Jump to content

רכשששששש -ניקטיה רוקוביציה

שורה

Recommended Posts

עם כל אהבה לג'ורדי מאכזב אותי מאוד שנוחת זר למבחנים. ומאכזב אותי מאוד שזה קשר התקפי שבקושי שם 20 שערים כל הקריירה.

אני רוצה להגיד שניה משהו מקצועי

זה בחור שרוב הקריירה שיחק בגרמניה, לא כיכב ולא אכזב על פניו לפי ויקיפדיה (זה שיא מבחינתי בסקאוטינג)

עכשיו, אולי מבחינת מי שמבין כדורגל יותר טוב ממני, נניח ג'ורדי, וההיכרות שלו עם הליגה הישראלית ועם מכבי, הפרופיל שחקן הזה יושב בול על הקבוצה ועל שיטת המשחק של אוסקר ויכול להוליד הצלחה בסופו של דבר.. אבל, וזה אבל גדול, השחקן אכן בשנה האחרונה לא שיחק סדיר כל כך או לא בקבוצה המתאימה לו נניח, ולכן רוצים להתרשם...

הוא נטו שחקן מהיר מאוד סטייל טב"ח רק בקנה מידה אירופאי

נקווה שג'ורדי פגע למרות שצריכים חלוץ לא קשרים O_ם

לתחושתי, לא מדובר בזר על חשבון חלוץ חדש (זר או ישראלי),

אלא בתוספת.

קולינאס, קרלוס, קשר 50:50, כנף זר, 9 זר (פריצה או אחר) - זו לדעתי תהיה מצבת הזרים, אלא אם יפתיעו עם מגן שמאל זר.

וואלה ספורט.

וואלה ספורט זה:

"התותח החדש של ג'ורדי" או משהו בומבסטי כזה (יכול להיות גם לרע. כלומר, אם פעם היתה לו עבירת משמעת, אז משהו בסגנון "מקרה הראש החדש של ג'ורדי")

התרשמות הדדית זה לא מבחנים.

התרשמות הדדית זה מה שהיה עם מאנה וקולינס.

אני לא יודע מה זה כולל ואם הוא יבחן בסופו של דבר או לא, אבל דיי עם ההליכה העיוורת הזאת אחרי כותרות של כתבים שבכלל נמצאים בארץ ומדווחים על דבר שקורים בחול.

דברים מתחילים לקבל היגיון, מסתבר שהוא נשוי לישראלית..

לקבל שחקן "ישראלי" ברמה שלו זה כבר הרבה יותר מרשים.

אם הוא לא נחשב כזר יש הרבה, אבל הרבה יותר הגיון בהחתמה הזו.

מאמין שזה הסיפור. לא רואה סרט שבו הוא יהיה חלק ממצבת הזרים של מכבי העונה.

גם אם אכן נשוי לישראלית זה שטויות משום שהליך אזרוח כזה לוקח שנים. אפילו ביחס לחבר'ה יהודים - שלגביהם אזרחות היא אוטומטית בגלל חוק השבות - ההליך הפרוצדורלי אורך מספר חודשים.

מזכיר לכם את סיפור דה רידר שכולם חשבו שישחק כישראלי ובסוף שיחק כזר ולמיטב זכרוני, גם רודי חדד ואסוס לא שיחקו מיד כישראלים.

אם רוצים להשוות מקרה זהה - כמה זמן עבר בין החתונה של קולאוטי לעלווית ועד שניתן לו מעמד של תושב קבע?

גם אם אכן נשוי לישראלית זה שטויות משום שהליך אזרוח כזה לוקח שנים. אפילו ביחס לחבר'ה יהודים - שלגביהם אזרחות היא אוטומטית בגלל חוק השבות - ההליך הפרוצדורלי אורך מספר חודשים.

מזכיר לכם את סיפור דה רידר שכולם חשבו שישחק כישראלי ובסוף שיחק כזר ולמיטב זכרוני, גם רודי חדד ואסוס לא שיחקו מיד כישראלים.

אם רוצים להשוות מקרה זהה - כמה זמן עבר בין החתונה של קולאוטי לעלווית ועד שניתן לו מעמד של תושב קבע?

פידלף קיבל אישור לאזרוח אחרי שבועיים..

הכל תלוי במתן מסמכים וטיפול נכון, לא רוצה להגיד לך מי היה הבעלים במכבי ת"א בתקופת רודי חדד וג'ונתן אסוס

אני אגלה לך בכל זאת, רוני מאנה. מכאן והלאה אתה יכול להסיק מה שאתה רוצה (:

כמה בישולים בעונה האחרונה ולפנייה?

13\14: 19 הופעות, 2 גולים, 0 בישולים בליגה השניה.

12\13: 8 הופעות בליגה הראשונה עם מיינץ, 0 גולים, 0 בישולים.

11\12: 24 הופעות בליגה הראשונה עם הרטה, גול אחד ו4 בישולים.

10\11: עונת השיא מבחינתו, 31 הופעות בליגה השניה עם הרטה, 4 גולים ו13 בישולים.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.