Jump to content

10.7 יום חמישי משחק אימון מול הפועל פתח תקווה

MR.Krabs

Recommended Posts

הכי מגניב להיות גזען ימני קיצוני

לא לא,הכי מגניב לכתוב בפורום..

למה לא באת למשחק אימון היום לעודד את ראדי?

לא לא,הכי מגניב לכתוב בפורום..

למה לא באת למשחק אימון היום לעודד את ראדי?

משחק אימון סגור אז לא באתי.

ואני לא בא בשביל לעודד שחקן אחד, אין הבדל בין ראדי לאף שחקן אחר

מקווה שצילמו אותך שם ויבטלו לך את המנוי, אתה בכלל לא אוהד מכבי

הכלבים נובחים והשיירה עוברת

אם כתבת את המשפט הזה כבר 3 פעמים בעמוד וחצי האחרונים, אז אתה בטח צודק.

איך כל אוהדי מכבי הלא גזענים, כל ה98% לא הגיעו למשחק אימון הסגור באמצע מלחמה.

כניראה שה10-20 איש הגזענים שבאו היום צודקים. אסור שראדי יהיה במכבי, האיש ערבי! ישמור השם!

אם כתבת את המשפט הזה כבר 3 פעמים בעמוד וחצי האחרונות, אז אתה בטח צודק.

איך כל אוהדי מכבי הלא גזענים, כל ה98% לא הגיעו למשחק אימון הסגור באמצע מלחמה.

כניראה שה10-20 איש הגזענים שבאו היום צודקים. אסור שראדי יהיה במכבי, האיש ערבי! ישמור השם!

אתה הספקת כבר לקוות שצילמו אותי,לבקש שיבטלו לי את המנוי,ולקבוע שאני לא אוהד מכבי,וכל זה מבלי שבכלל אתה יודע האם הייתי היום במשחק האימון הסגור או לא,אבל נו מילא..

כדי לא לעורר את זעמך אדון מטיס האיום,אני לא אכתוב שוב את המשפט הנ"ל,אבל במילים אחרות אתה יכול לבוא למצוץ לי,והדבר הבא שיש לך להגיד לי אני מבקש שזה יהיה פנים מול פנים בשער 11 או מחוצה לו.

חברים להירגע.. אין צורך לדרדר את הנושא לרמת ביוב. אני אישית מאוד מתנגד לקללות נגד שחקנים שלובשים צהוב זה פוגע בכולם כולל בקבוצה.

אתה לא אוהד מכבי, מה איבדת בשער 11 אחי?

אני מוכן לפגוש אותך, לקנות את המנוי שלך

למען האמת בתור מנוי ל11

ואם אני לא טועה בין יוזרים

אז הוא כן (מכיר בפנים..)

למה ורמוט העלה סטטוס "בתאונת מטוס קלה לבלב "?

יכול להיות שאני לא בקיא בסטטוסים של רייכרט וורמוט כי אני לא ממש עוקב אחריהם, אבל אותי יותר מעניין מה אדם בוגר עושה ולא ילד בן 16.

יכול להיות שאני לא מת על רייכרט בתור בן אדם ואני גם לא הייתי רוצה אותו בעצמי במכבי, אבל לזכור למישהו סטטוסים מגיל 16 זה לא רציני.

גם לדאבור היו סטטוסים לא פחות גרועים מהגיל הזה.

מתנצלים, נותנים את הדם על המגרש וזה נגמר.

מקווה שצילמו אותך שם ויבטלו לך את המנוי, אתה בכלל לא אוהד מכבי

יא חתיכת יפה נפש מסריח עוזר בלש שכמוך... מי אתה בכלל?! למי אתה חושב שאתה מדבר?!

מעבר לזה שאין לך מושג אם הוא היה שם או לא, מעבר לעובדה שאתה לא יודע אפילו אם מי שכן קילל אותו עשה את זה רק כי הוא ערבי או כי הוא בן זונה שמתעסק בקהל במקום לעשות תעבודה שלו וזהו... מעבר לכל זה מה עשית בחייך למען הקבוצה שאתה חושב שאתה יכול לבוא לאנשים שהקבוצה היא החיים שלהם ולהגיד להם שאתה מקווה שיקחו להם תמנוי?!

אנשים כמוך מתחלפים ביציע בלומפילד כל שנה ואף אחד לא שם לב בזמן שאם בן אדם 1 שנותן לקהל ולקבוצה כמו שזה שהגבת לו יש לזה השלכות ברורות על איך הקהל מתפקד.

יכול להיות שאני לא בקיא בסטטוסים של רייכרט וורמוט כי אני לא ממש עוקב אחריהם, אבל אותי יותר מעניין מה אדם בוגר עושה ולא ילד בן 16.

יכול להיות שאני לא מת על רייכרט בתור בן אדם ואני גם לא הייתי רוצה אותו בעצמי במכבי, אבל לזכור למישהו סטטוסים מגיל 16 זה לא רציני.

גם לדאבור היו סטטוסים לא פחות גרועים מהגיל הזה.

מתנצלים, נותנים את הדם על המגרש וזה נגמר.

בדיוק...

יא חתיכת יפה נפש מסריח עוזר בלש שכמוך... מי אתה בכלל?! למי אתה חושב שאתה מדבר?!

מעבר לזה שאין לך מושג אם הוא היה שם או לא, מעבר לעובדה שאתה לא יודע אפילו אם מי שכן קילל אותו עשה את זה רק כי הוא ערבי או כי הוא בן זונה שמתעסק בקהל במקום לעשות תעבודה שלו וזהו... מעבר לכל זה מה עשית בחייך למען הקבוצה שאתה חושב שאתה יכול לבוא לאנשים שהקבוצה היא החיים שלהם ולהגיד להם שאתה מקווה שיקחו להם תמנוי?!

אנשים כמוך מתחלפים ביציע בלומפילד כל שנה ואף אחד לא שם לב בזמן שאם בן אדם 1 שנותן לקהל ולקבוצה כמו שזה שהגבת לו יש לזה השלכות ברורות על איך הקהל מתפקד.

לא בלש ולא עוזר בלש, לא אני קובע איזה אוהדים יבואו למשחקים, מכבי לא רוצה גזענים ביציע.... תבוא בטענות לקבוצה

ולמה להתייפייף, מי שמקלל את ראדי לא מקלל אותו בגלל שהוא ערבי?

הוא מתעסק בקהל בגלל שמתעסקים במוצא שלו, הבנאדם נלחם בשביל הקבוצה שנתיים, מה יש לכם לקלל תבנאדם?

אני יכול לקוות שלא יהיו גזענים ביציע.... כן אפשר לקוות לדבר כזה, למה אתה כל כך מופתע

דווקא מאנשים שכל החיים שלהם זה מכבי אני לא מבין למה הם פוגעים ככה בקבוצה, אולי אתה יכול להאיר את פני.

אני בקהל כבר 13-14 שנה וכל שנה מעודד ונותן את הלב ביציע, לא יודע איך זה מסתדר עם התאוריה שלך שמי שנגד גזענות ביצע הוא מפורר את הקהל

אתה יכול להגיב לי בפרטי אם אתה רוצה, חבל להרוס את הנושא.

לא בלש ולא עוזר בלש, לא אני קובע איזה אוהדים יבואו למשחקים, מכבי לא רוצה גזענים ביציע.... תבוא בטענות לקבוצה

ולמה להתייפייף, מי שמקלל את ראדי לא מקלל אותו בגלל שהוא ערבי?

הוא מתעסק בקהל בגלל שמתעסקים במוצא שלו, הבנאדם נלחם בשביל הקבוצה שנתיים, מה יש לכם לקלל תבנאדם?

אני יכול לקוות שלא יהיו גזענים ביציע.... כן אפשר לקוות לדבר כזה, למה אתה כל כך מופתע

דווקא מאנשים שכל החיים שלהם זה מכבי אני לא מבין למה הם פוגעים ככה בקבוצה, אולי אתה יכול להאיר את פני.

אני בקהל כבר 13-14 שנה וכל שנה מעודד ונותן את הלב ביציע, לא יודע איך זה מסתדר עם התאוריה שלך שמי שנגד גזענות ביצע הוא מפורר את הקהל

אתה יכול להגיב לי בפרטי אם אתה רוצה, חבל להרוס את הנושא.

+100000000000000000000000

כל מילה

לא רואה בעיה שיהיו גזענים ביציע, רק שלא יקללו שחקן של מכבי בגלל מוצאו, דתו, גזעו וכד׳, ובכלל, למעט במצבים שהם באמת בלתי נסבלים (סבוטאז׳ וכד׳).

ברור מה הולך לקרות עכשיו. מכבי תבטל כמה מנויים ויתחיל הבכי והתלונות. לא הייתי שם, רק אמרתי זבל, התכוונתי בכלל לאבו מאזן וכו׳.

מי שמקלל שחקן מכבי במגמתיות- יוצא כנגד מיטשענק, ג׳ק, ג׳ורדי, אוסקר ועשרות אלפי אוהדים אחרים. כל סוגיה (אם קיימת) ניתן ללבן ברוח טובה. אין שום הצדקה לזה.

אני כמעט ארבעים שנה ביציע כך שאני מקווה שיש לי הזכות להביע את דעתי. כן, והחבורה שמניתי(פלוס התמיכה העצומה שהיא מקבלת מעשרות אלפים), חשובה הרבה יותר מכל היסטוריה של אוהד פרטי(כולל אני), כי היא חשובה למכבי. וזה הדבר היחיד שחשוב.

זה שאתם כמו חבורת אומללים מחליטים שכל מי שנגדו הוא ישר גזען לא ישנה תמציאות....

למה דאבור לא קיבל התעסקות כזאת? למה לא יצאו עליו? למה הוא אף פעם לא בכה על כלום?

אף אחד לא התעסק במוצא של ראדי עד שהאידיוט לא פתח תפה.

בן אדם קטן ופוליטיקאי ארור שמתעסק בלנסות להכתיב לקהל מה לשיר ומה לא לשיר ואז הולך לבכות בפייסבוק כמה כולם רעים אליו...

למה במשך יותר מעשור כל השירים שלנו היו תמיכה אדירה לקבוצה הרעידה את בלומפילד ופתאום זה פוגע בקבוצה?

ועל הזין שלי שהוא ערבי הוא עושה את כל הבלאגן על שיר שלא מגיע מכיוון גזעני אפילו לא קצת נטו שיר נגד הפועל ואפילו הסבירו לו את זה אישית אבל אוי לא יש תמילה מוסלמים בוא נבכה... איפה הוא היה שאוהדי סכנין שרו יטבח אל יהוד בדוחא והוא לבש תמדים שלהם?

שיתחיל לשחק כדורגל מה שהוא לא עושה כבר שנה שלמה ויפסיק להתעסק בדברים אחרים.

ולא אתה ולא אף אחד פה יבואו ויטיפו לאנשים הכי פעילים בקהל מה זה לתמוך ולעשות בשביל הקבוצה ומה זה לפגוע בקבוצה... כי הרי כולכם לא קיימים בימים הקשים ואם קיימים רק מקללים ושורקים בוז.

ושלא תתחיל להמציא לי "לא אני אישית לא כזה.. אני מגיע לכל משחק כל החיים ותומך תמיד" כי אני במשך שנים עמדתי עם פנים לקהל על הגדר וראיתי בידיוק מי היה שם ואני מכיר אישית את כל הבקושי 200 איש האלו.

אז אל תעז לבוא ולהגיד לאנשים כאלה שאתה מקווה שיקחו להם תמנוי!

אם אתה רוצה להמשיך לדבר על משהו אתה מוזמן ל11 תמצא שם את אלה שתמיד היו ותמיד יהיו שם

כולם גאונים בציונים. זה לא אוהד כי קילל שחקן וההוא לא אוהד כי מעז להעיר לאוהד אחר והאלה לא אוהדים בכלל כי יושבים בשער ההוא וזאתי מה היא קשורה מגיעה עם עקבים

תשחררו. כולנו אוהדי מכבי.

ואם מישהו יגיד שאני לא אוהד מכבי, אני ממש איעלב

למה כ"כ קשה פשוט להיות מבסוטים על החיים שמכבי חוזרת אוטוטו?

הלוואי יחרימו לקנטור ורודי, וכל החברים הפאשיסטים עם הפה המטונף את המנוי. נסתדר גם בלעדיהם.

אם הם ימשיכו עם המלחמות שלהם, אנחנו עלולים להישאר בלי גולדהר, ועם זה פחות נסתדר.