Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2014/2015

tomkovacsi

Recommended Posts

מי שונא בדיוק את רוני לוי וחזן? אחלה שחקנים. אני מאוד מעריך אותם. גם את ברקו לא שנאתי בגלל הקריירה שלו בחיפה אלא בגלל האופי המגעיל שלו ומה שעשה לנו כשהיה עדיין שחקן תחת חוזה. יניב קטן? לאדע, ככה ככה. יש כמה שאני שונא יותר.

עטר לא היה שחצן וגם אותו הם ניסו לשגע. שום תירוץ מעבר לפתאטיים לא יחזיק פה מים.

התירוץ הכי הזוי שקראתי הוא שהוא מתגרה בהם WTF? צריכים לעשות משחק חדש שבו צריך לנחש אם הציטוט הוא מאוהדי חיפה או הפועל

מי שונא בדיוק את רוני לוי וחזן? אחלה שחקנים. אני מאוד מעריך אותם. גם את ברקו לא שנאתי בגלל הקריירה שלו בחיפה אלא בגלל האופי המגעיל שלו ומה שעשה לנו כשהיה עדיין שחקן תחת חוזה. יניב קטן? לאדע, ככה ככה. יש כמה שאני שונא יותר.

דודה דליה בואי לפה.

לא מבין את הקטע המגוחך הזה להדגיש עד כמה הם לא מעניינים תוך כדי התעסקות אובססיבית בהם.

הם מעניינים וכל עוד הם קיימים אני אשמח בכשלונם.

וכן, אני יודע שבסבירות גבוהה מאוד יום אחד הם יהיו למעלה ויצחקו עלינו אז עכשיו כשאני יכול אני צוחק עליהם כמה שיותר.

וכן, יש להם מספיק שחקנים שאני שונא.

את בניון אתם לא שונאים. לא שרתם לו בגביע הטוטו? לא הייתם שמחים להציק לו עם איזה שיר "נחמד"?

ובאופן כללי השיטה של להיטפל לשחקן מרכזי, לעשות לו את המוות די מוכיחה את עצמו (חוץ מעל ערן זהבי כמובן).

מבחינתי כמה שיותר יריבויות יותר טוב.

זה העניין בספורט וזה חלק גדול מהכיף.

למפלצת , נכון שרו לבניון אבל

א. בסה"כ קראו לו בן זונה

ב. המון אוהדים אפילו על ה"בן זונה" הקטן הזה הרגישו שזה לא היה במקום

ואני לא מסכים איתך שהשיטה של להטפל לשחקן יריב הוכיחה את עצמה , אולי לאיזה שחקן שלא שווה משהו גם ככה

אז אם תרד לו על החיים הוא לא יתפקד. אני ראיתי איך כל פעם ששרנו נגד אבוקסיס וטועמה הם זיינו אותנו יותר חזק

כנל זהבי כנל אלירן עטר ובעצם כל שחקן שיודע לנתב את השנאה של הקהל יריב למקום חיובי.

אולי רק לגבי בוזגלו אתה צודק , אבל במקרה שלו אני פשוט רואה בו רכיכה קטנה ושברירית שגם ככה ניחן ביכולת להשתנק במשחקים גדולים , ללא קשר אלינו.

לא להרוג אותי אבל אני חייב לציין משהו.

מצפייה ארוכה ומעקב אחרי הפורומים של הקופים וגם של השדים אני חייב להגיד שאין מה להשוות בין השניים.

הקופים הם באמת אנשים שונים(אולי בגלל המיקום הגיאוגרפי או הכימיקלים מהמפרץ) והם אחושרמוטה תלושים מהמציאות והכי לא יכולים לראות דברים בצורה אובייקטיבית.

לעומת זאת בשדים אני קורא תגובות שאם לא הייתי יודע שזה השדים הייתי מעריך את האנשים שכתבו אותם, תגובות ציניות מצחיקות והומור עצמי לא מתפשר.

ומכאן אני חושב התפתחה היריבה האמיתית היחידה שלנו שהיא הפועל, מעבר ליריבות על העיר וכו', הסגנון של האוהדים הוא דומה. רואים שהם יצאו מחלצנו.

* האמור לא מתחייס לחיות אדם/שונאי ישראל והאנטישמיים משער 5 ותומכיהם.

מבחינתי כמה שיותר יריבויות יותר טוב.

זה העניין בספורט וזה חלק גדול מהכיף.

תודה. לא מוצא שום היגיון בלהחביא את זה.

לא יודע מה איתכם, אבל אצלי השנאה לחיפה והפועל די שווה.

בהפועל לפחות רוב האוהדים יודעים מי באמת המועדון הבכיר בעיר ועם יותר אוהדים והם יודעים שהם הלוזרים והפסימיים.

אצל חיפה בגלל שכמעט כל האוהדים שלהם הם אוהדי הצלחות אז הם חושבים שמה שקרה לפני 1983 לא נחשב, ומנסים לתפוס את מקומנו כמועדון הגדול ביותר ועם בסיס האוהדים הגדול ביותר.

מפריע לי הקטע הזה שהם חושבים שהם מכבי , ושהם מנסים להיות כמונו מבחינת השליטה בכדורגל הישראלי.

אז כן כשאנחנו מנצחים את חיפה אני באמת שמח שהאוהדים שלהם מסתכלים על הקבוצה שניצחה אותם וסותמים את הפה.

אני מביא את טב"ח. בתור בלם הוא טוב, אבל יותר מזה הוא אחד כזה שעם כל השריקות ההזויות שקיבלנו הוא יעוף על השופט ולא יתן לו לנשום. גרמני מניאק אמיתי

אל תשכחו שטיבי מסיים חוזה בקיץ. לא מתפלא אם הוא מגיע אלינו וצדק הולך לצהבת

אל תשכחו שטיבי מסיים חוזה בקיץ. לא מתפלא אם הוא מגיע אלינו וצדק הולך לצהבת

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מה???

מדהים אה? עזבו את זה. הנושא מלפפונים שלהם זה פרייסלס.

יש שם הודעה בסגנון "בהנחה ושנה הבאה יהיו לנו ארבעה זרים טובים, כי אי אפשר לפגוע עם חמישה"

כאילו מתי בפעם האחרונה היו בליגה בקבוצה אחת ארבעה זרים טובים? מתי בפעם האחרונה במכבי חיפה? הקבוצה של פראלייה ויעקובו?

הם כל כך מנותקים זה לא אמיתי.

2. האוהדים של מכבי חיפה שונאים את ערן זהבי. הם מלווים כל נגיעה שלו בכדור בשריקות בוז, צוהלים בלי שום פרופורציה על כל איבוד כדור סתמי שלו, שרים בקולי קולות שירי נאצה על אשתו ועל אוסקר. למה הם שונאים אותו? זהבי ניגש להרים קרן, וביציע מאחורי השער האוהדים מטפסים אחד על שני מרוב טסטוסטרון, חושפים שיניים בלהט, נובחים כמו דוברמנים במכלאה — הנה, הנה הוא, תראו אותו, מי הוא שירים לנו קרן מתחת לאף? מקלות, כן, זה מה שנעשה, נזרוק מקלות על החלאה הזה, אנחנו מכבי חיפה קיבינימט, אז שילמד, שילמד שלאחד כמוהו אסור בכלל לחשוב על להרים קרן במגרש שלנו.

למה הם שונאים אותו? הוא לא עשה להם כלום מעולם, לא התגרה, לא בגד, לא הפנה עורף, לא רמס את כבודם, לא השתחצן עליהם בעיתונים, למעשה לא שמעתי אותו העונה אפילו מתייחס, במרומז או במישרין, ליישות הארגונית הזאת שנקראת מכבי חיפה. ובכן, לבוז ולקלל את הכוכב הכי גדול של היריב שלך — את זה כולם עושים. זה יותר מנורמלי. אבל ביחסם של אוהדי חיפה לערן זהבי יש משהו אחר.

בשנאתם אליו, המוגזמת וחסרת האחיזה במציאות, הם מגלמים את הסנטימנט של אוהדי הפועל תל אביב כלפיו — סנטימנט שפורט על עלבון אישי, פרטי, סובייקטיבי לחלוטין, שכולו פצע פתוח כתוצאה מהיחסים האינטימיים שהתקיימו פעם בינם לבינו. מה לאוהדי חיפה ולכל זה? שעתוק הסנטימנט של אוהדי הפועל כלפי זהבי, מלמד יותר מכל דבר אחר על מצבם העגום של אוהדי מכבי חיפה. אחרי שנים שבהן ניגנו כינור ראשון בליגה, בעונות האחרונות הם נשארו מאחור, משוועים למעט אור זרקורים. אבל אתמול סוף סוף קרה דבר גדול: ערן זהבי, ההוא מתל אביב, זה מפרשת "זהבי־פואד", הגיע לשטעטל שלנו. אז יאללה, לפחות שנראה אותו עושה איזה פיו־פיו.

איתי מאירסון בהארץ. מופתי!

מפריע לי הקטע הזה שהם חושבים שהם מכבי , ושהם מנסים להיות כמונו מבחינת השליטה בכדורגל הישראלי.

זה מה שמפריע לך? בגלל זה אתה משווה אותם להפועל?

בגלל מה שקהל הטיפש שלהם (שגורם לחבר ממוצע ב"לה פמיליה" להיראות כמו איזה גאון) אומר?

מפתיע אותי שיש אוהד מכבי שבאמת מתעסק בזה בכלל...

מחר אחד הדפ"רים אצלהם יקום ויגיד שהוא זה שגילה את תורת היחסות הכללית, והוא זה שניסח את משוואות התנועה שלה.

(ולפי רמת הסרט שהם חיים בו אני כבר לא יודע אם אופתע והיה וזה באמת יקרה)

אז?

מישהו ייקח אותו ברצינות? אם אלברט איינשטיין היה חי- הוא היה מתעצבן מזה?

שיקראו לעצמם "מכבי האמיתית", שיקראו לעצמם ריאל מדריד מצידי, אותי זה מצחיק, אף אחד לא לוקח, ולא אמור לקחת, את ההזויים האלה ברצינות.

ניצחון עליהם לא מרגש אותי יותר מניצחון על בית"ר, וניצחון על בית"ר, גם כשהיא קרובה אלינו בטבלה, הוא כאין וכאפס לעומת דרבי

גם אם הפועל לא קרובה אלינו בטבלה.

חשתי תחושת "ישששש" ענקית אחרי הניצחון השבוע, אבל היא באה בגלל העונה הלא פשוטה שאנו עוברים וצמצום הפער עם קריית שמונה (כן, חששתי מאוד מהגדלתו ל6 נקודות ערב המחזור) ולא באה ממקום של שמחת ניצחון שהוא דווקא נגד קבוצה ספציפית כזו או אחרת. לא הייתי מרגיש יותר או פחות שמח אם היה מדובר בכל משחק קשה אחר (אשדוד או בית"ר בחוץ למשל)

כשמדובר בדרבי יש ערך מוסף גבוה, אושר ושמחה שמציפים אותי באופן בת"ל בכלל במיקום בטבלה.

אף פעם לא הרגשתי ככה נגד המסכנים האלה, שנואשים ליריבות שהיא מעבר לספורטיבית

כן בטח החלום הגדול של טיבי זה לסיים חוזה ולהגיע לחיפה במקום לאירופה והיה שהוא לא ימצא קבוצה באירופה כאילו הוא יעדיף ללכת למועדון מפורק שאפילו לא יהיה באירופה ולא להישאר במקום שמעריכים אותו והוא באנקר בהרכב. זה הקהל הכי תלוש בליגה בפער כאילו הם לא מודעים לעצמם בשום צורה החל מהשנאה שלהם כלפי זהבי שאין להם שום סיבה לשנוא אותו חוץ מזה שהוא תופר אותם בכל משחק (זה כבר עבר את גבול השנאה של שחקן שלקח להם את האליפות זה הרבה מעבר) ועד לזה שהם עוד לא הפנימו את מצבם וחושבים שיש יד אחת של השופטים לחסל אותם ולהעניק למכבי את האליפות. הם כבר 4 שנים בקנטים ועוד לא עברו את שלב ההכחשה מעניין עוד כמה שנים הם יגיעו לשלב ההפנמה אם בכלל אפילו הפועל כבר עברו לשלב הקבלה (תרתי משמע). פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח באמת שואפים שם חזק אל הריאות

חחחחחחח הציטוט על טיבי לפנתיאון. עצום.

והוא עוד מוסיף חטא על פשע:

״למה לא? גדל במכבי, מסיים חוזה, יגיע בלי עלות - בדיוק מה ששחר אוהב.״

וואלה נשמע הגיוני סהכ, נשאר רק להבין למה לעזאזל שירצה או יסכים לחתום אצלכם ועלית על משהו שרלוק.

וואו המשחק נגד חיפה בלחץ עניין אותי יותר ממשחק ליגה נגד איזה מכבי פ"ת..

אני מאוד נהניתי מהמשחקים נגדם מעידן אוסקר עד עכשיו אבל הריגוש העודף מתחיל לפוג.. כאילו, גם אם נניח באמת מכבי פ"ת היתה נותנת לנו בראש כמה שנים הייתי נהנה במיוחד להלום לחבוט ולהשפיל אותה כשמזדמן לי ואז הריגוש העודף היה הופך למכביזם רגיל ודחף רגיל לנצח, כמו פה..

מי שמשווה את זה לדרבי..וואו.. בדרבי אני נקרופיל.. כשלא היה הפועל בכדורסל רציתי שפעמיים בשנה ילבישו סתם אנשים באדום וישפילו אותם..

מקווה שהעברתי את הנקודה כי כתבתי כמו סתום