Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2014/2015

tomkovacsi

Recommended Posts

בתגובה לכך שחיימוביץ' וטועמה תובעים את הפועל:

חוצפה, פשוט חוצפה, ואתם יודעים מה, הפועל צריכה לצאת נגד כל הליצנים האלה שלא עשו פשוט שום דבר, לא תרמו למען המועדון לפחות בשנים האחרונות!!!! כי כולנו ראינו איזה קבוצה אפטית היתה!!! וחושבים שמגיעים להם אוטומטית כל מיני כספים, טפי על השחקני כדורגל האלה.

כל העובדים האלה, שחושבים שמגיע להם כסף אוטומטית על העבודה שלהם. מחלה, תאמינו לי. מה הלאה, הם יתחילו להתאגד?

מזל שיש מועדון סוציאליסטי שיעשה סדר ויעמיד אותם במקום.

טוב, יש מנצח מהפודקאסט (8:30)

- אולי החלוץ 'גול עצמי' יפציע....

- אני לא רואה אותנו עוברים את החצי, אז לכן אני גם לא רואה סיכוי לגול עצמי...אלא אם כן הם ימסרו אחורה חזק מדי לשוער.

כל השחקנים שתובעים אותם מזכירים לי את כל האלו בתקופות הרעות שלנו שמיד אחרי שעזבו את המועדון התחילו להוציא עלינו כתבות לכלוך בעיתונים אבל לפי מה שזכור לי לא הגענו למצב שכל שחקן שעוזב אותנו תובע על הלנת שכר

כל השחקנים שתובעים אותם מזכירים לי את כל האלו בתקופות הרעות שלנו שמיד אחרי שעזבו את המועדון התחילו להוציא עלינו כתבות לכלוך בעיתונים אבל לפי מה שזכור לי לא הגענו למצב שכל שחקן שעוזב אותנו תובע על הלנת שכר

תגידו מה שתגידו על לוני, הוא אף פעם לא הלין שכר ולא היה דבר כזה ששחקנים מחכים למשכורת.

מהקופיפים

אני מעדיף 11 שחקנים על המגרש ברמה של ליגה א' אבל שנותנים את הנשמה כל משחק , יורקים דם ומראים שבאמת אכפת להם מהקבוצה (ומהאוהדים!) , מאשר 11 שחקנים ברמה של ערן זהבי שישתינו עליך בכל רגע נתון ושלא ייתנו לנו כאוהדים את הכבוד המגיע לנו ויעברו לקבוצה אחרת בארץ תמורה שקל אחד יותר במשכורת

מצידי גם שנפסיד מהיום עד סוף העונה , אבל שיילחמו ולא ייראו דקה 20 כאילו הם שבוזים מהתחת ושישחקו כאילו הם כבר ניצחו ממזמן וכאילו לא אכפת להם התוצאה

אפילו תגובות שם נראות כאילו לקחו אותם מהשדים, אשכרה אין בהם כלום.

מדהים שהם כותבים 11 שנותנים את הנשמה. מי שם נותן את הנשמה? שחקני ליגה ג' שהביאו?

גילי ורמוט בשבילם שחקן בית, זה אומר הכל.

זה מהקופים

לירון האדום כתב:
וולפסון/בלומפילד עולים באש לאחר המשחק

כן כן, כמו אחרי אותו 4-0 ארור... השחקנים טסו משם וחבר שלי כמעט נדרס ע"י גורדנה הכלב.

מהקופיפים

אפילו תגובות שם נראות כאילו לקחו אותם מהשדים, אשכרה אין בהם כלום.

שמישהו יזכיר לו את הסמלים שלהם בנדאו ועטר