Jump to content

התקשורת נגד מכבי 2014/2015

Mushon8

Recommended Posts

בשער השבת, הם הביאו את טפר (מנכ"ל איגוד השופטים), כדי להראות לו טעויות שיפוט מהמחזורים האחרונים.

בטעות האחרונה הם הראו לו נבדל שנשרק ולא היה מהמשחק בין אשדוד למכבי נתניה.

אינשטיין: "הנה עוד טעות גדולה, הפעם של משיח ששרק לנבדל."

אפק: "זאת טעות של הקוון"

אינשטיין: "השופט נושא באחריות המלאה, הקוון הוא על תקן ממליץ"

אפק: "אבל תראה איפה הוא עומד, איך הוא יכול לדעת אם היה נבדל?"

אינשטיין: "אז כנראה שהוא צריך לעמוד במיקום טוב יותר."

כל הכתבים שזועקים ששערורייה שלא ננשלף אדום הם אותם כתבים ששנה שעברו בכו על האדום לבן אלגרבליאלגרבלי כי זה הורס את משחק העונה. פתאום זה לא הורס את משחק העונה? פתאום זה לא להרוס חגיגת כדורגל?

שרמוטות. תזכירו גם את הפנדל על בן חיים

מצחיק שמדברים היום על האדום לקרלוס גרסייה ומדווחים שבאר שבע כועסים על השיפוט. לא זוכר שאלה היו הדיווחים במשחק האחרון בוסרמיל או בזה של שנה שעברה.

ערוץ הספורט מאבד לגיטימציה.

מצחיק שמדברים היום על האדום לקרלוס גרסייה ומדווחים שבאר שבע כועסים על השיפוט. לא זוכר שאלה היו הדיווחים במשחק האחרון בוסרמיל או בזה של שנה שעברה.

מצחיק שאתם עדיין מתרגשים מזה.

כל עוד ההתנהלות מאז עידן ג'ורדי תימשך, אנחנו נמשיך לראות את הגועל נפש וחוסר אובייקטיביות. ככה זה עובד במדינה שלנו.

עצה שלי, תפסיקו לראות את הזבל הזה. אני עד לפני שנתים לא הייתי מפסיד בחיים תכנית, אפילו חברה שלי התרגלה שבלילה לפני השנה רואים יציע העיתונות.

מאז שהביאו את כל הפרימואים, השרפים והצנפציפרים אני פשוט הפסקתי לראות. בשנתיים האחרונות ראיתי אולי שתי תוכניות, גם הן לא עד הסוף, וזה היה שמכבי לא שיחקה לפני.

או שתפסיקו לפרנס את האנשים הדוחים האלה, או שתפסיקו להתלונן.

כל עוד ההתנהלות מאז עידן ג'ורדי תימשך, אנחנו נמשיך לראות את הגועל נפש וחוסר אובייקטיביות. ככה זה עובד במדינה שלנו.

עצה שלי, תפסיקו לראות את הזבל הזה. אני עד לפני שנתים לא הייתי מפסיד בחיים תכנית, אפילו חברה שלי התרגלה שבלילה לפני השנה רואים יציע העיתונות.

מאז שהביאו את כל הפרימואים, השרפים והצנפציפרים אני פשוט הפסקתי לראות. בשנתיים האחרונות ראיתי אולי שתי תוכניות, גם הן לא עד הסוף, וזה היה שמכבי לא שיחקה לפני.

מצד אחד אתה צודק, מצד שני זה עולם הכדורגל הישראלי ותוכניות הסיקור הם חלק ממנו.

שנה שעברה באמת לא ראיתי כמעט כי מעבר למחסור באובייקטיביות גם מושג מקצועי גדול אין להם, אבל העונה תקעו לך 5 תוכניות בשבוע, קשה להימנע.

מה שכן, יפה לראות איך הם מייצרים מציאות אינטרסנטית ומוציאים לך את החשק מכדורגל.

מצד אחד אתה צודק, מצד שני זה עולם הכדורגל הישראלי ותוכניות הסיקור הם חלק ממנו.

שנה שעברה באמת לא ראיתי כמעט כי מעבר למחסור באובייקטיביות גם מושג מקצועי גדול אין להם, אבל העונה תקעו לך 5 תוכניות בשבוע, קשה להימנע.

מה שכן, יפה לראות איך הם מייצרים מציאות אינטרסנטית ומוציאים לך את החשק מכדורגל.

זה בדיוק מה שאני אומר, אל תראה את זה. תאמין לי יהיה לך הרבה יותר כייף בחיים.

מבחינתי יש בישראל שתי מקומות להתעדכן על מה שקורה בספורט - וואלה והפורום.

ברור אחי

שאתה עם 0 בעיטות לשער הדבר היחיד שיכול להציל אותך זה שופטים

באר שבע לא סיכמה את הצלם פעם אחת באופן רציני ובוכים

בעונה שעברה אלגרבלי קיבל אדום על אותו דבר והם והתקשורת טענו שזה הורס תחגיגה

המועדון והקהל שלהם עוד מעט יעבור את הפועל במדד השנאה שלי

באר שבע לא סיכמה את הצלם פעם אחת באופן רציני ובוכים

בעונה שעברה אלגרבלי קיבל אדום על אותו דבר והם והתקשורת טענו שזה הורס תחגיגה

המועדון והקהל שלהם עוד מעט יעבור את הפועל במדד השנאה שלי

חחחחחח גם עוד 200 שנה לא. מי הם בכלל.

לומר ששנה שעברה הם בכו על האדום, ועכשיו הם בוכים שלא נשרק אדום זה די מגוחך

זה ששנה שעברה הם (וכל גוף תקשורת קיים כמעט) יצאו פתאטיים זה משהו אחד. זה שהגיע לקרלוס אדום זה משהו אחר. מותר להתלונן על זה. אולי זה "בכייני" אבל זה לגיטימי.

העניין הוא שיש איפה ואיפה בסיקור התקשורתי, ומדברים רק על האדום הזה, ולא על הפנדל על טב"ח, או על העובדה שהגיע לנו פנדל חוזר בת'כלס (אם בגביע הטוטו נשרק, כאן בוודאי שהיה צריך להישרק), או על 3 דקות תוספת הזמן (ההחלטה הכי גרועה של פפיר מכל שאר ההחלטות הגרועות שלו במשחק לדעתי)

האמת נכון לגמרי, אני גם ביטלתי את ספורט 5+ אני לא מקבל מהערוץ הזה כלום, שלא נדבר על ערוצי "הפרימיום" של ספורט 5.