Jump to content

Recommended Posts

חלומות לחוד ומציאות לחוד. לא ידחו לך את הגיוס כי אתה רוצה לעשות מיונים, ולא ימיינו אותך למודיעין שבועיים לגיוס - בטח שכבר יש לך שיבוץ.

יש לך 2 אופציות מעכשיו -

1.אם אתה חושב שהבעיה הרפואית שלך לא תפריע לך לעשות שירות קרבי - תדבר עם מיטב, תציק להם המון, שישנו לך לשיבוץ לוחם, אם לא ישנו עד לגיוס אז ביום של הגיוס תבקש ואל תוותר מהר מדי. עם זאת, תהיה מנומס ותסביר את עצמך ברוגע בלי להתחצף ולהתעצבן אבל עדיין, תראה שאתה נחוש להיות לוחם.

2.אם ממש דחוף לך תפקיד מודיעיני/הבעיה הרפואית שלך באמת תקשה עלייך להיות לוחם - תתתחיל כבר היום בתהליך של הורדת פרופיל ודחיית גיוס. טלפונים ופקסים למיטב, לברר כל מה שאתה יכול בשביל להגיע למקום מסויים, גם פרוטקציות וגם המלצות, בקיצור הכל.

האופציה הזאת היא יותר מסוכנת כי יכול להיות שאחרי הורדת פרופיל תקבל שיבוץ מ"צ/חימוש שממש יבאס אותך.

קיצור אתה במצב לא משהו(אלא אם כן אתה כן רוצה להיות מכ טירונים), אל תוותר אל תתבאס - הצבא מערכת מאוד קשה ולא כולם מקבלים מה שהם רוצים, אבל מאמץ נוסף תמיד יכול לעזור. בהצלחה.

מתגייס ב21

התקשרתי אל חיל המודיעין הם אמרו לי שמאוחר מדי והם כבר מחפשים אנשים ליולי 2015

הצבא פשוט דפק אותי שהייתי אמור להתגייס באוקטובר והקדימו לי פתאום ליולי לתאריך שיצא לי על טיסה שקבעתי והייתי עסוק בלהזיז את זה מהטיסה וכל הזמן כבר התבזבז בסוף הם דחו לי את הגיוס ל21 מה16 כשאני טס ב15 עד ל20.. חוזר הביתה מהטיסה וקם בבוקר לבקום (כיף ! )

אגב עד יוני בכלל הייתי משובץ לתאריך ה21 לתפקיד בקרבי לא ידוע איזה ואז זה נהיה מכ טירונים ל16

כל יום שאתה מחכה בסופו של דבר רק מפחית את הסיכוי שלך.

אני ממליץ לך עכשיו להצהיר על הבעיות שלך ולהוריד לעצמך את הפרופיל.

אם לא, אז ביום הגיוס כשתסיים את שרשרת החיול תקבל דף ובו ישאלו אותך האם יש שינוי במצבך הרפואי שהצהרת עליו לפני הגיוס. תפרט הכל שם, יש שם רופאים מכל הסוגים ובסיום תהיה לך ועדה רפואית שאולי תגרום לך להורדת פרופיל ולשינוי שיבוץ.

האמן לי אם אתה מחפש תפקיד מעניין ומאתגר אל תהיה מכ טירונים.

אני כרגע לא בארץ אני חוזר ב20 ומתגייס ב21 (אחרי שהקדימו מסוף אוקטובר אל 21 ביולי ואז 16 ביולי אז עשו לי "טובה" ואחרי סירוב אחד הסכימו לדחות בשבוע

אני באמת רוצה ללכת לקרבי ולהיכנס לעזה אני כבר לא חושב על הברכיים

תפסיק לדבר כמו ילד, אם יש לך שברי מאמץ אין לך מה לחפש בקרבי אתה תתחיל ורק תעשה נזק גדול יותר.

לעזה אתה לא תיכנס, אלא אם המערכה הזאת תימשך עוד שנה. שהמצב הקיים לא יקבע לך את השירות כי מה שקורה עכשיו בעזה ייגמר הרבה לפני שתסיים את המסלול שלך אם תהיה לוחם. בהצלחה במה שתבחר.

כמו שאני רואה את זה אתה תהיה מ״כ טירונים. אף אחד לא באמת מקשיב לרצון שלך להיות לוחם אחרי שכבר קיבלת שיבוץ.

בהצלחה.

הצהרתי על השברי מאמץ ודיברתי עם הקצין מיון. יהיה לי ועדה רפואית מחר (ישנתי בבקום כי הרופא הלך) עברתי למודיעין שדה אם יורידו לי ל72 אז זה יהיה לרוכבי ואם 82/97 זה יהיה רגלי (רובאי 05)

• 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

אם אפשר לשאול שאלה בקשר ל8200 מעדיף לא לפתוח נושא חדש ...

איך ולמה מקבלים זימון לשם ? כאילו יש לי נתונים ממש גבוהים(ממש)

אבל הם בוחרים לפי מקצוע לימוד בתיכון ודברים כאלה ? או שרק לפי הצו אני אקבל זימונים ?

מצטרף לשאלה, יש לי קורות חיים מרשימים ובן זונה של נסיון, אבל כנראה פרופיל גבוה מאוד.

איך מתמיינים ליחידות מודיעיניות?

מצטרף לשאלה, יש לי קורות חיים מרשימים ובן זונה של נסיון, אבל כנראה פרופיל גבוה מאוד.

איך מתמיינים ליחידות מודיעיניות?

אתה צריך להיות מאותר מראש. דבר עם אח שלך.