Jump to content

האימון בק''ש היום

BMTA

Recommended Posts

זה לא מעשה נבון לעשות היום,אתמול וגם מחר.

הורס ת'קבוצה.הורס לגולאהר.

מה יגידו אז אם הוא יעזוב בגלל התנהגות גזענית ושל שנאה לשחקנים בתוך המועדון, מה יגידו אז "האוהדים" המקללים?

פשוט כואב שבשטויות האלה מתעסקים, היה פשוט אפשר לא לעודד אותם ולגמור את זה בשקט.

אבל באו ועודדו, כנראה בתיאום עם מכבי, והתקשורת פשוט החליטה לעשות הר מעכבר, להמציא ולשקר כדי שתהיה להם כותרת יפה ביום ללא כותרות.

כן? אתה בטוח שבתקופת השחקן ה12 שרו לדאבור מחבל? חחחחח

אז בתור זה שעמד על הגדר באותה שנה אני אומר לך לא ב100% אלה במיליון אחוז שלא שרו את זה.

בהצלחה בחיפושים של זה, אולי תמצא סרטון של זה מסוריה כי אם אתה עובד בשיטת תעמולת שמאל רדיקאלי\חמאס לך עם זה עד הסוף.

עזוב אל תיכנס לזה, אני הייתי בדוחא כששרו מה מואנס עושה פה אנ'לא יודע (לא זוכר באיזו עונה).

אני כמעט בטוח שיש גם סרטון של זה ביוטיוב.

היחידים שקיללו את דאבור בדוחא היו אוהדי סכנין שהיו עושים לו תמוות... עזוב אתה ואל תכנס לזה כי בטח שלא אתה ולא אחרים יכולים ללמד אותי מה שרו ומה לא בשנים האלה

אבל באו ועודדו, כנראה בתיאום עם מכבי, והתקשורת פשוט החליטה לעשות הר מעכבר, להמציא ולשקר כדי שתהיה להם כותרת יפה ביום ללא כותרות.

אלאכיפאק, אין לי ספק שבאו ועודדו.

אבל לא נתעלם שכל אימון/משחק וכו' יש קומץ שמקלל את ראדי ורייכרט.

עוד בעונה קודמת אני רואה את האצבעות המשולשות מונפות אל על כשראדי מגיע לדגל הקרן.

כמו שפרנק סינטרה אמר, יש בקהל שלנו קומץ אוהדים(שמגיעים לכל המשחקים) ושומעים אותם,וחזק.

היחידים שקיללו את דאבור בדוחא היו אוהדי סכנין שהיו עושים לו תמוות... עזוב אתה ואל תכנס לזה כי בטח שלא אתה ולא אחרים יכולים ללמד אותי מה שרו ומה לא בשנים האלה

אתה יודע שזה שלא התחלת את זה מהגדר לא אומר שלא שרו שירים נכון?

שרו את זה אחרי המשחק, אני גם לא חושב שמואנס שמע כי זה היה מה סלים עושה פה ואז אחרי חזרה או שתיים עברו למואנס.

עלה אולי בדעתך ששרו את זה בחלק אחר של האצטדיון שאתה לא נמצא בו?

יודע בידיוק מה שרו גם בסוף המשחק בהתחשב בזה שכל ההסעות הגיעו והלכו ביחד... לא היה נגד דאבור

ורביד התגובה שלך רק מראה שכנראה מעולם לא היית בדוחא, המון אזורים אחרים יש שם פשוט לקהל חוץ

בזה סיימתי את דברי לנושא... וכמו שכתבתי בהודעה הראשונה שלי פה, אל תתנו למציאות להפריע לכם

ונילוס - זה תמיד עניין אותי עם כל המניפסטים שלך פה - מה כבודו עשה בצבא?

אם כבר נכנסים לזה..

לא נכנסו לזה אבל בגלל שאתה ודומייך כל כך מטומטמים בשביל להעלות את הטיעון האוילי הזה השכם וערב, על אף העובדה שבצבא בכלל ובקרבי בפרט הרוב ימני (ימני באמת לא צדקנים בשקל כמוך...) ובכל בחירות הימין מגדיל את הפער שלו לאחר ספירת קולות החיילים, אני באופן חד פעמי יספר שהתחלתי כלוחם בשמשון ולאחר מכן חליתי במחלת הנשיקה שהשביתה אותי למשך חודשים וכשחזרתי הייתי תומך לחימה במגלן,אני מקווה שעדיין אני יכול להביע דעה ע"פ הקריטריונים המרשימים שלך ,הוד רוממותו מפקד הכוחות המזויינים של מדינת ישראל...

לנושא עצמו, ובאמת שאני לא עומד להמשיך להתנצח איתך יותר: סלבה אתה יצור פיקטיבי שאף אחד לא יודע מי הוא ומה הוא, בטח שאתה לא קיים בכלל מבחינת אוהדי מכבי, ומאז שהצטרפת לפני שנתיים להערכתי לזיין פה את השכל (כאילו חסר פה ימני מחמד), אתה אחד המטיפים הקשקשנים הגדולים שהכרתי ולראות חופר כמוך רושם מניפסט זה לא יותר ממגוחך.

אמשיך להציב לך ולדומייך המכריחים אותנו לעצום עיניים ולעשות דו קיום מזוייף ומלאכותי עם אוייב שרוצה במותנו מראה מול הפרצוף, אם תרצה ואם לא...

יודע בידיוק מה שרו גם בסוף המשחק בהתחשב בזה שכל ההסעות הגיעו והלכו ביחד... לא היה נגד דאבור

ורביד התגובה שלך רק מראה שכנראה מעולם לא היית בדוחא, המון אזורים אחרים יש שם פשוט לקהל חוץ

בזה סיימתי את דברי לנושא... וכמו שכתבתי בהודעה הראשונה שלי פה, אל תתנו למציאות להפריע לכם

ואווו זה הזוי כמה שאתה משקר לעצמך... הזוי (בכל ההודעות)

מה זה משנה מה כל אחד עשה בצבא?

אם מישהו היה גובנק אסור לו לבקש מהמדינה שתגן עליו? שתלחם באלו שמחפשים להשמיד אותנו? מה זה ההגיון המעוות הזה?

אסור לי לבקש מהמשטרה שתתפוס מישהו ששדד אותי כי מעולם לא הייתי שוטר? אסור לי להזמין מכבי אש הבייתה כי לא הייתי מעולם כבאי?

כל אזרח, אם הוא ילד, זקן, גובניק או קרבי חייב לדרוש מהמדינה שתשמור עליו, ובטח שלכל אחד יש זכות להביע את דעתו.

6e7yqyvy.jpg

עזבו את זה שאומרים לכם פה שזה לא על רקע גזעני,עזבו את זה שרובכם בכלל לא שווים יחס או תגובה,תשאלו אנשים שהיו באימון מה באמת היה שם,האם קיללו ראדי בכלל.. כי במכבי נגיד,שמעו קריאות נגד רייכרט(שהיו גם היו)

Sent from my iPhone using Tapatalk

הגיע הזמן שהקהל (הקומץ...הילדים הקטנים...3 האנשים שמקללים, 20 האנשים שמקללים, תקראו להם איך שאתם רוצים) יפסיקו להרוס לשאר קהל האוהדים ולקבוצה.

לא אוהבים את רייכרט כי הוא אוהד הפועל/מביא אנשים באימונים בכיף....תקללו אותו, תצעקו לו תעשו מה שאתם רוצים..... אני לא מסכים עם זה שצריך לקלל שחקן מכבי אבל בסדר.............

לא אוהבים את ראדי - תשאלו את עצמכם למה.... כי הוא נתן גול בדרבי? כי הוא במגמת שיפור העונה? כי הוא שחקן מכבי? כי הוא ערבי ?!?!? או כי הוא עשה דברים נגד הקהל?

כל אחד מוזמן לאהוב ו/או לא לאהוב את מי שהוא רוצה, אבל ברגע שהקללות שלכם לראדי הם רק כי הוא ערבי אז אתם חבורה של גזענים מגעילים ואני (ואני מקווה שרבים אחרים) מתבייש בכם.

תנו לצהל לנצח זה אמרה לגיטימית בטח בתקופה כזאת- ולא צריך להידלק מכל כותרת של איזה מטומטם/מטומטמת באיזה אתר נידח - אבל אל תשקרו לעצמכם ולנו.... כולנו יודעים שיש גזענות רבה נגד ראדי ביציע. אי אפשר כל הזמן להסתתר תחת התירוץ של "באונו לעודד וכולם רק כותבים על זה שהיו קללות".... גם צה"ל עושה עבודה מדהימה ברצועת עזה אבל כולם יכתבו רק על איזה פגז תועה שנפל בגן ילדים.... זה תפקיד התקשורת....לעצבן אותכם עד כדי כך שתיכנסו לקרוא את הכתבה...

אני הפסקתי כבר שנים להגיע לאימונים. לא מסוגל לעמוד ליד אנשים שכל מה שהם באו לעשות זה לקלל שחקנים שלובשים את המדים הצהובים!

ראדי מעצבן אותך? אתה לא אוהב אותו? תצעק שהוא זבל....תצעק שאתה לא רוצה אותו בקבוצה, תצעק שיורידו אותו לספסל.......אבל אם אתה לא שם לב מי בישל את הגול או שם אותו ואתה שמח...ורק מתבאס כשאתה מגלה שזה שחקן ערבי - אז אתה גזען מסריח ולצערי אני ואתה שייכים לאותו קהל אוהדים....................

מעניין אם המוסלמים הישראלים היו השלטון פה במדינה היו נותנים לנו את אותו היחס כמו שאנחנו נותנים להם .

כל המוסלמים במדינה פה הם בוגדים ושונאים אותנו הגיע הזמן שתפסיקו לזיין את המוח על גזענות ותבינו את זה אין אמונה בהם

מסכים לכל מילה

גם את הקללות היו מכוונות לראדי(ואני בטוח שלא)

הוא לא השחקן הראשון שמקללים

הגיע הזמן שיגדל ביצים ויתחיל לשחק

אמשיך להציב לך ולדומייך המכריחים אותנו לעצום עיניים ולעשות דו קיום מזוייף ומלאכותי עם אוייב שרוצה במותנו מראה מול הפרצוף, אם תרצה ואם לא...

מי רוצה במותך ? מהראן ראדי? מונאס דיבור?

תפסיק לייפות את המציאות, אתה גזען

מעניין אם המוסלמים הישראלים היו השלטון פה במדינה היו נותנים לנו את אותו היחס כמו שאנחנו נותנים להם .
כל המוסלמים במדינה פה הם בוגדים ושונאים אותנו הגיע הזמן שתפסיקו לזיין את המוח על גזענות ותבינו את זה אין אמונה בהם

מסכים לכל מילה
גם את הקללות היו מכוונות לראדי(ואני בטוח שלא)
הוא לא השחקן הראשון שמקללים
הגיע הזמן שיגדל ביצים ויתחיל לשחק

אני באמת מנסה להבין - הפילו אתכם על הראש כשהייתם קטנים? לא חיבקו אתכם מספיק? חסר לכם כרומוזום? מה נסגר אתכם?

יש לכם את זה ביותר מוכלל ומטומטם?

הכללות על מוסלמים הם מטופשות בדיוק כמו בדיחות על בלונדיניות...

צאו כבר מהסרט מלחמה שאתם חיים בו על זה שכל המוסלמים שונאים אותנו וכל החרא הזה.

יש אנשים בעולם ובארץ ( יהודים נוצרים ומוסלמים) ששונאים אותנו רק כי אנחנו יהודים והם פסולת המין האנושי.

יש בארץ הזאת מוסלמים שתורמים למדינה כלכלית וביטחונית. משרתים בצבא. עושים שירות לאומי. אם תפגוש אותם ברחוב - לא תנחש שהם מוסלמים.........................

תתבגרו.... או לפחות תלמדו קצת היסטוריה. על הסכסוכים הפנים ערביים, על חיילים מוסלמים בשירות צה"ל, ועל בוגדים כאלו ואחרים (ענת קם ומרדכי וענונו לא היו מוסלמים להזכירכם......................................)

מדהים כמה כל צד בעניין לא מתייחס בכבוד לצד השני, כל אחד "שקרן" לא מבין, לא אוהד אמיתי, טיפש.

אתם יודעים מה אני חושב על הקללות על ראדי ומה הדעה הפוליטית שלי, הסיפור הזה מאוס ויצא מהתחת וכמו שלא יהיה שלום(להבדיל אלפי הבדלות) לא תיהיה אף פעם הסכמה בנושא הזה.

מה כן אפשר לעשות? להתחיל לדבר אחד עם השני בכבוד, לנסות אולי להקשיב באמת. וזהו. אף אחד לא ישנה את הדעה של אף אחד לצערי הרב.

נכון וגם בבלומפילד לא הייתי אף פעם.

שמע אתה פשוט הזוי. 10-15 אלף צופים באים למשחק פעם בשבועיים. למה לעזאזל נראה לך שאתה יודע מה כל אחד מהם שר בכל חלק מהאצטדיון? מה אתה רוח הקודש? אתה שורה מעל כל היציעים והמושבים?

עוד אחד שבטוח שהשמש עולה ויורדת מעל גוש של 400-500 אנשים בשער 11 והם מרכז העולם. אומרים לך פה ששרו לדאבור ולראדי אז מה נראה לך שאנשים ממציאים סתם?

כן? אתה בטוח שבתקופת השחקן ה12 שרו לדאבור מחבל? חחחחח

אז בתור זה שעמד על הגדר באותה שנה אני אומר לך לא ב100% אלה במיליון אחוז שלא שרו את זה.

בהצלחה בחיפושים של זה, אולי תמצא סרטון של זה מסוריה כי אם אתה עובד בשיטת תעמולת שמאל רדיקאלי\חמאס לך עם זה עד הסוף.

קנטור,

עוד מעט תגיד שבתקופת השחקן,ראדי ודאבור קיבלו שיר שחקן כמו של אלי זיזוב האל.

לא כולם עיוורים,תמשיך לטמון את הראש בחול.

לא נכנסו לזה אבל בגלל שאתה ודומייך כל כך מטומטמים בשביל להעלות את הטיעון האוילי הזה השכם וערב, על אף העובדה שבצבא בכלל ובקרבי בפרט הרוב ימני (ימני באמת לא צדקנים בשקל כמוך...) ובכל בחירות הימין מגדיל את הפער שלו לאחר ספירת קולות החיילים, אני באופן חד פעמי יספר שהתחלתי כלוחם בשמשון ולאחר מכן חליתי במחלת הנשיקה שהשביתה אותי למשך חודשים וכשחזרתי הייתי תומך לחימה במגלן,אני מקווה שעדיין אני יכול להביע דעה ע"פ הקריטריונים המרשימים שלך ,הוד רוממותו מפקד הכוחות המזויינים של מדינת ישראל...

לנושא עצמו, ובאמת שאני לא עומד להמשיך להתנצח איתך יותר: סלבה אתה יצור פיקטיבי שאף אחד לא יודע מי הוא ומה הוא, בטח שאתה לא קיים בכלל מבחינת אוהדי מכבי, ומאז שהצטרפת לפני שנתיים להערכתי לזיין פה את השכל (כאילו חסר פה ימני מחמד), אתה אחד המטיפים הקשקשנים הגדולים שהכרתי ולראות חופר כמוך רושם מניפסט זה לא יותר ממגוחך.

אמשיך להציב לך ולדומייך המכריחים אותנו לעצום עיניים ולעשות דו קיום מזוייף ומלאכותי עם אוייבשרוצה במותנו מראה מול הפרצוף, אם תרצה ואם לא...

השאלה על תקופת הצבא שלך לא באה במסגרת הנושא הזה, כבר כתבתי קודם שזה אידיוטי, ופשוט עניין אותי לאור ההתבטאויות שלך בפורום. רוב האנשים שאני מכיר ומתבטאים ככה הם ברובם לכל היותר טכנאי אופטיקה.

אני, אגב, הייתי מפקד בגבעתי.

אתה מתאר את כל הערבים כאויבים, וזה לגמרי לא מדויק ועושה עוול להמונים. ראדי לא תומך חמאס ככל הנראה לצורך העניין.

אני מה שאפשר לכנות ימני קלאסי - מתנגד להקמת מדינה פלסטינית בשטחי מדינת ישראל, מתנגד להחזרת שטחים וכלכלית תומך בשוק פתוח וקפיטליזם. לקרוא לי לא ימני אמיתי זה לא להבין מה ימין אומר. אתה פשוט נוהג בגזענות חסרת הבחנה.

יום לפני המשחק הגורלי מחר מתעסקים בחרא שאפילו ספק אם קרה (שירלי בר דיין גרועה מפשכצקי) ובטח לא במימדים שזה נופח אליהם .

תנוחו ואת הכוחות האלה תביאו מחר ללרנקה .

אין מה להתרגש... בכל אוכלוסייה יש אחוז מסוים של אנאלפביתים ומכיוון שהקהל של מכבי הוא חלק מהאוכלוסייה כך גם אצלנו.

או שהם יתבגרו מתישהו או שימשיכו להיות נהג משאית.