Jump to content

טינדר

Armagedon

Recommended Posts

אפליקציה שמוכרת לרובכם, נמצאת זמן רב באוויר.

לדעתי, בארץ לא עובדת כמו שצריך (לגברים ונשים) , יותר הפכה לסוג של צ'אט להעביר את הזמן.

שניסיתי אותה בחו''ל, עולם אחר.

יאללה שתפו מה דעתכם.

1545972_785885024759222_1616542380_n.jpg

בארץ בנות מחפשות חתן

מחזק מאוד אחי.

אני מוסיף שלדעתי בנות אחרי גיל 27/28 הקופסא מתהפכת להן ולא מוצאות את עצמן.

דבר מצחיק זה לקרוא את הסטטוסים שלהן :)

אני תפוס חזק כבר שנים, אבל לחבר דיי דביל קרה שהוא היה בטוח שהוא תפס זיון, והבחורה חשבה שהיא תפסה דייט.

הוא עצמו לא חיפש בת זוג, היא לא חיפשה זיון, ושניהם התאכזבו.

מי שחושב/ת שימצא שם בן זוג הוא אידיוט.

האפליקציה במהותה הכי שטחית שיש, ההתאמה נעשית על סמך מראה חיצוני גרידא.

אז איך בדיוק אנשים מצפים למצוא שם "קשר רציני"?

בכל אופן, אחלה אפליקציה.

מי שחושב/ת שימצא שם בן זוג הוא אידיוט.

האפליקציה במהותה הכי שטחית שיש, ההתאמה נעשית על סמך מראה חיצוני גרידא.

אז איך בדיוק אנשים מצפים למצוא שם "קשר רציני"?

בכל אופן, אחלה אפליקציה.

וואלה שתי חברים שלי מצאו חברות והיו איתן כמה חודשים בקשר רציני דרך האפליקציה הזאת.

ושמעתי על עוד סיפורים,גם לצד הזה וגם לצד הזה.

אלוהים ישמור למצוא חברה דרך הטינדר?

דרך אגב, חבר קיבל התאמה של אוהדת הפועל. הציורים שהוא צייר עליה לא מביישים קיר של סאבוואי אקראי בניו-יורק.

היה לי פעם ויכוח עם חבר בפאב על זה, ניסיתי להסביר לו למה זה שמישהי לחצה עליו וענתה בצ'אט להודעה שלו לא אומר שהוא באמת מוצא חן בעיניה, ושאי אפשר לגבש דעה על מישהו מהאפליקציה הזאת.

אף פעם לא הבנתי מה המטרה של האפליקציה הזאת

גם אני לא

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk 2

גם אני לא

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk 2

תלוי את מי שואלים, המטרה של הגברים היא להבקיע המטרה של הנשים היא להתקבע

לדעתי, בארץ לא עובדת כמו שצריך (לגברים ונשים) , יותר הפכה לסוג של צ'אט להעביר את הזמן.

שניסיתי אותה בחו''ל, עולם אחר.

יאללה שתפו מה דעתכם.

טוב אני שוב אקח על עצמי את תפקיד המגיבה הסאחית:

בארץ הנשים לא זורמות כמו נשים בחו"ל, כי בארץ יש כזו סטיגמה שאישה שנותנת היא אישה שרמוטה, לכן הנשים בישראל בעייתיות, קשות ולא זורמות

אמה מה? כשנשות ישראל בחו"ל הכל משתחרר, וזה למה? כי בספרד או באירופה או בשאר העולם המערבי אין את הסטיגמה הזו כמו בארץ, ולכן הסכר נפתח בקלות

וזה למה הטינדר לא ממש יכול לעבוד בישראל כמו שהוא עובד בחו"ל

קיצר, תטנדרו עם תיירות, יש בשפע וממש ממש כוסיות, בעיקר הגרמניות, כל גרמניה ממוצעת היא כוסית על

תגובה של גלניס בעוד 3... 2... 1...

בבלגיה הטינדר הולכת חזק והיא השיגה בעזרתה עשרות מוסלמים אינטליגנטים, בעלי זקן וצבע עור שחום.

תלוי את מי שואלים, המטרה של הגברים היא להבקיע המטרה של הנשים היא להתקבע

טוב אני שוב אקח על עצמי את תפקיד המגיבה הסאחית:

בארץ הנשים לא זורמות כמו נשים בחו"ל, כי בארץ יש כזו סטיגמה שאישה שנותנת היא אישה שרמוטה, לכן הנשים בישראל בעייתיות, קשות ולא זורמות

אמה מה? כשנשות ישראל בחו"ל הכל משתחרר, וזה למה? כי בספרד או באירופה או בשאר העולם המערבי אין את הסטיגמה הזו כמו בארץ, ולכן הסכר נפתח בקלות

וזה למה הטינדר לא ממש יכול לעבוד בישראל כמו שהוא עובד בחו"ל

קיצר, תטנדרו עם תיירות, יש בשפע וממש ממש כוסיות, בעיקר הגרמניות, כל גרמניה ממוצעת היא כוסית על

ישראליות לא משתחררות בקלות חו''ל. לא מבין מאיפה הקביעה, מנסיון אישי, חברים, חברים של חברים ועוד, אולי טיפונת יותר פתוחות אבל לא הכל משתחרר.

האופי של בחורות ישראליות ברובן הוא אנטי בכל הקשור למיניות.

האפליקציה קיבלה אופי שלילי שכל גבר מחפש רק סקס. יש אנשים שנוח להם דרך האפליקציה. ממש לא מחפשים שמישהי תקבע איתם לסקס לפני שיצאו לדייט או שניים.

ישראליות לא משתחררות בקלות חו''ל. לא מבין מאיפה הקביעה, מנסיון אישי, חברים, חברים של חברים ועוד, אולי טיפונת יותר פתוחות אבל לא הכל משתחרר.

האופי של בחורות ישראליות ברובן הוא אנטי בכל הקשור למיניות.

האפליקציה קיבלה אופי שלילי שכל גבר מחפש רק סקס. יש אנשים שנוח להם דרך האפליקציה. ממש לא מחפשים שמישהי תקבע איתם לסקס לפני שיצאו לדייט או שניים.

התכוונתי שישראליות משתחררות בחו"ל עם אנשים שקוראים להם יורגן, ג'ון וכאלה, לא עם ישראלים.. זה בדוק, גברים ישראלים בחול"ל עדיין מהווים לישראליות את התווית של השרמוטה.

כן, נשים ישראליות בעייתיות מאד מאד בנושא הזה, ועד שמפצחים אותן אפשר להשתגע, אבל אחת הסיבות היא כמו שהזכרתי, החינוך הישראלי הוא שאישה זורמת היא שרמוטה

בבלגיה הטינדר הולכת חזק והיא השיגה בעזרתה עשרות מוסלמים אינטליגנטים, בעלי זקן וצבע עור שחום.

דווקא לא. את תקופת המוסלמים שלי סיימתי בגיל 13. אחר כך ממש ממש אהבתי שחורים (אתיופים וגם אפרו אמריקאים). אבל היום כחלק מתהליך ההתחרדות שלי וההתקרבות לקהילה

החרדית הצנועה והמצומצמת בברוז', אני נצמדת כמה שיותר ליהודים, עם העדפה גדולה וברורה לאשכנזים.

אם כבר נוצרי אז חובה שיהיה מהגזע הארי הנעלה וזו הסיבה שאני שומרת על יחסים קרובים מאוד עם ידידי השוודי יאן (שהפך אגב לתומך מס' אחת של ישראל מאז ביקורו בחופי הארץ לפני כמעט שנה).

דווקא בבלגיה חשבתי שאני אמצא יותר ארים שיוכלו להפרות אותי ולספק לילדיי לפחות 50% גנים משובחים, אבל יש כאן יותר מדי שחומים/שחורים.

הם משתלטים לנו על אירופה וזה כואב לי לראות את זה האמת.

דווקא לא. את תקופת המוסלמים שלי סיימתי בגיל 13. אחר כך ממש ממש אהבתי שחורים (אתיופים וגם אפרו אמריקאים). אבל היום כחלק מתהליך ההתחרדות שלי וההתקרבות לקהילה

החרדית הצנועה והמצומצמת בברוז', אני נצמדת כמה שיותר ליהודים, עם העדפה גדולה וברורה לאשכנזים.

אם כבר נוצרי אז חובה שיהיה מהגזע הארי הנעלה וזו הסיבה שאני שומרת על יחסים קרובים מאוד עם ידידי השוודי יאן (שהפך אגב לתומך מס' אחת של ישראל מאז ביקורו בחופי הארץ לפני כמעט שנה).

דווקא בבלגיה חשבתי שאני אמצא יותר ארים שיוכלו להפרות אותי ולספק לילדיי לפחות 50% גנים משובחים, אבל יש כאן יותר מדי שחומים/שחורים.

הם משתלטים לנו על אירופה וזה כואב לי לראות את זה האמת.

קיצר את זונה של ערבים?

אני לא מאמין איך חבר שלך בכלל נגע בך (סוייר מזיין כל דבר אז לא אכפת לו), ועוד בשביל שרמוטה כמוך ניסה לאיים עליי בלי לחשוב על ההשלכות של דבר כזה.