Jump to content

חרם צרכנים על המזנונים באצטדיון

silov19

Recommended Posts

חברים, אני יודע שאני לא חייב לקנות שם, אני גם יודע שאנחנו נותנים להם לגיטימציה ולא עושים מעשה למרות שזה מפריע לכל אחד ואחד מאיתנו.

אין טעם בתגובות עוקצניות, יש לקום ולעשות מעשה.

אני מבקש מכם לתת חשיפה למחאה שאני מתכנן, להצטרף לקבוצה הזאת בפייסבוק ולחשוף אותה לכמה שיותר אנשים, להתעדכן במה שקורה ולהבין שזה תלוי בנו

יותר ממה שאתם חושבים,כמו שיש את חוק הפופקורן שקם בגלל מחאת צרכנים, גם אנחנו נצליח בעזרת כולנו.

זאת הקבוצה:

A2%D7%9C-%D7%9E%D7%96%D7%A0%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%9E%D7%92%D7%A8%D7%A9%D7%99%D7%9D/1591827837710403?ref_type=bookmark

תודה מראש חברים

יניב סילוביסקי 0543171007

יתכן מאוד שהמחירים הם נגזרת של מחירי שחיטה שהם משלמים על הזיכיון.

לא שזה מצדיק את המחירים רק השאלה לאן האש צריכה להיות מופנית.

ככה זה גם בקניונים , בעלי הקניונים דורשים מחירי שחיטה משוכרי החנויות, והמחיר היקר של המוצרים מתגלגל על הצרכן

אבל אצלנו בארץ אנשים לא יודעים להחרים, קונים כמו מפגרים

בקיץ קשה לי לראות איך אנשים יצליחו להחרים, כי חם, לח, וחייבים לשתות משהו קר או איזה גומי גם

למי שלא יודע, בקבוקים גמישים רב פעמיים מהסוג הזה כן אפשר להכניס לאצטדיון

503_dl_photo_568e3.png

עולים בסביבות ה-15 ש"ח ב"סופר יודה" למינהם

ככה זה גם בקניונים , בעלי הקניונים דורשים מחירי שחיטה משוכרי החנויות, והמחיר היקר של המוצרים מתגלגל על הצרכן

בקיץ קשה לי לראות איך אנשים יצליחו להחרים, כי חם, לח, וחייבים לשתות משהו קר או איזה גומי גם

503_dl_photo_568e3.png

יש אלטרנטיבות שאנשים שמגדילים ראש מצליחים למצא, העניין הוא שצריך להפסיק לתת לזכיין הבלעדי באצטדיון את הלגיטימציה לעשות אותנו.

מטעמי נוחות עדיף להגיע בלי שקיות מלאות אוכל ושתייה למגרש כדורגל

503_dl_photo_568e3.png

תאכלס אם אחד העסקים בסביבה חכם הוא קונה סטוק אדיר של כאלו בגרושים

נותן אותם בפעם הראשונה עם שתיה בפנים ב 15 שקל ובמשחקים הבאים כבר כל אחד שחוזר אליו יכול למלא את הבקבוק הגמיש בחמש שקל לפני הכניסה לאצטדיון, כשאפשר למלא איזה נוזל קר שבא לך(קולה, זירו, ספרייט, מים)

יוזמה מבורכת... אבל בואו נחדד כמה דברים.. הזכיין משלם המון המון כסף זכיון שנתי. הוא חייב לגבות את המחירים האלה בשביל להרוויח בכבוד. תיהיה בטוח שהם לא עושים מיליונים אחרת היכלי הספורט היו לוקחים על עצמם את התפעול ומרוויחים כפול.

לצערנו הדבר היחיד שאנחנו יכולים לעשות זה לא לקנות ואז אולי הם יפעילו לחץ על היכלי הספורט, כי בהיכלי הספורט אנחנו לא יכולים לפגוע לצערנו, אבל בכל מצב זה תהליך לא של משחק שניים אלה עונה שלמה.

חשוב מאוד לפרסם את זה בכל השערים ואפילו אולי לחבר איזה שיר קליל מכיוון שער 11... כי בפועל הפראיירים שקונים יותר לא יושבים ב 11.

חברים, כרגע המאמץ היחידי שאני מבקש מכם היא לעשות לייק לקבוצה הזאת כדי שנוכל להעצים אותה כמה שיותר ולהעביר אותה הלאה לגורמים שיכולים לעשות עבורנו את הצעד הבא

2%D7%9C-%D7%9E%D7%96%D7%A0%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%9E%D7%92%D7%A8%D7%A9%D7%99%D7%9D/1591827837710403?ref_type=bookmark

לכמה לייקים אתה מקווה או יותר נכון המינימום בשבילך כדיי שהשלב הבא יתחיל?

תראה, פניתי לכל ארגוני האוהדים הרציניים בארץ, למספר עיתונאים, לאתרים, להנהלות.

אני מכוון לכל אוהדי הכדורגל שבאים למגרש. אני מקווה להגיע למצב שאני מחלק פלאיירים בכניסה לאצטדיון בנושא

ושאני סוחף אחריי אנשים וגורם להם לא לקנות כלום למשך משחק אחד לפחות, להוריד את המכירות של המזנונים משמעותית.

ברור לי שכאן המחאה נחשפת למספר אנשים קטן מדי ולכן אני צריך עזרה, כל מי שיכול לעזור או יש לו רעיונות אני יותר מאשמח

אם תצטרפו אליי ונעשה משהו גדול ביחד.

אגב משהו שמצאתי באינטרנט, לפני שנה היה הבטחה של היכלי הספורט שהיא תקבע מחירי מקסימום ביחד עם הזכיין. לא נראה לי שזה עזר במיוחד או שהמקסימום לצייסר קולה זה 10 שקל http://thecampus.allmag.co.il/page/176793

503_dl_photo_568e3.png

איפה זה סופר יודה :please:

תאכלס אם אחד העסקים בסביבה חכם הוא קונה סטוק אדיר של כאלו בגרושים

נותן אותם בפעם הראשונה עם שתיה בפנים ב 15 שקל ובמשחקים הבאים כבר כל אחד שחוזר אליו יכול למלא את הבקבוק הגמיש בחמש שקל לפני הכניסה לאצטדיון, כשאפשר למלא איזה נוזל קר שבא לך(קולה, זירו, ספרייט, מים)

הנה הצעה לפאנטיקס - יכולים לעשות עוד כמה גרושים בשביל תפאורה (לא למלא את הבקבוקים אלה למכור אותם)

הנה הצעה לפאנטיקס - יכולים לעשות עוד כמה גרושים בשביל תפאורה (לא למלא את הבקבוקים אלה למכור אותם)

רעיון מעולה

חברים, תירשמו, תעשו לייק, תשתפו אנשים ותזמינו כמה שיותר חברים כדי שכולם ייחשפו

וכדי שנוכל להעביר כמה שיותר מהר את הרשימה למשרד הספורט ולמנהלת הליגה, לחברות המנהלות את

האצטדיונים ולהנהלות הקבוצות

https://www.facebook.com/pages/%D7%97%D7%A8%D7%9D-%D7%A6%D7%A8%D7%9B%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%A2%D7%9C-%D7%9E%D7%96%D7%A0%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%9E%D7%92%D7%A8%D7%A9%D7%99%D7%9D/1591827837710403?ref_type=bookmark

הקישור שלך לא עבד אז עשיתי חיפוש קטן

אתם יכולים להזמין יש פה ב4 שקל עם משלוח אני יזמין איזה 3 שיהיה לכללי

http://www.ebay.com/itm/6-color-Portable-folding-sport-water-bottle-foldable-water-bottle-480ml-PT-2-/171310309356?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item27e2e3dfec

מזה הבקבוקים האלה לא הבנתי עדיין..

זה בקבוק גמיש (לא מפלסטיק/זכוכית/אבן)

כזה שלא זורקים אותו לכיוון המגרש כי הוא פשוט לא קשה.

בקיצור, כזה שאפשר להכניס למגרשי הכדורגל.