Jump to content

האימון בק''ש היום

BMTA

Recommended Posts

באמא שלי כל אחד פה מדבר כאילו הוא לוחם בשייטת ובגלל זה הוא לא בא לאימון היום, בסוף אתם יושבים ומאוננים בפורום.

מפריע לכם שקיללו את ראדי זה דבר אחד, מפריע לכם שמישהו לא היה בקרבי ולא בעזה עכשיו? איפה אתם בידיוק עכשיו?

זה לא מפריע. זה כן מפריע או יודע מה, מצחיק, שיש אנשים בעלי דעות קיצוניות שתומכים ב״לזיין אותם״, אבל כשהגיע צו ראשון עשו כל מה שהם יכולים כדי לשרת בשלישות. דברים כאלה מראים שמדובר באנשים אפסים כי אם יש לך אידיאולוגיה, תהיה גבר ותנסה להוציא אותה לפועל. לא לשבת בבית או בהבימה ולצעוק אותה.

ומי שלא מבין את זה הוא כנראה הגמל שלא רואה תדבשת של עצמו.

ולנושא - אנשים הולכים לאימון תמיכה בקבוצה ויוצאים מגדרם להזיק לה. שיזדיינו.

מי שבור טפש פה הוא אתם ורק אתם ואני ארחיב גם ובזה אפסיק לקחת חלק בנושא המאוס הזה

א. נושא בן רייכרט - אוהד מכבי שמוכן לקבל אליו לקבוצה אוהד הפועל מוצהר שמצטט שירים של הכלב בן כלב סוקולובסקי הוא מבחינתי אידיוט שכל מה שמעניין אותו זאת הצלחה רגעית ולא חשיבה על ערכים ומסורת של מכבי.

ב. ראדי - יש משפט שאומר שההמון הוא טיפש וזה בדיוק מה שאתם.

יש לכם זכרון קצר מאוד אבל לא זכור לי שהפנאטיקס קיללו את ראדי במהלך כל העונה הראשונה שלו (ולא את מונאס גם)

אבל נוח לכם להציג אותו כמסכן ואומלל שמקללים אותו על רקע גזעני כמו שנוח לכתבים בכל העולם להציג את הערבים בעזה כמסכנים,

רק שהאמת היא שראדי לא כזה תמים ונפל בלשונו לא פעם אחת למרות שקיבל הזהרות לאורך כל הדרך.

אז או שנוח לכם להיות הגרסא הישראלית לתקשורת הזרה והמגמתית או שאתם באמת טיפשים ולא רוצים להבין כלום

עכשיו אני זה שמתנשא עלייכם בדיוק מהסיבה שיש לכם את כל הפרטים אבל אתם נהנים להיות ראש קטן ולא להבין את התמונה הגדולה,

הרוב הגדול פה זה אולטראס מקלדת שכל מה שאתם עושים בשביל מכבי הוא לקנות את הערוצים בכל עונה, אז אל תבואו ותטיפו לאנשים מה לעשות ואיך להתנהל.

מכבי חשובה לפנאטיקס יותר מכל דבר אחר והם בניגוד להמון אוהדים אחרים (לרוב המכריע יש לומר) חשובה הדרך והערכים של המועדון ושל הקהל,

אם אתם רוצים לעצום את העיניים זאת זכותכם, הם לא יעשו את זה

תשמע לגבי רייכרט אתה צודק, אני גם לא מוכן לקבל ילד זין כזה במכבי.

לגבי ראדי אני קצת פחות מסכים כי ממה שאני הבנתי מכמה אנשים אצלכם כל הריב איתו זה העניין של "אל תחנך אותנו/אל תהיה שוטר"

אני באופן אישי לא אוהב את ההתנהגות הזו שלטעמי היא מעט ילדותית, אפשר להתחשב בשחקן שנותן הכל בשביל הקבוצה ולא לקלל ערבים (בינינו כמה דחוף לכם לשיר טועמה מחבל? שחררו, המזדיין כבר לא בהפועל).

אני לא יודע מה היה לפני, לפי מה שאתה כותב זה נראה כאילו ניסיתם לדבר איתו (למרות שלהגיד שהוא הוזהר זה קצת מצחיק) אבל עדיין לא מסביר את כל העסק איתו.

ראדי מהיום הראשון שלו לא זכה לעידוד, לא כתבו לו שיר שחקן וגם לא שרו לו בחימום.

זה אף פעם לא היה בסדר.

הייתי פותח פה הרבה יותר בנושא הזה אבל אני מכבד את הארגון ולא רוצה לדבר על זה יותר מדי.

חבר׳ה, בבקשה-די לריב.

תשעה באב מחר, בית המקדש נחרב על שנאת חינם בין יהודים.

אז מזל שראדי לא יהודי

oh snap

איזה שטויות רצות פה זה לא יאומן. לעולם לא קיללתי את ראדי מהסיבה הפשוטה שהוא לובש צהוב, הייתי 3 שנים לוחם ומפקד וגם במילואים אני ממשיך, אז מה? אז אני יכול לקלל אותו כל המשחק? אני ימני בדעותיי אך כשזה מגיע למכבי זה נעצר, גם הקללות לרייכרט לא במקום כרגע, מכבי צריכה אותנו. אימון מסכם לפני משחק כה חשוב וכמה חבורה של יצורים באים ומורידים לשחקנים תמוטיבציה? כוסאמק ארס לא נמאס מההתנהגות הילדותית הזו?

לא נכנס בכלל לנושא, אבל יומיים לפני המשחק הכי חשוב העונה, בזה מכבי (פורומים/תקשורת/שיח כללי) מתעסקת. מעולם לא ניסיתי אפילו להגיד לאחרים מה לשיר וגם עכשיו אני לא אומר לאף אחד כיצד לנהוג בעתיד, אבל זה בטוח לא היה מעשה נבון לעשות היום.

א. נושא בן רייכרט - אוהד מכבי שמוכן לקבל אליו לקבוצה אוהד הפועל מוצהר שמצטט שירים של הכלב בן כלב סוקולובסקי הוא מבחינתי אידיוט שכל מה שמעניין אותו זאת הצלחה רגעית ולא חשיבה על ערכים ומסורת של מכבי.

תהיה גבר ותגיד את האמת: איך היית מתייחס אליו אם היו קוראים לו איתי שכטר ולא בן רייכרט?

חחחחח חבורת עלובי נפש אפילו בזמן שצה"ל נלחם אתם עסוקים בלרצות את המצפון המגוחך שלכם

דרך אגב ניצחתם בויכוח כי רשום שללגלות עוינות ואיבה כלפי מישהו על רקע מוצאו זה גזענות, יאללה דפדפו את עצמכם ונראה אותכם כאלה נחושים במלחמה מול **** באוכלוסייה של שני מיליון בני אדם שרובם המכריע תומך באויבי ישראל הנאלחים ביותר, אתם מדהימים ואין כמוכם ותנו לצה"ל לנצח זה גם לא בסדר, ניפגש כשהתקווה תפריע לו (הרי זה לא שהוא שר אותה חס וחלילה חס ושלום)

http://sport2.thepost.co.il/content/105652

אני נגד לקלל לשחקן, בטח על רקע לאום

אבל התקשורת מחפשת בכל הכוח לפגוע במכבי,

שירלי נהיית זונה הכי גדולה באיזור

http://sport2.thepost.co.il/content/105652

אני נגד לקלל לשחקן, בטח על רקע לאום

אבל התקשורת מחפשת בכל הכוח לפגוע במכבי,

שירלי נהיית זונה הכי גדולה באיזור

פשוט להעתיק ולהדביק בנושא התקשורת

שירלי כל הזמן מנסה לפגוע במכבי. אני לא יודע למה ומה האינטרס שלה, אבל כל הזמן היא מעלה כתבות מטומטמות כאלה, וגם מדברת נגד מכבי ברדיו.

התקשורת מקצינה ממה שיש, לא ממה שאין. מקללים את ראדי מאז שהגיע לקבוצה, בלי קשר למלחמה בעזה או לכל דבר אחר, זה לא חדש. מקללים אותו כי הוא ערבי, נקודה. אפשר להיות דמגוג ולהיתפס במלחמה בתור תירוץ, אבל זה לא המצב.

לקלל שחקן בקבוצה שלך, ספורטאי, שמשחק למענך, רק כי הלאום שלו שונה משלך, זה הדבר הכי שפל שאפשר לעשות לשחקן כדורגל. אפשר לחשוב שמהראן ראדי הוא הסיבה לקונפליקט ישראלי-פלסטיני שנמשך כבר 65 שנים. תתבגרו.

התקשורת מקצינה ממה שיש, לא ממה שאין. מקללים את ראדי מאז שהגיע לקבוצה, בלי קשר למלחמה בעזה או לכל דבר אחר, זה לא חדש. מקללים אותו כי הוא ערבי, נקודה. אפשר להיות דמגוג ולהיתפס במלחמה בתור תירוץ, אבל זה לא המצב.

לקלל שחקן בקבוצה שלך, ספורטאי, שמשחק למענך, רק כי הלאום שלו שונה משלך, זה הדבר הכי שפל שאפשר לעשות לשחקן כדורגל. אפשר לחשוב שמהראן ראדי הוא הסיבה לקונפליקט ישראלי-פלסטיני שנמשך כבר 65 שנים. תתבגרו.

וזהו חברים הא' ב' של שקרים ומעוותי מציאות מקצוענים...

תהנו בהמשך הויכוח המפגר וכמובן שכרגיל אל תתנו למציאות להפריע לכם :thumbs:

לא ברור לי איך עוד לא שרים לפוסטמה הזאת.

כשיתחילו לקלל אותה והיא תחשוב על הבן שלה שיגדל לקללות כאלה - היא תפסיק עם הדיווחים המסיתים האלה!

וזהו חברים הא' ב' של שקרים ומעוותי מציאות מקצוענים...

תהנו בהמשך הויכוח המפגר וכמובן שכרגיל אל תתנו למציאות להפריע לכם :thumbs:

אני לא אחד שמתווכח או מתערב בדברים האלה אף פעם, כי אני לא בא לשנות אף אחד.

אבל אני הרבה שנים ביציע, וכן, קיללו את ראדי כמו שקיללו את דאבור וכמו שקיללו בזמנו את אבו סיאם ואני יכול עוד להמשיך.

שמעתי באזניים שלי, ווהשמיעה שלי ממש טובה.

אז או או שהשמיעה שלך ממש לא טובה או שאתה שקרן או שאתה משקר לעצמך... לא אכפת לי מה מה3.

לא היו קללות לדאבור בטח לא מעבר לקללות שהיו ליואב זיו לצורך העניין מכיוונים שונים בבלומפילד,

לא היו קללות לראדי בעונה הראשונה שלו כמעט בכלל ולא איך שלא תסובב את זה הם התחילו לא בגלל שהוא ערבי.

ליותר פרטים מוזמן לקרוא את ההודעה של שחר סאב

ומה זהבי? עז? (או שבמקרה הזה ההצלחה הרגעית כן חשובה).

אתם לא באמת רוצים להכניס פה את זהבי לנושא אבל אם כבר שאלת אז אני אענה בשם עצמי.

חיידק, אחושרמוטה חיידק.

כל פעם ששרים לו/אני רואה חולצה עם 7 מאחורה ו"זהבי", נשרף לי הלב.

ועוד אלף דברים שתאמין לי יושבים על הלב של חלקיינו. אבל בסדר, התרגלנו.

לילה טוב.

קנטור אתה כאן השקרן. אני זוכר משחק בעונת איווניר המקוללת, שבו דאבור נכנס וזכה לשירת מונאס דאבור מחבל. זה קרה, ולבטח אמצא לזה תיעוד אם אחפש טוב.

וקיללו את ראדי מהיום הראשון. באימון הפתיחה שלו היו מקללים.

לגבי זהבי - המכביסט הכי גדול שלא גדל במכבי מאז קלינגר, עלק חיידק...

ונילוס - זה תמיד עניין אותי עם כל המניפסטים שלך פה - מה כבודו עשה בצבא?

אם כבר נכנסים לזה..

כן? אתה בטוח שבתקופת השחקן ה12 שרו לדאבור מחבל? חחחחח

אז בתור זה שעמד על הגדר באותה שנה אני אומר לך לא ב100% אלה במיליון אחוז שלא שרו את זה.

בהצלחה בחיפושים של זה, אולי תמצא סרטון של זה מסוריה כי אם אתה עובד בשיטת תעמולת שמאל רדיקאלי\חמאס לך עם זה עד הסוף.

לא נכנס בכלל לנושא, אבל יומיים לפני המשחק הכי חשוב העונה, בזה מכבי (פורומים/תקשורת/שיח כללי) מתעסקת. מעולם לא ניסיתי אפילו להגיד לאחרים מה לשיר וגם עכשיו אני לא אומר לאף אחד כיצד לנהוג בעתיד, אבל זה בטוח לא היה מעשה נבון לעשות היום.

זה לא מעשה נבון לעשות היום,אתמול וגם מחר.

הורס ת'קבוצה.הורס לגולאהר.

מה יגידו אז אם הוא יעזוב בגלל התנהגות גזענית ושל שנאה לשחקנים בתוך המועדון, מה יגידו אז "האוהדים" המקללים?

פשוט כואב שבשטויות האלה מתעסקים, היה פשוט אפשר לא לעודד אותם ולגמור את זה בשקט.

אתם מיתממים חברים.

שירלי זונה והתקשורת מנסה לחבל. גם בוואן העלו כותרת בזמנו "גועל נפש".

אבל כולנו עמדנו במנהרה במחציות ושמענו הוא לא נביא, תנו לצהל לנצח ומוות לערבים. וזה לא היו 6 וגם לא 20.

יש גרעין גזעני בקהל שלנו, צריך להתמודד עם זה ולא לטמון את הראש בחול.

תמיד המיעוט הקיצוני הוא הכי רועש ולצערי גם הכי טיפש..

האנשים האלה אוהבים את מכבי אהבת אמת ומקדישים לה את החיים,

אבל מצד שני לא יכולים להכיל במוחם הקטן את הנזק שהם עושים לצערי.