Jump to content

Recommended Posts

אני מת להגיע ליחידה הזאת ויש לי נתונים מעולים (54 70, 97 יש לי בעיות רפואיות שאני מסתיר) הבעיה זה שאני מתגייס אוטוטו למ.כ טירונים ואני ממש לא רוצה את היחידה הזאת יש למישהו רעיון ?

לא ציינת אם קיבלת זימונים או לא,
אם קיבלת ולא עברת את המבחנים , אתה יכול לנסות ושלוח להם פקס שוב ולבקש מיונים לקורסים נוספים.

אם לא קיבלת , אתה מוזמן להתקשר אליהם ולברר האם זה עדיין אפשרי , ממה שאני מכיר זה קצת מאוחר:S

אני לא הייתי ממנה לתפקיד מודיעיני מישהו לא ישר.גם סביר להניח שעושים שם פוליגרף ולא בטוח שהיית עובר.

הפתרון היחידי שלך זה לשבור רגל ולדחות את הגיוס שלך וככה לבטל את המכים ולבקש זימונים למודיעין

בתכלס לא תצליח לרדת מזה ותתגייס למכים אין באמת דרך כלשהי לרדת מזה

האופציה אולי היחידה זה שביום הגיוס תצהיר על הבעיות הבריאותיות שלך שאתה מסתיר ואז או שיחליטו לגייס אותך כמסופח עד לטירונות שלך או שידחו לך את הגיוס ואז תנסה להתקבל למשהו מעניין במודיעין עם מפרופיל חדש

לא קיבלתי זימונים ל8200 קיבלתי ליחידות אחרות של מודיעין שלא מעניינות אותי ..ללמוד פרסית וזה

ואני לא יודע אם כדאי להצהיר על הבעיות כי אני מעדיף קרבי (אם לא 8200) על פני מ.כ טירונים אגב שברי מאמץ בשני הברכיים (מאובחן מיפוי עצמות) מוריד פרופיל בדוק ? (הרבה במשפחה שלי כבר אמרו לי שזה יהרוס לי את הרגליים ללכת לקרבי עם שברי מאמץ חלקן/ם היו בקרבי וקיבלו שברי מאמץ שם אני קיבלתי באימונים לכושר קרבי לפני הגיוס) (חוץ מזה יש לי גם גוש מסיד באזור העכוז שהשבית אותי גם מ3 חודשים באמצע י'ב)

אגב זה שדיבור פוליגרף וכו.. דווקא אנשים שדיברתי איתם אמרו לי שיכול להיות שבגלל הפרופיל 97 לא קיבלתי זימונים לשם והתפלאו איך זרקו אותי למ.כ טירונים ולא לקרבי (גם לשם כיוונתי בראיון האישי - טייס ואז קרבי)

בעיקרון אין לי בעיה אם התפקיד של מ.כ זה דווקא מעניין לפקד וכל זה הבעיה הגדולה שלי עם התפקיד זה שזה לפקד בטירונות על 02 שזה אנשים גוב שלא באמת רוצים להיות בצבא ואתה אמור לדבר אליהם וואנבי קרבי למרות שבתאכלס חלקם יהיו בחימוש והאחרים יחליפו את הנשק של הטירונות איתי במהדק סיכות...

לא קיבלתי זימונים ל8200 קיבלתי ליחידות אחרות של מודיעין שלא מעניינות אותי ..ללמוד פרסית וזה

ואני לא יודע אם כדאי להצהיר על הבעיות כי אני מעדיף קרבי (אם לא 8200) על פני מ.כ טירונים אגב שברי מאמץ בשני הברכיים (מאובחן מיפוי עצמות) מוריד פרופיל בדוק ? (הרבה במשפחה שלי כבר אמרו לי שזה יהרוס לי את הרגליים ללכת לקרבי עם שברי מאמץ חלקן/ם היו בקרבי וקיבלו שברי מאמץ שם אני קיבלתי באימונים לכושר קרבי לפני הגיוס) (חוץ מזה יש לי גם גוש מסיד באזור העכוז שהשבית אותי גם מ3 חודשים באמצע י'ב)

אגב זה שדיבור פוליגרף וכו.. דווקא אנשים שדיברתי איתם אמרו לי שיכול להיות שבגלל הפרופיל 97 לא קיבלתי זימונים לשם והתפלאו איך זרקו אותי למ.כ טירונים ולא לקרבי (גם לשם כיוונתי בראיון האישי - טייס ואז קרבי)

בעיקרון אין לי בעיה אם התפקיד של מ.כ זה דווקא מעניין לפקד וכל זה הבעיה הגדולה שלי עם התפקיד זה שזה לפקד בטירונות על 02 שזה אנשים גוב שלא באמת רוצים להיות בצבא ואתה אמור לדבר אליהם וואנבי קרבי למרות שבתאכלס חלקם יהיו בחימוש והאחרים יחליפו את הנשק של הטירונות איתי במהדק סיכות...

לאיזה יחידות של מודיעין קיבלת זימון(סתם מתעניין)?

ובנוגע לפרופיל, ממה שאני יודע לחיל המודיעין יש קדימות לגבי חיילים שהם רוצים ככה שהפרופיל שלך לא יכול למנוע ממך להגיע לחיל.

ו-8200 לא נחשבת בהכרח ליחידה הכי טובה בחיל המודיעין, והתפקידים שם הם לא בהכרח הכי איכותיים וטובים שיש. יש עוד מלא יחידות טובות ואתה לא צריך לשאוף להגיע רק ל8200 כי אתה סוגר בפנייך הרבה אופציות נהדרות.

לאיזה יחידות של מודיעין קיבלת זימון(סתם מתעניין)?

ובנוגע לפרופיל, ממה שאני יודע לחיל המודיעין יש קדימות לגבי חיילים שהם רוצים ככה שהפרופיל שלך לא יכול למנוע ממך להגיע לחיל.

ו-8200 לא נחשבת בהכרח ליחידה הכי טובה בחיל המודיעין, והתפקידים שם הם לא בהכרח הכי איכותיים וטובים שיש. יש עוד מלא יחידות טובות ואתה לא צריך לשאוף להגיע רק ל8200 כי אתה סוגר בפנייך הרבה אופציות נהדרות.

כל הדברים הפחות מעניינים בסדר יורד מרום טכנולוגי,אופק ומודיעין שדה [ בדיעבד מצטער על מודיעין שדה גיסי היה קצין שמה (הגיע דרך ח"יר המליץ) זה גם סוג של קרבי ]

בנוגע לפרופיל ציטוט מאתר יחידה על 8200

"היחידה מקבלת באופן עקרוני בעלי פרופיל שאינו קרבי"

הרצון שלי להגיע ל8200 הוא ליחידת הסייבר ולא איזה שומר למרות שבכללי גלילות זה 5 דקות מהבית ושמעתי רק דברים טובים על המקום

לא עושים פוליגרף במיונים למודיעין,וזה מידיעה כי אני משרת באחת היחידות של מודיעין...ושפיגלר צודק יש כ"כ הרבה מקומות במודיעין ש8200 זה רק חלק קטן מכל המערך

בכל מקרה,פשוט תשלח לצבא פקסים\תתקשר אליהם שאתה רוצה מיונים לתפקידי מודיעין\8200 אם תחפור להם וזה לא מאוחר מדי מאמין שישלחו

לא עושים פוליגרף במיונים למודיעין,וזה מידיעה כי אני משרת באחת היחידות של מודיעין...ושפיגלר צודק יש כ"כ הרבה מקומות במודיעין ש8200 זה רק חלק קטן מכל המערך

בכל מקרה,פשוט תשלח לצבא פקסים\תתקשר אליהם שאתה רוצה מיונים לתפקידי מודיעין\8200 אם תחפור להם וזה לא מאוחר מדי מאמין שישלחו

כלום לא עוזר פקסים וטלפונים זה כמו לשלוח את הפקסים האלה לעצמך ובטלפון זה כמו לדבר עם דף נייר

ומה עוד אתה ממליץ ? למרות שבתכלס הצבא דפק אותי כשפתאום הקדימו לי את הגיוס ב3 חודשים שחשבתי שיש לי זמן להתמיין ומצאתי את עצמי חודש וחצי לפני הגיוס [עכשיו שבועיים]

עם ברכיים כמו שלך אני לא ממליץ לך ללכת לקרבי.

תשחק על הבעיות הרפואיות שלך ותנסה להוריד פרופיל. אם תוריד ל-64 אז יפסלו אותך ממ"כים ואמורים לדחות לך את הגיוס. אחרי שידחו לך את הגיוס אז תבקש להתמיין למודיעין.

ואני ממליץ לך לחפור להם כבר ממחר, לא להרפות לרגע ולהציק להם כל הזמן כי רק ככה דברים זזים במערכת הזאת.

כלום לא עוזר פקסים וטלפונים זה כמו לשלוח את הפקסים האלה לעצמך ובטלפון זה כמו לדבר עם דף נייר

ומה עוד אתה ממליץ ? למרות שבתכלס הצבא דפק אותי כשפתאום הקדימו לי את הגיוס ב3 חודשים שחשבתי שיש לי זמן להתמיין ומצאתי את עצמי חודש וחצי לפני הגיוס [עכשיו שבועיים]

אם זה לא עזר,אז פשוט תשלח עוד. ואחרי זה שהעוד לא יעזור,אז תשלח עוד קצת,ותוך כדי תנסה להפעיל קומבינות. ואם כל לא עוזר ואתה רוצה ללכת חזק על זה,תסרב להגיע מהבקום לבסיס,תיהיה בכלא כמה זמן ומאמין שבסוף יתנו לך את המיונים שאתה מבקש..

עם ברכיים כמו שלך אני לא ממליץ לך ללכת לקרבי.

תשחק על הבעיות הרפואיות שלך ותנסה להוריד פרופיל. אם תוריד ל-64 אז יפסלו אותך ממ"כים ואמורים לדחות לך את הגיוס. אחרי שידחו לך את הגיוס אז תבקש להתמיין למודיעין.

ואני ממליץ לך לחפור להם כבר ממחר, לא להרפות לרגע ולהציק להם כל הזמן כי רק ככה דברים זזים במערכת הזאת.

ברור שחשבתי על זה אבל אני בכל מקרה לא רוצה להתקע עם תפקיד אחר בגלל הפרופיל התאמנתי שנה לפני הגיוס לקרבי וזה שאיפה ממש גדולה שלי ואני יודע שזה יהרוס לי את הברכיים ובגלל זה אני רוצה להתפשר על תפקיד במודיעין אבל אם לא מודיעין אני עדיין חושב על הקרבי ומה שקורה עכשיו עוד יותר גורם לי לרצות את זה ואני פוחד שאם אני אוריד פרופיל אני אגיע בסוף לחימוש או משהו יותר גרוע

למיכאל שלחתי להם עכשיו מייל.. יש לך עצות לגבי ניסוח וכאלה שאני אשלח גם מחר? וכבר חשבתי על כל דבר אפשרי כולל טופס 55 ולא להתפנות מתל השומר והכל.. המליצו לי שלא כדאי להתחיל את הצבא ברגל שמאל כי הוא יעשה דווקא

יש לך נתונים סבבה, אין שום סיבה שייקחו אותך לחימוש.

ולא משנה מה אתה עושה, אל תגיע למצב שבו אתה הולך לכלא כי אז הסיכוי שלך ללכת לקרבי יורד ממש, ולא יהיה שום סיכוי שתגיע למודיעין.

ולא משנה מה אתה עושה, אל תגיע למצב שבו אתה הולך לכלא כי אז הסיכוי שלך ללכת לקרבי יורד ממש, ולא יהיה שום סיכוי שתגיע למודיעין.

אז מה כן אפשר לעשות ? על המיילים אני לא בונה

בטוח שזה פוגע? יש לי חבר שהיה מיועד למ.צ נלחם כלא הכל בסוף העבירו אותו לכפיר,ועוד אחד עם מקרה דומה שקיבל מיונים לאחת מיחידות המודיעין

ול o-p-r-d אין איזה ניסוח או משו,פשוט שאתה רוצה לעבור..ואם יש לך אבות של חברים\משפחה בצבא תפנה אליהם אולי הם יוכלו לעשות משהו

אם אתה מכיר אנשים שיצא להם טוב מלשבת בכלא אז סבבה. אני לא שמעתי על מישהו שישב בכלא והצליח להגיע לאיזה משהו נחשב.

ובכללי, כלא זה חרא וזה להתחיל את הצבא באחושרמוטה רגל שמאל. אם אתה יכול להימנע מכלא אני ממליץ.

ו-ORPD, אתה לא בונה על מיילים באיזה נושא?

אם אתה מכיר אנשים שיצא להם טוב מלשבת בכלא אז סבבה. אני לא שמעתי על מישהו שישב בכלא והצליח להגיע לאיזה משהו נחשב.

ובכללי, כלא זה חרא וזה להתחיל את הצבא באחושרמוטה רגל שמאל. אם אתה יכול להימנע מכלא אני ממליץ.

לפעמים אין ברירה אלא לפתוח ברגל שמאל את הצבא, ע"מ ששלושת השנים הבאות יעברו בצורה טובה יותר ובמקום מתאים יותר לך.

בהרבה מקרים כלא יכול להועיל (כמו במקרה שלי).

בהצלחה

אני לא בונה על זה שהמיילים יעזרו

ואני לא יודע אם כדאי להכנס לכלא למרות ששמעתי על מקרים שעזר להם להכנס לכלא

וניסיתי כבר קשרים עדיין מנסה ולא מצליח

אני לא בונה על זה שהמיילים יעזרו

ואני לא יודע אם כדאי להכנס לכלא למרות ששמעתי על מקרים שעזר להם להכנס לכלא

וניסיתי כבר קשרים עדיין מנסה ולא מצליח

תשלח מלא מיילים ותתקשר אליהם כל יום, אין לך מה להפסיד.

והחלטת אם אתה מנסה להוריד פרופיל או לא?

תשלח מלא מיילים ותתקשר אליהם כל יום, אין לך מה להפסיד.

והחלטת אם אתה מנסה להוריד פרופיל או לא?

אני עדיין רוצה אולי לקרבי אז אני לא רוצה להוריד את הפרופיל וכן אני שולח

אני עדיין רוצה אולי לקרבי אז אני לא רוצה להוריד את הפרופיל וכן אני שולח

חלומות לחוד ומציאות לחוד. לא ידחו לך את הגיוס כי אתה רוצה לעשות מיונים, ולא ימיינו אותך למודיעין שבועיים לגיוס - בטח שכבר יש לך שיבוץ.

יש לך 2 אופציות מעכשיו -

1.אם אתה חושב שהבעיה הרפואית שלך לא תפריע לך לעשות שירות קרבי - תדבר עם מיטב, תציק להם המון, שישנו לך לשיבוץ לוחם, אם לא ישנו עד לגיוס אז ביום של הגיוס תבקש ואל תוותר מהר מדי. עם זאת, תהיה מנומס ותסביר את עצמך ברוגע בלי להתחצף ולהתעצבן אבל עדיין, תראה שאתה נחוש להיות לוחם.

2.אם ממש דחוף לך תפקיד מודיעיני/הבעיה הרפואית שלך באמת תקשה עלייך להיות לוחם - תתתחיל כבר היום בתהליך של הורדת פרופיל ודחיית גיוס. טלפונים ופקסים למיטב, לברר כל מה שאתה יכול בשביל להגיע למקום מסויים, גם פרוטקציות וגם המלצות, בקיצור הכל.

האופציה הזאת היא יותר מסוכנת כי יכול להיות שאחרי הורדת פרופיל תקבל שיבוץ מ"צ/חימוש שממש יבאס אותך.

קיצור אתה במצב לא משהו(אלא אם כן אתה כן רוצה להיות מכ טירונים), אל תוותר אל תתבאס - הצבא מערכת מאוד קשה ולא כולם מקבלים מה שהם רוצים, אבל מאמץ נוסף תמיד יכול לעזור. בהצלחה.