Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2014/2015

tomkovacsi

Recommended Posts

המצב חרא והקבוצה לא פוגעת אז עושים חילוף אבל מה, מי יכנס וישנה משהו? עמאשה? ורד? כליבאת?כל שנה זה נראה רע יותר ויותר זה התחיל עם אלישע בעיקר בעונה האחרונה שאתה בטומ שלא יכול להיות יותר גרוע ואז הגיע עטר ויש התקפות ואתה מרגיש שהכדור פשוט לא נכנס בהתחלה ואז מגיע בנאדו והולך טוב בעונה הראשונה ועונה שנייה אלוהים ישמור ועכשיו סטנוייביץ׳ שאנחנו לא מגיעים לבעיטה לשער מול אשדוד עכו בקושי ניצחנו עם מצב אחד ורעננה ואתה שואל אם יכול להיות יותר גרוע, אולי מי יודע בעונה הבאה נתגעגע גם אליו.

נחזור לתלבושת הלבנה

אז כמו שהבנתם עם אסופת השחקנים האלה קשה מאוד להזדהות אז נשאר רק הסמל והחולצה הירוקה שנישארו אז למה לעזזאל הם עולים עם תלבושת לבנה למשחק מול קבוצה שמשחקת בצהוב אדום? יש איזה הוראה של נייקי או של אופ״אשצריך לעלות עם חולצת החוץ בx% מהעונה? מה זה קידום מכירות כי לא יעזור לכם תמיד הירוקה תהיה הכי שווה

רצית לכתוב גם על התמיכה העיוורת בשחקנים ועל המחאה אבל חפרתי מספיק, בטוח יהיה אפשר לכתוב את זה שבוע הבא

מתוך הנושא "חבורה של אפסים"

אין לי באמת כוח לדוג כל מה שהולך שם, אבל סוכריות כאילו מפוזרות שם על הרצפה. רק ללקט.

תהנו!

הורג אותי שהם אומרים שלא יכול להיות שכל המאמנים אשמים, כאילו אין מצב בעולם ששחר באמת החתים ארבעה מאמנים מביכים ברצף.

זה שהחתים סגל שלם של שחקנים מביכים זה כן הגיוני, אבל זה שהחתים גם מאמנים פח אשפה להוביל אותם זה כבר לא סביר?

קרית שמונה נותנים כמה עונות טובות בצמרת הגבוהה. אפילו זכו באליפות ובגביע.

אבל אם יגידו לכם שבעוד 5 שנים הסגל הטוב שהם בנו יתפרק, לא יצליחו לשחזר את ההצלחות שלהם והם יגרדו את הקו האדום, מישהו באמת יופתע מזה?

בתכלס, מה השוני בין חיפה לקרית שמונה?

שני מועדונים סימפטיים מהצפון, רק שאחת תפסה תחת.

אבל אם יגידו לכם שבעוד 5 שנים הסגל הטוב שהם בנו יתפרק, לא יצליחו לשחזר את ההצלחות שלהם והם יגרדו את הקו האדום, מישהו באמת יופתע מזה?

״חיפה הונדה קריית שמונה איתוראן, כן כן, כן כן, איך הוא עקץ אותי....״

פוטנציאל למערכון בובה של לילה חולני

לא נחלנו שום נחת מהקבוצה הזאת, אולי חוץ מהתקופה של בנאדו בעונה הראשונה שלו שקצת ראינו אור בקצה המנהרה.

הבעיה היא שהאור שראינו היה הרכבת של מיץ' שבאה ממול.

חחחחחחחחח

ממש משעמם לי היום בעבודה אז מצאתי את עצמי נכנס לפורום של הכימיקלים

מהאנשים שהביאו לכם את למה לא עמאשה במה הוא פחות טוב משלומי אזולאי או אלון ת'ורגמן ? מגיע הלהיט החדש

שון וייסמן-במה הוא פחות טוב מעמאשה\תורג'מן\אבוחצירא?
לא מבין מה אתם מתבאסים? יעקב שחר אוכל את הדייסה שהוא בישל.
חמוד גם אתם אוכלים את הדייסה שיעקב שחר בישל. דרך אגב אחלה דייסה הוא בישל

אני לא יודע מאיפה להתחיל....בין אם הויכוח על האם שחר הוא אשמדאי או לא, על זה ששייע הוא המושיע שחייב לעמוד על הקווים, על גירוש הספרדים כקונטרה לגירוש יהדות ספרד....הלכתי כבר לאיבוד.

כבר ארבע שנים מספרים לנו שזה סבוטאז'.

הם כל כך גרועים שאם הם ינסו לעשות סבוטאז' זה יצא להם הפוך ואז הם בטעות יתחילו לנצח משחקים.

וואו

זה כמו לנצח בדרבי בלי לשחק.

אם יפת לא שופט המשחק הזה מפוצץ

מסכים. אם בדרבי לא היו מרחיקים את זהבי מכבי היתה מנצחת אחרי 90 דקות והמשחק לא היה מפוצץ. באיגוד הפיקו לקחים ולא שלחו שופט מתלמד אלא את השופט הכי בכיר למשחק נפיץ שכזה.

אני לא יודע אם זה עוד תסמין לזה שחיפה היא העתק שלנו עד גורדי כי לקחנו אליפות גם כשהיו כמה ארגונים ביציע.

מישהו יודע מה הולך שם אצל החולים בצפון?

יש את הקופים ואז באו אינפרנו ורג'א סוסו ואז אולטרא בויז לעכשיו נתקלתי בפייסבוק במשהו חדש שנקרא north block.

אני לא יודע אם הם ממציאים מותגים כדי לקדם מכירות או שבאמת כל שבוע נפתח שם ארגון חדש אני אשמח להסבר.

בנוסף לזה גיליתי שהם שרים לקטן כל דקה 20. מישהו שמע על זה? איך אין תת פורום שצוחק על השטות הזאת?

הסגל שלקח אליפות לא דומה בכלל לסגל של שתי העונות האחרונות