Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2014/2015

tomkovacsi

Recommended Posts

הגיגים מב"ש:

מישהו אמר שהוא יכין טבלה של כל הרכש בקיץ (והיה גם משהו של העונות האחרונות), אולי אפשר לתת להם קישור לזה שיבינו על מה הם מדברים...

menuim_post-webpost.jpg

שכחו להוסיף "לבלב"

טוב, צחקתי על זה בזמנו ושמתי את התמונה כאן.

זה הגיע גם לנושא שלהם בשדים, עם התוספות הבאות מתחת לתמונה:

zink כתב:

*התמונה להמחשה בלבד

Peace Hope כתב:

*המציגים אינם רופאים או שחקני הפועל תל אביב

ושחר גם השקיע קצת בפוטושופ:

10534530_10152110906691076_7008587511501

האולטראס מרחיק קונים פוטנציאלים. נכון.. אתה חכם.

תפריד בין הזרוע המדינית של האולטראס לזרוע הצבאית שלו.

מסכים שצריך לפרק את הזרוע הצבאית מנשקה, בעיקר מהאלכוהול.

ממעוף הציפור אני רואה:

צימר, שפרלינג, פלדה, שאול, תאומים, הראל, רמון-אוהדי הפועל מוצהרים, בשר מבשרה שעשקו אותה תמיד ובכל הזדמנות.

שמעון, שמלוק, גיורא שמש, לוני(שחתך את מאנה למרות שנזקק לכסף שלו בדיוק כמו שהראל נזקק לכסף של טביב)-אוהדי מכבי מוצהרים שעשו את המירב להצלחת המועדון.

אז איפה יש עוד אהבה בעולם?

כן, דברו איתי על אהבה.

דינו כתב על ברקו:

איך אפשר לאהוב או לחבב משהו מהגוש טיפשות הזה. הנפל הזה שהוא בדיחה מהלכת שהורס את הפועל לא פחות מהמנהלים.
נכשל בן נכשל כבר מהיום הראשון שלו פה.

יוסי ענה לו:

בד"כ אני מסכים איתך אבל פה לא ולו רק בגלל עובדה אחת : ישבתי השבוע אם 2 מקקיסטים ושמעתי מהם את הפחד שלהם ממנו ואת התקווה שהוא יעזוב עוד לפני שתתחיל העונה
רק על זה אני הייתי משאיר אותו
אבל כמאמן תחת מנהל קבוצה שמבין עניין ולא כ"האיש החזקזקזקזק במועדון"

אל תשאל אני לא ישן בלילה בגללו

דינו כתב על ברקו:

יוסי ענה לו:

חחחחח הסתלבטו עליו.

ועוד לא סתם מפחדים, מפחדים שיהיה המאמן שלהם!

המערך: 9-0-1, כשה1 בהגנה הוא אורי כהן.

לפני כמה חודשים, כשהתחילו השמועות על כך שיהיה המנג'ר המקצועי במחלקת הנוער שלהם, דיברתי על זה עם חבר אוהד הפועל בלימודים והסתלבטתי עליו קצת בנושא, והוא היה רציני לגמרי כשענה לי שהוא מקווה שברקוביץ' יהיה המנהל המקצועי גם של הבוגרים ולא רק של הנוער.

חבל שהוא לא שמע את הישששש שלי כששמעתי שרב"ש עוזב, ואת ההתפקעות מצחוק שלי כשגיליתי שברקו מחליף אותו. זה היה האור שבמנהרה בתקופת הבגרויות, לא פחות.

לפני כמה חודשים, כשהתחילו השמועות על כך שיהיה המנג'ר המקצועי במחלקת הנוער שלהם, דיברתי על זה עם חבר אוהד הפועל בלימודים והסתלבטתי עליו קצת בנושא, והוא היה רציני לגמרי כשענה לי שהוא מקווה שברקוביץ' יהיה המנהל המקצועי גם של הבוגרים ולא רק של הנוער.

Be careful what you wish for, 'Cause you just might get it all.

תפריד בין הזרוע המדינית של האולטראס לזרוע הצבאית שלו.

מסכים שצריך לפרק את הזרוע הצבאית מנשקה, בעיקר מהאלכוהול.

אפשר לסגור את הנושא :yahoo:

ציטוט מידיעות היום:

"דמארי הגיע אתמול למתחם האימונים עם מזוודה כדי להצטרף לקבוצה שיצאה לקפריסין לקראת הגומלין מחר מול אסטנה, אבל קיבל עדכון מברקוביץ' כי הוא איננו בתוכניות ולכן נשאר בארץ."

ציטוט מידיעות היום:

"דמארי הגיע אתמול למתחם האימונים עם מזוודה כדי להצטרף לקבוצה שיצאה לקפריסין לקראת הגומלין מחר מול אסטנה, אבל קיבל עדכון מברקוביץ' כי הוא איננו בתוכניות ולכן נשאר בארץ."

השחקן הכי קוקסינל בהיסטוריה של הכדורגל.

ציטוט מידיעות היום:

מנושא אחר אבל רלוונטי גם פה:

פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

די נו זה יותר מידי אם זה ימשיך ככה אנחנו נפסיק להעריך את הקומדיה הזאת וניקח את זה בתור מובן מאליו את מצבם הנוכחי חבל.

ציטוט מידיעות היום:

אין מצב. אין מצב שהוא סידר מזוודה, היה בטוח שהוא נוסע ליומיים, הגיע לוולפסון ואמרו לו שהוא לא טס. מדהים.

אין מצב. אין מצב שהוא סידר מזוודה, היה בטוח שהוא נוסע ליומיים, הגיע לוולפסון ואמרו לו שהוא לא טס. מדהים.

היחסי אנוש של ברקו מקדימים את זמנם . פשוט הזוי

Sent from my iPhone using Tapatalk

ציטוט מידיעות היום:

זה אמיתי? תשמע, הוא הכי דביל בעולם, איזה שחקן טיפש, מי נשאר בקבוצה כזאת שנמצאת במצב כזה גרוע עם ליצן שיושב בראש?

אני מדמיין את דמארי עומד לבד בחנייה מגרד את הראש ביד אחת ומחזיק מזוודה ביד שנייה עם סימן שאלה מעל הראש שלו..

זה אמיתי? תשמע, הוא הכי דביל בעולם, איזה שחקן טיפש, מי נשאר בקבוצה כזאת שנמצאת במצב כזה גרוע עם ליצן שיושב בראש?

אני מדמיין את דמארי עומד לבד בחנייה מגרד את הראש ביד אחת ומחזיק מזוודה ביד שנייה עם סימן שאלה מעל הראש שלו..

אני מדמיין את כל השחקנים עולים על האוטובוס בדרך לשדה תעופה, ועומר דמארי נשאר עם המזוודות בחנייה.

או סצנה אחרת:

ברקוביץ' מחלק כרטיס טיסה לקפריסין לכל השחקנים, וכשהוא מגיע אל דמארי הוא פתאום עוצר ואומר: כל מי שיש לו כרטיס טיסה שיצעד קדימה, ואז דמארי קולט והולך לבכות בשירותים.

אני מדמיין את כל השחקנים עולים על האוטובוס בדרך לשדה תעופה, ועומר דמארי נשאר עם המזוודות בחנייה.

או סצנה אחרת:

ברקוביץ' מחלק כרטיס טיסה לקפריסין לכל השחקנים, וכשהוא מגיע אל דמארי הוא פתאום עוצר ואומר: כל מי שיש לו כרטיס טיסה שיצעד קדימה, ואז דמארי קולט והולך לבכות בשירותים.

חחחחחחחחחח אני צוחק פה מול המחשב בקול.

אני גם מדמיין את התרחיש הזה רק שברקוביץ עם חליפה ועניבה שמחלק ורדים במקום כרטיסי טיסה ודאמרי לא מקבל ורד.

או סצנה אחרת:

וואי מוכר לי רצח, מאיזה סרט זה/פרק של סאות'פארק