Jump to content

התקשורת נגד מכבי 2014/2015

Mushon8

Recommended Posts

אין לי כוח לחפש את המילים שיתארו את האיש הזה.

הוא בערך התגלמות כל החרא שיכול להיות בבנאדם בורגני קטן ומשעמם שחושב שכולם צריכים לעשות הכל בשביל לרצות אותו ושהכל מגיע לו בלי יוצא מן הכלל.

הוא הישראלי המכוער, המתלונן, המתבכיין, הקולני, שחושב שהכל מגיע לו.

אני יכול להמשיך עם זה עוד שעות, אין לי סבלנות לזה כרגע.

מספיק שלט אחד גדול ובולט בבלומפילד :

"ברזי = אדום" [או משהו בסגנון]

- שכולם יראו, וגמרנו עליו.

כל מה שהוא יגיד - לא יתייחסו אליו כאוהד מכבי, יראה שאנחנו לא שמים עליו + לא מייצג אותנו/דעותנו. פשוט וקל !

הטיפש הזה לא מבין שאם יהיה תקרת שכר זה רק יהרוס את הליגה שגם ככה כל אחד שיודע לתת פה פס בורח לבלגיה, שוויץ ועוד זרים איכותיים לא יבואו לפה בחיים. העיקר שהקסקט יוכל לרדוף אחרי גולדהאר וכל האמצעים כשרים.

מה שאבסורד זה שכל החולירות שעכשיו מציעים קיזוזים ותקרות והגרלות סתמו את הפה יפה יפה כל השנים האלו ששחר שלט בליגה וקנה בקיץ אחד חצי הפועל פ"ת. נבלות.

מה שאבסורד זה שכל החולירות שעכשיו מציעים קיזוזים ותקרות והגרלות סתמו את הפה יפה יפה כל השנים האלו ששחר שלט בליגה וקנה בקיץ אחד חצי הפועל פ"ת. נבלות.

כי אצל רבים מהם עדיין יש שרידי צואה על הלשון מהחלחולת של יענקל'ה.

אני חושש שאם ניקח עוד אליפות אחד או שתיים רצוף בעונות הבאות בסופו של דבר יחזירו את הקיזוז או משהו כזה.

מה שהיה נחמד עם הקיזוז הוא ששחר תמך בזה, והוא גם זה שאכל את הצינור ב-2010 בגלל זה....

כל מי שאמר פה להכין לברזי או למישהו שלט , במקום לכתוב על זה פה לך תקנה בד תקנה ספריי ותביא אותו למשחק . קצת אמביציה

שאני הייתי ילד הרבה מהדגלים ( לא שלטים , כרזות וכו) לא היו של האירגונים בכלל אנשים רגילים היו מביאים חכה ודגל ...

אנשים נהיו עצלנים אפילו קונפטי כבר לא מכינים בכיתה .

אני זוכר את עצמי ילד בכיתה ט בא למשחקים עם שקי זבל של קונפטי שהכנו בכיתה כל השבוע ומחלק לאוהדים

להתעורר חברים

ואם לא מתעוררים לא לבכות על מצב הקהל בבקשה

כל מי שאמר פה להכין לברזי או למישהו שלט , במקום לכתוב על זה פה לך תקנה בד תקנה ספריי ותביא אותו למשחק . קצת אמביציה

שאני הייתי ילד הרבה מהדגלים ( לא שלטים , כרזות וכו) לא היו של האירגונים בכלל אנשים רגילים היו מביאים חכה ודגל ...

אני זוכר את עצמי ילד בכיתה ט בא למשחקים עם שקי זבל של קונפטי שהכנו בכיתה כל השבוע ומחלק לאוהדים

להתעורר חברים

חח בוא תנסה להרים דגל בשער 8

תוך עשר שניות יצעקו עליך להוריד

להתעורר חברים

היום ילדים לא עושים דברים כאלה יותר, הם חיים בתוך אייפונים ומחשבים.

וואלה:

מכבי-

תקציב:122

תקציב שחקנים:52

חיפה-

תקציב:86

תקציב שחקנים:40

ב"ש-

תקציב:38

תקציב שחקנים:22

קצת תלוש של ב"ש כשמליקסון לבד על 300 אלף דולר לחמש שנים :S

גם נשמע קצת הזיה שהשחקנים שלנו 52 והשאר 70.. על מה יש להוציא 70 מליון שקל :|

וואלה:

מכבי-

תקציב:122

תקציב שחקנים:52

חיפה-

תקציב:86

תקציב שחקנים:40

ב"ש-

תקציב:38

תקציב שחקנים:22

קצת תלוש של ב"ש כשמליקסון לבד על 300 אלף דולר לחמש שנים :S

גם נשמע קצת הזיה שהשחקנים שלנו 52 והשאר 70.. על מה יש להוציא 70 מליון שקל :|

סתם השערות מופרכות. אין מקום אחד מסודר שבו התקשורת והציבור יכולים לראות את כל החוזים בצורה מסודרת ואמינה.

התקציב של ב"ש נשמע מופרך לחלוטין, בטח לקבוצה שבה יש את בוזגלו, מליקסון, ברדה וארבייטמן.

גם של חיפה אגב מופרך. הרי ממש בתחילת העונה התקציב היה 80 מיליון, ועכשיו, אחרי רכבת זרים, עטר ושכטר, והוא עלה רק ב6 מיליון? תלוש מהמציאות.

סתם השערות מופרכות. אין מקום אחד מסודר שבו התקשורת והציבור יכולים לראות את כל החוזים בצורה מסודרת ואמינה.

התקציב של ב"ש נשמע מופרך לחלוטין, בטח לקבוצה שבה יש את בוזגלו, מליקסון, ברדה וארבייטמן.

גם של חיפה אגב מופרך. הרי ממש בתחילת העונה התקציב היה 80 מיליון, ועכשיו, אחרי רכבת זרים, עטר ושכטר, והוא עלה רק ב6 מיליון? תלוש מהמציאות.

אל תשכח שהם ויתרו על אידריסו, צ'וצ'אליץ', אבוחצירא ועוד

כן, ועדיין צריך לשלם להם סכום כלשהו כפיצויים.

אין מצב שהם הביאו את מיצ'ל, קמארה וגם את עטר ושכטר ב310 אלף דולר לעונה לכל אחד, לא כולל התשלום לנאנט, והתקציב מסתכם רק ב86 מיליון שקל.

נראה לך שאיזי משלם את כל השכר של אבוחצירא ? מה הוא פרייאר ?