Jump to content

האימון בק''ש היום

BMTA

Recommended Posts

אני באמת מנסה להבין - הפילו אתכם על הראש כשהייתם קטנים? לא חיבקו אתכם מספיק? חסר לכם כרומוזום? מה נסגר אתכם?

יש לכם את זה ביותר מוכלל ומטומטם?

הכללות על מוסלמים הם מטופשות בדיוק כמו בדיחות על בלונדיניות...

צאו כבר מהסרט מלחמה שאתם חיים בו על זה שכל המוסלמים שונאים אותנו וכל החרא הזה.

יש אנשים בעולם ובארץ ( יהודים נוצרים ומוסלמים) ששונאים אותנו רק כי אנחנו יהודים והם פסולת המין האנושי.

יש בארץ הזאת מוסלמים שתורמים למדינה כלכלית וביטחונית. משרתים בצבא. עושים שירות לאומי. אם תפגוש אותם ברחוב - לא תנחש שהם מוסלמים.........................

תתבגרו.... או לפחות תלמדו קצת היסטוריה. על הסכסוכים הפנים ערביים, על חיילים מוסלמים בשירות צה"ל, ועל בוגדים כאלו ואחרים (ענת קם ומרדכי וענונו לא היו מוסלמים להזכירכם......................................)

שום סרט מלחמה אחי,כל מוסלמי שונא אותך כי אתה יהודי,והמוסלמים שחיים פה מתנהגים יפה רק מתוך אינטרס ולא מתוך שום כווונה אחרת תיהיה בטוח בזה.

במה המוסלמים פה תורמים כלכלית וביטחונית(?!),אני בטוח שהכלכלה והביטחון הייתה ממשיכה להתקיים ללא התרומה האפסית שלהם לכל דבר פה במדינה.

ולגבי ה"בוגדים כאלו ואחרים" אף אחד פה לא אמר שהם פחות גרועים מהמוסלמים

שום סרט מלחמה אחי,כל מוסלמי שונא אותך כי אתה יהודי,והמוסלמים שחיים פה מתנהגים יפה רק מתוך אינטרס ולא מתוך שום כווונה אחרת תיהיה בטוח בזה.

במה המוסלמים פה תורמים כלכלית וביטחונית(?!),אני בטוח שהכלכלה והביטחון הייתה ממשיכה להתקיים ללא התרומה האפסית שלהם לכל דבר פה במדינה.

יופי,עכשיו מה כל ההסבר הלא מעניין הזה קשור לקבוצת כדורגל?

לא קשור,הוא פשוט רשם לי משהו אז עניתי.

אני לא מעודד את ראדי וגם לא מקלל אותו מצד שני.

אבל גם לא אפסיק לשיר שום שיר כי זה לא מתאים לו

לא קשור,הוא פשוט רשם לי משהו אז עניתי.

אני לא מעודד את ראדי וגם לא מקלל אותו מצד שני.

אבל גם לא אפסיק לשיר שום שיר כי זה לא מתאים לו

אז במילים אחרות על הזין שלי מכבי אני ימשיך לשיר תנו לצהל לנצח לזיין תערבים?

אתה עושה כאן את ניתוח ההתנהגות הכי הזוי שאפשר לתאר. מתנהגים יפה מתוך אינטרס? אתה צריך טיפול.

זו לא רק הכללה מפגרת, זה גובל בתורת גזע.

אתה עושה כאן את ניתוח ההתנהגות הכי הזוי שאפשר לתאר. מתנהגים יפה מתוך אינטרס? אתה צריך טיפול.

זו לא רק הכללה מפגרת, זה גובל בתורת גזע.

אני יותר לא מגיב פה בדיון,אני רק יסיים בלענות לך.

שהתחיל המבצע "צוק איתן" ראיתי יפה מאוד את כל הערבים שחיים פה בישראל יוצאים להפגנות בכל חור בארץ כולל פה ממש ביפו במרחק של כמה דקות נסיעה מהבית שלי מאות אנשים הולכים ברחוב וצועקים מוות ליהודים,בחיפה ערבים מפגינים עם דגלי פלסטין,בבת ים ערבים תולים דגלי פלסטין על החלונות ועוד מיליון דוגמאות שאני יכול להביא לך פה.

יום טוב ולהתראות

כי זאת החברה שאנחנו חיים בה, ואין שום דרך להפריד בין פוליטיקה לספורט.

צאו מהסרט הזה שהערביים באמת רוציים לחיות בשלום איתנו. גם אם כן, זה אפילו לא 1% מהם.

היה איתי ילד בכיתה ערבי, כל חג (ל״ג בעומר, שבועות... ) היה איתנו שווה בין שווים, לכל מקום שהינו יוצאים היה יוצא איתנו, אפילו הייתי אצלו בבית כמה פעמיים.

שבוע שעבר הקפצתי לדוד שלי משהו לתחנת המשטרה בחדרה.

בכניסה לתחנה את מי אני רואה? את אותו ילד נחמד, שגדל בין יהודיים, שהיה אצלי בבית, שקיבל כבוד כמו כל יהודי אחר.

שאלתי את דוד שלי מה אותו ילד עשה פה - נחשו מה? רגם באבניים מכונית של בחורה עם הילדה הקטנה שלה בפנים.

אני לא יודע איפה אתם גרים, אבל לחיות איתם בשכנות, ולשמוע מרחוק דברים זה ממש לא אותו דבר.

כי זאת החברה שאנחנו חיים בה, ואין שום דרך להפריד בין פוליטיקה לספורט.

צאו מהסרט הזה שהערביים באמת רוציים לחיות בשלום איתנו. גם אם כן, זה אפילו לא 1% מהם.

היה איתי ילד בכיתה ערבי, כל חג (ל״ג בעומר, שבועות... ) היה איתנו שווה בין שווים, לכל מקום שהינו יוצאים היה יוצא איתנו, אפילו הייתי אצלו בבית כמה פעמיים.

שבוע שעבר הקפצתי לדוד שלי משהו לתחנת המשטרה בחדרה.

בכניסה לתחנה את מי אני רואה? את אותו ילד נחמד, שגדל בין יהודיים, שהיה אצלי בבית, שקיבל כבוד כמו כל יהודי אחר.

שאלתי את דוד שלי מה אותו ילד עשה פה - נחשו מה? רגם באבניים מכונית של בחורה עם הילדה הקטנה שלה בפנים.

אני לא יודע איפה אתם גרים, אבל לחיות איתם בשכנות, ולשמוע מרחוק דברים זה ממש לא אותו דבר.

אין ספק שהסיפור הזה גם מאוד קשור לספורט.

שהתחיל המבצע "צוק איתן" ראיתי יפה מאוד את כל הערבים שחיים פה בישראל יוצאים להפגנות בכל חור בארץ כולל פה ממש ביפו במרחק של כמה דקות נסיעה מהבית שלי מאות אנשים הולכים ברחוב וצועקים מוות ליהודים,בחיפה ערבים מפגינים עם דגלי פלסטין,בבת ים ערבים תולים דגלי פלסטין על החלונות ועוד מיליון דוגמאות שאני יכול להביא לך פה.

יום טוב ולהתראות

חשבתי שמספרית הם קצת יותר

אין ספק שהסיפור הזה גם מאוד קשור לספורט.

אתה יודע מה? אתם תקועים בתוך התחת של עצמכם ולא מעניין אתכם לשמוע שחס וחלילה מקללים את הערבי מחמד שלכם.

שיטרידו את אמא שלך או את אחותך ( חס וחלילה, כן? ) תבואו תגיד לי אם זה קשור לספורט או לא.

יום טוב ולהתראות

מעניין... ביפו היה 500 ערבים שצעקו מוות ליהודים

ביפו יש מעל ל22 אלף ערבים

כנראה ש"כל הערבים" מבחינתך זה מסתכם בפחות מ3%

יש מעל למיליון ערבים בישראל ובוא נגיד שבסך הכל יצאו להפגנה 30 אלף ואני מגזים פי מיליון... כמה זה באחוזים? העיקר "כל הערבים" נכון?

אתה יודע מה? אתם תקועים בתוך התחת של עצמכם ולא מעניין אתכם לשמוע שחס וחלילה מקללים את הערבי מחמד שלכם.

שיטרידו את אמא שלך או את אחותך ( חס וחלילה, כן? ) תבואו תגיד לי אם זה קשור לספורט או לא.

ואם הטריד את האמא שלי או את אחותי יהודי כשר אז כולם חארות?? מה הקשר בכלל?

נכון קודם כל שחקני מכבי אחר כך העקרונות בשקל שלכם... ואם לא טוב לכם כנראה שמכבי תפתור את הבעיה בקרוב

הדבר היחיד שמעניין אותי זה שנמשיך את השנתיים הנהדרות האלו עם עוד אליפיות והישגים באירופה.

אני פשוט יודע לעשות את ההפרדה בין הדברים.

ואם הטריד את האמא שלי או את אחותי יהודי כשר אז כולם חארות?? מה הקשר בכלל?

לא, כי את אמא שלך לא יטרידו ״יהודים כשריים״ שהיה הולכת לקניות בסופר כדי ללכת לספר לחברה איזה דאחקות זה להציק ליהודיות.

ולאחותך הקטנה לא יציקו חבורה של מחלה מהלכת שהיא עם החברות שלה הקטנות בקניון.

אז תפסיקו להיות יפי נפש.

אני סיימתי להגיב פה.

ברמאדן הבא, או כל חג שקר אחר שלהם, כולכם מוזמנים לקניון בחדרה עם הנשים/ אחיות/ אמהות, הצקה מערבי כשר, עלי.

לא, כי את אמא שלך לא יטרידו ״יהודים כשריים״ שהיה הולכת לקניות בסופר כדי ללכת לספר לחברה איזה דאחקות זה להציק ליהודיות.

ולאחותך הקטנה לא יציקו חבורה של מחלה מהלכת שהיא עם החברות שלה הקטנות בקניון.

אז תפסיקו להיות יפי נפש.

אני סיימתי להגיב פה.

ברמאדן הבא, או כל חג שקר אחר שלהם, כולכם מוזמנים לקניון בחדרה עם הנשים/ אחיות/ אמהות, הצקה מערבי כשר, עלי.

טום,

גם אני גדלתי בעיר מעורבת(רמלה) גם אני ראיתי ערבים צובטים בתחת ילדות ביום כיפור כדי להתחיל מכות אבל מכאן ועד לקלל שחקן של מכבי רק כי הוא ערבי המרחק גדול.

וכן,יש גם יהודים שמציקים סתם תתפלא,גם את זה ראיתי וחוויתי. אין שום סיבה לעשות הכללות ובטח לא לערב את זה בספורט כי חוץ מנזק שום דבר לא יוצא מזה.

וטיבי? שאומר שזה לא נעים ומפריע להם? גם זה סתם חארטה?

לא משנה אם זה באמת או מס שפתיים, זה לא רלוונטי

מה שרלוונטי זה שהרוצים ברעת המועדון כמו שירלי מאוד מבסוטים מעצמם כרגע.

לא משנה אם זה באמת או מס שפתיים, זה לא רלוונטי

מה שרלוונטי זה שהרוצים ברעת המועדון כמו שירלי מאוד מבסוטים מעצמם כרגע.

תנסה לענות לי בהכי ישיר בכן או לא

אתה בעד שירים גזעניים במכבי למרות שזה מפריע לשחקנים?

תנסה לענות לי בהכי ישיר בכן או לא

אתה בעד שירים גזעניים במכבי למרות שזה מפריע לשחקנים?

אני בעד לא לתת לגורמים חיצוניים להכתיב את הקצב לקהל נקודה.

בתור אחד שיושב שנים ב11 אתה אמור להבין מה הכוונה שלי, ותפריד שנייה את כל הנושא הזה. אתה יכול לעבור על כל היסטוריית ההודעות שלי ולראות שמה שצעקנו הרבה לפני ראדי, זה שאנחנו בדרך להספג בתרבות אחרת וזה דבר שלא מתקבל על הדעת.

ואתה גם מספיק אינטילגנט בשביל לדעת שאין אדומים אין פיגועים (השם ישמור אותנו מנושא של 25 עמוד) לא אמור להשפיע על מהראן ראדי או כל שחקן אחר. אנחנו מפתחים פה סימפטום גרוע של הישענות על מה שהתקשורת אומרת. תראה איך בפחות מיום נוצר פה כאוס, וזה אחרי שלא קרה שום דבר חריג אתמול.