Jump to content

האימון בק''ש היום

BMTA

Recommended Posts

אני חייב להבין ושמישהו יסביר לי כי באמת שאני לא הולך לקרוא את כל השרשור.

כל הבלאגן הזה, כתבות בתקשורת, אוהדים נגד אוהדים, טיבי נגד הגזענות, יובל דיסקין, כנסת ישראל (כמובן שמרץ שומרי הסף של הציבור הערבי), שירלי הזונה שתקבל ממני סמוחטה לפנים כשאראה אותה וכו' וכו'. כל זה בגלל 4 אוהדים שצעקו "תנו לצה"ל לנצח לזיין ת'מחבלים"?

לא זה בהמשך לגלויי הגזענות שנה שעברה ובסנטה קולומה . אבל אם אתה רוצה לחשוב שזה רק בגלל זה זו החלטה שלך

לא זה בהמשך לגלויי הגזענות שנה שעברה ובסנטה קולומה . אבל אם אתה רוצה לחשוב שזה רק בגלל זה זו החלטה שלך

שאלתי בשיא הרצינות.

אגב שאלה לצורך הדיון, האם לראדי אין אפילו טיפת אשמה בכך שהרבה מהקהל כולל כאלו שלא גזענים שונאים אותו?

אני שמח שהמועדון ומיץ' יוצאים נגד התופעה הגזענית הזאת.

אנשים איבדו את הפרופורציות, זה סה"כ כדורגל , בשביל מה לקלל את השחקנים שמשחקים בשבילך? חוץ מלהזיק לקבוצה זה לא תורם לכלום.

חבל שאולי 50 אוהדים מכתימים ומזיקים לכולנו, הבעיה שהתרגלנו לטוב, ושוכחים שיכול להיות הרבה יותר רע.

לא רוצה ולא בא לי לריב עם אף אחד, אבל אני פונה למקללים הבודדים האלה להפסיק, זה מזיק לקבוצה בצורה מטורפת.

ועוד דבר שאני תוהה עליו.. למה שאר החבר'ה הטובים בשער 11 לא יוצאים נגד המקללים בשער שלהם? שאלה רצינית בלי ציניות.

כשכל שאר השערים יוצאים נגד זה.. אתם בתוך השער שם.. תראו שאתם לא מסכימים.

ועם או בלי קשר.. הקבוצה לא צריכה לשאת בנטל, בשביל זה יש משטרה.. זה שאדון ח"כ פריג' פונה לשרן ייני לעשות משהו זה רק כדי לגזור קופונים וזה מכעיס. שיפנה למשטרה אם כל כך מפריע לו, ושלא יפרסם את המכתב "האישי" שלו בכל אמצעי התקשורת.

ראדי לא התגייס לחמאס ככל שידוע לי.. וגם זהבי היה אוהד שרוף של הפועל בשער 5 אולי יותר מרייכרט.. אז דיי מספיק חברים , זאת הקבוצה שלנו ואין לנו קבוצה אחרת. תכבדו את השחקנים שלובשים את הצהוב. חבל לגרום לקבוצה לסחרור שלילי.. ואני באמת כותב מתוך כאב ולא מתוך לפגוע במישהו.. אני מנוי של הקבוצה כבר 14 שנה.. ( השנה היא ה 15 שלי) עוד כשהייתי נער.. לא הייתי רוצה לחזור לתקופות שחורות של המועדון.

שאלתי בשיא הרצינות.

אגב שאלה לצורך הדיון, האם לראדי אין אפילו טיפת אשמה בכך שהרבה מהקהל כולל כאלו שלא גזענים שונאים אותו?

למהראן ראדי יש בהחלט אשמה, כנראה אפילו יותר מאשר לאותם מטומטמים שמקללים אותו ועוד כמה שחקנים במכבי.

כל יום שעובר והסערה סביב המועדון לא שוכחת, מגבירה את הריחוק של הרבה מאוד אוהדים מראדי.

זה נהיה כל כך מאוס, שכבר אי אפשר לשמוע את השם " מהראן ראדי".

ואין כאן שום קשר למוצאו האתני או לדתו. לפחות לא אצלי ואצל רבים שאני משוחח איתם.

פשוט, ההתנהלות שלו בכל הסיפור גורמת לאי שקט סביב המועדון והמועדון נפגע.

התגובה של מיץ' ראויה בתור ראש המועדון. הבעיה היא שמיץ' לא גר כאן ולא מרגיש את השטח.

במלחמה הפנימית הזו בין המועדון לחלק מהקהל יהיו רק מפסידים.

חבל על הקבוצה.

ודרך אגב, את האשמה על הסיחרור שעלול להיווצר כאן, יטילו בצדק או שלא, בעיקר על ראדי, והוא יהיה זה שיספוג את האש גם לאחר ההרחקה שתיצלח או לא של אותם מקללים. ככה שזה לא ממש משרת אותו.

משהו מרגיש לי כאילו הוא פשוט נהנה להיות באור הזרקורים.

כל אותם אלו שתומכים בפעולות האלו כדאי שתזכרו דבר אחד, במלחמה יש חורבן ונפגעים. אם הקהל לא מאוחד, הוא יהיה חלש ופגיע לכל גחמה של הנהלת הקבוצה.

הגיע הזמן שהמקללים יפסיקו למצוץ לעצמם ולחיות בסרט שאין להם מחליפים.

ו-וואלה? מעדיף יציע של כל משחק הוא חוויה מאשר יציע של לה פמיליה.

שאלתי בשיא הרצינות.

גם אם זה נכון, זה לא אומר שצריך לקלל אותו קללות גזעניות.

"בן זונה" וכדומה היה מתקבל בברכה.

אני באופן אישי לא ממש מחבב ערבים ישראלים בגלל שרובם המכריע שונא אותנו בדם(אתמול לדוגמא 3 פיגועים על ידי ערבים ישראלים)ובמיוחד את ראדי שמחפש להוציא את עצמו מסכן בכל פעם שמקללים אותו במקום להתמודד עם זה כמו גבר

אבל לקלל שחקן בקבוצה שלנו שאנחנו אוהדים רק הורס לנו,אני באופן אישי לא מעודד אותו ואני רואה לפי התגובות שיש פה שיש עוד כמה וכמה כאלה

גם אלו שמקללים הגיע הזמן שיעשו ככה,התקשרות המזדיינת והשמאלנית מחכה לנו בפינה אל תיתנו להם את התענוג

גם אם זה נכון, זה לא אומר שצריך לקלל אותו קללות גזעניות.

"בן זונה" וכדומה היה מתקבל בברכה.

אז מעכשיו כל מי שלא אוהב אותו ישיר ״ראדי מת״ מכבי יהיו מבסוטים?

אז מעכשיו כל מי שלא אוהב אותו ישיר ״ראדי מת״ מכבי יהיו מבסוטים?

מה לעשות שיש הבדל בין לקרוא לשחקן בן זונה מניאק (גם אני עושה את זה) לבין קריאות ערבי מסריח או נהמות לשחורים

מה לעשות שיש הבדל בין לקרוא לשחקן בן זונה מניאק (גם אני עושה את זה) לבין קריאות ערבי מסריח או נהמות לשחורים

השאלה אם פתאום לא יגידו מקללים את ראדי כי הוא ערבי, ואז התקשורת שוב תהפוך אותנו לבית״ר, ולפי דעתי זה גם יפעיל לחץ על ההנהלה של מכבי.

השאלה אם פתאום לא יגידו מקללים את ראדי כי הוא ערבי, ואז התקשורת שוב תהפוך אותנו לבית״ר, ולפי דעתי זה גם יפעיל לחץ על ההנהלה של מכבי.

התכוונתי שתמיד יקללו שחקנים וזה מבחינתי חלק מהעניין.

זה כיף לשחרר אגרסיות במגרש (ברור שזה צריך להיות על שחקנים של היריבה כן? לא על שחקנים שלנו), אבל הקו האדום הוא קללות גזעניות.

לזה אין שום מקום וחייבים להילחם בזה.

עכשיו בוא נזרוק את זה באוויר, כי אתם לא מבינים למה פשוט אתם גורמים, אם אני צועק לראדי שהוא בן זונה אני גזען?

כי עכשיו כל אחד שיעז להגיד שראדי אפס והוא משחק חרא יגידו שהוא גזען בעיקר בגללכם.

עכשיו בוא נזרוק את זה באוויר, כי אתם לא מבינים למה פשוט אתם גורמים, אם אני צועק לראדי שהוא בן זונה אני גזען?

כי עכשיו כל אחד שיעז להגיד שראדי אפס והוא משחק חרא יגידו שהוא גזען בעיקר בגללכם.

לא הבנת אותי נכון.. אני חושב כמוך, לפי דעתי בגלל ״הבכיינות״ של ראדי או מה שזה לא היה, אי אפשר לקלל אותו עכשו בכלל, בלי קשר טוב, לא טוב, או כל דבר אחר וזה מה שדפוק פה! הוא הפך להיות הבייבי של הקהל הרחב, אז כל ביקורות שמעבירים(גם עם זה קללות כמו שמקללים הרבה שחקנים במכבי) עליו זה כי הוא ערבי וכל מי שמדבר עליו גזען.

עריכה: כמובן שאני לא בעד לקלל אף שחקן מכבי, וכל התגובה זה בשביל הפואנטה.

גועל נפש איך פוליטיקאים מנצלים את הכותרות האלה בנוגע לראדי כדי לעשות לעצמם שם בתקשורת ומתערבים בנושא, בין אם הם יהודים או ערבים, אוהדי מכבי או לא

זה מה שיש להם להתעסק פתאום? הרי נושא ראדי הוא לא חדש, אז מה בוער להם להתערב בנושא? למה הם לא מתעסקים בפיגועים של אתמול (והיום)??? זה הנושא הכי בוער על סדר היום?

שילכו לעזאזל.

גועל נפש איך פוליטיקאים מנצלים את הכותרות האלה בנוגע לראדי כדי לעשות לעצמם שם בתקשורת ומתערבים בנושא, בין אם הם יהודים או ערבים, אוהדי מכבי או לא

זה מה שיש להם להתעסק פתאום? הרי נושא ראדי הוא לא חדש, אז מה בוער להם להתערב בנושא? למה הם לא מתעסקים בפיגועים של אתמול (והיום)??? זה הנושא הכי בוער על סדר היום?

שילכו לעזאזל.

על מי מדובר?

עיסאווי פריג' ממרץ ואיתן כבל מהעבודה

פופוליסטים בשקל, שיעשו הכל בשביל קצת צומת לב.

הנושא הזה נהיה לעוס יותר מידי... אבל לפחות אני אומר לעצמי שעוד עונה, גג שתיים,

הבחור הנאור שרצה סה״כ להביא שלום למזרח התיכון יעלם לנו מהראדר.

איך הגעת למסקנה הזו?

כל ההתלהמות היא נגד שירים גזעניים במהותם , אתה יכול לקלל את ראדי "בן זונה" כל היום וכל לילה ואין הבדל בין זה לבין לקלל את יואב זיו.

לא ראיתי אף אחד פה בשרשור שרשם את מה שאתה טוען , ואם בטעות פספסתי אז הוא חולם .

איתן כבל מהעבודה

איתן כבל הוא אוהד מכבי מוצהר. ההבדל היחיד בין הגינוי שלי למעשים האלה לגינוי שלו הוא שלגינוי שלו יש יותר אנשים שנחשפים.