Jump to content

סנטה קולומה / באנאנטס

DeMiTRaDZe

Recommended Posts

אני נולדתי באזרבייגאן הם האוייבים הכי גדולים שלנו, דוד שלי אח של אמא שלי חטוף על ידם כבר למעלה מ20 שנה בני זונות שרמוטות כמה אני מחכה למשחק מולם

מה :0

הבעלים של בננטס זה גוזף אוגניסיאן

מי שלא זוכר בעבר היה הבעלים של הכח ירושלים

הבנתי שתום שלייפר האגדי סיכם בקבוצה

הבעלים של בננטס זה גוזף אוגניסיאן

מי שלא זוכר בעבר היה הבעלים של הכח ירושלים

הבנתי שתום שלייפר האגדי סיכם בקבוצה

ודוד קוניאק הוא יו"ר חוג האוהדים?

נוצרים

כוס אמא של הארמנים,אם אנחנו מקבלים אותם אני בא עם דגל ענק של אזרבייג'אן לבלומפילד !!!

הנוצרים היחידים כמעט (אולי גם היוונים) ששמרו על מדינתם ממוסלמים. ליהודים אין קשר לסכסוך בין טורקיה לארמניה. ישראל וארמניה צריכות להיות ידידות.

אזרבייג'ן אמנם ידידותית לישראל, אבל תחת האמפריה העותומאנית, היהודים יכלו לסיים כמו הארמנים, היוונים והאשורים.

אני יהודי שלם ועשיתי עליה מאזרבייגאן אחרי שחטפו את דוד שלי ששירת בצבא של אזרבייגאן..לא משנה מה תמיד תהיה לי את השינאה אליהם

וחובה דגל אזרבייגאן בבלומפילד

חחחח מה זה כל הישראליות נוסעות לארמניה :mellow:

כל הישראליות לארמניה

קומבינה של הפועל, רוצים לטוס יחד איתנו כדי לחסוך עלויות

אני נולדתי באזרבייגאן הם האוייבים הכי גדולים שלנו, דוד שלי אח של אמא שלי חטוף על ידם כבר למעלה מ20 שנה בני זונות שרמוטות כמה אני מחכה למשחק מולם

בעיקרון אזרים זה טורקים, הן מדינות אחיות, וכתבתי לא מזמן שיש מובלעת ארמנית בשטח של אזרבייג'אן שנשלטת על ידי הארמנים.

האזרים זה עם היחיד חוץ מהטורקים שמכחיש את השואה הארמנית, בין היתר כתוצאה מכל הסיפור הזה. אני לא בטוח לגמרי בנוגע לנגורנו-קרבאח, אבל באופן כללי אחרי שניסו להשמיד אותם הטורקים החליטו שלגיטימי לקח להם את האדמה שהם קיבלו כחלק מהסכם הכניעה של טורקיה.

זה כמובן על רגל אחת ויותר מורכב מזה.

אני אישית מזהה אזרים ברחוב כשאני שומע טורקית במבטא רוסי.

כריס מדבר קצת ארמנית, יאללה נושא ציטוטים.

-

הקירח הזה טורקי בן זונה, היה כ"כ צפוי שיוציא לנו את ההגרלה הכי קשה

שיט. קיבלנו את מכחישי השואה

בבית אנחנו יכולים לנצח כל קבוצה באירופה. בחוץ יהיה קשה

עוד שלושה שבועות משחק ובינתיים אנחנו מחכים להחלטה של ליגיונרים בטג'יקיסטן אם הם רוצים לחזור או לא...בחיים לא נתקדם עם הגבלת זרים

חיפשתי מכבי ת"א ביוטיוב ומצאתי תקציר של משחק שלהם נגד צסק"א, באיזה מסגרת זה היה ולמה הם משחקים עם הידיים? ככה זה כדורגל בישראל?

שימו לב שגם מיקה וגם פיוניק קיבלו ישראליות. קשה מאוד לתמוך באזרים האלה אבל חייבים נצחונות שלהם כדי לשפר את הדירוג המדיני של ארמניה ולעבור את בנגלדש. אם נעבור אותם נתחיל שנה הבאה מהסיבוב השני

יש דילים לישראל?