Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2014/2015

tomkovacsi

Recommended Posts

21 הפועל ת"א – הפועל רעננה 7/2/2015 22 הפועל ב"ש – הפועל ת"א 14/2/2015 23 הפועל ת"א – מכבי חיפה 21/2/2015 24 הפועל עכו – הפועל ת"א 28/2/2015 25 הפועל ת"א – מ.ס. אשדוד 7/3/2015 26 מכבי פ"ת – הפועל ת"א

14/3/2015

יש פה אופציה לירידת ליגה

הסרטון עם השש"ל רלוונטי למעבר שלו למכבי כמו אפרכסת של טלפון לטחינה גולמית.

קצת הלקאה עצמית

MTA__1422972995_1.jpg

מגיע לנו.

ועוד כמה דברים על הפגנה אצל רמון

הם פשוט לא מפסיקים לבכות

במשך שנים הם היו לוקחים שחקנים מקבוצות ומאז אותם קבוצות היו כישלונות

מקרה אלי טביב שעבר להפועל ולקח איתו את ידין דה סילבה ויבואה

או שהם קנו את בן חיים ודמארי ביחד....

מבלבלים במוח שהדרבי לא כוחות וכל זה.במשך כמה שנים כל תחילת דרבי היה קורה אחד מהדברים הבאים:

1.הבלם שלהם מבקיע גול בנגיחה

2.ערן זהבי (שאלוהים ישלח לו ברכה הצלחה אושר ושפע ) היה מבקיע

3.מהראן לאלה היה מבקיע.

אז מה לעשות עכשיו תורנו לנצח.

ודרך אגב בנדוד שלי אוהד הפועל מבטיח אני מפחד לשלוח לו הודעה

אשכרה בנאדם עולה לשחקן אתמול בחלק מהמשחק הוא גם הקפטן כשהוא יודע שלמחרת הוא כבר לובש צהוב

יותר גרוע מגרשון יותר גרוע מזהבי

שיא הנבזות. דווקא עכשיו כשאנחנו נלחמים על החיים שלנו גם ברמה הספורטיבית וגם הניהולית.

אפס, אפילו שדרוג כלכלי לא הצלחת לדאוג לעצמך.

אני לא מקלל שחקנים אבל על הזוהמה הזה אני הולך לשחרר כל מה שיש לי.

:yahoo:

אני מקווה שלא יגיע אף שחקן מ*כבי אלינו אבל אם כן אני הולך לקלל אותם כל משחק עם כל הפוזות שלהם של לא רוצים לבוא אלינו

מגניב, גם אני מקווה שתרדו ליגה.

וזאת הגדולה של ההחתמה הענקית הזאת. שהפועל עכשיו תלויה בחסדי מכבי. מכבי ב'. רציתם שתהיה לנו קבוצת מילואים בלאומית, לא?

אפשר מישהו שפוי שמסוגל לעבור על הפורום שלהם בלי להשתין מצחוק שיביא לפה כמה ציטוטים?אני חושב שהיום הזה בנוגע להפועל הוא לגמרי אנדרייטד.

רק על זה היה שווה (לא ממש אבל בלב שמח) אשכרה הקפטן שלהם בעונה שהם נלחמים בתחתית שם עליהם זין ועבר ליריבה הכי גדולה.

ולא אף אחד לא הכריח אותו וזה לא עניין של כסף כמו שכמה מסכנים מוצצים לו שם, היה להם כסף להחתים 3 שחקנים לפני שבועיים וורמוט קיבל חוזה טוב מאוד בהפועל.

אז קבלו סקופ, אני חוזר ואומר, הלב שלכם זה שמצצתם וחלקכם עדיין מוצצים לו, זה שסירב במשך כמה פעמיים (למרות שבפעם האחרונה היה מת לבוא אבל פחד, ראיתי איך הוא שם עליהם זין שהם באו לקבל אותו, ברח עם שמירה חחח) החליט הפעם שהוא שם זין עליכם ועל המועדון שלכם, לא מעניין אותו אם תישארו או לא, ברח ,נטש, ל מ כ ב י. ביי :)

רק על זה היה שווה (לא ממש אבל בלב שמח) אשכרה הקפטן שלהם בעונה שהם נלחמים בתחתית שם עליהם זין ועבר ליריבה הכי גדולה.

ולא אף אחד לא הכריח אותו וזה לא עניין של כסף כמו שכמה מסכנים מוצצים לו שם, היה להם כסף להחתים 3 שחקנים לפני שבועיים וורמוט קיבל חוזה טוב מאוד בהפועל.

אז קבלו סקופ, אני חוזר ואומר, הלב שלכם זה שמצצתם וחלקכם עדיין מוצצים לו, זה שסירב במשך כמה פעמיים (למרות שבפעם האחרונה היה מת לבוא אבל פחד, ראיתי איך הוא שם עליהם זין שהם באו לקבל אותו, ברח עם שמירה חחח) החליט הפעם שהוא שם זין עליכם ועל המועדון שלכם, לא מעניין אותו אם תישארו או לא, ברח ,נטש, ל מ כ ב י. ביי :)

לנעוץ

חובה!!!

(אם עד הדרבי הבא הוא עדיין לא יפרוש)

אתה אומר שנקבל אותם בסיבוב ח' שנה הבאה בגביע?

כי אם לא, אני לא רואה עוד דרבי כשהוא שחקן כדורגל.

אתה אומר שנקבל אותם בסיבוב ח' שנה הבאה בגביע?

כי אם לא, אני לא רואה עוד דרבי כשהוא שחקן כדורגל.

תמיד יש מצב שיחזירו את גביע הטוטו לכלול את שתי הליגות ביחד, כדי לוודא שיהיה דרבי.

לא יודע אם גבלס אבל סבא של קרוייף מאוד לא אהב יהודים.

לא שאני רוצה להפריע לו, אבל חלק מהמשפה של ג'ורדי ושל יוהאן נספתה בשואה (דוד או דודה שהיה/היתה נשוי/נשואה ליהודי/ה).