Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2014/2015

tomkovacsi

Recommended Posts

לא יודע מה המנהלת קבעה ומה הסמכות שלה.

נסה לקנות כרטיס למשחק הזה ותראה מה המחיר...

http://www.leaan.co.il/%d7%94%d7%a4%d7%95%d7%a2%d7%9c-%d7%aa%d7%90-%d7%94%d7%a4%d7%95%d7%a2%d7%9c-%d7%a8%d7%a2%d7%a0%d7%a0%d7%94/

100 שקל באיסוף עצמאי.

מה שכן הפועל יכולים לדרוש מאוהדי ביתר יותר כסף על שער 8 כי זויית הצפיה שם טובה יותר.

המנהלת מחייבת שהכרטיס הנמוך באיצטדיון יהיה 90 שקל בין הגדולות. ויש לה סמכות.

מסתבר שהאיש החזק במועדון לא כ"כ חזק כשזה פחות נוח...

http://one.co.il/Article/240923.html

מה שיפה זה שבכותרת המשנית יש תגובה של המועדון: "החלטה של רמון"

זה הורג אותי. כשאנחנו מקבלים שער, אדום, שחקן נפצע, זה חלק מהמשחק. חייזרים לא נחתו אתמול וחטפו את משומר, הוא קיבל כחלק ממהלך המשחק. בניגוד לו? אולי, זה עדיין חלק מהמשחק, כפי שאנחנו זוכרים טוב מאוד מהמשחק מול ב"ש. ועדיין, אנשים מתעקשים להפוך את האדום הזה לרגע גורלי ולהתעמק ביקום המקביל שבו משומר לא שולח יד. מילא שיבכו על הצהוב של טב"ח, לא ממש מוצדק, אבל לפחות להתלונן על קיפוח זה הגיוני (טוב, לא אם אתה חיפה, אבל בכללי כן). להתבכיין על תוצאה היפותטית שאולי היתה מתגשמת לו רק רגע אחד מאלפי הרגעים שבמשחק היה שונה זה הזוי.

אנחנו הגבנו בדיוק אבל בדיוק אותו דבר במחזור הקודם

פנינים מהללי מ103 FM - ״אם תשימו לב כל השערים שנכנסו אתמול לשער של חיפה היו למסגרת ולא החוצה.״

״הכנה הכי גרועה אי פעם שמאמן עשה למשחק בליגה הישראלית״

״אני אמנם גר בחיפה אבל אני לא אוהד של מכבי חיפה וטיפש מי שחושב כך״

Sent From The Kushelahotha

קודם כל זה לא בדיוק אותן תגובות. בכל מקרה, איך אפשר להשוות משחק שאתה שולט בו 80 דקות, לחלוטין, בועט 30 פעמים לשער, מקבל גול מטעות של שופט, נפסל לך גול מטעות של שופט ואתה מפסיד אותו בהתקפה הראשונה אחרי חידוש המשחק מהחצי שהבקעת גול שוויון בדקה ב-90 למשחק שבו ב10 דקות הראשונות עשית בונקר, נהנית מטעות של שופט והגעת לשלוש הזדמנויות ממצבים נייחים?! באחד מדובר על רצף של אירועים פסיכי, שאתה יכול לטעון שהסיכוי שיחזור על עצמו הוא אחד ל-10000000. למרות שזה דיי מזכיר את מה שהיה שנה שעברה בוסרמיל, אבל עדיין הטענה היא לגיטימית. בשני מדובר בסה"כ על 8 דקות שהגעת למצבי הבקעה (שאף אחד מהם לא היה באמת מצב מטורף), אתה יודע במשחק של 90 דקות המומנטומים משתנים מצד לצד. ברוב המשחקים בין שתי קבוצות יחסית שוות ביכולות שלהן שאני ראיתי בחיים שלי, היה לקבוצה שהפסידה מומנטום שהיא יכלה להבקיע ולא הצליחה. אם על כל דבר כזה תתחיל להגיד "אם ואם ואם ואם" אז כל משחק אמור להיגמר ב-7:7.

חוץ מהעובדה שגם אנחנו וגם חיפה הפסדנו, אין כמעט קשר בין שתי המקרים.

הזרוע הצבאית של חמאס בתל אביב

zz2jncjnwftk.jpg

זה יעני קונטרה לשלט שהפנאטיקס נתנו להם שנה שעברה , חברים אוהדי חיפה אמרו לי שהם תכננו צעדה שתגיע גם לשער 11.

מה בדיוק קונטרה פה בלרדת על עצמך?

חחח צעדה עד שער 11

חחחח נשבע לך שזה מה שהם אומרים , שהדבר היחיד שמנע מהם להגיע לשם זה משטרה ויסמ שהבריחו אותם ואני מצטט: "אם הצעדה הייתה מגיעה ל 11 הפנאטיקס ז"ל"

סביר להניח שזה על תקן "אם X אז היה קורה Y" הרגיל של חיפה

פנינים מהללי מ103 FM - ״אם תשימו לב כל השערים שנכנסו אתמול לשער של חיפה היו למסגרת ולא החוצה"

למה התכוון המשורר ?

למה התכוון המשורר ?

זה הקטע שהוא כזה מפגר שחושב שגילה את אמריקה כשהוא מגלה לנו שכל הגולים היו מבעיטות שנבעטו למסגרת

לא כל כך ידעתי איפה לכתוב את זה, אבל זה מריח לי כמו עבודה של טכנית לארז:

הייתי ביום שישי במשחק יורוליג של ברצלונה נגד באיירן מינכן. האולטראס (אם אפשר לקרוא להם ככה) של ברצלונה הרימו שלט בקטלונית, שהמילה "מכבי" בו קפצה לי לעין. צילמתי, והכנסתי לגוגל טרנסלייט אחרי זה. התוצאה: "כשהספורט מאבד את העקרונות, הוא נהיה עסק. אני לא רוצה את מכבי ביורוליג".

ברצלונה, לנצח בצילנו.

מי זה "אנחנו"? התגובה היחידה שהתקרבה לבכיינות מצד גורם שקשור למועדון היתה של טב"ח, וגם היא עסקה בכך שבסה"כ מכבי היא קבוצה טובה יותר, ולא בספקולציה דמיונית. לא סתם השוותי את המשחק הזה לב"ש. אם בחיפה היו מסתפקים באמירה שהם מעודדים כי בסופו של דבר, לאור היכולת שהם הפגינו או ווטאבר, הם מסוגלים להתמודד איתנו, אז ניחא. לנסות להטיל ספק בנכונות התוצאה ולתלות אותה ברגע כזה או אחר, קל וחומר רגע שהוא חלק מהמשחק ואפילו לא טעות שיפוט, זו הפאתטיות.

הייתי ביום שישי במשחק יורוליג של ברצלונה נגד באיירן מינכן. האולטראס (אם אפשר לקרוא להם ככה) של ברצלונה הרימו שלט בקטלונית, שהמילה "מכבי" בו קפצה לי לעין. צילמתי, והכנסתי לגוגל טרנסלייט אחרי זה. התוצאה: "כשהספורט מאבד את העקרונות, הוא נהיה עסק. אני לא רוצה את מכבי ביורוליג".

ברצלונה, לנצח בצילנו.

ברצלונה הרימו את השלט הזה? מה קשור? בטח עבודה של אוהד הפועל מתוסכל

ברצלונה, לנצח בצילנו.

״לנצח בצילנו״, אמר ולא ידע מה אמר.

המחאה של האוהדים בספרד היא לא נגד הערכים של מכבי אלא נגד ישראל

http://m.ynet.co.il/Article.aspx?id=4555401

״לנצח בצילנו״, אמר ולא ידע מה אמר.

המחאה של האוהדים בספרד היא לא נגד הערכים של מכבי אלא נגד ישראל

http://m.ynet.co.il/Article.aspx?id=4555401

אתה לא באמת חושב שהייתי רציני עם ה"לנצח בצילנו", נכון?

תגידו כמה שחקנים בית״ר החתימה העונה? זה מרגיש כאילו יש להם 35 שחקנים בסגל. אני אומר את זה כי היום מפורסם שהם מחתימים עוד שחקן בשם סאני עמנואל - והוא זר. יש להם מליון שחקנים ואיכשהו יש להם גם מקום לזר?!

אתה לא באמת חושב שהייתי רציני עם ה"לנצח בצילנו", נכון?

חחח אוי. חשבתי לרגע שכל מה שהבאת שם זה ציטוט של אוהד הפועל שהיה במשחק והתרגש מהשלט. סורי

אם הם אפילו ישקלו לשבריר השנייה הכי קטן להדיח את מכבי מהיורוליג כי כמה ערבים חארות החליטו זה לא פחות מבזיון

בוא נעיף את בארסה מהצמפיונס כי הם משחקים עם ספונסר קטארי שמממן פעולות טרור נגד המערב, או שכשזה לא יהודים פתאום הכל מותר?

עולם עיוור, עיוור ומטומטם

חחחח נשבע לך שזה מה שהם אומרים , שהדבר היחיד שמנע מהם להגיע לשם זה משטרה ויסמ שהבריחו אותם ואני מצטט: "אם הצעדה הייתה מגיעה ל 11 הפנאטיקס ז"ל"

סביר להניח שזה על תקן "אם X אז היה קורה Y" הרגיל של חיפה

צריך להיות ממש מטומטם כדי לומר כזה דבר, אין שום הגיון בהליכה של 60 איש ליציע של 2000 איש ואני עוד לא דיברתי על הפנאטיקס...