Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2014/2015

tomkovacsi

Recommended Posts

איזה צבוע.

היום בראיון עם ברדה

"לא העריכו אותי בהפועל ת"א."

אגב, אני מאמין שהוא באמת התכוון למה שאמר בראיון הזה.

כל מה שהוא היום זה זיוף אחד גדול שצבוע בדולרים.

("בראיון הזה"=קטע יוטיוב מאחרי הדאבלוזון)

איך זה מסתדר עם זה שישר כשחתם בפאלרמו אמר שלא העריכו אותו? מכבי לא שילמה לו כלום אז.

http://sports.walla.co.il/item/1826996

לפעמים אני שומע אוהדים שאומרים 'תשחקו בשביל הסמל' או 'תשחקו בשבילנו'. אני משחק בשביל עצמי, כי אחרי שני פסים לא טובים ישר מקללים אותך. אני אוהב את הקהל של הפועל, אבל אחרי גול האליפות והעונה שהייתה לי, גם אם אני אאבד מאה כדורים אנשים לא צריכים לקלל אותי. פתאום מגיע ההפסד מול קרית שמונה בתחילת העונה ומי הבנאדם היחיד שמקבל קללות? אני. אמרו לי שאני צריך ללכת למכור בורקסים ועוד כל מיני דברים.

תקראו טוב. גם אנשי טביב שעוד גולשים כאן ונהנים להשפיל אותנו.

אני, לא מפחד מאף אחד.

הבניין שלי, ו2 שכנים דבילים שסימנתי מהיום הראשון, שהם בדיוק בסגנון הזה המסריח של טביב, קיבלו ממני היום(בגלל שהשער חניה לא נפתח לי והייתי בטוח שזה פרנציפ על האשכנזיות שלי שוב- כי היו לי כבר קטע או שניים איתם- ואני כולה חודשיים שלושה גר בבניין הזה, עברתי לא מזמן), מטר של צרחות וקללות, ובדיוק את מה שאני חושב עליהם, אני לא זוכר מתי בזמן האחרון הייתי ככה, צרחתי כאילו אני האוהד משער 5 שצועק בוז ושומעים אותו מכל בלומפילד, לא זוכר מתי הגעתי לטונים כאלה באזרחות, אולי רק כשהייתי חייל(לפני 4 שנים השתחררתי) הייתי מקלל ורב עם איזה מפקד דפוק שהיה לי בסוף השרות, גם כן עשה לי קטעים על האשכנזיות, באמת שכל הסיפורים האלה, גם הפועל, גם המדינה, גם הפקקים, גם טביב, ואנשים כמוהו, איך שהם מתייחסים אלינו, גם החיים שלי ספציפית, הביאו אותי למצב לא טוב היום.

כבר איימתי שאני עולה לפוצץ את הזבל, והייתי מפוצץ אותו, אם הוא לא עוזר לי לפתוח את השער בדיוק רגע לפני שהייתי שובר לו כבר את הדלת מרוב עצבים, אותו זבל שתוקע לכל הבניין החדש שעברתי אליו גלגלים(מסיבות שלא אפרט כאן, אבל זה קשור לתשתיות של הבניין, והזבל הזה לא מטפל בזה פשוט, הוא ועוד איזה אחד חבר שלו, שלא בא להם בטוב שיש "אשכנזיפת" אחר בועד, בתור יו"ר, אז הם עושים שכונה ותוקעים מקלות).

מה אני בא להגיד, שטביב, או פואד, או השד יודע מי(פואד אני מתנצל ששמתי אותך באותה נשימה עם טביב אבל אני עצבני על הדרבי הזה עדיין, הרסת לי ולהרבה אוהדים אחרים את הבריאות, מצטער), יתחילו לחשוב טוב טוב טוב על מה שהם עושים, כי זה מביא אנשים כמוני, למצבי קיצון, ואתם לא רוצים מצבי קיצון, התאבדויות, רציחות, בגלל פאקינג קבוצת כדורגל, אתם לא רוצים. נשבר לי כבר הזין. האפס הזה עושה מה שבא לו, זה לא יעבור.

תחשבו טוב טוב, מנהלים, אוהדים, צוות מקצועי, איך אתם מתעללים בנו ככה בהתנהגות הנוכחית, באדישות, בזה שאתם נותנים לאפס מאופס כמו אלי טביב להמשיך לחגוג עלינו. תחשבו טוב.

אם אני יו"ר הפועל ת"א היום, אני שולח לאופא מכתב קשה ודורש חקירה של אבי ועמוס לוזון, טביב, וכולל זורק לאש הזאת גם את ארועי הדרבי, שלא יתנו למכבי לחמוק ממה שהם עשו גם כן בלי עונש.

תחשבו טוב טוב על ספינים, מכוון לכל מיני אפסים גם כמו קובי סידי, ועל הפעולות שאתם עושים, פה סיימתי.

חבל שמלאהוד קבוצת כדורגל מזורגגת, כולה קבוצת כדורגל, זה מה שנהיה.

מוני הראל, וכל מי שניהל את הקבוצה איתו ואחריו- אתם תהיו אחראים לרגעים לא נעימים של אוהדי הפועל, על מצפונכם.

נשבר לי, פשוט נשבר לי הזין מהכל כאן.

אני, לא מפחד מאף אחד.

הבניין שלי, ו2 שכנים דבילים שסימנתי מהיום הראשון, שהם בדיוק בסגנון הזה המסריח של טביב, קיבלו ממני היום(בגלל שהשער חניה לא נפתח לי והייתי בטוח שזה פרנציפ על האשכנזיות שלי שוב- כי היו לי כבר קטע או שניים איתם- ואני כולה חודשיים שלושה גר בבניין הזה, עברתי לא מזמן), מטר של צרחות וקללות, ובדיוק את מה שאני חושב עליהם, אני לא זוכר מתי בזמן האחרון הייתי ככה, צרחתי כאילו אני האוהד משער 5 שצועק בוז ושומעים אותו מכל בלומפילד, לא זוכר מתי הגעתי לטונים כאלה באזרחות, אולי רק כשהייתי חייל(לפני 4 שנים השתחררתי) הייתי מקלל ורב עם איזה מפקד דפוק שהיה לי בסוף השרות, גם כן עשה לי קטעים על האשכנזיות, באמת שכל הסיפורים האלה, גם הפועל, גם המדינה, גם הפקקים, גם טביב, ואנשים כמוהו, איך שהם מתייחסים אלינו, גם החיים שלי ספציפית, הביאו אותי למצב לא טוב היום.

כבר איימתי שאני עולה לפוצץ את הזבל, והייתי מפוצץ אותו, אם הוא לא עוזר לי לפתוח את השער בדיוק רגע לפני שהייתי שובר לו כבר את הדלת מרוב עצבים, אותו זבל שתוקע לכל הבניין החדש שעברתי אליו גלגלים(מסיבות שלא אפרט כאן, אבל זה קשור לתשתיות של הבניין, והזבל הזה לא מטפל בזה פשוט, הוא ועוד איזה אחד חבר שלו, שלא בא להם בטוב שיש "אשכנזיפת" אחר בועד, בתור יו"ר, אז הם עושים שכונה ותוקעים מקלות).

מה אני בא להגיד, שטביב, או פואד, או השד יודע מי(פואד אני מתנצל ששמתי אותך באותה נשימה עם טביב אבל אני עצבני על הדרבי הזה עדיין, הרסת לי ולהרבה אוהדים אחרים את הבריאות, מצטער), יתחילו לחשוב טוב טוב טוב על מה שהם עושים, כי זה מביא אנשים כמוני, למצבי קיצון, ואתם לא רוצים מצבי קיצון, התאבדויות, רציחות, בגלל פאקינג קבוצת כדורגל, אתם לא רוצים. נשבר לי כבר הזין. האפס הזה עושה מה שבא לו, זה לא יעבור.

תחשבו טוב טוב, מנהלים, אוהדים, צוות מקצועי, איך אתם מתעללים בנו ככה בהתנהגות הנוכחית, באדישות, בזה שאתם נותנים לאפס מאופס כמו אלי טביב להמשיך לחגוג עלינו. תחשבו טוב.

אם אני יו"ר הפועל ת"א היום, אני שולח לאופא מכתב קשה ודורש חקירה של אבי ועמוס לוזון, טביב, וכולל זורק לאש הזאת גם את ארועי הדרבי, שלא יתנו למכבי לחמוק ממה שהם עשו גם כן בלי עונש.

תחשבו טוב טוב על ספינים, מכוון לכל מיני אפסים גם כמו קובי סידי, ועל הפעולות שאתם עושים, פה סיימתי.

מוני הראל, וכל מי שניהל את הקבוצה איתו ואחריו- אתם תהיו אחראים לרגעים לא נעימים של אוהדי הפועל, על מצפונכם.

הבנאדם הזה נראה שצריך השגחה צמודה בבית חולים פסיכיאטרי

אני, לא מפחד מאף אחד.

Neil-deGrasse-Tyson-we-got-a-bad-ass-ove

הבנאדם הזה נראה שצריך השגחה צמודה בבית חולים פסיכיאטרי

גם אברבנאל לא יעזור

מעבר לזה שהוא מסתלבט על עצמו שהוא אשכנזי הוא גם רושם מלא שטויות על הדרך

יענקלה מרגיש שכולם דופקים אותו כאילו?

זה שהוא מוציא מיליונים(יותר ממכבי) לא אומר שאנחנו לא בסדר אלא השחקנים פחי אשפה שהוא מביא.

https://www.youtube.com/watch?v=wQGspJOXjq0#t=1144

תמיד היה סמרטוט וישאר ככה.

מצחיק שמי שבעשרים שנה האחרונות תמיד היה לו את התקציב הכי גבוה או שני בגודלו מתלונן כל כך הרבה פעמים על התקציב של מכבי או ביתר בזמנו.

שנים שהוא שאב כל שחקן מוביל (ובצדק, אין לי שום תלונות לשחר וחיפה, ככה כל מועדון מוביל מתנהל), בחיים לא שמעת מילה מאף מועדון, ותמיד פירגנו לו.

אבל הוא זין כל כך קנאי שלא יכול לקבל הצלחה של מועדון אחר, אשכרה כמו כל האוהדים שלהם.

אני לדוגמא יודע להודות בכך ששחר הפך את חיפה לאחד המועדונים המובילים בארץ, ועד לפני שנתיים שלוש היו ללא ספק הכי טובים בעשור וקצת שחלפו,

אבל הוא מתנהג כמו אוהד מסכן שלא יכול להודות בהצלחה של מישהו אחר, תמיד זה הכסף ולא חלילה הצלחה שנובעת ממקצועיות.

אבל זה קשור לתשתיות של הבניין

O_o :blink:

הנביא דניאל עושה לו סבוטאז'? (סמיילי משתחווה)

שומעים על הקול שלו את המרמור והכעס, הוא חסר אונים כשהקבוצה שלו מתרסקת.

עם כל הכבוד להצלחה שלו, הגדולה של חיפה נולדה מחולשה של מועדונים אחרים בעשור האחרון.

שימשיך בגישה הזאת שהכל בסדר ובסוף הוא ידפוק אותנו ואנחנו נמשיך לקחת תארים.

יענקלה מרגיש שכולם דופקים אותו כאילו?

זה שהוא מוציא מיליונים(יותר ממכבי) לא אומר שאנחנו לא בסדר אלא השחקנים פחי אשפה שהוא מביא.

זעקת הקוזאק של האיש שמחזיק את ההתאחדות בביצים ומי שהפסיד אליפות בגלל שיטה הזויה שהוא עצמו דחף ואחרי זה בכה עליה.

כסף לא מפזרים סתם? הוא צודק צריך לפזר אותו על צוות מקצועי ברמה אירופית, תשתיות למגרש אימונים, לנוער ולא על אבוחצירות וראיוסים למניהם.

עוד מישהו רוצה לצאת ביציאה על "ההשפלה" של חיפה בטקס בגביע הטוטו?

אני די בטוח שכחלק מהמסע שלו למצוא שחקנים לא מוכרים, רדפאן הרגע הציע להפועל את קרסטן יאנקר, ההוא מבאיירן של סוף שנות ה-90, שמאז כמובן פרש.

מעניין אם יציע גם את אפנברג.

האמת שההודעה עצמה אפילו יותר מרגשת ממה שאפשר לדמיין:

עוד דוגמה לאחד שלא כזה גדול על הפועל- בטח שלא לעומת אחד "מוכח" כמו עטר..

מצטער על הוידאו- טעות שלי, ממש לא מסתלבט, אבל גם השחקן עבר ההוא- הגרזן לשעבר -
http://en.wikipedia.org/wiki/Carsten_Jancker
יש אלפים כמוהו באירופה ולא כולם יקרים(מזכיר אגב את איליה יבוריאן).

אני מקווה בשבילו שהתכוון שיש מיליון שחקנים בכושר של קרסטן יאנקר כשהוא שנים אחרי הפרישה, ולא שיש מיליון שחקנים כמו יאנקר באירופה. שתי האפשרויות מביכות, כן?

אי אפשר לדעת איתו.

הקטע שיאנקר מזכיר לו את איליה זה לפנתיאון בערך.

אני מחכה שיציע את לותר מתיאוס כפיתרון לבעיות שלהם במרכז ההגנה.

זה הדבר הכי הזוי שראיתי.

ובנימה הזו, למרות שזה לנושא הסקאוטינג - אחלה שחקן שעד לא מזמן הסתובב בליגות הנמוכות בברזיל ובליגה באנגולה! והוא תותח!!

http://en.wikipedia.org/wiki/Rivaldo

זה הדבר הכי הזוי שראיתי.

ובנימה הזו, למרות שזה לנושא הסקאוטינג - אחלה שחקן שעד לא מזמן הסתובב בליגות הנמוכות בברזיל ובליגה באנגולה! והוא תותח!!

http://en.wikipedia.org/wiki/Rivaldo

תקשיב טוב:

אם ריבאלדו בא למכבי גם על כיסא גלגלים וטיטול אני מרים אותו על הכתפיים בנתב"ג, אין דברים כאלה איזה שחקן מרגש

הלוואי היינו מקימים מכבי ג' (כי מכבי ב' זה לשחקני נוער ומילואים) עם לאורן, דוידס וריבאלדו.

היה מגיע יותר קהל למשחקים של מכבי ג' מאשר מכבי הרגילה.