Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2014/2015

tomkovacsi

Recommended Posts

אחרי שהוא כבש את הפנדל הוא הצביע לכיוון שער 11 ״זה בשבילכם״

הזין המצוץ הזה ימשיך לחיות בסרט, ערן ימשיך לזיין אותם דרבי אחר דרבי. אם בדרבי 4-0 שרן אמר שזהבי הטריף אותם באסמסים, אני לא רוצה לדעת(או שכן) איך הוא הולך להטריף אותם לקראת הדרבים הבאים, אני אהיה מעוניין לראות פרצוף של אדם אחד, אייל ברקוביץ׳.

אחרי שהוא כבש את הפנדל הוא הצביע לכיוון שער 11 ״זה בשבילכם״

הזין המצוץ הזה ימשיך לחיות בסרט, ערן ימשיך לזיין אותם דרבי אחר דרבי. אם בדרבי 4-0 שרן אמר שזהבי הטריף אותם באסמסים, אני לא רוצה לדעת(או שכן) איך הוא הולך להטריף אותם לקראת הדרבים הבאים, אני אהיה מעוניין לראות פרצוף של אדם אחד, אייל ברקוביץ׳.

יש למישהו ספק שערן ישמח בגולים נגד נתניה כמו אחרון האוהדים בשער 11, כאילו הוא משחק בקבוצה שאוהד מגיל 0 ולא סתם בתחנת מעבר? כמובן שזה בזכות השחקנים, הצוות ובכלל כל מי שעובד במועדון לא פחות מאשר בזכות היחס מהקהל.

הבן אדם לקח דאבל בהפועל והיה בכסאח עם אבוטבול הערס, עכשיו הוא לוקח אליפויות במשפחה אמיתית, שנלחמת בשבילו. ערן כבר אמר שכשהיה לו קשה בהפועל קיללו אותו מהיציע ולא עודדו. אוהדים וחברים לקבוצה נמדדים ברגעים הקשים. ואת כל התמיכה מהחברים לקבוצה, מהצוות, מהמועדון ומהאוהדים הוא הרוויח ביושר, בזכות ולא בחסד. לא מגיע לו פחות מזה.

הוא אמר כבר שחלק מהבטן שיש לו על אוהדי הפועל - הקהל הטוב בעולם, למי ששכח - זה שהם נזכרו להפוך אותו לסמל רק אחרי שחתם במכבי. אם מישהו חושב שגם באוהדי מכבי הוא "יבגוד" הוא חי בסרט.

גם אם הוא יעזוב חס וחלילה אוהדי מכבי צריכים לתמוך בו על רגעי הקסם האלה ולאחל לו הצלחה ברמות אליהן הוא באמת שייך, והוא צריך לגמור את הקריירה במכבי.

אין לי כח לעשות את הצילום מסך שאמרתי לכם שחובה שיהיה פה, אז נסתפק רק בלצטט את טכנית לארז בכל זאת:

אגדה עוד בחייו היצור הזה. רק שכח לכתוב שערן כ"כ פגוע מהפועל, שאחרי שהוריד בשכר כדי לחזור למכבי, הוא ויתר על שדרוג מקצועי וכלכלי בקיץ האחרון רק כדי להישאר ולעצבן אותם. לא כי טוב לו במכבי.

הקטע הוא שבניגוד לאחרים אני בטוח שהוא באמת מאמין לשטויות שהוא כותב.

מה שכן, הוא צודק חלקית - בזה שכתב שערן שונא אותם ושהוא רוצה לפגוע בהם, ושזאת לא סתם התחנפות אלינו. הוא רק לא קולט שזאת הסיבה שאנחנו אוהבים אותו, שזה אמיתי ושהוא לא זונת קהל.

יצור האינטרנט הגדול בכל הזמנים קליל

חלום שלי לחבק אותו, לדפוק בו מכות ואז שוב לחבק

טכנית לארז זה עורך הדין של פואד?

כי שניהם מנותקים לגמרי מהמציאות.

העו"ד של פואד נראה כמו פרסומת לאוניברסיטאות - ככה נראה עו"ד ממכללה :)

טכנית לארז זה עורך הדין של פואד?

כי שניהם מנותקים לגמרי מהמציאות.

העורך דין של פואד הוא אחד הבכירים באולטראס הפועל וממלא מספר תפקידים בעמותת האוהדים שלהם, לכן לא צריך להתרגש משום דבר שיוצא לו מהפה.

היצור הזה צודק.. הייתי חייב.

תשמע בתור היצור הכי גדול בפורום הזה (כי אני לא ממש מאמין שאתה או הקוקסינל השני אמיתיים, ובטח שלא מגיעים לבלומפילד) אתה לא יכול לקרוא לאף אחד יצור.

העורך דין של פואד הוא אחד הבכירים באולטראס הפועל וממלא מספר תפקידים בעמותת האוהדים שלהם, לכן לא צריך להתרגש משום דבר שיוצא לו מהפה.

ידוע. אולי גם טכנית לארז הוא כזה (סביר להניח).

כך או כך, יש שם לא מעט אנשים שמנותקים לגמרי מהמציאות.

שמעו, אני לא מבין איך אתם נכנסים לשם. בעוונותיי יצא לי להביא פה ושם ציטוטים משם, אבל אחרי הדרבי נכנסתי לשם וחטפתי חתיכת בחילה. אין ספק שהרוב הגדול שם זה אנשים חולי נפש ומנותקים לגמרי מהמציאות. הקופים ברובם מגיבים כמו ילדים מפגרים ("חחחח הוא רוצה שיוסי יחתום על המכתב? שיוסיפו גם שטב"ח היה צריך להיות מורחק נגדנו" וכדומה), אבל לקרוא בשדים פשוט עושה רע.

ידוע. אולי גם טכנית לארז הוא כזה (סביר להניח).

כך או כך, יש שם לא מעט אנשים שמנותקים לגמרי מהמציאות.

טכנית לארז נקרא איתי, והוא כותב גם באייסוקר. לא בכיר ולא בטיח, אדם הזוי וכנראה שדיי בודד.

הוא אמר כבר שחלק מהבטן שיש לו על אוהדי הפועל - הקהל הטוב בעולם, למי ששכח - זה שהם נזכרו להפוך אותו לסמל רק אחרי שחתם במכבי. אם מישהו חושב שגם באוהדי מכבי הוא "יבגוד" הוא חי בסרט.

זה עוד הבדל ענק בינינו הגישה שלנו למי שעובר ממכבי להפועל זה שרק שחקנים נחותים עוברים ממכבי להפועל בעוד שבצד השני הופכים כל אחד שחותם אצלנו לסמל לשעבר

טכנית לארז נקרא איתי, והוא כותב גם באייסוקר. לא בכיר ולא בטיח, אדם הזוי וכנראה שדיי בודד.

אתה מכיר בחור בשם איתי שכתב שם, אוהד חיפה מחיפה? אחלה בן אדם, בעלה של ידידה שלי. והוא גם רופא היום!

גם בהפועל התייחסו לדבריו של זהבי: "מילא קרב האגו מולנו, אבל גם גוטמן כבר לא טוב בשבילו? הוא הוציא אותו מרמה"ש, הבן אדם פשוט התבלבל וחבל".

יש להם את זה ביותר פולני? "מילא אני, מי אני בכלל, אבל גוטמן? אין לו לב? זה כבר ממש לא יפה"

שם משפחה?

אין לי מושג. פשוט הייתי פעיל שם פעם ויוזר אוהד הפועל בשם איתי כותב בדיוק אותו דבר ואפילו יש לו הודעות מקבילות בשדים ושם.

אתה מכיר בחור בשם איתי שכתב שם, אוהד חיפה מחיפה? אחלה בן אדם, בעלה של ידידה שלי. והוא גם רופא היום!

אין לי מושג..

לא יודע אם פרסמו כבר, דיווח מעניין בוואלה - http://sports.walla.co.il/item/2799635

איל ברקוביץ' בדרך החוצה מהפועל תל אביב במועדון זועמים על ההצהרות אחרי הדרבי ובמסיבת העיתונאים: "הוא הביך את המועדון והיה צריך לדאוג לאינטרסים שלו". גורמים במועדון: "המו"מ המסובך מדיר שינה מרמון"