Jump to content

התקשורת נגד מכבי 2014/2015

Mushon8

Recommended Posts

אני ציפיתי (ועדיין מצפה) ל5 שחקנים חדשים. מגן שמאלי, קשר אחורי שיתחרה עם אלברמן על ההרכב (אין לו אף מחליף בסגל), קשר 50-50 (העמדה שהכי זועקת לחיזוק), שחקן כנף וחלוץ.

בלי לפחות 3 מה5 האלה (כש50-50 הוא מאסט), הצ׳מפיונס הוא פנטזיה רחוקה, והאליפות לא מובטחת. הסגל הזה חייב רענון.

אני לא חושב שיגיעו שני זרים. אבל גם אם כן, חוץ מבן בסט, איזה עוד ישראלים אתה חושב שיגיעו?

אז אתה פסימי ברמה הכי גבוהה, אוכל את מנש בלי מלח.

נראה לי שצריך לשנות את הכותרת ל: "התקשורת 2014/2015"

לדוגמא שלמה שרף כבר קבע שהרכש של ב"ש בינוני וקינח בכותרת אחיזת עיניים.

וכל זה ע"פ משחק אחד ובו הוא גם שופט את מליקסון ששיחק מה? חצי שעה.

במקרה של שרף זה לא ממש מפליא, הוא כנראה הבן אדם הכי עילג (תחרות קשה עם טורק) בספורט הישראלי.

הוא לא עילג, הוא פשוט חי בכדורגל של לפני 30 שנה. אין לו מושג בכדורגל מודרני, הוא לא רלוונטי כבר לענף.

הוא כמו ברקוביץ׳ חי בכדורגל של ״תוציא בלם ותכניס חלוץ״.

לא משהו שאנחנו לא יודעים אבל עדיין מעניין

עוד כתבה מהעין ה-7 על ONE שמשה פרימו ציון 3 נתן לה קישור

http://www.the7eye.org.il/117767

הבאנו בפגרה את שפונגין ואיגיבור מישהו יכול להסביר איך התקציב שלנו לפי ידיעות 100 מיליון?

100 זה עגול ויפה, אז למה לא לרשום 100?

ה"100 מליון" זה הרבה מעבר למספר, זה סטטוס.

הרי לעיתונאים קשה עם העובדה שמכבי מצליחה בדרך הנכונה, לחלק קשה עם המקצעונות וחלק סתם שונאי מכבי, אז איך נתרץ את ההצלחה הזו באופן שלילי? שזו לא חוכמה, עם ה"100 מליון".

ה"100 מליון" זה הרבה מעבר למספר, זה סטטוס.

הרי לעיתונאים קשה עם העובדה שמכבי מצליחה בדרך הנכונה, לחלק קשה עם המקצעונות וחלק סתם שונאי מכבי, אז איך נתרץ את ההצלחה הזו באופן שלילי? שזו לא חוכמה, עם ה"100 מליון".

הכי מצחיק ההבדל (לפי הכתבה) בין מיץ' הבזבזן השיח הקנדי שבא להרוס את הליגה ליענקלה הקלגס הדגול, הענק!

הוא 3 מיליון שקל

איפה מכבי ואיפה הנזלת מחוף דדו

הכי מצחיק ההבדל (לפי הכתבה) בין מיץ' הבזבזן השיח הקנדי שבא להרוס את הליגה ליענקלה הקלגס הדגול, הענק!

הוא 3 מיליון שקל

איפה מכבי ואיפה הנזלת מחוף דדו

קבל עובדה, זו (עונת 14-15) תהיה העונה השלישית ברציפות שיענקלה שם יותר כסף (רשמי, קרי לא כולל זה שהוא ספונסר) מגולדהאר.. הנתונים שהארץ מביא אינם נכונים..

ההפסד התפעולי של שחר גדול יותר משל גולדהאר, בטח בעונה האחרונה.

כל המספרים האלה הם הערכות בלבד, אנגלידיס ממש לא מעביר להם את הדוחות הפיננסים של המועדון, אז הם נתלים בתקציב של ה100 מיליון הזה כבר תקופה.

אני מניח שזה נושא התקשורת הרשמי(ואולי גם כדאי לשנות את הכותרת הבכיינית ל"תקשורת הספורט 14/15"), ולא יכולתי להשאר אדיש לכותרת המשנה הבאה ב"וואלה! ספורט":

נראה לי שצריך לשנות את הכותרת ל: "התקשורת 2014/2015"

לדוגמא שלמה שרף כבר קבע שהרכש של ב"ש בינוני וקינח בכותרת אחיזת עיניים.

וכל זה ע"פ משחק אחד ובו הוא גם שופט את מליקסון ששיחק מה? חצי שעה.

במקרה של שרף זה לא ממש מפליא, הוא כנראה הבן אדם הכי עילג (תחרות קשה עם טורק) בספורט הישראלי.

דווקא הביקורת של שלמה הפתיעה כי הם החתימו את ארבייטמן שאני חושב ששלמה עדיין מקבל שילומים על כל העברה שלו