Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2014/2015

tomkovacsi

Recommended Posts

זה לא ציטוט זה טוקבק אבל ענק!!

אוהדי מכבי: ♬ ”כל פליט אדום הוא בן זונה”

♬ זהבי: ”תכלס”

בן חיים: ”כל כך נכון”

איגיבור: ”לגמרי”

ורמוט: ”הצטרפתי לחבורה של מפגרים”

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחח לא מספיק הם טבעונים גם משליכים עליהם ביצים איזה מושפלים הם מקבלים היום השפלות מכל הכיוונים. מעניין אם יש מולטימדיה מההפגנה.

מתוך YNET

אוהדי הפועל תל אביב הפגינו ליד ביתו של חיים רמון, השכנים השליכו עליהם ביצים

חחח לא מספיק הם טבעונים גם משליכים עליהם ביצים איזה מושפלים

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

שברת אותי סופית

כן כן, אנחנו הזונה של הליגה. אנחנו שרמוטות. כולם בגדו בנו כולם שונאים אותנו. גולדהר שופך כספים במכבי שדורסת את הליגה עם שכירי החרב בלי הזהות שלה.

תצחקו עלינו.

תשפילו אותנו.

תקללו אותנו.

תמשיכו לשנוא אותנו.

אין לנו כלום, ועתידנו לוט בערפל. אנחנו מסכנים, עלובים, גלמודים, אפסים, מגוחחים, מושפלים, נבגדים, ממורמרים.

אבל יבוא יום מכביסטים יקרים בלי עמוד שדרה, אנחנו נהיה שם בבוא היום. וזה יהיה כואה מתמיד. הנפילה מלמעלה הרבה הרבה הרבה יותר כואבת. הגלגל מסתובב. חכו חכו יא שרמוטות.

לא יודע מה יגרום לקנדי לעזוב, אבל אני לא רואה את זה בעתיד הקרוב לצערי.

עוד 10 שנים. עוד 20 שנה. בסוף יקרה משהו. ובסוף הזה הנקמה תהיה כל כך מתוקה.

בכדורסל מחכים ארבעים שנה ושום גלגל לא הסתובב, ולא נראה שיסתובב בקרוב.

לא רוצה לקצץ לך את הכנפיים או לנפץ אשליות, אבל זה לא יקרה. יצא לי לחשוב על זה לא מעט בשנה האחרונה, להסתכל על זה במאקרו, והבנתי שהפעם פספסנו את הרכבת לתמיד.

תגידו "זה כבר קרה פעם והתרוממנו". נכון, אבל ב-97' הכדורגל הישראלי עדיין היה במין תקופת מעבר בין המרכזים לבעלות הפרטית, וההבדלים עדיין לא היו גדולים כל כך בין המועדונים שעברו את השינוי ובין כאלו שעדיין לא.

מה שקרה בארבע השנים האחרונות, מאז שהפועל החלה להתפרק בשלבים מנכסיה - שחקנים, כמות מנויים וכרטיסים, ניקוד אירופי, מעמד, הצלחות - זה שמועדונים אחרים, בעיקר מכבי, הצליחו לפתוח פער שיהיה בלתי אפשרי לסגור אותו - כלכלית ומקצועית בעיקר. היה לנו מומנטום זהב, עם ליגת אלופות וקאדר שחקנים נדיר, אבל לא השכלנו לקחת אליפות שנייה רצוף (כמו שאף פעם לא הצלחנו לעשות את זה) ולעשות קפיצת מדרגה. משם זה החל להידרדר.

לא יבוא אוליגרך, לא יבוא מיליארדר, כי בתהליך ההרסני הזה איבדנו את כל הדברים שעוד איכשהו היו מושכים מישהו. אולי, אולי, נצליח לחזור להיות קבוצה בינונית מבחינה הישגית - פה ושם דרבי, אולי גביע פעם בעשור - אבל "למעלה" באמת לא נהיה. זה אבוד. רוב הקהל הנוכחי, שרואה את הפועל משנות ה-90 ואילך, ייאלץ לחיות על 15 שנים נהדרות (2012-1997) ולהסתפק בהן - כמו אוהדי של הרבה קבוצות ברחבי העולם שכל מה שנשארו להם אלו זכרונות מתור זהב כזה או אחר.

חחח לא מספיק הם טבעונים גם משליכים עליהם ביצים איזה מושפלים הם מקבלים היום השפלות מכל הכיוונים. מעניין אם יש מולטימדיה מההפגנה.

מתוך YNET

:yahoo: :yahoo:

אתה מביט על מכבי תל אביב כיום ועל הניהול שלה מקצועית, אין צורך להעתיק את המודל שלהם עם מנהל מקצועי שאחראי על הרכש?

"אמרתי בתוכנית שגילי ורמוט הוצע לנו חמש פעמים במהלך השנה הזאת. הנושא עלה יותר מדי פעמים בתקשורת. הסכומים לא קשורים לכל היגיון, וההיגיון הזה מחזיק אותי יותר מעשרים שנה במועדון כדורגל בישראל. אמרתי מקודם שאני לא נקי מטעויות. עלויות המחיר שתלויות בהבאת ורמוט לא מצדיקות את הבאתו".

יענקל'ה עם הניהול השפוי שמצליח להחזיק את תקציב הקבוצה על 80 מיליון, לנצח.

Ynet

כמה עשרות מאוהדי הקבוצה הגיעו הערב (ג') אל ביתו של חיים רמון כדי להפגין על ההחתמה ופצחו בקללות. השוטרים במקום ביקשו מהאוהדים להציג בפניהם תעודות זהות ועיכבו אוהד אחד בשל הפרת סדר. כמה משכניו של רמון השליכו ביצים אל עבר המפגינים. לאחר מכן, האוהדים המפגינים התכנסו לשיחה והחליטו לפזר את ההפגנה.

אגב אני מוכרח להגיד שבאמת תהיתי מתי כבר הם יפנימו את זה. אף מיליארדר לא יקנה אותם. את חיפה אולי, את ב"ש אולי, לא את הפועל. לא רק שיש כבר את מכבי שתופסת את נתח השוק שלהם במרכז, אלא שהם פשוט הפכו ל-pariah, כמו בית"ר. אף אחד לא ייגע בשני המועדונים האלה. וזה לגמרי באשמת האוהדים שלהם. בסוף הם גם יודו בזה, כשכבר מאוחר מדי, שזה הכל בגללם.

לאט לאט גם חלק שם מתחילים להודות שתיאוריית ה"לא רוצים למכור" היא מגוחכת ברמות, ושבאמת אין אף רוכש באופק. רמון יילך, רמון לא יילך, זה לא באמת משנה. הם בכל מקרה יהיו באותו מצב.

עזבו אתכם מכל זה, יש ערב גאלה של באר שבע. 40 שנה של כלום

זה המועדון היחיד בעולם שחוגג את זה שהם לא לוקחים אליפויות כבר 40 שנה, כנראה.

כתבתי פה לפני כשנתיים שאנחנו בכיוון להפוך להפועל חיפה.

הפועל חיפה החתימה היום את חמדי סליחי.

אתה כבר יותר גרוע מהם.

גילי היקר:
חזרת מגרמניה
הייית אצלנו שנה פצוע
היית לא בכושר
היית על פנים
ואנחנו...מה אנחנו
רק עודדנו
רק שרנו
רק תמכנו
רק אהבנו
ומה קיבלנו?
דקירה
דקירה בלב יחתיכת חרא
מקוה שתידקר כמו שדקרת את כולנו
תגמור כמו הטייס הירדני שמכבי שרפו
אתה מאוהב הפכת לאויב
רק להיות ליד ערן אתה מסוגל
למצוץ לגרמנים אתה מסוגל
מאחל לך כל הרע שבעולם
אלוהים עוד יתן לך עונש
אמן לא תפסיק לבכות זבל גרמני וחיוך של מוצצת

/////////////////////////////////////////////////////////////////////

בארי בן זאב - מושאל אחד של מכבי על הדשא = אין מנוי!

שומע בנאדם, זה או מושאל ממכבי או אני.

השנה כבר קניתי מנוי, אבל אם אתה מתכנן גם את התקציב לשנה הבאה, דע שמושאל של מכבי שמשחק בהפועל משמעו פחות אוהד ביציע אחרי 15 שנים רצופות של מנוי בשער 5.
ואני בטוח שלא אהיה היחיד.

חחחחחחחחחחח "לנו אין מישהו עשיר כמו גולדהאר, שהוא קטסטרופה"

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח את םבדרך לאבדון. תתעסקו בנו יא אימפוטנטים. תגדלו לנו ת'נוער.