Jump to content

האימון בק''ש היום

BMTA

Recommended Posts

כל הגובניקים שמקללים את ראדי למה אתם לא בעזה? לא גייסו אותכם ? כי אתם דפרים? או שאתם פשוט פחדנים. אני מעדיף ערבי במכבי ולא ילדים פחדנים וגזענים כמוכם לכו לבית״ר. לפני משחק כזה חשוב זה מה שאתם עושים? אתם לא אוהדי מכבי. הלוואי צמד של ראדי ביום שלישי

כל הגובניקים שמקללים את ראדי למה אתם לא בעזה? לא גייסו אותכם ? כי אתם דפרים? או שאתם פשוט פחדנים. אני מעדיף ערבי במכבי ולא ילדים פחדנים וגזענים כמוכם לכו לבית״ר. לפני משחק כזה חשוב זה מה שאתם עושים? אתם לא אוהדי מכבי. הלוואי צמד של ראדי ביום שלישי

כל מילה בסלע

אני לא מקלל את ראדי וגם לא מעודד אותו אבל חייב להבין מה הקשר ג׳ובניקים?

יענו רק למי ששירת בגדוד חי״ר ומעלה יש זכות לצעוק מוות לערבים?

לא מצדיק את הקללות לראדי, אבל "תנו לצה"ל לנצח" זו גזענות ? נו באמת. עלובים שם בספורט 5

זו לא השורה היחידה בשיר

אני לא מקלל את ראדי וגם לא מעודד אותו אבל חייב להבין מה הקשר ג׳ובניקים?

יענו רק למי ששירת בגדוד חי״ר ומעלה יש זכות לצעוק מוות לערבים?

מי שעשה שירות משמעותי וצועק מוות לערבים הוא גזען

מי שעשה שכונה בצבא או השתמט ושר מוות לערבים הוא גם גזען וגם צבוע

זו לא השורה היחידה בשיר

שאלה קטנה

מה ההבדל בין

תנו לצהל לנצח לזיין תערבים

ל

תנו לצהל לנצח לזיין את האנגלים

אם אני שר ככה אני גזען ?

אם היית חירניק ורואה חברים שנפצעים או נהרגים היית חושב פעמיים לפני שהיית מאחל את זה למישהו אפילו לשונא שלך. קשה לכם לעודד את ראדי אל עודדו אבל אל תקללו. הוא לובש חולצה שכולנו אוהבים ונשבענו לה. אנחנו קהל הכי טוב בארץ אחרים צריכים לחקות אותנו ולא אנחנו אותם במיוחד לא את אוהדי בית״ר.

אז כוסאמא שלכם כל אחד ניהיה לי פה לוחם מגלן

תפסיקו לזיין את המח על הצבא ותספיקו לרדת לחיים פרטיים של כל בן אדם כי זה לא רלוונטי, אם הוא היה בצנחנים אז זה בסדר ואם לא זה הוא אהבל?

שלחו את עצמכם בקיצר מפריע לכם שמקללים סבבה אבל תזכירו עוד 15 פעמים צבא צבא צבא זה פשוט מפגר.

וכן אני גובניק ולא אני לא מקלל את ראדי ועל הזין שלי שאני דפר מפגר עובד רסר ואפס שלא בעזה עכשיו.

אידיוטים.

שאלה קטנה

מה ההבדל בין

ל

אם אני שר ככה אני גזען ?

אין הבדל. שניהם מכלילים קבוצה לפי מוצא = גזענות.

שאלה קטנה

מה ההבדל בין

ל

אם אני שר ככה אני גזען ?

לא יודע, אבל אם היה אנגלי בקבוצה לא נראה לי שהוא היה מתלהב.

שאלה קטנה

מה ההבדל בין

ל

אם אני שר ככה אני גזען ?

ברור...

על פי חוק העונשין הישראלי מוגדרת הגזענות כרדיפה, השפלה, ביזוי, גילוי איבה, עוינות או אלימות, או גרימת מדנים כלפי ציבור בני אדם או חלקים של האוכלוסייה או יחידים, והכול בשל צבע או השתייכות לגזע או למוצא לאומי-אתני

לזיין תיהודים

ערבים

צרקסים

טיבטים

כושים

לא משנה מה תרשום זה גזענות...

הדיון הזה חסר תוחלת. הוא התקיים עשרות פעמים בעבר. הגזענות מסמאת את עיניהם ולא מאפשרת להם לראות דבר. לא יהיה פה שכנוע כשהטיעונים של הצד השני אינם מבוססים על היגיון או על כל דבר מלבד בורות. הקהל הרחב לעולם לא יוכל לעצור קומץ קטן, עקשן ומתלהם. הדרך היחידה שהאנשים הללו יפסיקו היא אם מכבי תכריח אותם לעשות כן - תבטל להם את המנויים ותשיג להם צו הרחקה מק"ש ו-200 מטר מכל פעילות רשמית של המועדון. מכבי צריכה להבין שזו לא רק בעיה שלנו, כקהל, אלא גם בעיה שלה כמותג וכמועדון.

אז כוסאמא שלכם כל אחד ניהיה לי פה לוחם מגלן

תפסיקו לזיין את המח על הצבא ותספיקו לרדת לחיים פרטיים של כל בן אדם כי זה לא רלוונטי, אם הוא היה בצנחנים אז זה בסדר ואם לא זה הוא אהבל?

שלחו את עצמכם בקיצר מפריע לכם שמקללים סבבה אבל תזכירו עוד 15 פעמים צבא צבא צבא זה פשוט מפגר.

וכן אני גובניק ולא אני לא מקלל את ראדי ועל הזין שלי שאני דפר מפגר עובד רסר ואפס שלא בעזה עכשיו.

אידיוטים.

חחחחח אין עלייך כשאתה מתעצבן אחי

הדיון הזה חסר תוחלת. הוא התקיים עשרות פעמים בעבר. הגזענות מסמאת את עיניהם ולא מאפשרת להם לראות דבר. לא יהיה פה שכנוע כשהטיעונים של הצד השני אינם מבוססים על היגיון או על כל דבר מלבד בורות. הקהל הרחב לעולם לא יוכל לעצור קומץ קטן, עקשן ומתלהם. הדרך היחידה שהאנשים הללו יפסיקו היא אם מכבי תכריח אותם לעשות כן - תבטל להם את המנויים ותשיג להם צו הרחקה מק"ש ו-200 מטר מכל פעילות רשמית של המועדון. מכבי צריכה להבין שזו לא רק בעיה שלנו, כקהל, אלא גם בעיה שלה כמותג וכמועדון.

איבדת אותי איפשהו בשם שלך

אה יצאתי אהבל

לא משנה בקיצור

אל תשחקו אותה חסידי אומות עולם

סעמק שישירו למה מה קרה באמת צריך לזיין אותם

סבבה אחי תזיין אותם תשיר כמה שבא לך אבל למה במשחק של מכבי?

חחחחח אין עלייך כשאתה מתעצבן אחי

באמא שלי כל אחד פה מדבר כאילו הוא לוחם בשייטת ובגלל זה הוא לא בא לאימון היום, בסוף אתם יושבים ומאוננים בפורום.

מפריע לכם שקיללו את ראדי זה דבר אחד, מפריע לכם שמישהו לא היה בקרבי ולא בעזה עכשיו? איפה אתם בידיוק עכשיו?