Jump to content

התקשורת נגד מכבי 2014/2015

Mushon8

Recommended Posts

תן לי

מנגה/תמוז לשפיץ

בן סהר(מה שחצי משחק טוב בנבחרת עושה)/ווינגר ישראלי שיודע לשים גול(אוי אלירן אלירן מתגעגעים)

החזרת רייכרט

החזרת אלטמן

מגן שמאלי זר

בלם נוסף שיר צדק/טב"ח (הטב"ח עם המוח)

שוער זר

אם זה יהיה טוטו תמוז בשפיץ אז גם זר נוסף למרכז קישור תואם קלאודמיר מבית"ר.

שחרור:

טב"ח 2.2M יורו סעיף שלדעתי יש כבר קבוצה ששמה ונדע עליו כשתסתיים העונה

פריצה(הזר האהוב עליי בהיסטוריה, אבל צריך לדעת מתי להיפרד)

חואן פאבלו

מיטרוביץ'

אם יהיה אפשרות שקבוצה תשלם את המשכורת לבן בסט - מעולה

ראדי

איינבינדר השאלה

מרגוליס השאלה

ברק לוי השאלה

וסגור את הליגה כאן לחמש שנים הלאה...

בן שהר שחקן פרווה ברמות קשות.... אז הוא נתן רבע שעה טובה בנבחרת...הוא גרוע כבר שנים.....

אלטמן לא מספיק חזק לטעמי....הוא יהיה בדיוק כמו מיכה....

אם בלם ישראלי אז צדק וממש לא טב"ח...הוא כבר מבוגר...(ושוב, כמה שמשחק טוב בנבחרת משפיע פה)

תמוז יבוא סבבה.

רייכרט גם.

והכל תלוי בזרים - עדיף 2 זרים שפיצים מאשר 5 זרים בינוניים- גם ככה יש לנו מגוון רחב של ישראלים.

בן שהר שחקן פרווה ברמות קשות.... אז הוא נתן רבע שעה טובה בנבחרת...הוא גרוע כבר שנים.....

אם בלם ישראלי אז צדק וממש לא טב"ח...הוא כבר מבוגר...(ושוב, כמה שמשחק טוב בנבחרת משפיע פה)

תמוז יבוא סבבה.

רייכרט גם.

והכל תלוי בזרים - עדיף 2 זרים שפיצים מאשר 5 זרים בינוניים- גם ככה יש לנו מגוון רחב של ישראלים.

לגבי שהר והרבע שעה שלו בנבחרת אני מסכים, על טב"ח אתה לא יכול להגיד את זה, שחקן הרכב בקבוצה שנאבקת על הפלייאוף בפרמיירשיפ(אתם יכולים לזלזל כמה שבא לכם, ליגה שניה והכל ועדיין היא טובה מהליגה הישראלית), אז נכון, הוא מבוגר, אבל לדעתי הוא יכול לתרום עם הניסיון שלו, לליגה הוא יותר ממצוין.

לא בגלל הרבע שעה בנבחרת, איך שעטר שוחרר אמרתי שהיה עדיף להביא אותו, אם יש שחקן שעדיף שישחק אצלנו באגף במקום בן חיים זה הוא.

זה שהקבלת החלטות שלו בקריירה נוראית זה דבר ידוע, אבל לדעתי לפחות, הוא יכול להתאים לנו.

הרבה תלוי בתכניות של יורדי מבחינת זרים. בהנחה שרק קרלוס ואיגיבור יישארו, יורדי חייב להביא שוער, קשר מרכזי וחלוץ, וזה לא פשוט.

אני מעריך שחלק לא מבוטל מהבנייה תהייה "צמיחה פנימית" למשל שדרוג מעמדו של דור פרץ וחזרתם של אלטמן ורייכרט (אלטמן יושב בול על המשבצת של הקשר הקדמי בשלישיית הקישור, ורייכרט יכול להחליף את מיטרוביץ' / איינבינדר ברוטציה בלי בעיה).

יש לי תחושה שבן שהר יגיע אלינו, כי כבר לא נשארו אקס הפועל ליגיונרים להביא, ויורדי הביא אקס הפועל בכל חלון. אלא אם פתאום הוא יקבל סיבוב ויחתים איזה גל שיש.

ממש לא!

לאלטמן יש בעיטה עוצמתית שמיכה יכול רק לחלום עליה. עם קצת הכוונה ותעוזה הוא יכול להיות שחקן מוביל במכבי.

הלו, תעברו לפורום ״מנג׳ר נולד״.

פה זה רק טינופים על מכבי, ובכלל.

חח משהו הזוי, כשאני כתבתי את התגובה שמתי לב שהיה דיון לפני על מכבי בשנה הבאה ואיכשהו הכותרת הייתה נראית לי מכבי בשנת 2015 הייתי בטוח זה הנושא שמדבר על העונה הבאה, טעות בכתובת.

לא למדתם להפסיק לראות את הרעל הזה?

לא רואים - פחות מתעצבנים.

חבורה של סמרטוטים עסקנים כולם שם עם שנאה ואינטרסים נגד מכבי.

ככול הידוע, מכבי תל אביב הגיעה לסיכום עקרוני עם שני שחקנים זרים חדשים אשר ממתינים להודעה הרשמית שתפרסם מכבי תל אביב במהלך חודש מאי.

זה כבר היה לנו ככול הידוע ? חחחחח

משה פרימו כרגע התלוננן במגרש פתוח על זה שבמכבי מתאמנים רק עם גומיות וכדורי כוח

איזה הזוי

מתי יתאמנו שם כמו בהפועל עם בירה מכבי?