Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2014/2015

tomkovacsi

Recommended Posts

גם לפי ברקוביץ' הפועל לפני מכירת חיסול - לבסטה של המלפפונים הולכים להיפלט דמארי, ורמוט ונראה לי שגם זגורי.

אגב כרגיל זריזים בויקיפדיה וכבר עידכנו שורמוט קפטן ואבוטבול קפטן שני

כתבה מספורט 1 לגבי המצב: (בהפועל)

http://sport2.thepost.co.il/content/104518

בצל עזיבתו של עידו חג'ג', ערך היום איל ברקוביץ' מסיבת עיתונאים מאולתרת במתחם האימונים בוולפסון. דקות אחדות לפני כן נשמעו אזעקות ברחבי תל אביב שגרמו לעיכוב קל, אך כרבע שעה לאחר מכן התייצב מנהלה החדש של הפועל תל אביב מול המיקרופונים וענה לשאלות.

"התקציב ירד מ-48 מיליון ל-27-28 מיליון, ועכשיו אחרי עזיבת עידו חג'ג', ירדנו ל-20", סיפר ברקוביץ', "אני בטוח שעידו עוד יתרום כסף כי הוא בא מאהבה, אבל זה לא יבוא באותה צורה כמו עד עכשיו. עידו לקח צעד אחורה והעביר לידיי את כל הסמכויות. ברור שלא נוכל לרוץ לאליפות, אבל בסוף העונה המועדון הזה יהיה בריא. המועדון הזה לא יילך לפירוק, כי הוא נקי מחובות. תבינו, פשוט אין כסף להביא שחקני רכש. החובות היחידים הם חובות אישיים של אנשים שלקחו ערבויות".

ברקוביץ' נשאר על הסגל של המועדון: "אתמול היה פה אימון והלוואי וזאת הקבוצה שתישאר. אם אלו השחקנים שנשארים, אני מוכן להתערב שנסיים במקומות 1-3. אנשים צריכים להבין: אין כסף, אנחנו הולכים לשנה פיננסית. קבוצות כמו נתניה וקריית שמונה מחזיקות בתקציב דומה. אני לא יכול להתחרות עם מכבי תל אביב, מכבי חיפה והפועל באר שבע. המטרה שלנו היא פלייאוף עליון".

המנהל סיפר שנפגש אתמול עם חיים רמון: "נפגשנו וקיבלתי ממנו את כל סמכויות הניהול של המועדון. באתי הנה בתור מנהל מקצועי ובגלל שראיתי שהמצב מאוד קשה, השתלטתי על כל מיני אגפים. עשינו קיצוץ אדיר בכל האגפים. אני רגיל שכל האש עליי. מהיום הראשון ששיחקתי כדורגל האש עליי. אני לא נבהל מהפסד אחד. יש לי מטרה אחת: להבריא את המועדון".

לגבי השינויים הצפויים אמר: "דמארי הולך בטוח, אני לא יודע אם זה לאוסטריה וינה או קבוצה אחרת. אנחנו צריכים את הכסף מהמכירה שלו. אין פה מכירת חיסול, פשוט רצון להוריד את התקציב. גילי ורמוט? זו שאלה קשה. נלחמתי עליו, אבל במצב שנוצר היום, ייתכן והוא יעזוב. אם אני גילי ורמוט, אני נשאר במועדון וסוחב את האחרים. זו רק החלטה שלו. אם גילי יגיד שהוא רוצה להישאר, נמכור שני שחקנים אחרים במקומו".

על רקע השמועות בימים האחרונים, הבהיר שחקן העבר: "מעולם לא ברחתי מספינה טובעת, אני לא עוזב. אני חייב להתנהל לפי מה שקורה במועדון. אני לא יכול להיות מטומטם ולהצהיר שאני רץ לאליפות. מהיום הראשון שהגעתי אמרו לי שדמארי עוזב, אבל אז ראיתי שאין הצעות. מה עדיף לי: לתת לו עוד 100 אלף דולר, או שיעבור למכבי תל אביב? חיים רמון לא הסכים, אבל לא בגלל שהוא לא רוצה אותו, אלא כי הוא חשוף לתביעות. דמארי צריך לעזוב כי אין כסף. כשהגעתי לוולפסון ידעתי שהמצב רע, אבל לא שהוא עד כדי כך אנוש. אני מנהל היום את הפועל תל אביב".

ברקוביץ' הגן על בעלי הקבוצה: "אי אפשר להתעלם ממה שחיים רמון עשה במועדון. הפועל שרדה יפה בתקופתו. צריך להבין שהוא בן אדם מן היישוב שלא יכול לשים את הכספים הדרושים. אסור לבוא אליו בטענות. אם יבוא מישהו שיביא כסף, אהלן וסהלן".

לגבי עזיבתו של חג'ג': "אני לא יודע מה יש בראש של עידו, אבל אני יודע שהוא שם כמה מיליונים טובים במועדון ואי אפשר לבוא אליו בטענות. אני מבקש מהאוהדים רק דבר אחד: תאהבו את הקבוצה בכל מצב. אני זוכר את האוהדים של הפועל בימים שכמעט ירדו ליגה. המצב היום יותר גרוע. אני סומך על האוהדים שייקנו מינויים והכל יהיה בסדר".

18 פעמים "אני" בטקסט הזה...

הבן אדם חושב הוא סופרמן , רוצה להיות גם ג'ק וגם ג'ורדי ביחד.

"השתלטתי על כל מיני אגפים" , מסכן אני באמת מרחם עליו , לא יודע אם הוא באמת כזה טמבל או בעל לב זהב ענקי.

לא רוצים את ורמוט במכבי !

לא הבנתי משהו- אין לו כסף, טוען שלא יכול להתמודד איתנו עם חיפה וב״ש, מוכן להתערב שיסיימו מקומות 1-3 והמטרה זה פלייאוף עליון?!

מה? הוא מקשיב לעצמו? מאמין במה שהוא אומר?

נו מה אבל בהתחלה המטרה הייתה מקום שני ולנצח את כל הדרבים, פתאום אתם לא יכולים להתמודד?

איזה תבוסתנות טפי, מוציאים את כל החשק. כמו קורבן אונס שלא מתנגד, איפה הכיף?

מגיע לו מילה טובה על זה שהוא לא נוטש את הספינה הטובעת.

זו לא כזו חוכמה.

אם הוא עוזב בפעם השניה מועדון עוד לפני שהתחילה העונה הוא יכול להגיד להגיד שלום לקריירה הקצרה שלו כמנג׳ר.

זו לא כזו חוכמה.

אם הוא עוזב בפעם השניה מועדון עוד לפני שהתחילה העונה הוא יכול להגיד להגיד שלום לקריירה הקצרה שלו כמנג׳ר.

לא חושב.

אנשים מבינים שלעזוב מועדון במצב כזה, שזה לא כמו שהבטיחו לך שהוא יהיה-זה לגיטימי לגמרי.

מצב מושלם בשבילו.

אם הוא מצליח (ההגדרה של 'הצלחה' במקרה הזה היא די גמישה) הוא יחשב לתותח על.

אם לא יצליח - יש לו מיליון תירוצים מוכנים מראש.

משיטוט בשדים מסתמן שהם עדיין מאמינים שיש מיליארד מיליארדרים רציניים שפשוט לקנות אותם, והסיבה היחידה שזה לא קורה היא שרמון, תאומים וחג'ג' לא מאפשרים זאת.

אלוהים, כמה מטומטם אפשר להיות???

משיטוט בשדים מסתמן שהם עדיין מאמינים שיש מיליארד מיליארדרים רציניים שפשוט לקנות אותם, והסיבה היחידה שזה לא קורה היא שרמון, תאומים וחג'ג' לא מאפשרים זאת.

אלוהים, כמה מטומטם אפשר להיות???

איפה המזימה של גולדהאר וג'ורדי שמתחת לפני השטח רוצים להרוס את הפועל משתלבת בקונספירציות שלהם?

• מנהלים ראשיים

מגיע לו מילה טובה על זה שהוא לא נוטש את הספינה הטובעת.

תראה הבחור חולם להיות מאמן הנבחרת.

בשביל זה הוא צריך שיקרו שני דברים:

1. שאבי לוזון לא יהיה יותר בהתאחדות.

2. להוכיח את עצמו.

הראשון יקרה במוקדם או במאוחר.

השני או לא יקרה בכלל, או יקרה ויוכיח שהוא באמת מבין בכדורגל בסופו של דבר.

בשביל זה הוא נשאר בהפועל. אין לו סנטימטים לכלום מלבד הוא עצמו.

במקרה הזה הם משרתים לו את המטרה אבל באותה מידה זה גם יכל להיות הפועל בני סכנין.

פעם אהבתי את חלון העברות

לזמי ודדו לא מספק אותם

ההנהלה הזאת עשתה אותי כל כך אדיש למצב. שיעבור, שלא יעבור, לא ממש משנה. גם ככה אין לו עם מי לשחק פה. לפחות שיתקדם מקצועית וכלכלית. אני יודע שהוא לא יחגוג לנו בפרצוף כמו הכלב. סוג של נחמה...

לא אכעס על אף שחקן שהולך מבית השימוש המצחין שנקרא הפועל ת"א.

העיקר שהוא לא יחגוג לך בפנים כמו כלב!

ובדיוק כשחשבתם שלא יכול להיות הזוי יותר, הם מבקשים מהאולטראס שידרשו עימות טלוויזיוני עם ההנהלה.

זהו, נראה לי שאני מפסיק לקרוא שם. זה השיא ושום דבר כבר לא יצחיק או ידהים אותי יותר.

אין, הם אדירים. עימות.

ובדיוק כשחשבתם שלא יכול להיות הזוי יותר, הם מבקשים מהאולטראס שידרשו עימות טלוויזיוני עם ההנהלה.

זהו, נראה לי שאני מפסיק לקרוא שם. זה השיא ושום דבר כבר לא יצחיק או ידהים אותי יותר.

אין, הם אדירים. עימות.

האדס הזה פשוט נסיך, אני מדמיין כבר את התחרות בין צ'ארלטון לערוץ הספורט על זכויות השידור