Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2014/2015

tomkovacsi

Recommended Posts

אה ו...

בנושא "עמדת הארגון בנוגע לחרם מנויים"

מה נאמר, כל יום לומדים דברים חדשים. היום, למשל, לימדה אותנו הנהלת המועדון שהעלאת מחירי המנוי לעונת המשחקים הקרובה היא למעשה הוזלה. כן, מה שאתם שומעים. 1,140 שקל למנוי מבוגר לשער 4-5 הם מבקשים, 1,190 שקל למנויים חדשים. אותו מחיר מהעונה שעברה, כולל שמונת האחוזים שנועדו במקור לממן שחקן שכרגע נמצא בכלל בצרפת. מה לגבי העניין הזניח שנקרא מנויים דרך הארגונים? הגופים דרכם אלפים רבים רוכשים מנוי מדי עונה, כמקובל ברוב המוחלט של המועדונים בארץ? אה, את האופציה הזו אין העונה. למה? ככה. מסתבר שצריך כסף, גם אם לא בדיוק ברור לאיזו מטרה, ויעיד מצבה המקצועי של הקבוצה - שלושה שבועות לפני משחקה הראשון, היא עדיין רחוקה מלהיות מוכנה, כאשר החיזוק מסתכם, בלי לפגוע, בשחקנים מליגה א׳.
צר לנו כי הנהלת המועדון גוררת אותנו לצעדים דרסטיים, אך נדמה כי לא נותרה לנו כל ברירה אלא לעמוד על הרגליים האחוריות ולדרוש מהם לרדת מהעץ הגבוה שטיפסו עליו. מכאן אנחנו קוראים להנהלה הקבוצה לבחור את האופציה המועדפת עליה - הורדת התוספת של שמונת האחוזים למחיר המנוי הרגיל והחזרת מנויי הארגונים, או הורדת מחיר המנוי לזה הממוצע שבשכלול המנויים הרגילים ומנויי הארגונים. יש להם גם אופציה שלישית - להשאיר את המחירים כמות שהם, אך במקרה הזה לא תהיה לנו ברירה אלא להימנע מרכישת מנויים ולקרוא ליתר האוהדים לעשות כמונו. חבל מאוד שבעונה הקרובה, שהולכת להיות לא קלה לכל הדעות ובלשון המעטה, תמנע הנהלת הקבוצה מהשחקנים את התמיכה שהם כה זקוקים לה.

רציתי להביא ציטוטים, אבל פשוט כל הכתבה הזו מדהימה

http://www.one.co.il/Article/235784.html

הכיתוב מתחת לתמונה של המנג'ר הדגול - "אייל ברקוביץ´. ההתייעלות ממשיכה". פרייסלס.

אוקיי, אז עכשיו דבר חדש: הופכים את כל מאמני הנוער מעובדים שכירים לפרי-לנסרים.

אלא מה, לא צריך להיות גאון או מומחה על לדיני עבודה כדי לדעת, שהדרך שבה צדדים מגדירים את ההתקשרות ביניהם אינה רלוונטית. כלומר, גם אם יקראו למאמן פרילנסר וישלמו לו תמורת חשבונית, אם אותו מאמן יגיש תביעה לבית הדין לעבודה הוא ינצח - בוודאות.

מעבר לכך, הפועל, ההסתדרות, לא אמורה לדאוג לעובדים? או לפחות לא לשים עליהם זין?

רציתי להביא ציטוטים, אבל פשוט כל הכתבה הזו מדהימה

http://www.one.co.il/Article/235784.html

הכיתוב מתחת לתמונה של המנג'ר הדגול - "אייל ברקוביץ´. ההתייעלות ממשיכה". פרייסלס.

זה לא מצחיק בכלל, ואפילו די נורא

מעבר לכך, הפועל, ההסתדרות, לא אמורה לדאוג לעובדים? או לפחות לא לשים עליהם זין?

אתה רומז לזה שהם צבועים ולא רואים את הדבשת של עצמם?

בנוסף, ל-ONE נודע כי צמצומים נעשו גם בגזרת הילדים שהרימו גבה אצל לא מעט הורים. ראשית, מספר התלבושות לילד הוגבל משלוש חליפות לשתיים, כאשר גם החניון בוולפסון שפעם היה חינם, יעלה בצורה מסובסדת להורים, כשקל וחצי בקניית מנוי ל-150 כניסות. גם המחיר לבית הספר לכדורגל לילד עלה בכ-300 שקלים.

גם ברקוביץ עובד בשיטת פרי לנסר או שלגביו זה לא תקף

גם ברקוביץ עובד בשיטת פרי לנסר או שלגביו זה לא תקף

כבר אי אפשר לדעת מתי אנשים כותבים הודעה צינית בנושא הפועל ומתי זה רציני.

בנושא אחר, לאחר סערת מחירי המנויים ואי ההחלטה סביב רכישת מנוי דרך ועדים שונים, צפויה פגישה של נציגי העמותה בימים הקרובים עם נציגי ההנהלה, כאשר את המילה הסופית צפוי לתת עידו חג'ג', מיד כאשר יחזור מחופשה פרטית בברזיל.

אני כבר מדמיין את הכותרת הבאה בוואן.

ההתייעלות ממשיכה: בהחלטה אמיצה, ברקוביץ׳ החליט לעבור להלנת שכר, בצד שצפוי לחסוך הון עבור האדומים

אני כבר מדמיין את הכותרת הבאה בוואן.

ההתייעלות ממשיכה: בהחלטה אמיצה, ברקוביץ׳ החליט לעבור להלנת שכר, בצד שיחסוך הון עבור האדומים

אולי אתה תוכל להסביר לי את האבסורד. איך זה שהפועל, המושתתת על ערכי מעמד הפועלים, לא משלמת על המועסקים שלה ביטוח לאומי? הרי כאן סתירה.

"עם שחקנים כמו דגני לא יורדים ליגה"

אבל עם ראלי ובן הרוש, שטובים ממנו, כן יורדים.

אולי אתה תוכל להסביר לי את האבסורד. איך זה שהפועל, המושתתת על ערכי מעמד הפועלים, לא משלמת על המועסקים שלה ביטוח לאומי? הרי כאן סתירה.

אה, זה קל. היא לא מושתת על זה.

נהדר:

מתעסקים יותר מידי בקקה.
חוץ ממגן שמאלי, אין צורך לדעתי בחיזוק במצב הנוכחי.
ברור שתמיד, וכל קבוצה בעולם, אפשר לחזק את נקודות החולשה. אבל כשאין כסף ובמצב הנוכחי בהפועל - עדיף לעשות הכל בכדי להשאיר את דמארי.
אנשים שוכחים שבפלייאוף העליון עונה שעברה הפועל הייתה הטובה ביותר בליגה. גם בדרבים אני אמשיך לעמוד על דעתי - הפועל הייתה כמה רמות מעל מכבי.
אם משאירים הסגל הקיים, למרות הקישור האחורי החלש, העמדה הכי קריטית זה מגן שמאלי. הכי קריטית. מביאים מגן שמאלי חדש ומשאירים את הסגל הקיים ואני באמת מאמין שיהיה הרבה יותר מסתם "בסדר".

הרג אותי שהם כולם זורמים, ורק טכנית לארז האגדי (לבלבלב) מקפיד על תגובת ה"אני מיוחד והם כלליים חסרי זהות" המסורתית שלו.

טכנית לארז- מלך, אל תשתנה. רוקסטאר.