Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2014/2015

tomkovacsi

Recommended Posts

הסכומים שמשולמים כיום בכדורגל הישראלי לא הגיוניים"

ציטוט מהפועל פ''ת? רעננה? הפועל חיפה?

יענקלה המפרק שחר, תמות יא זקן בן זונה.

בחייאת זומזום מי נותן פה רשימה מלאה מה 5-6 שנים אחרונות של שחקנים שכשלו בחיפה ועלו פי כמה מזהבי? איזה בוליאט וכאלו...

כזה שקרן השחר הזה.

בולייאט היה במיליון יורו אבוחצירה 700 א' ד' גבאי 600 עמאשה 400 דמאו 500 עזריאל מיליון דגני מיליון עזרא אנדלובו מיליון יורו מליון סטויקוביץ 700 שכטר 300-400 לא זוכר צוצאליץ ושראנוב

עכשיו על קמארה הוא בכיף שם 300 ומשהו שכר אבל לגולסה הוא הציע חוזה באיזה 190.. קיצר הבנאדם שיכור או סנילי

בחייאת זומזום מי נותן פה רשימה מלאה מה 5-6 שנים אחרונות של שחקנים שכשלו בחיפה ועלו פי כמה מזהבי? איזה בוליאט וכאלו...

כזה שקרן השחר הזה.

gg1180952.jpg

גנב את הפועל לקח את ידין ושכטר מהפועל השאיל להם את גוזלן.

האיש המציא את השיטה עוד לפני שג׳ורדי שמע על הפועל.

שלא נדבר על השחקנים שלקח מבית״ר כדי ״להציל״ אותה

גנב את הפועל לקח את ידין ושכטר מהפועל השאיל להם את גוזלן.

האיש המציא את השיטה עוד לפני שג׳ורדי שמע על הפועל.

שלא נדבר על השחקנים שלקח מבית״ר כדי ״להציל״ אותה

בתכלס אפשר להגיד הוא פשוט תרם כסף, וכאות הוקרה בית"ר נתנה לו איזה שחקן, כמו הדברים הסמליים שאתה מקבל מאגודות שתורם להן.

בולייאט היה במיליון יורו אבוחצירה 700 א' ד' גבאי 600 עמאשה 400 דמאו 500 עזריאל מיליון דגני מיליון עזרא אנדלובו מיליון יורו מליון סטויקוביץ 700 שכטר 300-400 לא זוכר צוצאליץ ושראנוב

עכשיו על קמארה הוא בכיף שם 300 ומשהו שכר אבל לגולסה הוא הציע חוזה באיזה 190.. קיצר הבנאדם שיכור או סנילי

מה עם יוסייייייייייייייייייי

ולא יאמן איזה גנב דעת הוא.

לא שאני רוצה לבאס אתכם או משהו, אבל אין סתירה בין זה שהוא טוען שהסכומים מוגזמים וזה שהוא משלם אותם בעצמו.

כבעלים של קבוצת כדורגל בכירה אצלנו, הוא רוצה לשמור על הסטטוס של המועדון שבבעלותו, ומתלונן על זה שכדי לעשות את זה בשנים האחרונות הוא צריך לשלם 10x על שחקן במקום x שהיה משלם על שחקן באותה רמה עד לפני כמה שנים (כמובן שלא באמת פי 10, אבל הבנתם את הנקודה). ובתאכלס? נראה לי שהוא צודק. המחירים והמשכורות של שחקנים כאן הפכו להרבה יותר גבוהים ממה שהיה פעם, לפחות ככה אני מתרשם מהסכומים שאותם מכבי משלמת או סכומים שדורשים על שחקנים בינוניים כמו מרציאנו ועגייב לצורך העניין.

לא שאני רוצה לבאס אתכם או משהו, אבל אין סתירה בין זה שהוא טוען שהסכומים מוגזמים וזה שהוא משלם אותם בעצמו.

כבעלים של קבוצת כדורגל בכירה אצלנו, הוא רוצה לשמור על הסטטוס של המועדון שבבעלותו, ומתלונן על זה שכדי לעשות את זה בשנים האחרונות הוא צריך לשלם 10x על שחקן במקום x שהיה משלם על שחקן באותה רמה עד לפני כמה שנים (כמובן שלא באמת פי 10, אבל הבנתם את הנקודה). ובתאכלס? נראה לי שהוא צודק. המחירים והמשכורות של שחקנים כאן הפכו להרבה יותר גבוהים ממה שהיה פעם, לפחות ככה אני מתרשם מהסכומים שאותם מכבי משלמת או סכומים שדורשים על שחקנים בינוניים כמו מרציאנו ועגייב לצורך העניין.

אבל אין מה לעשות העולם מתקדם וגם בעולם פעם ההעברה הכי גדולה הייתה של ויירי (חמישים מיליון) והיום זה כסף כיס עבור קבוצות כמו ריאל, ברצלונה ועוד. שהוא היה הכי עשיר בליגה לא הייתה לו בעיה לשלם את הסכומים האלו כי לא היו לו מתחרים אבל עכשיו יש מי שישלם יותר אז הוא מתחיל להתבכיין כמו ילדה קטנה. עזוב את זה שאם ניקח את כל הסכומים ששחר שילם על שחקנים מאז שג'ורדי הגיע זה יוצא יותר ממה שמכבי הוציאה בתקופת ג'ורדי. עובדה שבסוף מכבי לא נכנע לסכומים ההזויים של עגייב וראלי ובסופו של דבר משלמת את הסכומים האלו רק על מי שהיא חושבת שבאמת שווה את זה ולא כמו שחר שעל כל אבוחצירה ואנדלובו משלם הרבה מאוד כסף

הכל על הראש של ההתאחדות שלנו והגבלת הזרים שלה.

מה שקורה הוא כזה דבר, קבוצות רוצות להביא הרבה זרים זולים וסבירים כדי לכסות עמדות ולנסות למצוא יהלומים לא מלוטשים וזולים, הבעיה היא שעם אפשרות להביא חמישה זרים הלוקסוס הזה לא קיים, מה שאומר שחייב להביא הרבה ישראלים טובים.

הבעיה מתחילה שכל שחקן ישראלי שנתן שני משחקים טובים יכול לצאת לאירופה כי שם השוק פתוח ויש לכל אחד סוכן תותח כזה או אחר, מה שקורה שכ 30-40 שחקנים ישראלים שנחשבים להבטחה, אמורים למלא את השורות כאן בארץ בקבוצות בינוניות או ספסל של גדולות ולהתקדם, אבל אין גרף כזה של התקדמות, כל סוכן יכול להוציא איזשהו קני סייף לקבוצות בבלגיה שישלמו לו 200 אלף יורו אחרי חצי עונה סבירה ברמה"ש, אין אפשרות אמיתית לקבוצה בארץ להתמודד עם זה, במקום שישחק במכבי פ"ת או בק"ש ב 80 אלף יורו בעונה הוא פשוט הולך, לקבוצות הבינוניות עצמן אין פתרון הן צריכות לבקש מיליון יורו ממכבי/חיפה/ב"ש על נוואקמה/מרציאנו כדי שיוכלו להעמיד סגל מספיק איכותי וטוב.

בקיצור השוק פתוח רק לכיוון אחד, אם כל קבוצה הייתה יכולה להביא עשר זרים כמו בקפריסין הישראלים היו מתמתנים ומתחילים לבקש סכומים יותר נורמליים, במקום להביא את שכטר שלא פוגע כבר מיליון שנה שחר היה משלם לשני זרים מעניינים כל אחד 200 אלף יורו ומנסה את מזלו, כל עוד זה לא קורה זה ילך ויגדל וכולם פה ימשיכו להתלונן ולא יעשו כלום.

חזרה למקורות

לא מאמין שאני מתעסק בזה אבל עדיין, אני מת להבין - במה בדיוק מתבטאת "האופציה" שלנו?

אם מכבי זורקים את העצם, יש לנו פור של 5 מטר במירוץ על פני שאר האביונים שמחכים לשאריות.

רק אם העצם מסכימה שניקח אותה.

הם עשו לנו השפלה על ההשפלה

לא רק שבתמורה לורמוט הם "מעניקים לנו את הזכות" לטפח להם את הנוער
אנחנו גם אמורים להתחנן אליהם כדי שיסכימו לתת לנו את הזכות לטפח להם את הנוער
ואז אנחנו גם אמורים להתחנן לנערים עצמם כדי שיסכמו לבוא אלינו

לפי מה שהבנתי אורי מגבו יהיה מנוע מלשחק נגד בית"ר ת"א רמלה בעונה הבאה.

הוא צודק רק שברגע שהוא עושה את זה ועשה את זה במשך שנים אז אין לו שום זכות לבכות כל שנה על התקציב של מכבי ושל ביתר של גאידמק.

טוב, זה הדבר הכי מצחיק שקראתי מאז הציטוט שלי למעלה

כל שחקן שקניתי חולצה שלו עבר למכבי
מישהו מוכר חולצה של אבוטבול?

למי יש חולצה שלו?אפילו לילד של שי יש חולצה של ורמוט ולא של שי

אחד אחרון לפני השינה, מאתר האוהדים שלהם- אדום עולה:

הפועל תל אביב ויתרה על שירותיו של הקשר המוכשר, גילי ורמוט, אשר עבר היום ליריבה העירונית, מכבי תל אביב, בעסקה ששמה "התרגיל המסריח". חיים רמון אחראי לרגע השפל של המועדון, וההיסטוריה תשפוט את צעדיו שריסקו הלכה למעשה את המועדון.

לא מאמין שיש שם אוהדים שלא רואים איזה זין ענקי ורמוט דחף להם, ענק :clap: