Jump to content

האימון בק''ש היום

BMTA

Recommended Posts

היי שלום לכם כוח מקלדת.

אני הייתי היום באימון ויצא לי לשמוע אדם שלא ראיתי מימיי מתחיל לקלל את ראדי, ישר השתיקו אותו.

אבל אם טוב לכם ליישר קו עם התקשורת שמבחינתה כיום "תנו לצה"ל לנצח" זאת גזענות אז יאללה. אני לא אכנס לדיון על זה שאנשים ששרים את זה לא מתכוונים לזה שהם שונאים את כל הערבים או לזה שאנשים נסערים ברוח המצב בכלל. אבל זה המצב.

דבר שני, כל כך נוח לכם באינטרנט שאתם מסוגלים להעביר דין וחשבון על אנשים ולגבי מה הם עשו או לא עשו בעבר? מאיפה לכם מה היה בחייהם ולמה? מעניין אותי לראות איך תגיבו אם יזרזרו עליכם באינטרנט.

עפתם קדימה על פסקה מזדיינת בתקשורת הספורט שאתם יודעים בעצמכם שמתעסקת ברכילויות, בזבל, וכל דבר אחר שהוא לא ספורט.

מצד אחד מתעסקים בכמה שהתקשורת נגד מכבי ומצד שני מאכילים אותה עוד.

לקלל שחקן של מכבי זה לא לעניין בלי שום קשר, גם אם הוא משחק לא טוב, אבל זו דעתי וכל אחד יכול לעשות מה שהוא רוצה.

אבל לקלל שחקן כי ערבי / נוצרי / בדואי / הומו / ג'ובניק / פוזל בעין שמאל וכו' זה בזיון. מכבי יודעים טוב מאוד מי אלה . אני בטוח שכשיבוא העת אותם מקללים כשיגלו שהמנוי שלהם לא עובר בשערים האלקטרונים של בלומפילד יפול להם האסימון.

מה לעשות שאנחנו נלחמים נגד ערבים.

שמע, בכל מקרה אני לא הייתי שר ולא הייתי מצטרף.

ומה לעשות שיש לך שחקן ערבי בקבוצה.

ו... יש גם אוהדים ערבים למכבי (לפחות ממה יוצא לי לראות בשער 8)

שמע, אני רשמתי שאני לא הייתי מצטרף לשירה וגם לא הייתי מתחיל.

אני לא מחבב את הערבים וזה בלשון המעטה. אבל יש לי כבוד לראדי ואני נמנע לערבב פוליטיקה בספורט.

ההודעה שלי פנתה למקללים, לא אליך אחי

לא, אם את קרבי זה לא נותן לך לגיטימציה לקלל ערבים יותר מלג'ובניק.

פשוט אין לגיטימציה לזה, כי זו גזענות מטומטמת.

איכשהו מחליקים פה אמירות כמו זו שלא מסוגלים לעודד את ראדי מבחינה מוסרית (כי הוא ערבי), או האמירה המפגרת שאם אתה קרבי זה בסדר לקלל ערבים כי הם ערבים.

תסלחו לי, אבל אתם אנשים נורא טיפשים.

ואם מישהו תוהה - אני לוחם לשעבר (אפילו מפקד) ונכה צהל, מה שמנע ממני להיות בעזה במסגרת מילואים (אני לא מסוגל כיום לעמוד יותר מרבע שעה רצוף בגדול), בא מבית ליכודניקי אמיתי (תמונה של בגין בסלון) ולא תומך בשום צורה בהקמת מדינה פלסטינית. מה שאני כן זה אדם שרואה בערבים בני אדם שווים לי ולא שופט על בסיס מוצא, עד כדי כך זה פשוט.

עכשיו אני רואה שרז אמיר כותב בוואן - בודדים קיללו את ראדי (מציין חמישה) - אני מאוד נגד הקריאות באופן עקבי, אבל אם זה המצב, לא צריך הלקאה עצמית של כל הקהל

לא מתכוון להתערב בדיון חלילה,

אבל שמעתי בכמה מקרים לאחרונה את הקהל של מכבי שר "תנו לצה"ל לנצח, לזיין תמחבלים."

אז זה לא מאוד קשור למכבי ולכן אני לא מאוד בעד שישירו את זה.

אבל זאת אלטרנטיבה עדיפה על "ערבים" בכל צורה שהיא. ומבחינתי היא לגיטימית, לא גזענית ואין לאף שחקן במכבי מה להתנגד לה.

ואוסיף עוד שורה, אם מישהו בעד המחבלים ולא בעד צה"ל והמשפט פוגע בו. שיצא לי מהקבוצה.

מעניין אם המוסלמים הישראלים היו השלטון פה במדינה היו נותנים לנו את אותו היחס כמו שאנחנו נותנים להם .

כל המוסלמים במדינה פה הם בוגדים ושונאים אותנו הגיע הזמן שתפסיקו לזיין את המוח על גזענות ותבינו את זה אין אמונה בהם

מעניין אם המוסלמים הישראלים היו השלטון פה במדינה היו נותנים לנו את אותו היחס כמו שאנחנו נותנים להם .

כל המוסלמים במדינה פה הם בוגדים ושונאים אותנו הגיע הזמן שתפסיקו לזיין את המוח על גזענות ותבינו את זה אין אמונה בהם

די כבר די

לא מתכוון להתערב בדיון חלילה,

אבל שמעתי בכמה מקרים לאחרונה את הקהל של מכבי שר "תנו לצה"ל לנצח, לזיין תמחבלים."

אז זה לא מאוד קשור למכבי ולכן אני לא מאוד בעד שישירו את זה.

אבל זאת אלטרנטיבה עדיפה על "ערבים" בכל צורה שהיא. ומבחינתי היא לגיטימית, לא גזענית ואין לאף שחקן במכבי מה להתנגד לה.

ואוסיף עוד שורה, אם מישהו בעד המחבלים ולא בעד צה"ל והמשפט פוגע בו. שיצא לי מהקבוצה.

הלוואי... אני הראשון שיצטרף לשירה

עכשיו אני רואה שרז אמיר כותב בוואן - בודדים קיללו את ראדי (מציין חמישה) - אני מאוד נגד הקריאות באופן עקבי, אבל אם זה המצב, לא צריך הלקאה עצמית של כל הקהל

הדבר היחיד שאני אכתוב בדייון הזה זה ההתייחסות של רז אמיר. בוואי נט יצאו בכותרת ולא טרחו לציין שבודדות קיללו, בוואן איך שראיתי שמצויין שבודדים ישר הבנתי שזה רז. הוא בסדר הבחור.

מי שבור טפש פה הוא אתם ורק אתם ואני ארחיב גם ובזה אפסיק לקחת חלק בנושא המאוס הזה

א. נושא בן רייכרט - אוהד מכבי שמוכן לקבל אליו לקבוצה אוהד הפועל מוצהר שמצטט שירים של הכלב בן כלב סוקולובסקי הוא מבחינתי אידיוט שכל מה שמעניין אותו זאת הצלחה רגעית ולא חשיבה על ערכים ומסורת של מכבי.

ב. ראדי - יש משפט שאומר שההמון הוא טיפש וזה בדיוק מה שאתם.

יש לכם זכרון קצר מאוד אבל לא זכור לי שהפנאטיקס קיללו את ראדי במהלך כל העונה הראשונה שלו (ולא את מונאס גם)

אבל נוח לכם להציג אותו כמסכן ואומלל שמקללים אותו על רקע גזעני כמו שנוח לכתבים בכל העולם להציג את הערבים בעזה כמסכנים,

רק שהאמת היא שראדי לא כזה תמים ונפל בלשונו לא פעם אחת למרות שקיבל הזהרות לאורך כל הדרך.

אז או שנוח לכם להיות הגרסא הישראלית לתקשורת הזרה והמגמתית או שאתם באמת טיפשים ולא רוצים להבין כלום

עכשיו אני זה שמתנשא עלייכם בדיוק מהסיבה שיש לכם את כל הפרטים אבל אתם נהנים להיות ראש קטן ולא להבין את התמונה הגדולה,

הרוב הגדול פה זה אולטראס מקלדת שכל מה שאתם עושים בשביל מכבי הוא לקנות את הערוצים בכל עונה, אז אל תבואו ותטיפו לאנשים מה לעשות ואיך להתנהל.

מכבי חשובה לפנאטיקס יותר מכל דבר אחר והם בניגוד להמון אוהדים אחרים (לרוב המכריע יש לומר) חשובה הדרך והערכים של המועדון ושל הקהל,

אם אתם רוצים לעצום את העיניים זאת זכותכם, הם לא יעשו את זה

מכבי חשובה לפנאטיקס יותר מכל דבר אחר והם בניגוד להמון אוהדים אחרים (לרוב המכריע יש לומר) חשובה הדרך והערכים של המועדון ושל הקהל,

אם אתם רוצים לעצום את העיניים זאת זכותכם, הם לא יעשו את זה

לשרוף שחקן על דברים שרשם בפייסבוק בגיל 16 ושחקן על שיצא נגד שירים גזעניים לא נראה לי כמו הדרך והערכים של המועדון(אלא אם ב"מועדון" הכוונה לבית"ר).

א. נושא בן רייכרט - אוהד מכבי שמוכן לקבל אליו לקבוצה אוהד הפועל מוצהר שמצטט שירים של הכלב בן כלב סוקולובסקי הוא מבחינתי אידיוט שכל מה שמעניין אותו זאת הצלחה רגעית ולא חשיבה על ערכים ומסורת של מכבי.

ומה זהבי? עז? (או שבמקרה הזה ההצלחה הרגעית כן חשובה).

הגיע חייל פצוע מהלחימה בעזה לאימון ,

ראדי שכל כך טורחים לומר כמה הוא איום ונורא בגלל שלא השתחווה למישהו לפני שנתיים השתלב בצילום קבוצתי איתו,

למרות שיכל להיעדר כמו שחקנים אחרים ( נוסא, וחואן פאבלו - שכנראה צילם)

הגיע חייל פצוע מהלחימה בעזה לאימון ,

ראדי שכל כך טורחים לומר כמה הוא איום ונורא בגלל שלא השתחווה למישהו לפני שנתיים השתלב בצילום קבוצתי איתו,

למרות שיכל להיעדר כמו שחקנים אחרים ( נוסא, וחואן פאבלו - שכנראה צילם)

חחחחח הכנסת יופי של בדיחת פאבלו :clap:

כן וואלה הצליח להצחיק אותי בין כל הדיון המאוס הזה

גם אותי, ממש. בגבול הקול רם

אבל הרגשתי שלא יפה ככה באמצע הנושא.

גם הבאתי תהודעה על המחבלים וזה