Jump to content

האימון בק''ש היום

BMTA

Recommended Posts

אני בעד לא לתת לגורמים חיצוניים להכתיב את הקצב לקהל נקודה.

בתור אחד שיושב שנים ב11 אתה אמור להבין מה הכוונה שלי, ותפריד שנייה את כל הנושא הזה. אתה יכול לעבור על כל היסטוריית ההודעות שלי ולראות שמה שצעקנו הרבה לפני ראדי, זה שאנחנו בדרך להספג בתרבות אחרת וזה דבר שלא מתקבל על הדעת.

ואתה גם מספיק אינטילגנט בשביל לדעת שאין אדומים אין פיגועים (השם ישמור אותנו מנושא של 25 עמוד) לא אמור להשפיע על מהראן ראדי או כל שחקן אחר. אנחנו מפתחים פה סימפטום גרוע של הישענות על מה שהתקשורת אומרת. תראה איך בפחות מיום נוצר פה כאוס, וזה אחרי שלא קרה שום דבר חריג אתמול.

אני איתך במיליון אחוז מהמבט שלנו

אבל כששחקנים אומרים שמפריע להם שירה כמו "לזיין תערבים" או "מה סלים עושה פה" (שרתם את זה במסיבה שאליה ראדי הוזמן ישב חדר ליד ופשוט הרעשתם עולמות עם השיר הזה) זה לא אמור להיות מספיק בשבילנו בשביל להפסיק?

זה באמת כזה קשה לוותר על משפט וחצי למען טובת הכלל? ונכון אני שנים ב11 בחיים לא שרקתי בוז לשירים האלה שלכם כי אני נגד סתימת פיות (ולמען האמת לפעמים גם שרתי טועמה מחבל שזה בכלל מצחיק כי הוא נוצרי) אבל הסיפור הזה אחי כבר מציק לכולם... לגולדהאר, למכבי, לשחקנים ולאוהדים אז אולי רק תנסו לשנות את המצב

אני נשבע לך שזה לא יוריד מהכבוד שלכם אלא להיפך אתם תקבלו את כל הכבוד של כולם

זה הופך אותך לגזען לדעתך?

זה לא משנה!! מצידי שיהיה כהנא הבא כל עוד הוא משאיר את הדעות הפוליטיות בבית ומגיע בשביל אך ורק לעודד את מכבי אני מכבד אותו ומצדיע לו

לא בגלל שיש לי בעיה לדבר על זה מול הרבה אנשים, אבל לדעתי הפורום זה לא המקום לפתוח את זה לעומק ונכוונו מזה מספיק בכל השנים שהוא קיים. ויש המון סיבות לזה, אבל בגדול כי הפורום הזה פתוח לכולם כולל התקשורת (כמה כתבות כבר נולדו מכאן?) וקהלים אחרים. בכל דרך אחרת אני בכיף אענה לך או לכל מי שרוצה.

וזהו חברים הא' ב' של שקרים ומעוותי מציאות מקצוענים...

תהנו בהמשך הויכוח המפגר וכמובן שכרגיל אל תתנו למציאות להפריע לכם :thumbs:

אני מאוד שמח שנוח לך עם המציאות שאתה נמנע מלפרט , אחרי שסיכמנו שלא שרו נגד ראדי בשנה הראשונה ואפילו קצת אחריה, ואת כל הוויכוח הוא התחיל מזה שהוא בכיין ואוהב לרוץ לפייסבוק ולתקשורת. מה הקשר בין זה לבין לשיר שירים גזעניים שמקומם לא במכבי גם אם מחר יטיסו את ראדי בחזרה לסכנין?

אני בעד לא לתת לגורמים חיצוניים להכתיב את הקצב לקהל נקודה.

ואתה גם מספיק אינטילגנט בשביל לדעת שאין אדומים אין פיגועים (השם ישמור אותנו מנושא של 25 עמוד) לא אמור להשפיע על מהראן ראדי או כל שחקן אחר. אנחנו מפתחים פה סימפטום גרוע של הישענות על מה שהתקשורת אומרת.

אני מסכים לחלוטין עם מה שרשמת , לא צריך להתייחס בכלל לגורמים מחוץ למכבי שיכתיבו לנו מה לשיר , ואין שום דבר גזעני בשורה "אין אדומים אין פיגועים".

אבל "שער 5 הם מוסלמים" זה גזעני ובגלל שאנחנו יותר טובים מראדי הבכיין אנחנו צריכים להוציא את זה מהיציע.

לא יודע מי פתח את הקבוצה הזאת, אבל זה נראה שזה מהיום,
מקום שקצת אפשר יותר להזיז דברים זה הפייסבוק

https://www.facebook.com/MTAMAHARANRADI

כן,אבל גם מצד שני לא מקלל אותו כדי לא לפגוע בקבוצה

סבבה מקבל את דעתך

אבל אם אתה קצת מבין בהיסטוריה אז אתה בטח יודע שהנזק שהנוצרים עשו לנו במהלך השנים גדול יותר מהנזק שעשו לנו המוסלמים.

ועוד שאלה: את פריצה וקרלןס אתה מעודד?

אין מה להתרגש... בכל אוכלוסייה יש אחוז מסוים של אנאלפביתים ומכיוון שהקהל של מכבי הוא חלק מהאוכלוסייה כך גם אצלנו.

או שהם יתבגרו מתישהו או שימשיכו להיות נהג משאית.

זהו פרצופכם האמיתי

מתנשאים על כלום, מה זה בושה להיות נהג משאית? כל נהגי המשאיות אנאלפביתים? אתה מהנדס אטום?

לא יודע מי פתח את הקבוצה הזאת, אבל זה נראה שזה מהיום,

מקום שקצת אפשר יותר להזיז דברים זה הפייסבוק

https://www.facebook.com/MTAMAHARANRADI

במילים אחרות פתחת קבוצה בפייסבוק

אין מה להתרגש... בכל אוכלוסייה יש אחוז מסוים של אנאלפביתים ומכיוון שהקהל של מכבי הוא חלק מהאוכלוסייה כך גם אצלנו.

או שהם יתבגרו מתישהו או שימשיכו להיות נהג משאית.

ובמה עוסק כבודו?

אתה חתיכת אפס מתנשא.

זהו פרצופכם האמיתי

מתנשאים על כלום, מה זה בושה להיות נהג משאית? כל נהגי המשאיות אנאלפביתים? אתה מהנדס אטום?

אהבתי שאתה מגיב להכללה עם הכללה. כל הכבוד.

• מנהלים ראשיים

באמא שלי אתם מטומטמים. השרמוטות פרסמו כתבה וכולם קפצו כמו טמבלים. על הדבר הזה נועד רק לפגוע במכבי. התקשורת עובדת כמו החמאס במקרים האלו כי אין הדלפות ואתם מאמינים לזה כמו פאטתיים.

היופי בכם

אפסים קטנים ומעצבנים, זה שאם הייתם באימון, כל הנושא הזה היה נמנע.

אבל די נחנקנו כבר פורום השחקן ה12 נחנקנו.

למה מאמינים כמו פאטתיים? ששמים לנו מראה מול הפנים?

הכי נוח להאשים כתב שמפרסם משהו.

באמת להסביר לך?( בלי קשר לכל הדיון הזה בכלל..)

זה בעיקר פתאטי בגלל הדו פרצופיות של חלק מהאנשים פה.. שמתאים לכם מה שכתוב באתרי ספורט זה קדוש וקרה 1 ל-1 ואין על זה עוררין ואז זה מראה לפרצוף ולא צריך להאשים כתב.

ושלא מתאים לכם זה התקשורת משקרת, מנפחת, מחפשת בכוח איפה רע, מקללים כל כתב אפשרי ופותחים פה נושאים על התקשורת ששונאת את מכבי..

אז תחליטו- או שמאמינים לתקשורת או שלא מאמינים לתקשורת.

אני באופן אישי לא מדבר על האימון ויכול להיות באמת שלא היה שם כלום ושירלי סתם מנפחת את זה, אבל בסוף העונה שעברה היה קללות לעבר ראדי ולזה אתם כבר לא יכולים להתכחש

גם איתן טיבי הוא אינטרסנט מהתקשורת?

די די

בהתחלה יצא תגובה של מכבי שבכלל קיללו את רייכרט, אחרי זה מכבי הבינו שהם יכולים לזרום על הגל של הקיללו את ראדי אז שאלו את טיבי על זה

והוא ענה את מה שכל אחד המועדון עונה כל הזמן על זה.

חלאס עם החארטות קיצר כל אחד ניהיה לי חסיד אומות עולם.

גם איתן טיבי הוא אינטרסנט מהתקשורת?

כאילו מה חשבת באמת ? שהוא יגיד שהוא בעד גזענות במיוחד אם היא נגד ראדי ?

דמגוגיה ב10 אגורות.

ציפיתי שהוא ידבר על המשחק החשוב מחר ולא על דברים שלא קשורים לכדורגל שאנחנו בכח מנסים לייצר.

אז נכון, התקשורת מנסה בכח לחפש דברים כדי לעשות בלאגן, זה אומר שאנחנו צריכים להיות עד כדי כך טיפשים כדי לתת לה את האוכל הזה?

אתם לגמרי מפספסים את הפואנטה. העניין הוא לא אם היו קללות גזעניות באימון האחרון, גם אם לא, אי אפשר להתעלם מתופעה רחבה יותר, היא קרתה בעבר ותמשיך לקרות אם לא ישימו לזה סוף. התקשורת וגרומים אחרים לא יכתיבו למועדון מה לעשות, אבל כולנו יודעים שכל זה פוגע בקבוצה, ואם לא בקבוצה אז ביחיד שלקבוצה אכפת ממנו. ענישה היא דרך אחת, אפשר לפתור את הדברים בדרך אחרת של דיון ודיבור, אולי אפילו בין שחקנים לאלה המקללים, או כל דרך אחרת יצירתית העיקר שהתופעה הזו תיעלם.

אני לא תמימה הרי זו תופעה שלא תעבור לגמרי מהעולם או אפילו מהכדורגל עצמו אבל לפחות במכבי שלי שזה לא יהיה, פשוט כואב הלב.

אני כן מסכימה שעכשיו לפני משחק חשוב זה לא הזמן, אבל אין ספק שהיו צריכים לטפל בזה הרבה קודם.

סבבה מקבל את דעתך

אבל אם אתה קצת מבין בהיסטוריה אז אתה בטח יודע שהנזק שהנוצרים עשו לנו במהלך השנים גדול יותר מהנזק שעשו לנו המוסלמים.

ועוד שאלה: את פריצה וקרלןס אתה מעודד?

בינתיים מוסלמים הם אלו שרוצים למחוק אותי ועושים פה פיגועים

לדוגמא אתה מוזמן לפתוח ערוץ 2 כרגע

• מנהלים ראשיים

למה מאמינים כמו פאטתיים? ששמים לנו מראה מול הפנים?

הכי נוח להאשים כתב שמפרסם משהו.

תקשיב, עד שלא תיהיה שם, אל תאמין לשום "מראה מול העיניים" עד שתיהיה שם.