Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2014/2015

tomkovacsi

Recommended Posts

לא יודע אם זה רק אני אבל קראתי את זה:״דני עמוס עומד לעזוב את הפועל לאחר שהסתכסך עם אייל ברקוביץ׳ שביקש לקצץ לו בזקן״

הזבל האנושי שנקרא 'אוהדי הפועל' בעוד מפגן שנאה לישראל וליהודים:

its-sick
נושא ההודעה: Re: מכבי חיפה - ליל
icon_post_target.gifפורסם: 24 יולי 2014, 09:09
16gxeh.jpg
תושבי הדרום חוטפים מעט מאד, בעזה נהרגו מאות אזרחים וילדים.
לי כואב על הילדים ההרוגים בעזה הרבה יותר מאשר ילדים במקלט בדרום שמפחדים קצת אבל לא קורה להם כלום.
אני מניח שאצל ערביי ישראל יש הרבה כמוני.
אני מבין שאתה לא היית נותן לי להיות בנבחרת, כי כל מי שכואב לו על ילדים ערבים מתים הוא בוגד.

וכן, כואב לי מאד גם על חיילינו שנפגעים. אבל מי שאשם בפגיעה בהם הוא בעיניי הממשלה ומצביעיה יותר מאשר החמאס.

I'm not a Dingo

לירון, הזעם הקדוש שלך מדהים אותי.
למה להצטלם עם דגל פלסטין=לתמוך בחמאס?
אולי הוא רוצה להביע הזדהות עם הפלסטינים המסכנים שמתים כמו זבובים שם (גם אם זה מאה אחוז חמאס. אפס אחריות ישראלית)?

בבסיס של הבדלי התפיסה בינינו- בעיניי עזה נלחמת מלחמה צודקת, מלחמת אין ברירה. מי שנמצא במצור כולל חייב להילחם.

בעיניי הסיבה למצור היא חוסר האנושיות של רוב הציבור בישראל. לאנשים פה פשוט לא אכפת שיסבלו ערבים, ובעיניהם אין כזה דבר ערבי חף מפשע, כולל ילדים.
וכן, בכל פיגוע שקורה בישראל אני מאשים את הימין הישראלי. הוא זה שמחרחר את המלחמה וחי עליה.

אתה באמת לא מבין את האינטרס של מפלגות הימין באסקלציה של הסכסוך?
זה בדיוק מה שמביא להם מצביעים.

וזה שאתה חושב שאני בוגד כי כואב לי על הרג מיותר ועל סכסוך חסר תקווה רק מראה כמה אתה מוגבל מחשבתית.
לא, אני לא רוצה להילחם בשום צד, אני נגד מלחמות מיותרות אם לא הבנת (כנראה שלא, אין לי באמת ציפיות ממך יותר בענייני הבנה).
אני לא בעד החמאס שהוא ארגון דתי מתועב, אני חושב שגם אם זה לא היה החמאס עזה היתה צריכה להילחם בדיוק באותה צורה כי ישראל היתה מנסה לחנוק אותה בדיוק באותו אופן.
לדוגמא: בגדה המערבית אתה חונק גם את המנהיגים שמנסים להגיע לשלום. לא משנה מה הפלסטינים יעשו, ממשלות ישראל לא תיתנה סיכוי לשלום.

יש לציין שההודעות הללו מייצגות שם עמדת מיעוט יחסית, אבל גם אלו שטוענים כנגדם, מסכימים עם הקו הכללי של הדברים, שבו ישראל אשמה בכל המצב ולא הערבים, שבחרו באופן דמוקרטי בחמאס, ויוצאים לחלק בקלאוות על כל רסיס שמועה של נזק ונפגעים אצל היהוד.

שישרפו חיים.

משהו שראיתי שיש בפורום של הקופים

נושאי שחקן מרוכזים

לדעתי עושה סדר בפורום וגם מצחיק להסתכל כרונולוגית על איך הדעות משתנות על שחקנים

משהו שראיתי שיש בפורום של הקופים

נושאי שחקן מרוכזים

לדעתי עושה סדר בפורום וגם מצחיק להסתכל כרונולוגית על איך הדעות משתנות על שחקנים

לא, כי אז אתה מגיע לנושא של 100 עמודים ובמקום שהפורום יהיה אוסף נושאים הוא נהיה מספר קטן של הודעות מכילות הכל.

גם ככה יש פה יותר מדי נושאים "ראשיים" של עשרות עמודים שמתישהו כבר מאבדים את הטעם.

יש לזה תקדימים. כשנוייר עבר לבאיירן הוא דרש שמאמן השוערים של שאלקה יעבור איתו.

כשמוציאים עליך 40 מיליון יורו אתה זוכה להציב תנאים ולקבל פריבילגיות שאין לדני עמוס.

ציטוט מידיעות היום:

"דמארי הגיע אתמול למתחם האימונים עם מזוודה כדי להצטרף לקבוצה שיצאה לקפריסין לקראת הגומלין מחר מול אסטנה, אבל קיבל עדכון מברקוביץ' כי הוא איננו בתוכניות ולכן נשאר בארץ."

הכנתי משחק תואם.

תירו כרטיסי טיסה על שחקני הפועל מליגה א', ולא על דמארי (כי זה עולה כסף ואין).

בהצלחה.

הכנתי משחק תואם.

בהצלחה.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח גאון

הכנתי משחק תואם.

בהצלחה.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

רון למה אין לי סאונד? גם במשחק הפיו פיו לא היה לי, יש איזה משהו בהגדרות דפדפן שאני צריך לשנות כדי לאפשר סאונד לעמוד?

פתחו שם נושא על ורמוט.

הילדי כאפות שלהם מאיימים לעשות הפגנות.

זה יהיה מצחיק.. בקצב הזה גם קאטרי לא ירצה לרכוש אותם.

זה מטפורה יפה שרז זהבי מקבל זמן בדעות בחדשות הספורט והוא נותן את דעתו על הפועל. טוב הוא היחיד שמכיר שם את השחקנים.

טוב, יש שם מישהו שמציע ברצינות לבקש לשחק בליגה השנייה כדי לא לתת למכבי ולבית"ר את העונג של השנה הזאת.

בהפועל לקחו מראש טיסה לשבת בלילה, זאת בגלל שהמלון בקפריסין לא עולה לקבוצה מאחר והיותו בבעלות אחד ממקורבי הקבוצה שעוזר לה בשנים האחרונות.

בהפועל הזמינו טיסה שלא תהיה הכי יקרה, וניסו ביומיים האחרונים להקדים את החזרה לאחר מותו של ניצן שירזי ז"ל והמצב בארץ. בהפועל ניסו להתלבש על הטיסה חזרה של הפועל ב"ש, שחזרה אמש לארץ לאחר משחקה בטיסה מיוחדת של חברת אל על.

בהפועל האשימו את ב"ש ואלונה ברקת שסירבו לעכב את הטיסה שלהם בחזרה כדי שאנשי הפועל יוכלו גם לעלות אליה, זאת לאחר שטענו שהיו נוסעים שהסכימו להתחלף עם הטיסה חזרה. לבסוף, הפועל תישאר בקפריסין ותוכל להעביר סוף שבוע של גיבוש באי השכן.

חחחחחחחחחחחח

תשמעו, זה מדהים מה שהולך בהפועל. אצל פרוספר הייתה פחות שכונה..

לפי דעתי תהיה נטישה המונית בחודשים הקרובים, גם של שחקנים וגם של הצוות ״המקצועי״. ברקו עוזב עד ספטמבר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

נושא ביי גילי

אם אתה עובר למכבי כל מה שעשית וכל מה שנתת שווה לזין

בבקשה אל תשבור לי תלב, בבקשה

סיימתי פה עם הכדורגל.

אסור להיכנע למכביזם הזה.. אסור לתת להם לקחת לנו הכל

איפה האולטראס?! חייבים לעשות מהומה על זה! מפרקים לנו את המועדון!

אם היום הזה אכן יגיע אכן גם לי יגמר החשק מהכדורגל. רומנטיקה על הזין שלי. מזמן אנסו את המועדון ואין פה שום אופציה לרומנטיקה. רק מלחמה.

באמת שהפועל תהיה דיכאון עמוק. אביב דדו פה או צוקול בהרכב או 4-4-2 הכל זניח ומעניין תביצה. רק מלחמה אני רוצה. מלחמת קיום מול הרמונים והחג'ג'ים למיניהם.

מועדון של סמרטוטים עם אוהדים סמרטוטים.

לכו לכדורסל וקחו איתכם את כל העמותות למינהם.

הוא אצלנו,הוא תחת חוזה והוא רוצה להישאר,אל תתנו לתולעת בשם חיים רמון לגרום לכם להתנזר מכדורגל

לרדת ליגה לא נשמע כזה רעיון גרוע אגב.

ילך למכבי? דינו כדין ערן זהבי. רק שהפעם לא הייתה שום תחנת ביניים.

טוב, שיניתי את דעתי, אני רוצה שהוא יבוא.

דיונים על דני עמוס

RedFox כתב:
יובל כתב:
אתה רציני? הוא עמד שישה מטר מחוץ לשער. אם הוא עומד בשער זה כדור ששוער לוקח בקלות. לא הוא ספציפית, כי הוא ליצן שיכול להסתבך עם כל כדור, אבל בגדול שוער לוקח כדור כזה בקלות.

מסכים, בכל זאת זה שער שרשום על ההגנה המקולקלת שלך, הכדור הגיע לשחקן שכבש מבעיטת שוער להזכירך.

זה היה גרזיצ'יץ' כמובן שפספס כדור פשוט. הוא היה הכי גרוע אחרי עמוס. תודה לך בן שמעון rose.gif
ועדיין, גרזיצ'יץ' סידר להם מכלום, מצב שבסבירות מאוד נמוכה מסתיים בגול. עמוס סידר להם מהמצב הזה גול.

אם הם משאירים את ורמוט, הם בבור כלכלי. אם הם מוכרים אותו, מיליון אוהדים מהקהל הנאמן בארץ מבטלים את המנויים, ושוב, הם מפסידים כסף. נדיר.

ג'וזף הלר כתב פעם ספר על זה