Jump to content

ספורט 5: אם תעלה לשלב הבתים - מכבי מתכוונת לארח בסמי עופר

MR.Krabs

Recommended Posts

אגב לפי החוקים של אופ״א האיצטדיון שמשחקים בו בבתים חייב לארח גם את הפלייאוף, יכול להיות שנשחק שם לפני חיפה.

חחחחחחחח זה יהיה מצחיק

זאת תהיה החלטה מעולה.

כלכלית - סביר להניח שנמלא את הרוב אם לא את כל האיצטדיון.

מקצועית - בלומפילד מאוד ביתי אבל לא הייתי מזלזל באפקט של 30 אלף אוהדים שלנו בסמי עופר. נראה לי שזה פוטנציאל לאווירה פסיכית עם הגג מסביב לכל האיצטדיון.

בלומפילד מבצר, אבל אנחנו עדיין לא מכירים את האימפקט של 30 אלף בסמי עופר. יש מצב שזה יהיה יותר מבצר.

אל תשכחו שהפועל כששיחקו בבלומפילד, קיבלו את בנפיקה, ליון ושאלקה.

זה בית של 1 ל100 הגרלות והוא ברמת אטרקטיביות של הבית שהיה לנו באירופית שנה שעברה או עם איווניר.

וזו הפועל. הפועל למשחקים האלה לא יכלו להביא יותר מ-15, אולי 20 וגם זה באופטימיות שיא.

בית ממוצע באלופות זה בית שכמעט חובה לארח אותו באצטדיון גדול יותר, איך שלא נהפוך את זה.

ואנחנו מכבי, לא הפועל.

למלא אצטדיון של 30 אלף איש במיני מנויים זו חתיכת הפגנת כח ובריחה בעוד לבל לכדורגל הישראלי.

זה מיתוג שלוקח אותנו צעד גדול מקבוצה ישראלית לקבוצה אירופית לגיטימית.

זהו צעד שנועץ עוד מסמר בארון שמבדיל בין מכבי לבין הליגה ולוקח אותנו עוד קילומטר בדרך להיות מועדון שהוא פשוט מעל הליגה.

ברמת המאקרו זה צעד הכרחי.

אין ספק שנוכל למלא את הסמי עופר

אבל מי מבטיח שלא יבואו מלא טרמפיסטים?

ההורים והילדים שאתם דואגים להם בבלומפילד כנראה לא יסעו עד חיפה ויחזרו אחרי חצות באמצע שבוע

מבחינת כמות אין בכלל ספק

אם לחיפה רמת גן היה סולד אאוט אז אנחנו בטח שיכולים

ההורים והילדים שאתם דואגים להם בבלומפילד כנראה לא יסעו עד חיפה ויחזרו אחרי חצות באמצע שבוע

מבחינת כמות אין בכלל ספק

תלוי באטרקטיביות של הבית.

בית של ליון, בנפיקה ושאלקה לא.

אבל בית של ברצלונה, מילאן ואייאקס, אתה עושה סולד אאוט גם במחיר של 600 למיני מנוי.

מבחינת כמות אין בכלל ספק

כל הרעיון במעבר לסמי עופר זה שיבואו מלא טרמפיסטים. עדיף 30 אלף צהובים ש50% מהם טרמפיסטים מאשר 14 אלף "אמיתיים".

(לא מדבר על השיקול של נוחות בנסיעה לעיר אחרת - רק על אקפט הביתיות)

מאכזב

אני אתבאס נורא

וזה פוגע באוהדים כי אני די בטוח שלא כולם יוכלו לנסוע לחיפה

מקווה שאני אמצא סידור לשם

יאללה יאללה

אם מכבי מארחת את ברצלונה בחיפה אתה תבוא גם בהליכת ירח.

מה אתם אמיתיים?

אם מכבי עולה לליגת האלופות זה בסה"כ 3 משחקים ביתיים למי אכפת עכשיו מנוח או לא נוח להגיע לסמי עופר...

אני לא מהצפון וגם לי לא נוח להגיע לשם אבל מצידי שיהיה באילת אם היה שם מגרש כמו סמי עופר שמכבי תוכל להביא 30,000 אוהדים.

שנקבל בית עם קבוצות כמו ריאל באיירן בארסה אנשים קודם יקנו מנוי לליגת האלופות ורק אחרי זה יבדקו איפה אנחנו מארחים.

באמת שמרחק/אי נוחות של הגעה לא מהווה פה פקטור.

לא מדובר בליגה אירופית אלא ליגת אלופות!

ו...?

הוא ביתי, נראה נורמלי והכי חשוב זה ששם אנחנו הכי טובים וזה עובדה, עוד 20 אלף איש לא יפצו על זה.

אבל אם אתה יכול להביא עוד 20 אלף צופים, למה לא? זה סה"כ 3 משחקים.

מאכזב

אני אתבאס נורא

וזה פוגע באוהדים כי אני די בטוח שלא כולם יוכלו לנסוע לחיפה

מקווה שאני אמצא סידור לשם

אז 3 משחקים בלבד אנשים יצטרכו לעשות מאמץ להגיע לחיפה אפשר לחשוב. הרבה מאוד אוהדים עושים את המאמץ הזה כל העונה וממקומות יותר רחוקים.

אז 3 משחקים בלבד אנשים יצטרכו לעשות מאמץ להגיע לחיפה אפשר לחשוב. הרבה מאוד אוהדים עושים את המאמץ הזה כל העונה וממקומות יותר רחוקים.

זה לא עניין של מאמץ כמו שכתבתי אני גם אלך ברגל כדי להגיע אני פשוט מקווה מאוד שזה יתאפשר לי להגיע רחוק

כי אין לי רכב ואני מנוי לבד

אם אח שלי יצליח להשיג כרטיס למשחקים בסמי עופר אני מאמין שזה יפתור את הבעיה שלי להגיע

החלטה נוראית שמשרתת ברובה את הסטייקים והטרמפיסטים ולא את הקהל האמיתי.

עם כל הכבוד בלומפילד זה הבית. בית שלא הפסדנו בו משחק מ2013 בכל המסגרות.

לא רוצה לשחק באצטדיון שחצי מהמנויים בו ימחאו כפיים באני מודה וימלמלו לעצמם "אני עושה גבות כל יום" כמו תמהוניים (מבוסס על סיפור אמיתי, אצטדיון ר"ג, 2006).

החלטה נוראית שמשרתת ברובה את הסטייקים והטרמפיסטים ולא את הקהל האמיתי.

עם כל הכבוד בלומפילד זה הבית. בית שלא הפסדנו בו משחק מ2013 בכל המסגרות.

לא רוצה לשחק באצטדיון שחצי מהמנויים בו ימחאו כפיים באני מודה וימלמלו לעצמם "אני עושה גבות כל יום" כמו תמהוניים (מבוסס על סיפור אמיתי, אצטדיון ר"ג, 2006).

קיצר אתה לא רוצה אצטדיון חדש/ בלומפילד משופץ.

אני באמת לא מבין את זה, מזיינים תמוח כבר שנה שלישית על חזון ועל דרך ועל אצטדיון חדש ו20 אלף מנויים לליגה. עכשיו יש הזדמנות כזאת בפאקינג ליגת האלופות, ואותם אנשים מעדיפים לארח בבלומפילד. לא מובן

שמעו לא חושב שהקהל נשאר אותו דבר כמו העלייה לפני 10 שנים.

שיהיה משחק מכבי-דורטמונד אתם באמת מאמינים בזה שבאצטדיון של 30,000 חצי ישירו וחצי לא??

אין פה אחד שלא אוהב את בלומפילד וכולם יודעים כמה אנחנו חזקים שם, אבל זה טוב לליגה אירופית לא לליגת האלופות.

אי אפשר להגיע לפאקינג ליגת האלופות פעם ב10 שנים ולארח בבית עם 11 אלף אוהדים (2000 כרטיסים ליריבה+1000 להקפאה/תקשורת/משטרה וכו').

אם הייתם אומרים שבלומפילד מכיל 24,000 וסמי עופר 30,000 אז זה משהו אחר, אבל שיש הבדל של 20 אלף מקומות זה משוגע להשאר באצטדיון קטן.