Jump to content

המשחק בסיבוב השלישי של מוק' ליגת האלופות יכלל במנוי

Recommended Posts

מה אתם מופתעים ???

כל הכבוד, ברור שמגיע כרטיס חינם גם ככה שילמנו הרבה כסף למנוי העונה הזאת כמו בכל עונה.

אוהד פייסבוק קלאסי.

מה אתם מופתעים ???

כל הכבוד, ברור שמגיע כרטיס חינם גם ככה שילמנו הרבה כסף למנוי העונה הזאת כמו בכל עונה.

אם אפשר במחיר של המנוי שלנו לעשות 3 בקבוצה אחרת, אז לך על זה, אף אחד לא עוצר אותך.

מיץ' הוא המלך, לא מובן מאליו בכלל.

מה אתם מופתעים ???

התכוונתי חוץ מהאפס הזה. מכבי הפסידה ים כסף מהסיפור הזה + תוסיף לזה את הקנסות שמיטש מקבל אחת לחודש על איזה אידיוט שזרק כוס קולה למגרש. כפוי טובה, לאנשים כמוך מגיע חיים רמון כבעלים. הייתי גם מאחל לך את זה אם לא היינו אוהדים את אותה קבוצה.

מרכוס פייזר, אני ממש שונא אותך. באמת.

מה אנחנו מופתעים?

הם עשו פה צעד שהם מפסידים בו המון כסף. המון. כי הם יכלו (ותכננו) למכור 10,000+ כרטיסים בטח ב50/100 שקל.

ולמרות שהם לא אשמים במצב הבטחוני, הם באים לקראת הקהל ומפנקים אותנו במשחק חינם.

וזה בא יום אחרי שאתה מרגיש ש"רימו" אותך. שלא הביאו רכש.

בחיאת. תשחרר כבר. זאת התנהגות גועלית.

ואל תשכח את ה1000 כרטיסים שהוא היה מוכר לשער 5 נגד קולמה, טיסה לקפריסין והשכרת איצטדיון

אם להיות אמיתי, אם אני גולדהאר אני לא מקבל בחיים החלטה כזאת. ככל שאני חושב על זה יותר, אני נדהם יותר מההחלטה. גולדהאר יותר מהכל הוא פשוט איש הגון, שלא רוצה שלא העובדים שלו ולא הלקוחות שלו ירגישו שדופקים אותם.

דרך אגב, אתמול העלו בחדשות הספורט את הקטע הזה שעסק אחרי ה40 ק"מ שנפגע בעקבות המבצע יכול לפנות למדינה ולבקש פיצויים. מכבי יכולה לבקש על ההכנסות שהפסידה בעקבות המשחק הזה כסף או שלא?

אם להיות אמיתי, אם אני גולדהאר אני לא מקבל בחיים החלטה כזאת. ככל שאני חושב על זה יותר, אני נדהם יותר מההחלטה. גולדהאר יותר מהכל הוא פשוט איש הגון, שלא רוצה שלא העובדים שלו ולא הלקוחות שלו ירגישו שדופקים אותם.

מפסיד כאן מיליון שקל רק על מכירת הכרטיסים

נ.ב.

האוהד המיואש שבי אומר "יאללה, נשלם על הכרטיס הזה, ותשתמש במיליון שקל האלה להביא את סרג' דיה" :)

וואלה שאם נפתח נושא בפורום ״בטילל״ מי היוזר המאוס ביותר בפורום, מרכוס פייזר עולה למקום הראשון וכל זה תוך 48 שעות.

דרך אגב, אם מדברים על מאוסים, מישהו ראה את איגואנה לאחרונה?

לא להאמין איך האפסים האלה צצים רק כשחרא. מאז אשדוד בגביע(?) אני לא זוכר הודעה מהבחור.

אוהד פייסבוק קלאסי.

תודה רבה ואתה ספסר אפס.

יש בעיה אהה? אני שילמתי כסף וזכותי המלאה לכתוב את מה שכתבתי.. תפסיק להיות נחנח מעפן ולהראות שאתה איזה אוהד למה מי שכותב שטויות כאתה הוא בעצמו טמבל.

אם אין לך משהו להגיד אז אל תכתוב פשוט.

יש פה פשוט אנשים שחושבים שאם הם אומרים משהו אז אי אפשר לא להסכים איתם.. איזה עצוב זה בטח האנשים האלה שרבים כל הזמן ביציע לא נורא לא קרה שום דבר..

וואלה שאם נפתח נושא בפורום ״בטילל״ מי היוזר המאוס ביותר בפורום, מרכוס פייזר עולה למקום הראשון וכל זה תוך 48 שעות.

דרך אגב, אם מדברים על מאוסים, מישהו ראה את איגואנה לאחרונה?

לא להאמין איך האפסים האלה צצים רק כשחרא. מאז אשדוד בגביע(?) אני לא זוכר הודעה מהבחור.

ומכבי קינג כמובן(או שזה אותו אחד?).

מה אתם מופתעים ???

נתנו חינם את הסיבוב השני, שבסוף לא בארץ. ועכשיו נתנו עוד אחד. למרות הפסד עצום על הסיבוב השני (טיסות לקפריסין וכו), הסכימו להפסיד גם בסיבוב השלישי. לא לפרגן??

נתנו חינם את הסיבוב השני, שבסוף לא בארץ. ועכשיו נתנו עוד אחד. למרות הפסד עצום על הסיבוב השני (טיסות לקפריסין וכו), הסכימו להפסיד גם בסיבוב השלישי. לא לפרגן??

אתם לא רואים ?

כתבתי כל הכבוד, אבל כתבתי גם את הסיבות לכך שאני לא מופתע מזה.. מה לא ברור ???