויש לו הצעות גבוהות כאלה לחוזה כמו שאתה אומר , שנה בספסל או ביציעים והיוזה יורד לו בחצי וככה אף אחד לא הרוויח ... אז כדורגל מודרני זה פחות רגשי ויותר כלכלי ...

מסכים איתך שזה מבאס מבחינת מכבי.

אבל ככה העולם עובד. אתה גם יכול לעבוד בחברה 3 שנים לצבור ידע וניסיון ואז לעזוב להצעה גבוהה יותר ב-2000 שקל בלי סנטימנטים.

אם תייבש את מיכה, שני הצדדים יפסידו.

אתה תפסיד שחקן שיכול לתרום במשך שנה והוא יפסיד זמן משחק חשוב בקריירה.

חיפה ייבשה את גולסה שנה. יצא לה מזה משהו ?

חוץ מזה שהיא לא העפילה לאירופה וסיכוי טוב שאיתו הם היו מעפילים, לא יצא להם כלום.

יותר מזה, אתה תייצר לך שם של קבוצה קקה ששחקנים לא ירצו לבוא אליה אח"כ.

אם אני בהנהלה של מכבי, אני נותן את המחיר המקסימלי שאני מוכן לשלם על מיכה, כן כן לא לא.

ואם לא, לא מייבש אותו, סה לה וי.

עצוב מאוד שכל פעם אתם מאשימים את השחקנים עצמם כמו במקרה של ז׳אן שכולה רצה להישאר כי כל מי שיוצא להשאלה לא חוזר למכבי... במקום להאשים את ההנהלה שלנו שמעדיפה שחקנים בינוניים ישראלים על פני שחקני בית ... אני לא בטוח שבדש יותר טוב מזאן לא בטוח שאייבינדר שדרוג לעומת לוגסי ... הגיע הזמן שתבינו שקוברים לנו את הנוער ( גם ברק לוי) ... למה שהנוער יישאר במכבי? עדיף לברוח

מחר ( מקסימום בחמישי ) הם ידאגו להעלות כתבה על זה שפריצה לא מרוצה והוא רוצה לעזוב, תהיו רגועים...

אני אהיה רגוע שמיכה יחתום על חוזה וגם טיבי אם אפשר

בסופו של דבר, כרגיל אין לאף אחד מושג מה קורה במכבי, מיכה עולה ב11. דבר שני, אם מיכה יעזוב בסוף העונה ללא שום רווח למועדון שעשה אותו שחקן, אני אישית יהיה מאוד מאוכזב.